Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Mamai nupirkau Tefal už 120 Lt, kolkas gerai kepa, bet pažiūrėsim kaip bus vėliau smile.gif Pradžioj ir už 10 Lt super kepa mirksiukas.gif

Tikrai, o kur tu Balarini rast??
Atsakyti
aga jau raseu,kaune tai senukuose,iki,bazej tikrai yra 4u.gif
o cia seip kas per velnias ta balarini pasiskaityt 4u.gif ballarini
Atsakyti
Man pati paciausia TEFAL, kaina apie 100-150 lt.
Atsakyti
O man su Ballarini keptuve nepasisekė. Kokiam penktam naudojimo mėnesį teflonas pradėjo atšokinėt tokiom pūslikėm, paskui pūslikės pradėjo lūptis sad.gif Teko išmesti. Na, čia tikriausiai neteisinga eksloatacija kalta... gal pakišo kas nors iš šeimynos karštą po kranu, ar drėgną uždėjo kaitinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kostina: 26 balandžio 2005 - 17:44
Turejom Tefal uz 150 lt. ax.gif Ismetem po puses metu naudojimo blink.gif
Atsakyti
š.. tos tefloninės keptuvės doh.gif nervina mane tik.. tai tuščios nepadėk, tai neperkaitink, o jei man reikia ant karštos ir greit??? aplamai, kažkoks pravalas su keptuvėm... kai ar yra kur senovišką nusipirkt??? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai būčiau už TEFAL keptuves,bet tik kad dabar firminių nebeliko,nes kur buvau nusipirkusi prieš 7 metus ,tai naudojau tol kol pati nesugadinau,tai yra neperkaitinau blush2.gif ,o prieš metus kur gavau dovanų TEFAL keptuvę ,tai teflonas išdegė po kelių mėnesių.
Parduotuvėj paaiškino ,kad tai ne firminės.
Atsakyti
Jei kas iskote keptuviu pasiulyti turiu ka parasykite asmeniskai.
Atsakyti
Dabar Lietuvoje atsirado Tupperware keptuves - sunkios, dideles, su stikliniu dangciu ir padengtos platininiu teflonu (a la Zepter). Teflonui duoda 3 metu garantija nesvarbu, kur naudosi, gali ir kavineje kasdien nuo ryto iki vakaro, tai gal kokybiskos? As naudoju nuo rudens, tai kolkas labai patenkinta, galima nepilti jokiu riebalu, jokio vandens, bet cia skonio reikalas, man skaniau su aliejumi kepta smile.gif
A, dar sios keptuves tinka ir indukcinems viryklems.

TEFAL anksciau man irgi patikdavo, bet kad susidevi ju teflonas per pora metu, o kaina ne tokia maza.
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2005 06 02, 15:10)
Dabar Lietuvoje atsirado Tupperware keptuves - sunkios, dideles, su stikliniu dangciu ir padengtos platininiu teflonu (a la Zepter). Teflonui duoda 3 metu garantija nesvarbu, kur naudosi, gali ir kavineje kasdien nuo ryto iki vakaro, tai gal kokybiskos? As naudoju nuo rudens, tai kolkas labai patenkinta, galima nepilti jokiu riebalu, jokio vandens, bet cia skonio reikalas, man skaniau su aliejumi kepta smile.gif
A, dar sios keptuves tinka ir indukcinems viryklems.

TEFAL anksciau man irgi patikdavo, bet kad susidevi ju teflonas per pora metu, o kaina ne tokia maza.

o kiek kaštuoja jai ne paslaptis?labai sudomino ax.gif
Atsakyti
329
Atsakyti
ačiū ax.gif
Atsakyti