Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

QUOTE(teduke meskiuke @ 2013 10 24, 14:38)
sveikos, esu pirma karta nescia..nieko nenusimanau nei apie nestuma nei apie siauliu ginekologus smile.gif) gal galite patarti kokia malone giekologe?smile.gif

Man tiko ir patiko Mackelienė. Ji dirba Cvirkos gatvėj arba VMK .
Atsakyti
QUOTE(Janke @ 2013 10 25, 22:26)
Man tiko ir patiko Mackelienė. Ji dirba Cvirkos gatvėj arba VMK .

dirba ir gimdymo namuose, bet mane nervindavo jos nepunktualumas, ateini nėščia ir lauki jos ilgiausiai, teko vos ne 3val kažkada laukti...truputėlį išsiblaškiusi ji tokia, akušerė daugiau už ją dirbdavo...bet labai žmogiška, supratinga...
Atsakyti
Sveikos, Gal glėtumėte psiūlyti gerą, negrubią, privačią Ginekologę. Eičiau pirmą kartą konsultacijai. Ir kokios maždaug kainytės būtų konsultacijos. Labai ačiū už atsakymą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretute969 @ 2013 11 07, 19:09)
Sveikos, Gal glėtumėte psiūlyti gerą, negrubią, privačią Ginekologę. Eičiau pirmą kartą konsultacijai. Ir kokios maždaug kainytės būtų konsultacijos. Labai ačiū už atsakymą  unsure.gif

Vis dar laukiu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretute969 @ 2013 11 09, 16:35)
Vis dar laukiu pagalbos  blush2.gif

Jūs gal temelėje aukščiau pažėkite, vistiek merginos yra diskutavę 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kadangi man siuo metu aktuali si temele, tad ikisau nosi ir cia 4u.gif Esu prisiregistravusi centro poliklinikoje, bet ten dirbantys ginekologai man nepatiko. Todel nusprendziau eiti privaciai. Pirmasis mano ginekologas buvo a.a. Peciulis. Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. Lankiausi pas ji ne ypac ilga laika. Veliau, paklausiusi, vyro pusseseres nuejau pas Ligeikiene. Galiu pasakyti tik viena, jei nera didesniu bedeliu tai manau kad ji gera; maloni, aiskiai paaiskina ir pan. Girdejau ir is gimdyviu geru atsiliepimu. Taciau pas mane yra dideliu bedu, ir gyd. Ligeikiene as realiai nusivyliau. Ne kaip medike,o kaip zmogumi kuri neatsako uz savo zodzius. Su vyru nusprendem is karto keisti gydytoja ir jei pagaliau pavyktu sulaukti stebuklelio tai nestumo metu tikrai nesilankytumem pas ja- Bet tai musu asmenine nuomone.
Gyd. Persina buvau susidurusi nes ji man atliko dvi operacijas. Konkreti, per daug negrazbyliaujanti medike. Nieko blogo negaliu pasakyti apie ja. Man ji atrodo viena rimciausiu Siauliu ginekologu.
Na,o kai laukiausi ir buvo daugiavaisinis nestumas papuoliau pas gyd.Rova. Labai likau juo patenkinta. Net nezinau del ko galeciau prie jo prisikabint. Aiskina, malonus, rupestingas, labai suprantingas, prieziura buvo labai gera, echoskopu ziuredamas visada viska aiskino man, neskubino ivykiu bet ir nemelavo.Jei tik jis neisvyks,noreciau pas ji lankytis nestumo metu ir gimdyt.
Apie Vilutiene esu nekokios nuomones. Povas buvo isvykes, tad jam paskambinus jis susake kokius tyrimus man pasidaryti ir kad apziuretu ginekologas reikia. Nes simptomai buvo tokie kad ciklo viduryje atsirado pakraujavimas, pastovus gimdos skausmas,toks sunkumas gimdoj kaip akmuo idetas.Kai nuejau pas Vilutiene buvau apakusi kai ji man pasake ,kad cia greiciausia man nuo stuburo taip unsure.gif issiprasaiu echo,padare pasake kad viskas labai gerai, liepe pasidaryti tyrimus ir grysti nes gal koks uzdegimas bet jos nuomone kad man visa tai nuo stuburo. Patikekit, pasidariau dar karta tuos pacius tyrimus neparode jokio uzdegimo ir pas ja negryzau- atsikankinau kol papuoliau pas Persina. Ji dare operacija ir pasirodo kad pas mane buvo polipai.
Dabar mastau nueiti pas Mackeliene. Nes reikia kazkaip Siauliuose susirsti ginekologa apziurai, nes su Rovu susitinkam tik jei yra kazkoks rimtesnis reikalas. Tai uzsiregistruosiu pas ja privaciai ir ziuresiu kaip seksis.
Beje, kalbejote apie tepineli- tai is patirties sakau, nepagailekit tu pinigeliu ir pasidarykit tepineli mokama bet jis turi buti skystoj terpej.
Musu valstybe siuncia mus kas 3 metus tikrintis bei atliekama PAP tepinelis. Labai priklauso kaip teisingai ji paiima. Kai papuoliau i onkologini,tai buvo atskaityta paskaita, kad saves nesaugau, nes dariausi tik kas 3 metus PAP tepineli- kaip ir priklauso pagal programa. Esme tame,kad reiktu daryti kas 12 men. ir butent skystoj terpeje nes kaip as supratau tai greiciau ir tiksliau nustatomi bet kokie pakitimai.
Dabar einu privaciai darytis skystoj terpej tepineli kas 6 men.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 11 13, 14:22)
Sveikutes 4u.gif 
Dabar mastau nueiti pas Mackeliene. Nes reikia kazkaip Siauliuose susirsti ginekologa apziurai, nes su Rovu susitinkam tik jei yra kazkoks rimtesnis reikalas. Tai uzsiregistruosiu pas ja privaciai ir ziuresiu kaip seksis.
Beje, kalbejote apie tepineli- tai is patirties sakau, nepagailekit tu pinigeliu ir pasidarykit tepineli mokama bet jis turi buti skystoj terpej.
Musu valstybe siuncia mus kas 3 metus tikrintis bei atliekama PAP tepinelis. Labai priklauso kaip teisingai ji paiima. Kai papuoliau i onkologini,tai buvo atskaityta paskaita, kad saves nesaugau, nes dariausi tik kas 3 metus PAP tepineli- kaip ir priklauso pagal programa. Esme tame,kad reiktu daryti kas 12 men. ir butent skystoj terpeje nes kaip as supratau tai greiciau ir tiksliau nustatomi bet kokie pakitimai.
Dabar einu privaciai darytis skystoj terpej tepineli kas 6 men.
Sekmes 4u.gif

Parasyk atsiliepimus keip tau Mackeliene mirksiukas.gif
kaip suprasti skystoj terpej blush2.gif na nenusimanau apie tuos reikalus visai ax.gif
Sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2013 11 13, 16:13)
Parasyk atsiliepimus keip tau Mackeliene  mirksiukas.gif
kaip suprasti skystoj terpej  blush2.gif na nenusimanau apie tuos reikalus visai  ax.gif
Sekmes tau mirksiukas.gif


Butinai parasysiu mirksiukas.gif ir aciu uz palinkejima,tau zinoma to paties 4u.gif
Skystoj terpej tyrimas yra brangesnis ir kiek as zinau jo valstybinese poliklinikose nedaro sad.gif mano onkologai grieztai liepia darytis tik skystoj terpej.Kadangi man neseniai dare frakcine gimdos ir jos priedu abrazija tai atsakymas buvo ir nebereikejo darytis tepinelio tyrima,o va jau si menesi eisiu vel darytis- jei nereiks tik gultis ant operacinio stalo. Bet kazkaip as jau operaciju nebijau,visada raminu moteris ju laukianciu-labiau bijau pas dantista eiti smile.gif
o kuo skiriasi PAP nuo skystos terpes radau paaiskinima;
"Kuo skiriasi įprastinis PAP tepinėlis ir skystųjų terpių tyrimas ?
Šie metodai skiriasi mėginio paruošimo technika, rezultatyvumu ir papildomų tyrimų galimybėmis. Naudojant BD SurePath skystą terpę, šepetėlis su visa tyrimui paimta medžiaga nuo gimdos kaklelio iš karto įmetamas į buteliuką su fiksuojančia terpe. Tokiu būdu į laboratoriją siunčiamos tirti visos paimtos ir vienodai fiksuotos ląstelės. BD SurePath terpėje lizuojami eritrocitai, naudojant tankio gradiento principą ląstelės koncentruojamos, taip atskiriamos ir pašalinamos diagnostikai nereikalingos priemaišos (pvz. gleivės), pagerindamos diagnozei svarbių ląstelių vizualizaciją. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad citologinį tyrimą atliekant skystų terpių metodu, gali būti nustatoma daugiau priešvėžinių gimdos kaklelio būklių ir iki 10 kartų sumažinamas netinkamų tirti tepinėlių skaičius. Kitas svarbus privalumas atliekant citologinį testą iš skystos terpės, jog greta citologinio tyrimo iš tos pačios medžiagos galima atlikti papildomus molekulinius tyrimus: nustatyti žmogaus papilomos virusą (ŽPV), lytiškai plintančių infekcinių ligų sukėlėjus (Trichomonas vaginalis, Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae, Ureaplasma urealyticum). Medžiaga, paimta į skystą terpę, gali būti saugoma ilgą laiką, todėl prireikus galima atlikti papildomus tyrimus, neimant naujo mėginio."
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 11 13, 15:22)
Sveikutes 4u.gif 
Kadangi man siuo metu aktuali si temele, tad ikisau nosi ir cia 4u.gif Esu prisiregistravusi centro poliklinikoje, bet ten dirbantys ginekologai man nepatiko. Todel nusprendziau eiti privaciai. Pirmasis mano ginekologas buvo a.a. Peciulis. Nieko blogo pasakyti tikrai negaliu. Lankiausi pas ji ne ypac ilga laika. Veliau, paklausiusi, vyro pusseseres nuejau pas Ligeikiene. Galiu pasakyti tik viena, jei nera didesniu bedeliu tai manau kad ji gera; maloni, aiskiai paaiskina ir pan. Girdejau ir is gimdyviu geru atsiliepimu. Taciau pas mane yra dideliu bedu, ir gyd. Ligeikiene as realiai nusivyliau. Ne kaip medike,o kaip zmogumi kuri neatsako uz savo zodzius. Su vyru nusprendem is karto keisti gydytoja ir jei pagaliau pavyktu sulaukti stebuklelio tai nestumo metu tikrai nesilankytumem pas ja- Bet tai musu asmenine nuomone.
Gyd. Persina buvau susidurusi nes ji man atliko dvi operacijas. Konkreti, per daug negrazbyliaujanti medike. Nieko blogo negaliu pasakyti apie ja. Man ji atrodo viena rimciausiu Siauliu ginekologu.
Na,o kai laukiausi ir buvo daugiavaisinis nestumas papuoliau pas gyd.Rova. Labai likau juo patenkinta. Net nezinau del ko galeciau prie jo prisikabint. Aiskina, malonus, rupestingas, labai suprantingas, prieziura buvo labai gera, echoskopu ziuredamas visada viska aiskino man, neskubino ivykiu bet ir nemelavo.Jei tik jis neisvyks,noreciau pas ji lankytis nestumo metu ir gimdyt.
Apie Vilutiene esu nekokios nuomones. Povas buvo isvykes, tad jam paskambinus jis susake kokius tyrimus man pasidaryti ir kad apziuretu ginekologas reikia. Nes simptomai buvo tokie kad ciklo viduryje atsirado pakraujavimas, pastovus gimdos skausmas,toks sunkumas gimdoj kaip akmuo idetas.Kai nuejau pas Vilutiene buvau apakusi kai ji man pasake ,kad cia greiciausia man nuo stuburo taip unsure.gif issiprasaiu echo,padare pasake kad viskas labai gerai, liepe pasidaryti tyrimus ir grysti nes gal koks uzdegimas bet jos nuomone kad man visa tai nuo stuburo. Patikekit, pasidariau dar karta tuos pacius tyrimus neparode jokio uzdegimo ir pas ja negryzau- atsikankinau kol papuoliau pas Persina. Ji dare operacija ir pasirodo kad pas mane buvo polipai.
Dabar mastau nueiti pas Mackeliene. Nes reikia kazkaip Siauliuose susirsti ginekologa apziurai, nes su Rovu susitinkam tik jei yra kazkoks rimtesnis reikalas. Tai uzsiregistruosiu pas ja privaciai ir ziuresiu kaip seksis.
Beje, kalbejote apie tepineli- tai is patirties sakau, nepagailekit tu pinigeliu ir pasidarykit tepineli mokama bet jis turi buti skystoj terpej.
Musu valstybe siuncia mus kas 3 metus tikrintis bei atliekama PAP tepinelis. Labai priklauso kaip teisingai ji paiima. Kai papuoliau i onkologini,tai buvo atskaityta paskaita, kad saves nesaugau, nes dariausi tik kas 3 metus PAP tepineli- kaip ir priklauso pagal programa. Esme tame,kad reiktu daryti kas 12 men. ir butent skystoj terpeje nes kaip as supratau tai greiciau ir tiksliau nustatomi bet kokie pakitimai.
Dabar einu privaciai darytis skystoj terpej tepineli kas 6 men.
Sekmes 4u.gif

Tiek jūs čia visko prirašėt, taip ir nesuprantu, pas ką eiti.... Taip pat priklausau centrinei poliklinikai, bet pas vietinius gydytojus nenoriu. Pas vyrą ginekologą irgi nenoriu (nežinau, matyt principo reikalas), bet turiu žaizdelę ir žinau, kad tikrintis reikia reguliariai. Prieš porą metų turėjau gerą ginekologę (bet pakeičiau polikliniką ir nepamenu pavardės), visus tyrimus tada pasidariau, ir žinau, kad vėl reiktų, bet nežinau pas ką eiti... tai vis pasiskaitau šį forumą ir laukiu kažko doh.gif ech, vis tiek reikia pasiryžti nueiti pas kažkurią ginekologę unsure.gif ir nesupraskit manęs neteisingai, ne tai, kad bijočiau pas ją eit, bet tiesiog tikrai noriu išsirinkti gerą, pas kurią pastoviai lankytis galėčiau ax.gif

ir dabar ką tik pagalvojau, kad turbūt reikia grįžti man į Saulės šeimos gydytojų centrą ir vargo nematysiu smile.gif šeimos gydytojai geri, odontologė (bent jau buvo) nuostabi, ir ginekologė (ta, kurios pavardės nepamenu, kažkokia nelietuviška) irgi man patiko rolleyes.gif va kaip viskas paprasta, tik kad gyvenu ne tam miesto gale, ir kadangi iš ten išėjau, nelabai patogu ten vėl grįžti atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top_Secret: 13 lapkričio 2013 - 20:09
QUOTE(Top_Secret @ 2013 11 13, 21:00)
Tiek jūs čia visko prirašėt, taip ir nesuprantu, pas ką eiti.... Taip pat priklausau centrinei poliklinikai, bet pas vietinius gydytojus nenoriu. Pas vyrą ginekologą irgi nenoriu (nežinau, matyt principo reikalas), bet turiu žaizdelę ir žinau, kad tikrintis reikia reguliariai. Prieš porą metų turėjau gerą ginekologę (bet pakeičiau polikliniką ir nepamenu pavardės), visus tyrimus tada pasidariau, ir žinau, kad vėl reiktų, bet nežinau pas ką eiti... tai vis pasiskaitau šį forumą ir laukiu kažko  doh.gif  ech, vis tiek reikia pasiryžti nueiti pas kažkurią ginekologę  unsure.gif  ir nesupraskit manęs neteisingai, ne tai, kad bijočiau pas ją eit, bet tiesiog tikrai noriu išsirinkti gerą, pas kurią pastoviai lankytis galėčiau  ax.gif

ir dabar ką tik pagalvojau, kad turbūt reikia grįžti man į Saulės šeimos gydytojų centrą ir vargo nematysiu smile.gif šeimos gydytojai geri, odontologė (bent jau buvo) nuostabi, ir ginekologė (ta, kurios pavardės nepamenu, kažkokia nelietuviška) irgi man patiko  rolleyes.gif va kaip viskas paprasta, tik kad gyvenu ne tam miesto gale, ir kadangi iš ten išėjau, nelabai patogu ten vėl grįžti atrodo  rolleyes.gif

Sveikute 4u.gif
Patikek,rasti tikrai gera ginekologa sunku. 4u.gif O zaizdele rupintis labai reiktu.Sekmes.
Atsakyti
taip, Mūsų mieste sunku...
apie Žymantienę-Peršina (dabar), labai daug atsiliepimų yra, visos pas ją nori, tik kiek suprantu ji moters ir vaiko kinikoje nepriima nestuke.gif , gal ir klystu...ten kur ji dirba galima susimokėjus papulti pas ją, arba prisiregistravus toje poliklinikoje kur ji dirba...kažkur centrinėj miesto dayje, atrodo, nesu buvusi pas ją, bet tikrai ji giriama...
Mackelienė, tikrai žmogiška gydytoja ir pas ją eini nejausdamas baimės, kadangi ji mane prižiūrėjo nestuke.gif (paskutiniuoju), tai nėštumą prižiūri gerai, skiria visus tyrimus, gali ir pasiprašyti papildomų...ši gydytoja taip pat populiari tarp moterų...dirba ir Cvirkos gt, koncutacija apie 50lt kainavo...
Dar Jurga Balčiūnienė turi gerus atsiliepimus... 4u.gif
Ligeikienę daug kas giria, pasirodė ji labiau dalykiška, bet iš nuogirdų, tai nevisada nustato diagnozes, ir šiaip pas ją gan brangoka Endemike...
su įvairiomis ligomis daugiausia moterys eina pas tokį jauną vyrioka iš S raidės, jei neklystu Simavičius g.gif , jei klystu pataisykit, bet jis labiau su gin bėdom...daugelis pas jį nori papulti, kai yra rimtų bėdelių...
Domarkas (dažnai kitos ginės pas jį siunčia , kai esi nestuke.gif ), tolimesnėm koncultacijoms, labai jo nuomone pasitiki...nėra grubus, bent man nebuvo, bet jis sugadintas pinigine prasme, nesu jam mokėjusi nė lito ir neprašė, bet kiek žinau daug pas jį einančių privačiai, tariasi dėl cezario, dėl gimdymų, aš pas jį nebeičiau...
teko dar su Anužiu bendrauti...tikrai patiko jis man, mano ginė ( pavardės net nenoriu minėti jos... gun_bandana.gif ) siuntė pas jį nestuke.gif metu echoskopuotis, vis papuldavau pas jį, tikrai viską atsakydavo, nebijodavau paklausti, paaiškindavo ką rodo, ir tikrai nustatydavo, kas negerai pvz leliukui, kad daug vandenų, kad reikia kažką daryti ir pan, bet jam nepriklausė manęs gydyti, tai su išvadomis, vėl eini pas savo ginę, kiek žinau jis cp specas biggrin.gif Iš vyrų jis tinkamas tikrai ir žmogiškas.
Valdareza Balčiūnienė, sak, kad ir gera, maloni, bet mėgsta pinigus...man teko gimdyti prie jos, nedaviau nė lito, bet tai buvo kita situacija...tad kaip yra nežinau...
dar dažnai minima Vilutienė, bet apie ją nieko negaliu pasakyti...
Dainų poliklinikoje dirba Jucienė, labai faina gydytoja, jaunystėje esu ėjusi pas ją, kai bijojau dar tokių gydytojų biggrin.gif , bet dabar nesu buvusi, kiek žinau dar tebedirba... 4u.gif
va kiek prirašiau doh.gif gal Jums kils klausimų iš kur tiek žinau, bet kai atsitinka nelaimės susijusiais su tais galais ir vaikais, labai susidižomi gydytojais ir renkiesi, deja pas mus nelabai yra iš ko, tai tenka iš turimų...
Rovas-nepatiko unsure.gif , visiškai nekalba, nieko nepaklausi, mažai susidūrėm, bet jis man schmoll.gif (gimus vaikui pareiškė, kad mato Dauno sindromų doh.gif )
Nepamirškit, kad gyd galima keisti, tad bandykit kol rasit savo, nes vienai gali labai patikti, o kitai ne...sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 14 lapkričio 2013 - 01:36
QUOTE(xiuke @ 2013 11 14, 02:33)
taip, Mūsų mieste sunku...
apie Žymantienę-Peršina (dabar), labai daug atsiliepimų yra, visos pas ją nori, tik kiek suprantu ji moters ir vaiko kinikoje nepriima  nestuke.gif , gal ir klystu...ten kur ji dirba galima susimokėjus papulti pas ją, arba prisiregistravus toje poliklinikoje kur ji dirba...kažkur centrinėj miesto dayje, atrodo, nesu buvusi pas ją, bet tikrai ji giriama...

Peršina dirba Alsavitoje, įdomu, kaip ten kiti gydytojai?

Šeimos gydytojai: L.Ulienė, D.Krištaponis, L.Pripatkauskaitė, K.Slonksnė ir N.Kunickienė. Kaži kuris geriausias?

Šiaip apie šį centrą esu girdėjusi neblogų atsiliepimų ax.gif
Atsakyti