Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Automobilio pirkimas lizingu/per paskolą
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2
JaHarta
Žinau, kad automobiliai-tai vien išlaidos, kad tai jokia investicija ir tt....Todėl juokinga ir visai neprotinga imti paskolą mašinai kokiems dviem metams schmoll.gif

Bet ką daryti, jeigu važinėji su senuku opeliu ascona, kurį kas savaitę reikia remontuoti (aš jau nekalbu apie tai, kad benzo valgo apie 15 litrų mieste ), o tam, kad nusipirkti kokią jau padoresnę mašiną už kokius 15 000 Lt mums su vaikinuku (mes abu dar studentai ,nors ir dirbantys, bet dar iki galo neįsitvirtinę) reikėtų dar kokius metelius pataupyt doh.gif O važinėjam ir patys daug, ir darbe tenka daug važinėt...

Norėtumėm mokėt kokius maždaug 500 LT/mėn, ir mokėt ne daugiau nei tris metus....

Kaip galvojate, ar verta? Gal kas bandėte? Kaip geriau pirkti- pasiemus paskolą ar lizingo būdu (pvz per brc)?

Proto balsas mums sako vieną (neimt), o širdis ir emocijos, kaip ir dabartinė beviltiška situacija- kitą............ g.gif
laurechka
QUOTE(JaHarta @ 2006 03 13, 09:07)
O važinėjam ir patys daug, ir darbe tenka daug važinėt...

O darbas neduoda darbines masinos jei labai daug vazinet reikia? g.gif
JaHarta
Neduoda (bent jau man), vaikinui duoda. Taigi, išeina vis tiek daug važinėjimų...
Noa
Labai kvalifikuotai nepatarsiu, bet tauta perka smile.gif Tai jei šiuo metu yra galimybė, ko nepasinaudot smile.gif Galų gale, lizingu galima ir ne nuliovą mašiną pirkt, o šiaip ponauję (ne taip nuvertės), reik pasigilint į sąlygas smile.gif O babkių kad mažiau reikės kišt, tai čia aišku kad...

Tik nepirkit kokio daewoo, kas, kad pigūs smile.gif

Ui, pridėsiu - bet 500 Lt/3 metus tai bus 18 000 Lt g.gif Kelmas žino, ar leis lizinguotis tokią (nes viena ausim girdėjau, kad lizingo pasibaigimo metu mašina turi būt ne senesnė, kaip 7 metų, taigi dabar perkant - ne senesnė kaip 2002 metų, tokią rast už 18000 nu nėr lengva), tada reiks imt paskolą. Klausimas, kas labiau apsimoka, atkrenta smile.gif
Aziza
draugas berods ant triju metu is banko pasieme 10.000lt. ir nusipirko BMW per menesi moka trupuciuka virs 400lt. ir yra labai patenkintas thumbup.gif labai gera iseitis tiems kas neturi galimybiu pasikeisti masinos i naujesne thumbup.gif
Noa
Pažiūrėjau autopliuse smile.gif Garantuotai išeina 2002 ford focus smile.gif
Kenya
Aš taip padariau - pasiėmiau iš banko paskolą ir nusipirkau mašiną, Mazda 323c. Žinau, kad neprotinga, žinau, kad permoku, bet man irgi nebuvo kas daryti: mašinos verkiant reikėjo (užmiesty gyvenu, su viena važinėti neišeina, nes nesutampa darbo grafikai ir darbas (vietos prasme) - vienas kito užvežti nelabai galėtume). Žodžiu, pasiėmiau 15 000 litų ketveriems metams (per mėnesį išeina 380 litų), visai man ta paskola netrukdo, atiduodu ir tiek. Beje, mašiną nusipirkau už 11 000, likusius investavau į visokius draudimus, signalizacijas, registracijas ir pataisymus po nusipirkimo (dirželiai, tepalai, filtrai, granatos). Žodžiu, ėmiau su atsarga.

Tiesa, vienas dalykas man nelabai patiko... kai tik nusipirkau mašiną, tokios ėmė po pusmečio ir atpigo... Na, bet čia jau laimės reikalas rolleyes.gif
indreja
Dabar lizingo pasibaigimo metu mašina gali būti iki 11m. senumo. O ar pirkti senesnę mašiną arba imti lizingą ilgesniam laikui i daugiau permokėti, jau kitas klausimas g.gif .
Julius3
QUOTE(Mylda @ 2006 03 14, 14:30)
Tiesa, vienas dalykas man nelabai patiko... kai tik nusipirkau mašiną, tokios ėmė po pusmečio ir atpigo... Na, bet čia jau laimės reikalas rolleyes.gif
*

Mashinos nepinga, o sensta smile.gif
Erendira
Pati kiekdvejojau kol pairyzau lizingui, bet abat ne kiek nesigailiu - automobilis yra (aciu dievui, negenda), o tu imoku perdaug ir nepastebiu, taip kad, jei neiseina pirkt is karto, lizingo bijot neverta. Kita vertus, juk bet kada ta automobili parduot gali, jei problemos su imokomis. O jei dar paskaiciuotum kad ir remonto islaidu mebuvima (ar mazesnes gerokai), degalu taupyma, tai vos ne dykai gautusi - vistiek, itariu, nemazai iseina stengiantis islaikyti dabartini auto vaziuoanti ir dar juo vaziuoti:).
ŠEFĖ
Aš ėmiau taip pat paskolą ir nusipirkau Renault modus, esu labai patenkinta, ankščiau turėjau padėvėtą, tai vis būdavo problemų su gedimais, o dabar jokių papildomų rūpesčių smile.gif
motce
QUOTE(JaHarta @ 2006 03 13, 12:07)
Bet ką daryti, jeigu važinėji su senuku opeliu ascona, kurį kas savaitę reikia remontuoti (aš jau nekalbu apie tai, kad benzo valgo apie 15 litrų mieste )
*

man sunku isivaizduoti kaip gali buti, kad taip daznai reikia masina remontuoti g.gif
gal neremontavot labai senai, lauket kol "subyres", todel taip ir nutiko? nepriziurint masinos tas pats gali atsitikti ir su apynauja masina tongue.gif tiesiog norejau pasakyt kad uz tokius pinigus naujos masinos nenupirksit, o devetas daiktas nori nenori genda doh.gif
as rizikuociau imti paskola, bet kaip ir minejo Mylda, pasilikciau pinigu remontui, draudimui, signalizacijai ir tt.
JOLITUKAS
Na aišku maloniau su naujesne mašina važinėti, bet dėja dėja ir už 15000 lt mašinos genda, o detalių kainos blink.gif ... Taigi jei perki lizingu tokį mašiniuką pasidomėk ir detalių kainomis. Ir nežinau ar mums taip sekasi, bet vyras paskaičiavo, kad keisdami ar remontuodami mašinas per metus prarandam apie 6000-7000 Lt (nors per praėjusius metus aš tik savo mašinos remontui išleidau apie 4000-5000 verysad.gif ). Taigi, po ilgų skaičiavimų nusprendėme parduoti senas mašinas ir nusipirkti naują lizingu su X metų garantijom... Na tikiuosi šiais metais gal pavyks g.gif g.gif schmoll.gif
Dafnė
[quote=JOLITUKAS,2006 03 16, 15:01]
Na aišku maloniau su naujesne mašina važinėti, bet dėja dėja ir už 15000 lt mašinos genda, o detalių kainos blink.gif ... Taigi jei perki lizingu tokį mašiniuką pasidomėk ir detalių kainomis. Ir nežinau ar mums taip sekasi, bet vyras paskaičiavo, kad keisdami ar remontuodami mašinas per metus prarandam apie 6000-7000 Lt (nors per praėjusius metus aš tik savo mašinos remontui išleidau apie 4000-5000 verysad.gif ). Taigi, po ilgų skaičiavimų nusprendėme parduoti senas mašinas ir nusipirkti naują lizingu su X metų garantijom... Na tikiuosi šiais metais gal pavyks g.gif g.gif schmoll.gif
*

[/quote

Kaip galima tiek remontui išleisti kiekvienais metais g.gif Gal galetumėt parašyti šių auto markę ir metus? Ir dar kokios bėdos kamavo?
JOLITUKAS
Hmmm... Na tiksliai neišvardinsiu bet paskutinės mašinos Mazda MX6 begėdė atėmė daug pinigėlių - keitėm amortizatorius, stikla, pakaba, tvarkėm variklį, aušinimo sistemą, dujas n kartų reguliavom ot nevykus mašina bent jau mums pasitaikė, bet jei važiuoja tai tai labai smagi mašinytė. Neseniai nusipirkom Ford Scorpio 7 metų ir po 2 mėnesių neaiškūs garsai pasigirdo, nors nepravažiavus nei 100 000. Vyras i servisą nuvarė tai mano gal sutilpsim 1500 sad.gif((. Na pernai vieną mašiniuką sudeginom, kitą vėl tik nusipirkę pardavėm, o už tuos pinigėlius vyras motociklą nusipirko kurį po 1.5 mėn pavogė Ėhhhhhhh.....

Bet vistiek perkant mašina lizingu visų pirmą reikia gerai apgalvot ar išgalėsit išlaikyti mašina 2-6 metų senumo (remontas, detalės, Kasco, civilinė) + kasmėnesinė lizingo įmoka...
JaHarta
QUOTE(motce @ 2006 03 16, 11:23)
man sunku isivaizduoti kaip gali buti, kad taip daznai reikia masina remontuoti  g.gif 
gal neremontavot labai senai, lauket kol "subyres", todel taip ir nutiko? nepriziurint masinos tas pats gali atsitikti ir su apynauja masina  tongue.gif  tiesiog norejau pasakyt kad uz tokius pinigus naujos masinos nenupirksit, o devetas daiktas nori nenori genda  doh.gif 
as rizikuociau imti paskola, bet kaip ir minejo Mylda, pasilikciau pinigu remontui, draudimui, signalizacijai ir tt.
*

Ta mašina yra 1986 metų, taigi jai jau kaip ir metas smile.gif)

Papildyta:
Ačiū visoms už vertingus patarimus, manau, kad tikrai jais pasinaudosiu smile.gif
*Svajone*
Gal kas žinote kur yra parduodamos mašinos Vilniuje lizingu g.gif aišku nenaujos kur yra salonuose schmoll.gif
lovely
QUOTE(Lina444 @ 2006 10 14, 10:24)
Gal kas žinote kur yra parduodamos mašinos Vilniuje lizingu  g.gif aišku nenaujos kur yra salonuose  schmoll.gif
*

BRC centras
Valiukas
QUOTE(lovely @ 2006 10 16, 12:00)
BRC centras
*

Apie BRC centrą tai nuolat išgirstu neigiamų atsiliepimų... Atiseit, ten mašinos, kad ir naujos (laiko prasme), bet labai jau nudėvėtos, daug nuvažiavusios.. Nežinau, kiek tame tiesos, bet žmonės šneka smile.gif

O šiaip tai, mano nuomone, geriau yra paskola iš banko, nei lizingas, nes nereikia pradinio įnašo ir šiaip daugiau laisvės rinktis, nes su paskola gali bet kokią parduodamą mašiną nusipirkti, ne tik tą, kurią galima lizingu..
Dafnė
QUOTE(Valiukas @ 2006 10 17, 11:27)
Apie BRC centrą tai nuolat išgirstu neigiamų atsiliepimų... Atiseit, ten mašinos, kad ir naujos (laiko prasme), bet labai jau nudėvėtos, daug nuvažiavusios.. Nežinau, kiek tame tiesos, bet žmonės šneka smile.gif

O šiaip tai, mano nuomone, geriau yra paskola iš banko, nei lizingas, nes nereikia pradinio įnašo ir šiaip daugiau laisvės rinktis, nes su paskola gali bet kokią parduodamą mašiną nusipirkti, ne tik tą, kurią galima lizingu..
*

Taip ir yra. O nuvarytus arklius nušauna.Tiesa?
NY
Mes (seima) lizinguojame jau antra masinyte.Keiciame kas 5 metai(kai baigiasi lizingas). Neturime jokiu nusiskundimu,nes naujos masinos negenda,o jei ir genda ,tai juk yra garantija.
Julius3
QUOTE(Valiukas @ 2006 10 17, 12:27)

*

BRC tas pats turgus, tik po stogu. Zhodziu loterija kaip ir turguj, tik tiek, kad be problemu i servisa nuvaryt leidzia.
O devetu apynauju mashinu siulyciau ziuret pas Automodus, Autopark, Vista devetais irgi uzhsiima ir zhinoma pas oficialius atstovus.
svelni
Naujos masinos lizingu niekada nepirkciau, nes per metus ohoho kiek ji nuverteja blink.gif blink.gif blink.gif pvz.pazistamas nusipirko nauja masina uz 170.000Lt, per metus ji nuvertejeo 30.000Lt blink.gif blink.gif blink.gif tai kur cia logika doh.gif
Doti
Gerai, jei apynaujė mašinytė negenda, nėra didesnių bėdų, o jei nepasiseks nusipirkti? Tikrai geras patarimas pasidomėti dalių, remonto kainomis... smile.gif Be to vartojamoji paskola gali tikrai pigiau atseiti nei lizingas, palūkanas gali mažinti, jei jau išsimokėjai vieną pakolą, ar esi nuolatinis banko klientas.
ausrytuke
QUOTE(svelni @ 2006 10 18, 19:16)
Naujos masinos lizingu niekada nepirkciau, nes per metus ohoho kiek ji nuverteja blink.gif  blink.gif  blink.gif pvz.pazistamas nusipirko nauja masina uz 170.000Lt, per metus ji nuvertejeo 30.000Lt blink.gif  blink.gif  blink.gif tai kur cia logika doh.gif
*

tai visos masinos nuverteja, tokia realybe smile.gif nori kad maziau nuvertetu pirkis pigesne masina uz kokia 60 000lt - nuvertes tik iki kokiu 10000lt aisku jei nesudauzysi rolleyes.gif
o siaip as irgi siemet emiausi paskola ir pirkausi kita masina smile.gif pamokesiu ramia galva paskola metus ir bus ramu smile.gif tiesiog zinau kad per tuos metus nebuciau reikiamos sumos sutaupius, nes vis atsirastu kur pinigelius isleisciau, o dabar jau turiu savo issvajota masiniuka ir uz ta malonuma permokesiu tik keleta simtu litu bigsmile.gif
cypcyp
o tai kas tada geriau ar imti is banko paskola ir pirkti nauja masiniuka ar pirkti lizingu salone
prasau patarkite nes juodai reikia nedidelio automobiliuko ir noreciau kuo naujesnio aisku arba visai naujo
Solopgang
QUOTE(cypcyp @ 2007 09 14, 08:47)
o tai kas tada geriau ar imti is banko paskola ir pirkti nauja masiniuka ar pirkti lizingu salone
prasau patarkite nes juodai reikia nedidelio automobiliuko ir noreciau kuo naujesnio aisku arba visai naujo
*

lizingo palūkanos mažesnės ir pats procesas paprastesnis mirksiukas.gif
Acacia
Tik perkant lizingu privalomas kasko draudimas.
Tik šiais laikais turbūt dauguma nusipirkusių naują auto patys savo noru apsidraudžia smile.gif
Gijagi
QUOTE(cypcyp @ 2007 09 14, 07:47)
*

Kaip man aiškino salone, perkant lizingu gali taikyti didesnes nuolaidas nei įmokant visą sumą, kaip būtų paėmus paskolą (taip yra siekiant apsisaugoti nuo perpardavimo), bet reikalingas pradinis įnašas. Taigi, jau reikia būti susitaupius kokius 30-35 % auto kainos. Imant vartotojišką - nebūtinai. biggrin.gif Jei perki nenaują mašiną, su vartotojiška nesi suvaržytas jokių salygų, gali bet ką pirkt, lizingu gi jau reikia kad atitiktų amžius, būtinas kasko.. 4u.gif
cypcyp
o kazin jei perki lizingu ar galima kokia didesne nuolaida isprasyti pardavejo kad numestu kelis procentus
Medinis
QUOTE(cypcyp @ 2007 09 14, 18:44)
o kazin jei perki lizingu ar galima kokia didesne nuolaida isprasyti pardavejo kad numestu kelis procentus

OPEL rodos turi sutartį, kad perkant lizingu taikoma 17 proc nuolaida.
cypcyp
QUOTE(Medinis @ 2007 09 14, 18:50)
OPEL rodos turi sutartį, kad perkant lizingu taikoma 17 proc nuolaida.
*

o tai gera naujiena tai kaip cia tiksliai suzinot kad neisdurtu ten manes nes fiat atstovybej sake kad gali padaryti 3 ar 4 proc masinai nors as net nesakiau kaip pirksiu ar lizingu ar iskart sumokesiu
cypcyp
na tai kas pirkot automobili tai kiek gavot procentu nuolaidos is pardavejo man idomu nes noriu pirkt lizingu arba aisku imt paskola
julys
"Šį automobilį galima pirkti lizingo būdu, lizingo su likutine verte būdu", gal galite paaiskinti kuom skiriasi sitie du budai.Aciu smile.gif
Acacia
QUOTE(julys @ 2007 09 18, 14:06)
"Šį automobilį galima pirkti lizingo būdu, lizingo su likutine verte būdu", gal galite paaiskinti kuom skiriasi sitie du budai.Aciu smile.gif
*

Paprastas lizingas - kai mašinos kaina padalinama į tam tikrą mėnesių skaičių ir taip po truputį už ją išsimokate.

Lizingas su likutine verte - kad išsimokate ne už visą mašiną. Lizingo įmokos tokiu atveju daug mažesnės, bet pasibaigus tokio lizingo laikui, dar lieka automobilio likutinė vertė, kurią turite susimokėti, arba galite tą auto palikti pardavėjui ir imti vėl naują automobilį.
julys
QUOTE(Acacia @ 2007 09 18, 13:38)
Paprastas lizingas - kai mašinos kaina padalinama į tam tikrą mėnesių skaičių ir taip po truputį už ją išsimokate.

Lizingas su likutine verte - kad išsimokate ne už visą mašiną. Lizingo įmokos tokiu atveju daug mažesnės, bet pasibaigus tokio lizingo laikui, dar lieka automobilio likutinė vertė, kurią turite susimokėti, arba galite tą auto palikti pardavėjui ir imti vėl naują automobilį.
*

Labai, labai aciu biggrin.gif 4u.gif
Acacia
QUOTE(julys @ 2007 09 18, 15:40)
Labai, labai aciu biggrin.gif  4u.gif
*

Na nėra už ką, šiaip geriau pasidomėti konkrečioj firmoje, kokios jų sąlygos, gali būti skirtingos 4u.gif
cypcyp
tai as irgi zinau kas yra tas lizingas bet man idomu kuriam salone labiau apsimoka pirkti kur galima kokiu nuolaidu gaut nes vieni kai anksciau lizingu pirko tai jiems pardavejas nuleido 4 proc. tai prasau kai perki uz 40 000 tai jau visai gera sumele susidaro
Acacia
Lizingu perkant daug salonų taiko nuolaidas. Bet tai vien pagal tai mašinos markės nepasirinksit juk - reikia daugmaž turėti variantus ir tada domėtis kiekvienam salone, ką jie gali pasiūlyt smile.gif
Guoda
Vienas žmogelis, kuris susidūręs su lizingu, pasakojo, jog perkant lizingu palūkanos gali laikui bėgant kisti, t.y. kilti (ir kyla), o imant vartojimo paskolą yra fiksuotos pastovios palūkanos... Tai kažkaip jis rekomendavo geriau imti paskolą....
Ar jis kažką ne taip sušnekėjo?
Acacia
QUOTE(Guoda @ 2007 09 19, 16:46)
Vienas žmogelis, kuris susidūręs su lizingu, pasakojo, jog perkant lizingu palūkanos gali laikui bėgant kisti, t.y. kilti (ir kyla), o imant vartojimo paskolą yra fiksuotos pastovios palūkanos... Tai kažkaip jis rekomendavo geriau imti paskolą....
*

Negaliu garantuot, bet pirmą kartą apie tokį atvejį girdžiu g.gif
Aš kiek turėjau lizingo sutarčių (tiesa, ne automobiliams smile.gif ), tai visoms iškart yra atspausdinamas mokėjimo grafikas, ir pasirašoma tokia sutartis, tai kas ten ir ką gali pakeist? g.gif
T.A.K.
QUOTE(Guoda @ 2007 09 19, 16:46)
*

tos kintancios palukanos Lebor atrodo ar Libor ir jos istiesu kinta, mes turime masina lizingo budu isigyta, du kartus i metus yra perskaiciuojamos palukanu dydis
Moonte
Mano sūnaitėlis nusipirko nuliovą Mazdą 3, juolab yra kažkokia 75 metų akcija. Tai jis paskaičiavo, kad nusipirkęs Mazdą3 touring, už clasik kainą, sutaupė apie 5000 lt. Kuriuos ir atiduos kaip procentus, paskolą ėmė 2 metams. Bet dabar važinėjasi be problemų, papildomų investicijų, va dabar reikia pikti padangas.

Dėl lizingo, tai užstato nereikia, o va imant paskolą būtinai pareikalauja paskolą priedo prie mašinos, garantą. Todėl lizingu ir gaunasi didesnis procentas, nes yra didesnė rizika. Bet tie, kurie ima lizingą ne pirmą kartą ir tvarkingai mokam suveikia lojalumo programa kitam pirkiniui.
Jurciukas
Noreciau paklausti, kokia nuomone apie pirkima lizingu, esant dabartinei situacijai( artejant krizei ir pan.).
Ka manot,jei pirkt lizingu is Brc? Gal kam teko susidurti?
acuktuvaz
QUOTE(Jurciukas @ 2008 12 16, 15:17)
Noreciau paklausti, kokia nuomone apie pirkima lizingu, esant dabartinei situacijai( artejant krizei ir pan.).
Ka manot,jei pirkt lizingu is Brc? Gal kam teko susidurti?
*

Lizingas vienareiksmiskai ne, daug geriau yra paskola. O i BRC puse net neziurek, ten tik turgus po stogu. I apgaudineja kaip reta.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2007 10 09, 11:28)
Mano sūnaitėlis nusipirko nuliovą Mazdą 3, juolab yra kažkokia 75 metų akcija. Tai jis paskaičiavo, kad nusipirkęs Mazdą3 touring, už clasik kainą, sutaupė apie 5000 lt. Kuriuos ir atiduos kaip procentus, paskolą ėmė 2 metams. Bet dabar važinėjasi be problemų, papildomų investicijų, va dabar reikia pikti padangas.

Dėl lizingo, tai užstato nereikia, o va imant paskolą būtinai pareikalauja paskolą priedo prie mašinos, garantą. Todėl lizingu ir gaunasi didesnis procentas, nes yra didesnė rizika. Bet tie, kurie ima lizingą ne pirmą kartą ir tvarkingai mokam suveikia lojalumo programa kitam pirkiniui.
*

O va cia nesamone pasakei. Patarciau nedestyt tokiu teiginiu, jei tvirtai to nezinai.
La Lobe
Dabartineje situacijoje reiketu isivertinti savo pajamas ir darbus: kadangi dauguma imoniu zada etatu mazinima ir visokiu kitokiu kastu mazinima, tame tarpe ir atlyginimu. tiesiog pasiskaiciuokit, ar jums apsimokes. Mes turejom lizinge masina, taciau kas mnesi atiduoti po 1000 lt pasirode per daug ir ja pardavem. Dabar nusipirkau truputi "deveta", bet irgi puiki, pakankamai nauja ir svarbiauia be jokiu isipareigojimu..
satanele
Tokios nesamones niekada nedaryciau lotuliukas.gif
rihANNA
As irgi kreivai ziurejau i paskolas ir lizngus, nes galvojau, kad investuot taip i masina neprotinga. BEt spjovau i vandeni, kuri, kaip sakant, pati geriu. Paeimiau trukstama suma iki norimo auto (labai jau geros salygos juolab banke buvo). Na ir ka...puikiai baigiu moket i banka po 300lt kas men. Nedidele suma, o kadangi ant mano peciu nekaba jokie kiti moeksciai (buto paskolu neturiu, komunaliniai irgi nevargina ir pan.), tai kodel ne.
Svarbu viska pasverti, kaip toje reklamoje -Pasverkite, ar sugebesite tuos pingius pastoviai moketi i banka smile.gif
voras34
sveiki, girdejau, kad yra daug grazinamu beveik nauju, lizingo budu pirktu masinu, na, kai zmones nebegali issimoketi, gal galit patarti kur galima butu pasiziureti tokias masinas? 4u.gif
Julius3
QUOTE(voras34 @ 2009 02 25, 08:03)
sveiki, girdejau, kad yra daug grazinamu beveik nauju, lizingo budu pirktu masinu, na, kai zmones nebegali issimoketi, gal galit patarti kur galima butu pasiziureti tokias masinas? 4u.gif
*

pvz.:
http://www.autoplius.lt/seb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.