Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys/šeimos

QUOTE(vesta:6 @ 2011 09 21, 23:01)
Vikosiuks jusu zodziai kiek apramino..,bet siaip noreciau paklausti,o jus gaunat ir uz save ar tik uz vaikiuka? 4u.gif

na kadangi mes rodome ir tevelio pajamas- tai taip iseina kad gaunu ir uz save, del tu seimu, kurios gauna vien uz vaikiuka net nezinau, gali liepti susitvarkyti trukstamus dokumentus - prisiteist alimentus, kreiptis i vsf ir panasiai.... gal tuomet i pakartotine atranka pakliutumet, jei jau nutiktu taip, kad atmestu prasyma...

Papildyta:
Laba diena,

Valstybinis studijų fondas, patikrinęs duomenų bazėje jūsų paraiškoje pažymėtą 4.1 socialinį kriterijų, deja, negavo duomenų, kad jūs šiuo metu esate socialinis pašalpos gavėjas. Gali būti, kad jūsų pašalpa galiojo tik iki šio mėnesio, gali būti, kad jūs nesate pašalpos gavėjas, gali būti, kad jūs net nesikreipėte dėl socialinės pašalpos skyrimo pagal Piniginės paramos įstatymą, gali būti, kad socialinė pašalpa jums bus atnaujinta ar pratęsta artimiausiomis dienomis ir visi kiti atvejai.
Jeigu yra kitaip, turite teisę iki paraiškų teikimo pabaigos pateikti Fondui adresu A. Goštauto 12-407, 01108, Vilnius, popierinį dokumentą apie tai, kad jūs iš tikro esate pašalpos gavėjas ir pašalpa šiuo metu (paraiškų teikimo metu) yra galiojanti, arba už jus gauna kitas šeimos narys.
Jeigu Fondas iki paraiškų teikimo pabaigos negaus informacijos, kad jūs esate pašalpos gavėjas, deja, nebūsite įtrauktas į pretendentų gauti socialinę stipendiją, sąrašą.

Pagarbiai,
Viktorija Vigėlienė


o tarkim sita fraze nebutu galima suprasti, kad jei bent vienas seimos narys gauna socialine pasalpa - tai skaitosi kaip ir uz jus gauna (ne jusu pasalpa, bet uz jus... sunku paaiskint ka turiu galvoje, nes rastiskai uzrasius dviprasmiskai skamba )

Papildyta:
QUOTE(jolitag @ 2011 09 21, 21:57)
Sveikos.Gal kuri girdejot ar priims ta pataisa,kad nebereikes isstovet darbo birzoje 6 menesiu,kad gauti soc.ismokas.Buvo pateikta svarstyt,tik ar kas patvirtino,negirdejau.Aciu

pirma karta girdziu blink.gif g.gif del kompensaciju tai tikrai suprantu kad skaudu kai 6 menesius reikia laukti, ypac jei tie sesi menesiu pradzia sutampa su sildymo sezono pradzia, o atstovejus- tuos 6 menesius jau vasara ateina...
man pvz gaila tu zmoniu, kurie dirba tik vasara, o visus metus neturi darbo o istojus i birza jiems pasalpa nepriklauso ir jie turi tuos 6 menesius laukti (cia kalbu apie tokius palagiskius ir t.t., kurie priversti slepti visokias vasaros pajamas, kad isgyventu ziema)
o kas liecia soc. pasalpa- tai manau butu apsurdas jei priimtu toki sprendima, nes tada visi paliktu socialiai remtini
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 22 rugsėjo 2011 - 16:29
g.gif Labas, noriu jusu patarimo.. Bedarbio pasalpa paskirta iki lapkricio 11d., pajamos jau lapkriti, vyro alga ir mano is darbo birzos keturiems asmenims nesieks 1400lt. Kada man reiktu kreiptis del socialines pasalpos? Ar lapkriti, iskarto kai gausiu paskutine ismoka is darbo birzos? Ar tures reiksmes lapkriti ar gruodi kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 09 22, 18:42)
g.gif  Labas, noriu jusu patarimo..  Bedarbio pasalpa paskirta iki lapkricio 11d., pajamos jau lapkriti, vyro alga ir mano is darbo birzos keturiems asmenims  nesieks 1400lt. Kada man reiktu kreiptis del socialines pasalpos? Ar lapkriti, iskarto kai gausiu paskutine ismoka is darbo birzos? Ar tures reiksmes lapkriti ar gruodi kreiptis?

jei kreipsies lapkriti- pasalpa skirs tik lapkricio menesiui, nes gruodi kai kreipsies (darys perskaiciavima, nes nebeliks pajamu saltinio - tada skirs 3 menesiams. (bet lapkricio menesi kai kreipsites perspekit, kad gruodi liekat be pajamu ir kad skirtu tik vienam menesiui, kad paskui nebutu jog skirs 3 menesiams maza pasalpa...
o siaip skirtumo kaip ir nera (tik toks, kad jei kreipsites gruosi, negausite pasalpos uz lapkriti... o tai kodel dabar nesikreipiat? juk tris paskutinius birzos menesius bedarbio pasalpa pamazejus (ar klystu?) o kas liecia kompensacijas tai uz du menesius atgal uz sildyma galima susidrazinti, bet jei del kompensacijos darzeliui - tai jau neatgausite.
Atsakyti
Dabar dar negaliu kreiptis, nes su mano bedarbio pasalpa pajamu dar "pakanka", tik va lapkriti jau gausiu uz 11 lapkricio dienu. Tada lapkriti jau nebeuzteks. Tai reikes kreiptis lapkriti, labai viliuosi, kad darbo birza uz tas 11d paskaiciuos lapkriti, nes tai turbut irgi turi reiksmes? O kompensacija sildymui mes jau visi metai tvarkomes, tai cia jau niekas nesikeis.
Dar kas del darzelio, kaip supratau, lapkriti dar vistiek reikes moketi, nesvarbu kad jau kaip ir busim socialiai remtini? ir tu pinigeliu darzelis nebegrazins?
LABAI JUMS ACIU UZ ATSAKYMUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 09 22, 19:50)
Dabar dar negaliu kreiptis, nes su mano bedarbio pasalpa pajamu dar "pakanka", tik va lapkriti jau gausiu uz 11 lapkricio dienu. Tada lapkriti jau nebeuzteks. Tai reikes kreiptis lapkriti, labai viliuosi, kad darbo birza uz tas 11d paskaiciuos lapkriti, nes tai turbut irgi turi reiksmes?  O kompensacija sildymui mes jau visi metai tvarkomes, tai cia jau niekas nesikeis.
Dar kas del darzelio, kaip supratau, lapkriti dar vistiek reikes moketi, nesvarbu kad jau kaip ir busim socialiai remtini? ir tu pinigeliu darzelis nebegrazins?
LABAI JUMS ACIU UZ ATSAKYMUS  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kai kreipsites lapkriti (rasysite prasyma) - birza tikriausiai paskaiciuos tik jam pasibaigus, o socialinis tu duomenu lauks iki gruodzio 10 (bet gruodzio pirma paskaiciavimui kuo puikiausiai tiktu, tada ivestu suma i tinklapi ir socialinis jau matytu, nueitumet ar paskambintumet ir paskaiciuotu)
o del darzelio- tai bandykit tartis, tai priklauso tik nuo darzelio darbuotojos, kuri tvarko - as ir dabar gausiu uz rugseji pazyma tik spalio pradzioje - tai ejau asmeniskai ir aiskinau situacija, kad kol nesibaigs menuo ir nematys pilnu menesio pajamu- tol nepaskaiciuos socialines pasalpos... tai ji ten man aiskino, kas butu jei jus negautumete to remtinumo- saukau as ji jau gavau- tik sumos negali be birzos paskaiciavimu tikslios nurodyti- todel ir statuso nesuteikia... o birzos maximuma 650lt paskaiciavus tai man niekais nesigauna seimai po 350lt. bandziau iaiskint jei jau mistiskai negauciau tos pazymos susimokesiu pilna kaina.
tik labai idomu kaip su tuo bedarbio pasalpos padidejimu su vaikais - ar dideja nuo maximalios sumos ar ne? nuo pirmo menesio kazin ar nuo trecio mokejimo menesio... gal kuri neseniai birzoje lanketes- ir turite tikslesnes info?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 22 rugsėjo 2011 - 19:07
Vikosiuks, manau geriausia pasiskambinti p. Vigelienei ir jos pacios pasiklausti, tiksliausia, teisingiausia bus, nes tikrai galima interpretuoti dviprasmiskai ta uzrasa.... g.gif ji geriausiai zinos, maziausiai suklaidins 4u.gif
Atsakyti
as skambinausi i VSF. nors man buvo atsiusta zinute kad reikia pristatyt pazyma, sake nereikes jeigu iki spalio 10d. jau bus sistemoje informacija kad gaunu soc. pasalpa. o jeigu nebus tada jie iki 15d. tikrins visus duomenis ir atsius pakartotina zinute kad nera, tuomet per tris dienas reikes pristatyti ta pazyma. sake tik svargu sekti ar yra zinuciu.
Atsakyti
Sveiki, ar teisingai mastau kad jei imsime paskola 50 000 lt tai kompensacijos uz busto sildyma gauti negalesime? g.gif
Atsakyti
Esame keturiese, jei menesio pajamos 1003lt, kiek damokes socialinis? aciu.
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2011 09 23, 11:21)
Esame keturiese, jei menesio pajamos 1003lt, kiek damokes socialinis? aciu.

(350*4)-1005)*0.9=355.50 lt
Atsakyti
norint gaut socialinia pasalpa vaika galima leist i darzeli ar turi but namie?
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2011 09 23, 12:59)
norint gaut socialinia pasalpa vaika galima leist i darzeli ar turi but namie?

Jeigu jus esat VPA,tai negalit leisti vaiko i darzeli nes nuims pasalpa,turit tada arba eiti dirbti,arba stot i birza.
Atsakyti