Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Nusipirkom šiandien špižinę keptuvę.
Nu tikras kaifas su ja kepti thumbup.gif
Va tokią išsirinkom:
user posted image

Kepėm kiaušinienę, tai tokia sultinga išėjo, niekas neprikepė, nu pasaka smile.gif
Tik kad jau labai sunki.
O dangtį atskirai senukuose už 18 lt nusipirkom. Pati keptuvė- 127lt, 24cm ir aukštais kraštais, tad troškinsiu viską į sveikatą smile.gif
Tikrai patenkinta esu. Po to subraižyto kancerogeninio teflono skonio visiškai kitoks jausmas keptą maistą valgyt, draugas gerai pasakė- kaip pas močiutę kaime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 30 spalio 2006 - 13:41
Sveikos 4u.gif
Su tokiu klausimu aš. Jau keletą mėnesių turim Teffal keptuvę, bet tas raudonas blynas nedingsta g.gif Tik tie ruoželiai ant raudonumo išnyksta, kai keptuvė įkaista. Ar čia pas mus brokas ar kas per bėda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 11 25, 14:04)
Sveikos  4u.gif
Su tokiu klausimu aš. Jau keletą mėnesių turim Teffal keptuvę, bet tas raudonas blynas nedingsta  g.gif Tik tie ruoželiai ant raudonumo išnyksta, kai keptuvė įkaista. Ar čia pas mus brokas ar kas per bėda?  g.gif


viskas ten gerai su ta jusu keptuve. tas raudonas blynas yra "termospot" ir niekur jis neturi dingt biggrin.gif o ruozeliai kaip ir rasei isnyksta, kada keptuve yra pakankamai ikaitus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 11 25, 19:14)
viskas ten gerai su ta jusu keptuve. tas raudonas blynas yra "termospot" ir niekur jis neturi dingt  biggrin.gif  o ruozeliai kaip ir rasei isnyksta, kada keptuve yra pakankamai ikaitus  4u.gif

Vadinasi reklama suklaidino doh.gif
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 10 30, 14:43)
Nusipirkom šiandien špižinę keptuvę.
Nu tikras kaifas su ja kepti thumbup.gif
Va tokią išsirinkom:
user posted image

Kepėm kiaušinienę, tai tokia sultinga išėjo, niekas neprikepė, nu pasaka smile.gif
Tik kad jau labai sunki.
O dangtį atskirai senukuose už 18 lt nusipirkom. Pati keptuvė- 127lt, 24cm ir aukštais kraštais, tad troškinsiu viską į sveikatą smile.gif
Tikrai patenkinta esu. Po to subraižyto kancerogeninio teflono skonio visiškai kitoks jausmas keptą maistą valgyt, draugas gerai pasakė- kaip pas močiutę kaime smile.gif


Na nezinau as lygiai tokia pat turejau-tai esu ziauriai nusivylusi. Pirmiausi, kad brangiai mokejau, antra baisiai sunki, bet cia niekis, taciau ji man pradejo rudyti. Tik isplaunu ir atrodo issluostau, o ziuriu jau kazkas ruduoja. Ir taip kai sluostydavau popieriniu ranksluosciu-tai jis visas rudas likdavo. Ir po kiek laiko jau blynu nebeissikepdavau-svildavo
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2006 11 25, 22:59)
Na nezinau as lygiai tokia pat turejau-tai esu ziauriai nusivylusi. Pirmiausi, kad brangiai mokejau, antra baisiai sunki, bet cia niekis, taciau ji man pradejo rudyti. Tik isplaunu ir atrodo issluostau, o ziuriu jau kazkas ruduoja. Ir taip kai sluostydavau popieriniu ranksluosciu-tai jis visas rudas likdavo. Ir po kiek laiko jau blynu nebeissikepdavau-svildavo


Tai reikia priežiūros labai laikytis. Be to, rašo, kad jei pradeda rūdyti, reikia gerai išplauti ir aliejum gausiai ištepti.
Na, žiūrėsim, ar man taip bus.
O kad sunki tai tikrai...
Atsakyti
Jau 4 m. turiu Zepter - kepu kugeli, varskes apkepus, net vedarus, saslykus ant degiklio (ne orkaiteje) Tik reikia ant mazos ugnies. Net nesitikejau, kad ja taip lengva priziureti, blizga, kaip nauja. Sveikas maistas... Nepridega. Taupimo tikslais, anksciau uzsuku dujas ir baigia kepti, ilgai laiko siluma. Didele (24 skersmuo) - vienu kepimu iskepu mesa, kotletus.
Trukumai: maistas labiau pasunta (ne visi megsta toki skoni), per didele. Ilgai trunka, kol ikaista, jeigu skubu imu kita keptuve.
Turiu stiklini dangti - gaubta virsuje skyle thumbup.gif super daiktas., graziai paskrunda maistas, keptive neapsitasko, kepant susidaro karsta oro "pagalve", mailtas greiciau iskepa.
Dabar isigyjau Silit keptuve, mazesne, bet irgi sunki, patogesne, viskas labai skaniai iskepa, greit ikaista. Danga panasi i emale, gal metalokeramika.

RENKANTIS KEPTUVES - SVARBU KAD BUTU KUO SUNKESNES.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunasada: 26 lapkričio 2006 - 14:15
Nusipirkau Ballarini keptuve lietiniams, kol kas thumbup.gif
Atsakyti
mes turim TEFAL keptuvę,ir esu labai patenkinta ja. smile.gif
Atsakyti
Dabar Maximoj nuolaida TEFAL keptuve kainuoja tik 39.9LT Istrizaine,jei neklystu 28 cm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2006 11 26, 15:09)
Dabar isigyjau Silit keptuve, mazesne, bet irgi sunki, patogesne, viskas labai skaniai iskepa, greit ikaista. Danga panasi i emale, gal metalokeramika.

RENKANTIS KEPTUVES - SVARBU KAD BUTU KUO SUNKESNES.


as turiu borner keptuve su tuo stikliniu gaubtu. tikrai labai geri daiktai, o dangtis uzniversalus, dedu ji ir ant puodu drinks_cheers.gif o silit keptuviu nebandziau, ale gal reiks susigundyt isbandyt. nes turiu silit greitpuodi, tai kokybiskas ir geras daiktas. bent jau man nepamainomas virtuvej smile.gif
dar turiu teflonine ir spizines keptuves "grill" . irgi labai geri daiktai. spizine man net labiau patinka, nes joje kepant atrodo, kad maistas "nuo zariju". taciau ji rugsta daugiau uz teflonine ir kaip buvo anksciau kalbeta, reikalauja spec. prieziuros, kad nerudytu ir pan. pirma karta pries naujojima, ja reik gerai iskaitint orkaitej ir visa istept riebalais (kad veliau nesviltu). dar turiu tefal keptuve blynams su termospot. irgi gera keptuve. kokybe nesiskundziu. naudoju jau 4 metai, teflonas dar nenusisere. gal, kad nedaznai tuos blynus kepu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 27 lapkričio 2006 - 13:18
o tose tefal keptuvese su termospot galima kepti viska (lietinius, kotl;etus ir.t.t.)? ar galima kepti be riebalu?
Atsakyti