Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

sveikos! 4u.gif
jau kelinta diena maluos po sm ir visokius interjerų www, nes jau vyras spaudžia juodai, kad galvočiau rinkčiau ir t.t. , o aš blaškausi, nes niekaip neįkirtau koks čia tas stilius mums geriausiai tiktų doh.gif galvojau, kad kažko keisto aš čia noriu. mat man reikia, kad būtų vos kaimietiška (turim ir senų lietuviškų baldų:stalų, spintų), šiek tiek minimalistinis, ganėtinai baltas ( o tos baltos grindys man išvis jega nors mes paliksim medines nedažę baltai) ir ganėtinai natūraliais audiniais ir medžiagom darytas... dar reikia, kad priderint eitų prie mūsų malkinių pečių. žodžiu, lyg radau, jog čia man vieta ir dabar šia linkme žiūrėsiu thumbup.gif
Pupeliuk, o kokį tu dabar interjerą tvarkaisi? namą įsigijot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 09 29, 11:09)
sveikos!  4u.gif
jau kelinta diena maluos po sm ir visokius interjerų www, nes jau vyras spaudžia juodai, kad galvočiau rinkčiau ir t.t. , o aš blaškausi, nes niekaip neįkirtau koks čia tas stilius mums geriausiai tiktų  doh.gif galvojau, kad kažko keisto aš čia noriu. mat man reikia, kad būtų vos kaimietiška (turim ir senų lietuviškų baldų:stalų, spintų), šiek tiek minimalistinis, ganėtinai baltas ( o tos baltos grindys man išvis jega nors mes paliksim medines nedažę baltai) ir ganėtinai natūraliais audiniais ir medžiagom darytas... dar reikia, kad priderint eitų prie mūsų malkinių pečių. žodžiu, lyg radau, jog čia man vieta ir dabar šia linkme žiūrėsiu  thumbup.gif
Pupeliuk, o kokį tu dabar interjerą tvarkaisi?  namą įsigijot? bigsmile.gif

O labas bigsmile.gif
Žiūriu čia vis daugiau bendrahobisčių renkasi cool.gif
Ne, nepirkom namo. Statysim. Šiuo metu jau suderėjom su architektu ir prasidės projektavimo darbai thumbup.gif pavasarį norisi statybos leidimą turėt ir jau pamatus dėt. Nežinia kaip gausis. Dar ir nuo finansų priklausys.
O jūs pirkot kažką? Pagal tavo aprašymą labai čia pataikei drinks_cheers.gif labai liux viskas skamba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2011 09 26, 17:02)
Man labai prie širdies tos baltos sienos, baltos spintos ir pan., vis dėlto vaikų kambarį daryčiau spalvingesnį, ne visai pagal svetainės, virtuvės ir pan. interjerą. Čia tik asmeninė nuomonė  4u.gif
Šiose nuotraukose man kažkokio šaltumo ir net nejaukumo kai kur yra, vaikams gal jaukesnės, tokios "minkštesnės" erdvės gal reiktų  g.gif galima bendrą stilių palaikyti vintažinį, skandinavišką, bet įterpti detalių.
Aš gal sienas dažyčiau, t.y. kažką pieščiau ant jų smile.gif kad ir pievą su smilgom ar pan.

na nžn man iš tų pavyzdžių vistik nė vienas schmoll.gif ir dar tos oranžinės sienos doh.gif tas su meškiu tai kūdikiams max iki kokių 2m tinkamas, nelabai praktiška. Normaliausi tie kur ant baltos (vėl balta hihihi.gif ) sienos lipdukai klijuoti ir kur balti modernūs baldai.
Manau, kad kambarį su baltom sienom tikrai labai lengva padaryti jaukiu detalėmis, paveikslėliais, žaislais, vaikų piešiniais ir pan. Ir tos detalės vaikam augant keičiasi, gan dinamiškas interjeras gaunasi laikui bėgant, užgyvenamas toks. Labai mėgstu tokius thumbup.gif be abejo tuomet ir žaislai, interjero detalės, baldai labai turi reikšmės, turi būti estetiški. Tiesiog toks gyvenimo stilius turi būti. Man pavyzdys yra skandinaviškas gyvenimo stilius - ekologija, natūralios medžiagos, įdomus dizainas. Įdomiam dizainui iki šiol neturėjome pakankamai finansų, dabar, kai būtiniausius baldus turime, tai name po truputį galima bus pildyti labiau paieškotais baldais, indais ar interjero detalėm. Žodžiu, kada nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 29, 10:20)
O labas bigsmile.gif
Žiūriu čia vis daugiau bendrahobisčių renkasi  cool.gif 
Ne, nepirkom namo. Statysim. Šiuo metu jau suderėjom su architektu ir prasidės projektavimo darbai thumbup.gif pavasarį norisi statybos leidimą turėt ir jau pamatus dėt. Nežinia kaip gausis. Dar ir nuo finansų priklausys.
O jūs pirkot kažką? Pagal tavo aprašymą labai čia pataikei drinks_cheers.gif labai liux viskas skamba wub.gif

mes irgi statom smile.gif karkasinį vyras stato . va tokia dabar stadija šiandien lyg šiferį deda jau?
reikia langus užsakyt šiom dienom, tai suku galvą ką daryt su perskyrimais. mat megrame kur daro stiklo pakete, tai man nelabai patinka, o iš išorės vėl su minusais dideliais doh.gif šiaip bus ir spalvine gama panasi į šitą namuką jau sakė ir lenteles išorines šiom dienom atveš tokias pilkšvas. lakstėm šiandien lietvamzdžių ieškot, tai baltų neimsim kaip buvom suplanavę, o rudus, bet su tom rudom tragedija. pagal ral paletę kodas vienoks, o spalvos realiai kardinalaii skiriasi doh.gif
Atsakyti
mūsų senasis butas blush2.gif na interjero stilių nepažinojau, bet kažkas panašaus jau ir tada buvo link skandinaviško, ne ? ... ir viskas iš pigumo tiesa sakant, nes baldai tai atkeliavę kas iš iš kur čia šiaip kai kurie baldai keliaus su mumis į namą smile.gif pietų stalas su kėdėm, spinta senoji iš koridoriaus, komodos, lovos, lovelės, žurnalinis stalas, kuriam mes kojas nupjovėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 09 29, 12:13)
mūsų senasis butas  blush2.gif na interjero stilių nepažinojau, bet kažkas panašaus jau ir tada buvo link skandinaviško, ne ? ... ir viskas iš pigumo tiesa sakant, nes baldai tai atkeliavę kas iš iš kur čia šiaip kai kurie baldai keliaus su mumis į namą  smile.gif pietų stalas su kėdėm, spinta senoji iš koridoriaus, komodos, lovos, lovelės, žurnalinis stalas, kuriam mes kojas nupjovėm  lotuliukas.gif


blush2.gif nerodo

Bet kokie graŽi vieta sodybos!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Ninin @ 2011 09 29, 12:38)
blush2.gif nerodo

Bet kokie graŽi vieta sodybos!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif


dabar turėtų rodyt mirksiukas.gif
dėkui 4u.gif šiaip kaip ir centras. iškeitėm Vilnių į Ukmergę. sklypas ribojasi su parkeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 29, 11:40)
na nžn man iš tų pavyzdžių vistik nė vienas schmoll.gif ir dar tos oranžinės sienos doh.gif tas su meškiu tai kūdikiams max iki kokių 2m tinkamas, nelabai praktiška. Normaliausi tie kur ant baltos (vėl balta hihihi.gif ) sienos lipdukai klijuoti ir kur balti modernūs baldai.
Manau, kad kambarį su baltom sienom tikrai labai lengva padaryti jaukiu detalėmis, paveikslėliais, žaislais, vaikų piešiniais ir pan. Ir tos detalės vaikam augant keičiasi, gan dinamiškas interjeras gaunasi laikui bėgant, užgyvenamas toks. Labai mėgstu tokius thumbup.gif be abejo tuomet ir žaislai, interjero detalės, baldai labai turi reikšmės, turi būti estetiški. Tiesiog toks gyvenimo stilius turi būti. Man pavyzdys yra skandinaviškas gyvenimo stilius - ekologija, natūralios medžiagos, įdomus dizainas. Įdomiam dizainui iki šiol neturėjome pakankamai finansų, dabar, kai būtiniausius baldus turime, tai name po truputį galima bus pildyti labiau paieškotais baldais, indais ar interjero detalėm. Žodžiu, kada nors smile.gif


drinks_cheers.gif
Visą savaitę žiūrinėju vaikiškus interjerus (visus), ir tikrai patys pačiausi (bet gal čia tik dabar) neutralių spalvų (su viena kita siena ryškesne/įdomesne/ar "kitokesne") su ryškiais elementais (kilimas, kėdės, pagalvės, ant sienų "paveikslai", vaikiškų darbų ekspozicijos)... ir svarbiausia, ka tai pritaikai pagal amžių.
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2011 09 29, 13:43)
dėkui  4u.gif šiaip kaip ir centras. iškeitėm Vilnių į Ukmergę. sklypas ribojasi su parkeliu  smile.gif


namas bus Ukmergės centre?? smile.gif na toks geras tas centras, kaip miškelyje bigsmile.gif o baldų tai tikrai yra "gerų", pati kai ką priglausčiau rolleyes.gif



O kaip su laiptais skand. stilyje??? man užkliuvę balti, gan uždari ir pan... g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 09 29, 13:50)
O kaip su laiptais skand. stilyje??? man užkliuvę balti, gan uždari ir pan...  g.gif

Šiek tiek su laiptais:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Šitie žali super thumbup.gif

user posted image

user posted image

Dar..

user posted image

user posted image

user posted image

O čia iš interjero kurto Romualdos Dainelienės. "Mano namuose" prieš kurį laiką buvo jos šitas interjeras įdėtas, nerealiai įstrigę atmintin man šitie laiptai thumbup.gif Toki paprasti, bet ta mėlyna spalva. Na žodžiu super.

user posted image
Atsakyti
man tie priešpaskutiniai sviesūs labiausiai patinka

klausyk, Pupeliuk, gal matei kur pečių interjeruose? pas mus bus du dviaukščiai pečiai, o svetainėje su zeliku smile.gif dar nežinau ką su apdaila darysim, nes kokliais brangu. noris baltai, kad nebūtų pagrindinis akcentas jie, o greičiau susilietų su sienomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 09 29, 14:31)
man  tie priešpaskutiniai sviesūs labiausiai patinka

klausyk, Pupeliuk, gal matei kur pečių interjeruose? pas mus bus du dviaukščiai pečiai, o svetainėje su zeliku  smile.gif dar nežinau ką su apdaila darysim, nes kokliais brangu. noris baltai, kad nebūtų pagrindinis akcentas jie, o greičiau susilietų su sienomis  g.gif

Mačiau kažkur, bet sunku atsekt dabar, peržiūrėjau savo picasoj, kur interjero radinius kraunu, tai tik visoki raityti židiniai biggrin.gif
Dėl baltų laiptų. Biški dėltai bijočiau, kad nusitrins ir labai tepsis. Mūsų ne balti, lakuoti ąžuoliniai jau kai kuriose pakopose apsitrynę (per 3 metus doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 09 29, 13:40)
Mačiau kažkur, bet sunku atsekt dabar, peržiūrėjau savo picasoj, kur interjero radinius kraunu, tai tik visoki raityti židiniai biggrin.gif
Dėl baltų laiptų. Biški dėltai bijočiau, kad nusitrins ir labai tepsis. Mūsų ne balti, lakuoti ąžuoliniai jau kai kuriose pakopose apsitrynę (per 3 metus doh.gif ).

nu jo, baltas greit nusitrint gali . musu buvo sitie https://picasaweb.go...702115047990146 nelakuoti, o kitam kambary lakuoti. siaip cia is tingejimo taip ghvos biggrin.gif bet kaip as keikiau tuos lakuotus doh.gif mat budavo vis nuvaziuoju zemyn per ta savo lakstyma lotuliukas.gif
perziuresiu dar gal savo kokius senus lobynus apie pecius.

tavo picasa anadien perziurejau. mat man vis ateina pranesimai, kad ikeli fotkiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 29 rugsėjo 2011 - 13:48