Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės"

Ačiū galvojau ekologiją susgundysiu, bet matau neverta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 02 rugsėjo 2011 - 10:27
QUOTE(Avocetė @ 2011 09 02, 10:48)
Hai giols  4u.gif gal kas bandėt? Muilo riešutus?

aš prieš savaitikę kitam forume to pačio klausiau - išvada - pinigų švaistymas
QUOTE(Avocetė @ 2011 09 02, 11:20)
Ačiū galvojau ekologiją susgundysiu, bet matau neverta...

kitoms tie kamuoliai net po kelių kartų plyšo pusiau ir visas turinys pabiro po skalbyklę visą, skalbinius blink.gif
Atsakyti
Labas,
kazkokiam forume skaiciau, kad geriausiai plauti su ukisku muilu, bet man tai lotuliukas.gif na kokias kojines vyro gal ir galima bet kitus rubus man kazkaip lotuliukas.gif nebent desi minkstikli, o mes tai su neutraliu viska skalbiam, nera jie kazkokie ekologiski, bet geresni nei arieliai ir baltus rubus laabai gerai isskalbia tongue.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(syri @ 2011 09 02, 12:43)

kitoms tie kamuoliai net po kelių kartų plyšo pusiau ir visas turinys pabiro po skalbyklę visą, skalbinius  blink.gif


o aš jau turėjau minčių tokių ieškot g.gif svečiavaus pas draugę tai ji labai patenkinta jau virš metų naudoja. Gal yra originalai ir "originalios kopijos" ax.gif
Atsakyti
Hei mergelikes, gal kam reikia sketuko-vezimuko, parduodu uz 60 lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2011 09 02, 12:21)
Labas,
kazkokiam forume skaiciau, kad geriausiai plauti su ukisku muilu, bet man tai lotuliukas.gif na kokias kojines vyro gal ir galima bet kitus rubus man kazkaip  lotuliukas.gif nebent desi minkstikli, o mes tai su neutraliu viska skalbiam, nera jie kazkokie ekologiski, bet geresni nei arieliai ir baltus rubus laabai gerai isskalbia tongue.gif

o man ūkiškas labai patinka ir jo kvapas blush2.gif net rankas plaunu juo blush2.gif nesausina odos blush2.gif kai plaunu vaiko batus juo. tai paskui rankytės kaip pūkai wub.gif biggrin.gif
o skalbiu tai su vokišku skystu Arieliu ax.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, del raidziu siuvinejimo.

Mums uzsirakino orkaite po savaiminio valymo, dabar atvaziavo zmogelis, krapsto ja. Sake, kad geriau nenaudokit to savaiminio issivalymo, nes buna, kad skyla stiklai, neatlaiko karscio g.gif

IRRR.......... SIANDIEN 4 METAI MUSU "STATYBININKIU" TEMAI bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 02, 14:53)
Mums uzsirakino orkaite po savaiminio valymo, dabar atvaziavo zmogelis, krapsto ja. Sake, kad geriau nenaudokit to savaiminio issivalymo, nes buna, kad skyla stiklai, neatlaiko karscio g.gif

čia ta pirolizės funkcija? nu nieko sau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 02, 14:53)
Aciu, merginos, del raidziu siuvinejimo.

Mums uzsirakino orkaite po savaiminio valymo, dabar atvaziavo zmogelis, krapsto ja. Sake, kad geriau nenaudokit to savaiminio issivalymo, nes buna, kad skyla stiklai, neatlaiko karscio g.gif

IRRR.......... SIANDIEN 4 METAI MUSU "STATYBININKIU" TEMAI  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

va tai tau pirolizė pinigai kaip į ... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 09 02, 15:01)
čia ta pirolizės funkcija? nu nieko sau  blink.gif


Nu jo. Dar sako, kad kas is to, kad isdegina ta vidu, vistiek reik valyk. O as galvojau, kad nereik jau valyt unsure.gif . Sako, geriau idek bleka su vandeniu, nuo garu viskas atlips ir lengvai nusivalys. Beje, sita bajeri zinojau mikrobangei. Idedi puodeli vandens, nuo garo viskas atlimpa ir super nusivalo.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 02, 15:53)
Aciu, merginos, del raidziu siuvinejimo.

Mums uzsirakino orkaite po savaiminio valymo, dabar atvaziavo zmogelis, krapsto ja. Sake, kad geriau nenaudokit to savaiminio issivalymo, nes buna, kad skyla stiklai, neatlaiko karscio g.gif

IRRR.......... SIANDIEN 4 METAI MUSU "STATYBININKIU" TEMAI  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Nieko sau, ot tai orkaite, gerai kad nepirkau nors labai gundziausi 4u.gif

ot yra proga greitai svesti, sunku patiketi, kad temelei tiek metu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 02, 14:53)
Mums uzsirakino orkaite po savaiminio valymo, dabar atvaziavo zmogelis, krapsto ja. Sake, kad geriau nenaudokit to savaiminio issivalymo, nes buna, kad skyla stiklai, neatlaiko karscio g.gif

blink.gif blink.gif blink.gif nieko sau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Taikute @ 2011 09 02, 12:47)
Hei mergelikes, gal kam reikia sketuko-vezimuko, parduodu uz 60 lt
user posted image

vezimelio man nereik biggrin.gif , o vat terasos lentos grazios thumbup.gif
Atsakyti