Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

QUOTE(LĖTA @ 2008 04 17, 10:02)
Nu turbūt ir aš WOLL pirksiu, taip jūs čia visos giriate. g.gif  g.gif  g.gif

tikrai nesigailesi drinks_cheers.gif kas is to tefalio jei po kokiu 2 metu ismesti reikia nes pasisiausia teflonas, neberaudonuoja tas viduriukas, tik dangtis lieka mirksiukas.gif mes ji sekmingai prie WOOl pritaikem, net kartu vezemes ir matavom, nes WOLL dangtis 50-80 kainuoja, tai nors ant to sutaupem doh.gif
ir butinai paprasykit nuolaidos - 7 proc tikrai duos! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 04 16, 21:29)
Man irgi titano lydinio keptuvė po poros metų susibraižė. Ne Woll firmos, bet labai panaši, kaina irgi buvo panaši. Kepa gerai, tik kad subraižyta. Ar tie subraižymai nekenkia sveikatai? Teflonas kenkia, o kaip čia?  g.gif Dabar visą laiką pergyvenu, ar nenuodiju šeimos  unsure.gif


Titano keptuves susibraizymas, lyginant su teflono, neturi jokio poveikio nei zmogaus sveikatai nei kepimo kokybei thumbup.gif Maniske Wool irgi siek tiek apsibraize, bet daugiau nieks nepasikeite, tai naudoju nesukdama galvos. O teflonine jau butu nuodinga nuo tokiu subraizymu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 17 balandžio 2008 - 09:29
Turiu Berghoff keptuvę ir esu ja tikrai patrenkinta...Prieš tai turėtos kelios iš eilės Tefal jai nė iš tolo neprilygsta.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2008 04 17, 10:41)
Turiu Berghoff keptuvę ir esu ja tikrai patrenkinta...Prieš tai turėtos kelios iš eilės Tefal jai nė iš tolo neprilygsta.

as irgi i tefal nebegaliu net ziureti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2008 04 17, 10:41)
Turiu Berghoff keptuvę ir esu ja tikrai patrenkinta...

O gal tu galėtum nuotrauką tos savo keptuvės parodyt?? blush2.gif Ar ji tokia metalinė?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 04 17, 12:54)
O gal tu galėtum nuotrauką tos savo keptuvės parodyt?? blush2.gif Ar ji tokia metalinė?? g.gif


Berghoff irgi būna dengtų teflonu ax.gif
Atsakyti
Prieš porą mėnesių "Metalo amžiuje" nupirkau titano keramikos Scwerter keptuvę, mokėjau ~100Lt, ėmiau specialiai gilią, tai nuo to laiko mano vyrai, kai šildosi maistą man neprikrato visur ant dujinės lotuliukas.gif ir man, gryžus iš darbo, nereikia valyti lotuliukas.gif

Teflonu dengtos yra atgyvena ir nesveika. Pasieskokit per google straipsnių ir suprasit kodėl smile.gif , jei norite nuodytis, tai prašom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 04 16, 22:00)
o Jums garantijos nedave? WOLL duoda 3 metus thumbup.gif


Titano Scanpan keptuvei man davė 10 metų garantiją. Po 2 metų susibraižė, nors ir kepė gerai, bet nunešiau atgal į parduotuvę, nė pusės žodžio nesakę pakeitė į naują thumbup.gif Dabar praėjo dar keli metai, vėl susibraižė, mąstau, ką daryti, kepa tai gerai g.gif Paskaičiau čia, kad tie subraižymai nekenkia sveikatai ir turbūt dar panaudosiu kelis metelius blush2.gif Gal prieš garantijos galą vėl į naują pasikeisiu, jei tik pakeis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutas: 20 balandžio 2008 - 17:15
QUOTE(mamutas @ 2008 04 20, 18:14)
Titano Scanpan keptuvei man davė 10 metų garantiją. Po 2 metų susibraižė, nors ir kepė gerai, bet nunešiau atgal į parduotuvę, nė pusės žodžio nesakę pakeitė į naują  thumbup.gif Dabar praėjo dar keli metai, vėl susibraižė, mąstau, ką daryti, kepa tai gerai  g.gif Paskaičiau čia, kad tie subraižymai nekenkia sveikatai ir turbūt dar panaudosiu kelis metelius  blush2.gif Gal prieš garantijos galą vėl į naują pasikeisiu, jei tik pakeis...

o kokios kainos siu keptuviu? g.gif
isduokit paslapti kur pirkot... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 04 21, 10:35)
o kokios kainos siu keptuviu? g.gif
isduokit paslapti kur pirkot... mirksiukas.gif

http://www.puodai.lt
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2008 04 21, 11:41)

Aciu 4u.gif
einu ziuret cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 04 21, 11:35)
o kokios kainos siu keptuviu? g.gif
isduokit paslapti kur pirkot... mirksiukas.gif


Parduotuvės pavadinimo nepamenu, berods Metalo amžius, ji Kaune Vytauto pr. priešais pat Parodos kalną. Kainos irgi nebepamenu, kažkur tarp 200-300 lt.
Atsakyti