Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

QUOTE(*Kristal* @ 2011 08 24, 12:53)
Rutulyte, man tai "saliono" tapetai  wub.gif  kur pirkote ir kiek kainavo  blush2.gif

Aš pirkau Bauhofe, bet mačiau šiek tiek kitokio atspalvio ir kitur, Ermitaže lyg g.gif Siauri rulonai, vieno kaina 46 lyg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 24, 13:17)
Aš pirkau Bauhofe, bet mačiau šiek tiek kitokio atspalvio ir kitur, Ermitaže lyg  g.gif Siauri rulonai, vieno kaina 46 lyg  ax.gif

Jusu darbo kambario tapetai thumbup.gif ,pas mus svetaineje - dalis sienos istapetuota tokiais pat tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2011 08 24, 13:18)
Jusu darbo kambario tapetai thumbup.gif ,pas mus svetaineje - dalis sienos istapetuota tokiais pat  tongue.gif

aš visur dariau pastelinius ir tokius ramius atspalvius, kažkaip nenorėjau nieko ryškaus ir varginančio.... aišku, išskyrus vaiko kambarį smile.gif


Nepatikėsit, bet.... šiandien gavome leidimą statyboms biggrin.gif .... po 5 metų biurokratizmo doh.gif Su architektu rankas paspaudėm ir pasijuokėm, kad einu "pradėt statyt" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 24, 13:46)
aš visur dariau pastelinius ir tokius ramius atspalvius, kažkaip nenorėjau nieko ryškaus ir varginančio.... aišku, išskyrus vaiko kambarį  smile.gif
Nepatikėsit, bet.... šiandien gavome leidimą statyboms  biggrin.gif .... po 5 metų biurokratizmo  doh.gif Su architektu rankas paspaudėm ir pasijuokėm, kad einu "pradėt statyt"  cool.gif

thumbup.gif blink.gif doh.gif Sveikinu, pagaliau galesit pradet statyt nama thumbup.gif na bet kazkokia nesamone 5 metus.. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 24, 13:46)

Nepatikėsit, bet.... šiandien gavome leidimą statyboms  biggrin.gif .... po 5 metų biurokratizmo  doh.gif Su architektu rankas paspaudėm ir pasijuokėm, kad einu "pradėt statyt"  cool.gif

Prisijuokiau lotuliukas.gif . Sveikinu su statybu pradzia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus 4u.gif


QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 24, 15:38)
Prisijuokiau  lotuliukas.gif .

Juokinga ir mums dabar, bet rizika nebloga buvo doh.gif Ale kas nerizikuoja, tas negeria šampano, o aš šiandien jį gersiu tongue.gif
Atsakyti
O-ho kokia rizika, gerai kad neteko nugriauti (čia blogiausiu atveju). Tikrai reik dabar tokį ivyki laistyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 08 24, 11:15)
pas mus garazas nuo judesio daviklio, virs paradiniu duru tikrai nedesim nuo judesio daviklio... arba bent jau koki "kombinuota"- kad jei nori,butu galima padaryti, kad sviesa degtu be "judesio"... dar mastom nuo foto reles prie iejimo apsvietima,kad sutemus visa laika degtu lempa-bet galvoju,kad gal irgi uzknis  g.gif

Mes patys per nakti ijungiam sviesa prie iejimo (led elektros labai mazai sunaudoja) darbu prie tokios nenudirbsi, (bet nakti ju ir nedirbam biggrin.gif ), o apsvietimo kieme uztenka.
RK geriausias sprendimas butu jei lauko lempa veiktu ir nuo judesio, ir ijungus su jungikliu. Man nepatiktnka kai turi lakstyt, kad judesio daviklis sureaguotu ir sviesa isijungtu
Atsakyti
labas,kas gali pasakyt ar 20lt uz taska(pirmini)laidu ismetymas be medziagu.cia daug ar gera kaina?
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2011 08 24, 17:31)
RK geriausias sprendimas butu jei lauko lempa veiktu ir nuo judesio, ir ijungus su jungikliu. Man nepatiktnka kai turi lakstyt, kad judesio daviklis sureaguotu ir sviesa isijungtu

Man aiskina elektrikai, kad ta pati lempa gali veikti nuo judesio (kai viduj ji ijungta) arba isvis neveikti (kai ji viduj isjungta). O kaip dar galima tada g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 08 24, 21:32)
Man aiskina elektrikai, kad ta pati lempa gali veikti nuo judesio (kai viduj ji ijungta) arba isvis neveikti (kai ji viduj isjungta). O kaip dar galima tada  g.gif  ?

mes taip pat galvojom dėtis nuo judesio, bet po to persigalvojom, padarėm tradiciškai. Bet begalvojant elektrikai pripasakojo daug tų lempų pribumbasų - tiesiog kažkaip kažkas nuo kainos priklauso, lygtais ta pati lempa gali veikti ir paprastai, be judesių, tiesiog įjungiant. Bijau suklaidinti g.gif , bet lyg kažką panašaus pasakojo norėjimo stadijoje. Pamenu, sakė, tai nereikia pigiausios pirkti ir bus taip kaip norit. Ale kiek teisybės, nežinau, pakamantinėkit pasigavusios kokį elektriką biggrin.gif geriau. Gal Avocetė apšvies šiuo klausimu?
Atsakyti
Merginos kiek už elektros pridavimą mokėjote? Na, kad jau įjungtu elektrą į namą, dėžutė tai senai stovi g.gif
Atsakyti