Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos

Laba diena,
Norėciau suzinoti ar studentei dieniuniu studiju,bedarbiai,auginanciai 3metu vaiką priklauso kompencacijos uz komunalus?Ar turiu teisę į socialinę pašalpą?
Atsakyti
QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 09 15, 14:35)
Laba diena,
Norėciau suzinoti ar studentei dieniuniu studiju,bedarbiai,auginanciai 3metu vaiką priklauso kompencacijos uz komunalus?Ar turiu teisę į socialinę pašalpą?

jei jums dar nera 24 metu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 15, 15:40)
jei jums dar nera 24 metu.

siemet suejo 24
Atsakyti
QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 09 15, 15:03)
siemet suejo 24

tada turit dirbti arba stoveti birzoj.
Atsakyti

Mokausi dieniniu , stoviu darbo birzoje,bet ismokos negaunu
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 15, 16:34)
tada turit dirbti arba stoveti birzoj.

Atsakyti
QUOTE(SKAISTES mama @ 2011 09 15, 15:48)
Mokausi dieniniu , stoviu darbo birzoje,bet ismokos negaunu

tai jei jau 6 menesius atstovejote birzoje- tuomet priklauso 9ir nesvarbu ar gaunate pasalpa ir koki statusa turite)
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 15, 09:38)
https://www.vsf.lt/l...nes-stipendijos
jau galima pateikti prasymus soc. stipendijoms
bandziau pildyt, labai daug nesamoniu, neleidzia normaliai rajono pasirinkti, o baisiausia, kad neleidiza patvirtinti prasymo, nes fakultetas neirasytas, kurio nera (raso nera duomenu) ir nieko irasyt neleidzia zvaigzdute uzdeta- kad privalomas doh.gif
siaubelis reikes skambinti aiskintis kame reikalas....

pagaliau leido uzpildyt prasyma ir prie klaidu ismete - VSF duomenimis, jūs nesate socialinės pašalpos gavėjas. Prašome pasirinkti kitą socialinį kriterijų arba pateikti įrodantį dokumentą, patvirtinantį jūsų paraiškoje nurodytų duomenų teisingumą iki paraiškų teikimo pabaigos į Valstybinį studijų fondą.

tai kaip dabar suprasti? paskirs ar ne? ar dar karta prasyma teks rasyti veliau?
mane domina ka meta tiems kurie turi jau statusa? gal kas galit parasyti...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 15, 17:13)
tai jei jau 6 menesius atstovejote birzoje- tuomet priklauso 9ir nesvarbu ar gaunate pasalpa ir koki statusa turite)
Papildyta:

pagaliau leido uzpildyt prasyma ir prie klaidu ismete - VSF duomenimis, jūs nesate socialinės pašalpos gavėjas. Prašome pasirinkti kitą socialinį kriterijų arba pateikti įrodantį dokumentą, patvirtinantį jūsų paraiškoje nurodytų duomenų teisingumą iki paraiškų teikimo pabaigos į Valstybinį studijų fondą.

tai kaip dabar suprasti? paskirs ar ne? ar dar karta prasyma teks rasyti veliau?
mane domina ka meta tiems kurie turi jau statusa? gal kas galit parasyti...


as uzpildziau, ir parase kad priimta ar kazkas panasaus ir kad duomenys bus tikrinami.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2011 09 15, 16:19)
as uzpildziau, ir parase kad priimta ar kazkas panasaus ir kad duomenys bus tikrinami.

o man nieko neparase tiesiog ismete visa dokumenta kuri uzsipildziau ir neparase, kad priimta?
bet iejus ten prie prasymu pateikimo yra parasyta- tikrinama, o jus prie klaidu buvot uzejus- nieko ten pas jus neraso?
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 15, 16:25)
o man nieko neparase tiesiog ismete visa dokumenta kuri uzsipildziau ir neparase, kad priimta?
bet iejus ten prie prasymu pateikimo yra parasyta- tikrinama, o jus prie klaidu buvot uzejus- nieko ten pas jus neraso?



man taip pat prie klaidu raso ta pati ka ir jums, tai dabar neramu, ar cia viskas gerai. nors statusas yra, kad tikrinama g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 15, 17:25)
o man nieko neparase tiesiog ismete visa dokumenta kuri uzsipildziau ir neparase, kad priimta?
bet iejus ten prie prasymu pateikimo yra parasyta- tikrinama, o jus prie klaidu buvot uzejus- nieko ten pas jus neraso?


nezinau kur ten uzeiti
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 08 25, 09:08)
jei mama yra vpa ir veda vaika i darzeli- socialine pasalpa nuimama, nebent mama grizta i darba arba stoja i birza... o jei jus gaunate soc. pasalpa, tai arba atitinkate koki nors kita punkta (kad nera aplink darzeliu keliu kilometru spinduliu ir panasiai arba visa ka gaunate jums teks grazinti, nes mokama neteisetai)

Ištraukiu beveik trijų savaičių senumo žinutę. Bet... yra ne visai taip ax.gif

Jeigu vaikas serga ir dėl ligos negali lankyti darželio pašalpa iš soc yra mokama. Konkrečiai mūsų atveju tai mano vaikas per mėnesį į darželį nueidavo maximum 3 dienas ir paskui liga. Mums mokėjo soc pašalpą nes aš dėl vaiko ligos negalėjau dirbti. Metų gale suskaičiavom kad vaikas per 9 mėnesius nuo rugsėjo iki gegužės buvo lankęs vos 23 dienas.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 09 05, 20:13)
zinau tik tiek, kad masina islaikyti reikia metus ir parduoti pigiau nei pirkai, nes nuo to eina mokesciai, o del kiekio tiksliai nezinau, gali buti, kad 3 automobilis jau prekyba.. na del kiekio as nepergyvenu, kazkaip vienos tereikia, tik sakau kaip ten ta suma mazesne nei 200lt- istatyme apie automobili nera sumos nurodyta - bet va mamyte mane viena isgazdino, rasydama, kad prisidirbo ir kad liko is pasalpos tik 27 litai trims menesiams doh.gif  doh.gif

Dėl mašinų pardavimo... mes savo mašiną kai pardavinėjome susitarėme su žmogumi kad pirkimo-pardavimo sutartyje rašome 1000 lt. O visą kitą vertę sumoka jie mums į rankas. Kai pirmoke kitą mašiną dėl šventos ramybės registravome ją vyro tėtės vardu . Kai nuėjome prasitėsti soc pašalpos mums suma kitą mėnesį nesikeitė niekuo ax.gif
Atsakyti