Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Sveiki.

Gal kas lankėtos pas Jur gaitienės kabinete Aido-7? Skaičiau, jog jos dukra yra J.Bal čiūnienė. ar gydytoja Jurgita ten dirba? norėčiau pas ją pakliūti.
būčiau dėkinga už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Renule @ 2011 09 09, 12:29)
Atsiliepimų nesulaukiau ir pati apsilankiau pas šią gydytoją.  smile.gif

Pirmuoju vizitu esu patenkinta, buvau rūpestingai, be jokios skubos apžiūrėta, išklausyta, viskas paaiškinta. Gydytoja pasirodė profesionali, rami, maloni. Vidutinio amžiaus. Bandysiu pas ją lankytis viso nėštumo metu.
Gydytoja dirba pirmadieniais, trečiadieniais iš ryto (man palankus šis laikas, nes dirbu po pietų).

Anksčiau lankiausi pas gyd. I. Peršiną - labai liuks ši gydytoja, nenusivyliau, tačiau ji turi labai daug pacienčių, reikia ilgokai laukti vizito, o ir naujų nėštukių už dyką (esu prisiregistravusi toje pačioje klinikoje, tad gydymas ir priežiūra turėtų būti nemokamas) jau nebelabai ir nori priimti, tik privačiai... Todėl ir pasirinkau kitą šioje klinikoje dirbančią ginekologę, kur mažesnės eilės, o ir mokėti nenoriu, jei nėra reikalo... ax.gif


As irgi buvusi Persinos paciente, gaila, kad dabar ji jau dekrete verysad.gif Esu prisirasiusi Alsavitoj ir uz poros savaiteliu reikes apsilankyti pas gine, pirmam pasimatymui su leliuku, taigi man didelis galvos skausmas pas ka dabar eiti? doh.gif g.gif Man reikia ne siaip ginekologes, o tokios, kuri "dirba" netik su vadoveliniais nestumais, nes esu rizikos grupeje.
Manau pirmam kartui apsilankysiu pas Sukiene, o paskui bus matyt. 4u.gif Aciu, Renule mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2012 01 25, 22:36)
man irgi atrodo, kad Mackeliene nebrangininke smile.gif Puiki gydytoja ir ne tik del malonaus elgesio, bet labiausiai del to, kad gerai ismano savo darba  thumbup.gif

Tikrai ne brangininkė schmoll.gif Ji prižiūri mano nėštumą (jau 25 sav.), kartais saldainiukų nunešu, o kartais pinigėlį. Nesispardo prieš dovanėles, bet niekada nepajutau, kad "prašytų". Visada miela, maloni, su šypsena. Vyras per echo paklausė kiek aš jai sumokėjau, kad tokia maloni, nu sakau tik saldainių dėžutė smile.gif Ir dar plius du man autoritetingi gydytojai ją rekomendavo kaip geriausią Šiauliuose g.gif Tikrai nė minutei ja nenusivyliau smile.gif Ir gimdyme dalyvauja thumbup.gif Nors kai paklausiau, tai sako, kad nelabai jau tokiam amžiuj biggrin.gif Nu su manim sakau niekur nedingsit, teks sudalyvaut biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Babina @ 2012 02 10, 15:58)
As irgi buvusi Persinos paciente, gaila, kad dabar ji jau dekrete  verysad.gif Esu prisirasiusi Alsavitoj ir uz poros savaiteliu reikes apsilankyti pas gine, pirmam pasimatymui su leliuku, taigi man didelis galvos skausmas pas ka dabar eiti?  doh.gif  g.gif Man reikia ne siaip ginekologes, o tokios, kuri "dirba" netik su vadoveliniais nestumais, nes esu rizikos grupeje.
Manau pirmam kartui apsilankysiu pas Sukiene, o paskui bus matyt.  4u.gif Aciu, Renule  mirksiukas.gif

Ir aš lankiausi pas Peršiną, ir kai pati pastojau bei nuėjau apžiūrai tai ir apsidžiaugiau ir nuliūdau dėl jos pačios nėštumo blush2.gif Ji man pirmu numeriu rekomendavo I. Mackelienę.
Atsakyti
O kur dirba Mackeliene?
Atsakyti
QUOTE(Babina @ 2012 02 26, 17:41)
O kur dirba Mackeliene?

Ji turi privatų kabinetą priešais Saulės miestą Cvirkos g., ir dar Motinos ir vaiko klinikoj dirba.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 02 26, 20:01)
Ji turi privatų kabinetą priešais Saulės miestą Cvirkos g., ir dar Motinos ir vaiko klinikoj dirba.


Aciu smile.gif
Atsakyti
Atėjo ir man metas išsirinkti ginekologą. Šiauliuose neteko lankytis nei pas vieną ginekologą, tad skaičiau atsiliepimus.
Išsirinkau du variantus. Liukenskis ir Ligeikienė. Tik kaip supratau Liukenskis nedirba privačiai, tai kaip pas jį būtų galima patekti, nes aš ne iš pačių Šiaulių esu. O Ligeikienė ar dirba privačiai? Labiau norėčiau gal pas Liukenskį.
Atsakyti
Lankausi pas Balciuniene privaciai.seip esu patenkinta jos darbu, maloniai bendrauja, tik nepatinka (o ir visom kitom laukianciom), kad uzregistruoja vos ne kas 10 minuciu skirtumu, o kai ateini nurodytu laiku, dar turi laukt valanda ar net daugiau doh.gif
Atsakyti
As apsilankiau pas Šukienę Alsavitoj. Viskas kaip ir gerai, gydytoja be skubos apžiūrėjo, išklausinėjo, tik nepatiko tai, kad pasakė, kad nėštumas yra (kuo aš ir neabejojau), bet toliau echoskopuodama visą laiką tylėjo, kai baigė pati turėjau klausti kaip mano kleckas ar viskas ok ar atitinka laika, ar plaka širdelė ir t.t. Dabar kai lankysimės bus didesnis žmogeliukas jau, tai gal papasakos daugiau. O šiaip bendrai, kol kas nenusivyliau. ax.gif
Atsakyti
Merginos siuo metu lankausi pas Gyd, Rimsiene, bet labai noreciau pasidaryti echo nuotraukyte, o ji nedaro. gal galetumet patarti kokia ginekologe kur galeciau tik pasidaryti nuotraukyte ir paklausti gal jau matosi berniukas ar mergyte? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
ilgą laiką lankiausi pas Valdarezą Balčiūnienę ir pirmąjį nestuke.gif ji prižiūrėjo, viskas buvo gerai . tik pagailo pinigėlių, todėl nuspręndžiau, kad paprastai apžiūrai ir poliklinikos gydytojo užteks. patekau pas Klibavičių, blink.gif košmaras kažkoks, jau po pirmo apsilankymo verkiau dvi dienas, prigazdino dėl vėžio ir pasakė, kad dabar negaliu net svajoti pastot, nes yra žaizda ir uždegimas. tai buvo beveik prieš mėnesį, šiandien pasidariau nėštumo testą (nes miego visą laiką noriu, skauda krūtinę, nuotaikos labai svyruoja ir jau savaitę pykina) ir testas teigiamas thumbup.gif . tai dabar svarstau grįžti pas Valdarezą, tik įdomu kokios kainos dabar pas ją? pas Klibavičių tikrai nebegrįšiu schmoll.gif ir nerekomenduoju niekam.
Atsakyti
QUOTE(peliucka @ 2012 03 20, 12:40)
sveikos merginos,
ilgą laiką lankiausi pas Valdarezą Balčiūnienę ir pirmąjį  nestuke.gif  ji prižiūrėjo, viskas buvo gerai . tik pagailo pinigėlių, todėl nuspręndžiau, kad paprastai apžiūrai ir poliklinikos gydytojo užteks. patekau pas Klibavičių,  blink.gif košmaras kažkoks, jau po pirmo apsilankymo verkiau dvi dienas, prigazdino dėl vėžio ir pasakė, kad dabar negaliu net svajoti pastot, nes yra žaizda ir uždegimas. tai buvo beveik prieš mėnesį, šiandien pasidariau nėštumo testą (nes miego visą laiką noriu, skauda krūtinę, nuotaikos labai svyruoja ir jau savaitę pykina) ir testas teigiamas  thumbup.gif . tai dabar svarstau grįžti pas Valdarezą, tik įdomu kokios kainos dabar pas ją? pas Klibavičių tikrai nebegrįšiu  schmoll.gif ir nerekomenduoju niekam.

Visų pirma, tai sveikinimai 4u.gif
Pas V. Balčiūnienę privačiai 60 lt., jei daro tyrimus, tai virs 100 lt išeina. Gali pas ją lankytis ir MV kllinikoj, tik reikia siuntimą pasiimti iš šeimos gydytojo ir bus nemokamai.
Atsakyti