Įkraunama...
Įkraunama...

Jubiliejai (įvairūs)

Siemet mamai 50 metu, ir labai jau noretusi originaliai pasveikinti. Tikrai nenoriu jokiu ten sveikinimu per TV. Mama mano dar thumbup.gif jauna.. Pasidlinkit savo idejomis, kaip ta proga pradziuginti mylima mama wub.gif . Beje jos gimtadienis rygsejo 1 d. taigi butu pats laikas susigriebti g.gif .

Beje tenka konstatuoti fakta kad mamos tikrai nenustebinsi brangia dovana huh.gif , ta prasme pinigeliu ji turi..... va cia ir problema, kad originalumas siuo atveju pirmoje vietoje.

Na ir problema doh.gif
Atsakyti
MANO MAMAI IRGI SIEMET 50 METUKU, TAI SUKAU SUKAU GALVA IR NUPIRKAU ( JAU NUPIRKAU) SAVAITGALI DRUSKININKU SANATORIJOJ SU VIOMIS PROCEDUROMIS, IR GROZIUI IR KUNUI.... LABAI JAI TURETU PATIKTI NES PATI KAZKADA PRASITARE, KAD JAU VISI ANUKAI JAI PABODO IR NORI I NEGYVENAMA SALA, TAI GALES VIENA IR MAUTI - TOKIA JAU JI PAS MANE... thumbup.gif O IR DAR VIENA STAIGMENA RUOSIAM, KOL JI GRAZINSIS, TRUPUTI JOS BUTA SU SESERIM PAKEISIM..... thumbup.gif
Atsakyti
padovanok jai puokste is 50- ties geliu - kokias geles ji megsta ?
Atsakyti
QUOTE (coca cola @ 2004 06 21, 12:38)
padovanok jai puokste is 50- ties geliu - kokias geles ji megsta ?

Nepyk , bet manau banaloka rolleyes.gif


Siaip tokia ideja kilo pvz. susukti megejishka filmuka, pavazineti po jos gimtas vietas, nuvaziuoti prie namo kur ji gime, prie mokyklos kur ji mokesi , padaryti tipo trumpus reportazelius. O po to kaip eis taip sumontuoti. Hmm idomu kaip tas atrodytu? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
As tai planuoju savo mamai padovanot metalini parkeri ant kurio butu isgraviruoti jos vardas ir pavarde ar kazkas panasaus smile.gif
Atsakyti
Enigma, o ka galima pakeisti per savaitgali bute? Nebent uzuolaidas ir koki balda, remonto juk nepadarysit smile.gif O jei mamai nepatiks jusu skonis g.gif
Atsakyti
Labas, gal turite kas ideju arba pasisekusios patirties, ka padovanoti trisdesimtmecio proga dvieju mergyciu mamytei?
Turime
simta dvidesimt lt
gal kas gavote kada kokia saunia dovana?
Atsakyti
Si sestadieni mini jubiliejus- artimo vyriskio 30-metis. atsibodo tik valgyti, gerti, sokti ir parintis pirty. Siulykite greitai, kas idomiai svenciate susiejimus: atrakcijos, zaidimai, konkursai... Busime graziame gamtos prieglobsty. Gal ir cia koks pliusas bus. Laukiu. aciu.
Atsakyti
Aš panašias sumas gavau pinigais, nusipirkau šaunius batus ir buvau labai patenkinta. O šiaip pastaruoju metu labai gerai gauti čekį atitinkamai parduotuvei - nueini ir nusiperki ko reikia smile.gif
Atsakyti
skaiciau vienos svedu zurnalistes knyga apie moteri ties 30-ojo gimtadienio slenksciu, tai ten gana aiskiai raso apie dovanas tokio amziaus moterims. knygynuose ta knyga gal dar metosi, pasivartyk, rasi daug idomiu dovanu variantu. mano galva reikia dovanoti ne koki nors susinesiojanti dalyka, bet tai ka noretu ta moteris nusipirkti bet neleidzia sau
Atsakyti
Aciu, tada ko gero reikia iskoti bilietu i Koperfildo koncerta:)
Gal pameni, Voveriuk, kaip knygeles pavadinimas? Jei ne siam kartui, tai kitam jau del saves idomu paskaityti butu:)
Atsakyti
Na i Koperfildo koncerta bilietai brangus - neuzteks jusu 120 Lt. Girdejau kad 1 bilietas nuo 180 Lt. kainuoja...
Atsakyti