Įkraunama...
Įkraunama...

SIAUBO filmai

Kadangi mano manija yra Siaubo Filmai, žinau kone kiekvieną, tai man įdomu, ar ir Jūs, mamytės mėgstat siaubiakus?, o gal ne?, kodėl? Kokius patartumėt kitiems, kokie įdomiausi, baisiausi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolitaaa @ 2011 08 25, 22:43)
Kadangi mano manija yra Siaubo Filmai, žinau kone kiekvieną, tai man įdomu, ar ir Jūs, mamytės mėgstat siaubiakus?, o gal ne?, kodėl? Kokius patartumėt kitiems, kokie įdomiausi, baisiausi?  smile.gif

Oi, ir aš einu iš proto dėl siaubo filmų drinks_cheers.gif Tik nemėgstu tokio tipo, kaip "Pjūklas" ar "Ir kalnai turi akis" (filmų, kuriuose skerdžia, pjausto ir kraujai upeliais taškos) cool.gif Man patinka rimtesni, su gilesne prasme filmai
Atsakyti
QUOTE(Jolitaaa @ 2011 08 25, 21:43)
Kadangi mano manija yra Siaubo Filmai, žinau kone kiekvieną, tai man įdomu, ar ir Jūs, mamytės mėgstat siaubiakus?, o gal ne?, kodėl? Kokius patartumėt kitiems, kokie įdomiausi, baisiausi?  smile.gif


megdavau kadais visus tuos siaubiakus, mistinius filmus blink.gif
dabar jau schmoll.gif praejo tas idomumas..
geriau jau kokia superine komedija su gera kompanija paziuret ir juoktis iki nukritimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolitaaa @ 2011 08 25, 22:43)
Kadangi mano manija yra Siaubo Filmai, žinau kone kiekvieną, tai man įdomu, ar ir Jūs, mamytės mėgstat siaubiakus?, o gal ne?, kodėl? Kokius patartumėt kitiems, kokie įdomiausi, baisiausi?  smile.gif

Paskutinis namas kairėje - vienas geriausių smile.gif bet ten pjausto šiek tiek mirksiukas.gif ir senas rusiškas Baubas bigsmile.gif
siaip labai myliu Kriugerį (su juo užaugau biggrin.gif ), skambučius ir galutinius tikslus.
Irgi norėčiau kokio nors gero filmo rekomendacijos smile.gif
Atsakyti
Kadangi žinau visus Siaubiakus, tai rekomenduoti galiu daug jų. Su jais irgi galima apsigauti. Kaip būna internete aprašymai, atrodo labai įdomus filmas, o kai pasižiūri- nuomonė pasikeičia kaip mat. smile.gif Su Kriugeriu ir aš užaugau, kažkada buvęs jis man pats baisiausias filmas, o dabar man juokinga jį žiūrėti, visiškai nebaisu. Man tai patinka skerdynės, mačiau "Paskutinis Namas Kairėje", įdomus filmas, bet yra tikrai įdomesnių ir baisesnių. Mačiau aš ir senąjį "Baubą"- va ten tai filmas, tikrai baisus. thumbup.gif Rekomenduočiau pažiūrėti šiuos siaubo filmus, ir tikrai nepasigailėsit:
Šis siaubo filmas- detektyvinis, labai įdomus, nesenai atsiradęs, jau spėjau pažiūrėti, man jis labai patiko- "Mirusiųjų sąraše devyni".
"Popierinis Berniukas"- irgi labai įdomus filmas. Iš pradžių gali pasirodyti nuobodus, nebaisus, bet vėliau viskas tik įdomėja. rolleyes.gif

Prisimenu mačiau RU siaubo filmą- "Gyvis krepšyje, padaras krepšyje" kažkas panašaus. Toks baisus buvo, žinoma kalbėjo Rusiškai, bet gerai, kad suprantu. Negalėjau atsižiūrėt to filmo, internete ieškojau, bet neradau. g.gif

Jeigu norit kokių įdomių filmų, galiu drąsiai parekomenduot kokį, išsirinkit ir parašykit pavadinimą, iš patirties galėsiu parašyt baisus ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi patinka siaubo filmai tik pritarisiu,kad psichologiniai,su gilia potekste,o ne ten,kur pjauna vieni kitus biggrin.gif tiesa viena būdama namie ir dar vakare jų nežiūrau paskui nejauku labai biggrin.gif Man vienas iš mėgstamiausių "The Strangers" ir "Pagieža" (bet kalbu apie japonų versiją) pastebėjau,kad paskutiniu metu labai suvienodėję holivudiniai siaubiakai...praktiškai tas pats per tą patį apie kokį apleistą namą ar žudiką maniaką doh.gif Va japonai tai,kuria tikrus šedevrus...manau patys geriausi siaubo filmai yra iš rytų smile.gif
Atsakyti
as esu siaubo filmu megeja bet ne vienas filmas man nebuvo baisus nei slykstus biggrin.gif man filmai idomuas arba ne megstamausi siaubo filmai yra ,kosmaras guobu gatveje visos dalys,penktadienis 13 viso dalys,helovyno visos dalys,hellraiser visos dalys,screa visos dalys,wrong turn visos dalys,kelione i pragara vienuzodziu daug filmu yra megstamu biggrin.gif
Atsakyti
man aptinka geriau siaubiakai, kai prikaustoma įtampa, nežinomybe ir tuo enmatomu siaubu. O visi tokie kaip Pjūklas ne baisūs, o šlykštūs su savo skerdynėmis ir kraujo upėmis.

Pamenu, Ženklas mane taip išgąsdino, kad gerus metus normaliai miegot negalėjau doh.gif bet tada adr paauglė buvau. O vat, kai Sutemos pažiūrėjau, tai žadinau vyrą, kai naktim į WC reikėjo nueiti hihihi.gif
Atsakyti
Man tai is baisiausiu kazkada buvo filmai apie zenkla 666, egzorcista. Gaila, bet daabr kai ziuriu siaubiakus, vienas kitas tik yra toks prikaustantis demesi, o visi kiti kraujo klanai, paskersti zmones su isdraskytais organais ir pan. Man tai cia ne siaubakai, o slykstynes kazkokios.

Pasiilgau filmu praejusio amziaus vidurio, va ten tai buvo siaubakai. kazkuri dalis egzorcisto buvo be laso kraujo, bet tokia baisi, tokia itampa islaikyta, mistika ir pan.

Ka tik paziurejau naujausiau klyksmo dali, visai siaubo filmu parodija wacko.gif ...

O filmai apie Fredi kriugeri, dar ten toks Dzeisonas buvo, kuris paskendo mazas o paskui visiems kersijo ir niekaip negalejo jo nuzudyti, net i ksomosa buvo issiunte ir ten jis isgyveno lotuliukas.gif , nezinau kazkodel man nebaisus
Atsakyti
O aš Siaubo filmus žiūriu jau nuo mažens. Nuo ~5~6 metų. Prisimenu, kai man suėjo kažkur 10 metų nebebijojau nė vieno Siaubo filmo, kai tuo tarpu mano bendraklasės, draugės tiesiog "tirpo" iš baimės, man tai buvo juokinga žiūrėti į jų išplėstas, baimės kupinas akis, kadangi aš nejaučiau nė trupučio baimės jausmo. Skerdynės man patinka. Kraujas liejasi per kraštus, man nei šlykštu, nei baisu žiūrėt tokius filmus, kaip tik sakyčiau įdomu. Siaubo filmas "Pjūklas"(Saw) nėra jis baisus, daug kraujo, kankinimų, bet pats scenarijus tikrai neįdomus, tas pats š**as per tą patį. Tikrai neįdomu žiūrėti. O va tarkim koks "Wrong Turn" (visos dalys baisios, įdomios), itin daug kraujo, didelė įtampa, per visą filmą plaka širdis be sustojimo, nes jis ne tik įdomus, bet ir baisus pagal tai kaip jis sukurtas. "Mirčių Kolekcionierius"- verta pažiūrėti tą filmą, daug kraujo, žudynių, įtampos. Kas dėl tų Japoniškų versijų, tai pilnai su tuo sutinku. rolleyes.gif Todėl, kad Japonai visus filmus kuria geriau nei kiti, čia jau nekalbant apie Siaubo filmus, nes pas juos jie sukurti tobulai, visi baisūs, šiurpą keliantys, nors kraujo ne daug arba išvis nėra, bet pats filmas tikrai baisus. Prisipažinsiu, dar nė vienas matytas Siaubo filmas man nebuvo baisus, bet kai pamačiau Japonų versijos "Raudoni Bateliai", "Vienas Praleistas Skambutis", "Skambutis", "Pagieža", tai maniau nuo kėdės nukrisiu iš baimės. 4u.gif Jau kaip aš bijau tokius filmus žiūrėt, kad eina sau... doh.gif Baisūs man jie, po to košmarai sapnuojasi. g.gif

Asmeniškai man Siaubo filmus patinka žiūrėti vienai, kai būnu visiškai viena namuose, naktį. Va tada ir žiūriu Siaubą. Ir nebūna baisu, nei į WC eit, nei dar kur kitur, po to ir miegas labiau ima, nes kaip mat užmiegu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2011 08 27, 00:28)
Man tai is baisiausiu kazkada buvo filmai apie zenkla 666, egzorcista.  Gaila, bet daabr kai ziuriu siaubiakus, vienas kitas tik yra toks prikaustantis demesi, o visi kiti kraujo klanai, paskersti zmones su isdraskytais organais ir pan.  Man tai cia ne siaubakai, o slykstynes kazkokios.

Pasiilgau filmu praejusio amziaus vidurio, va ten tai buvo siaubakai. kazkuri dalis egzorcisto buvo be laso kraujo, bet tokia baisi, tokia itampa islaikyta, mistika ir pan.

Ka tik paziurejau naujausiau klyksmo dali, visai siaubo filmu parodija wacko.gif ...

O filmai apie Fredi kriugeri, dar ten toks Dzeisonas buvo, kuris paskendo mazas o paskui visiems kersijo ir niekaip negalejo jo nuzudyti, net i ksomosa buvo issiunte ir ten jis isgyveno  lotuliukas.gif , nezinau kazkodel man nebaisus


666 - tai Ženklas (Omen), senojo yra kelios dalys, o pirmosios ir perdirbinys yra.

Egzorcistas manęs nė kiek neišgąsdino. Prasijuokiau pusę filmo blink.gif

kažkada kažkokiam straipsny skaičiau žmonių išreitinguotus siaubiakus, tai pirmoj vietoj Švytėjimas buvo.
Atsakyti
Vaško namai scare.gif
Atsakyti