Įkraunama...
Įkraunama...

vyras nenori antro vaikelio..

QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 07, 12:39)
teisinga nuomone,saves ir reik ziuret..
nu o kad toks vyras nerupestingas-tai niekas nekaltas,jus rinkotes su juo gyventi  rolleyes.gif

aplamai kai salia tavo zmogus ir santykiai grazus,gaubia rupestis ir atjauta vienas kitam gyvenime-tai viskas malonu ir vargai,ir kotletai ir peizazai..


; )) as kai prie kavos puodelio susimastau kartais,kas kaip ir kodel,izvelgiu daug klaidu savo poelgiuose - pat pradzioje draugystes daug kame jam nusileisdavau,daug atsakomybiu kurias galejom pasidalint abu,prisiemiau viena smile.gif nesakau kad jis blogas,tiesiog..Na negaliu sakyt kad ir labai seimos zmogus..o pvz jai jis butu demesingesnis,ir rupestingesnis,viskas butu malonu - ir kotletai ir prijuostes smile.gif o vat dabar prisiminiau - buvom pas jo draugus,dukryte ejo miegucio,Jo draugo paprasiau vandens misinukui,jis atnese ir sako : paziurek ar
nekarstas,sakau : ne, siltas. O jis man - nu tu paragauk pati,patikrink. Ir as pagalvojau,jetus,koks jis maloniai rupestingas,net vaiko tevas ne karto taip nera pasiteiraves.labai tas istrigo man wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 14:25)
. Ir as pagalvojau,jetus,koks jis maloniai rupestingas,net vaiko tevas ne karto taip nera pasiteiraves.labai tas istrigo man wub.gif  wub.gif  wub.gif


kazkur skaiciau nepamenu straipsni apie seimos kurima ar panasiai ir istrigo mintis.. kad moteris daro didele klaida kai renkasi partneri tik sau,o pamirsta,kad jis bus kazkada ir tavo vaiku tevas.. i tai atkreipti reik didziausia demesi rase...
bet pagalvojau o kaip patikrint? kur? kai tik draugauji? na taip rupestingumas pasireiksti gali ir kitais budais,ligos metu,kai tau reikia slaugos,pagalbos.. zodziu isbandyti turi mergaites vyrus is visu galu 4u.gif

maniskis ir naktim keldavosi ir maitindavo ir viska darydavo,nes man koma buvo,krisdavau ir su sautuvu manes neprikelsi.. paslije viskas buvo ir nervai ir sveikata... ir susitvarke tuomet buves pacanas puikiai.. prie jo vaikai lipte limpa,kur nueisi jei mazas vaikas,ziurek ant maniskio keliu jau.. traukia jis nuo mazens sake vaikus ir myli juos ,grazu labai stebet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 09 06, 04:28)
Mamuk, o kam ji itikineti? Geriau pabuk viena su savim, svao mintim, ir pati sau atsakyk i situs klausimus: ar tu nori to vaikelio? ka jam jauti?
Visa kita - finansai ir t.t. - daugumoje situaciju isisprendzia savaime, laikinai gali padeti tevai, draugai, galima pasispaudus pagyventi, o paskui, ziurek, ir geresnis darbas ateina ir visa kita... Atidelioti vaikus 'kai bus galimybiu' galima iki begalybes, tik moters reprodukcinis amzius labai ribotas.
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau  drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif


teisingi ir gražūs žodžiai. Pritariu 100 proc. Nėra ką ir pridurti... smile.gif
Atsakyti
Paradoksualė -----> teisingai pasakyta, kad tas isrinktasis,kai nu issirenkam,kazkada bus ir musu vaiku tetis,bet vat - kaip patikrint wink.gif zmones nera like visiskai kardinaliai keistis,bet buna bendrauji su zmogum ir atrodo tas pats kai ir susipazinai,bet lyg ir kazkuom kitoks .. smile.gif su laiku pasimato koks yra zmogus:) laimes kudikiai tie,kam pasiseka pataikyti teisingai wink.gif

Maniskis tai eidavo miegot i kt kambari,o as su mazaja budavau..o diena kartu numigdavom kai jis darbe budavo,o sakydavo - nu kas cia tau sunku ,sedi namie ir viskas. Kartais pagalvoju : zmogau,kaip tu nedasiproti,kad nenoriu vaiku su tavim,nes vel busiu uzversta viena viskuo smile.gif
Is pradziu liudejau, po to pagalvojau - o kam,kodel man liudet wink.gif pradejau veikt ka megstu,skaityt knygas,investuot i savo vidu,siekt mokslu,pradejau imtis to,ka veikdama tikiu savimi,savo siekiamybem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 16:31)
pradejau veikt ka megstu,skaityt knygas,investuot i savo vidu,siekt mokslu,pradejau imtis to,ka veikdama tikiu savimi,savo siekiamybem smile.gif

viskas gerai aisku,kad nepasidavei depresijai,liudesiui.. save kazkur realizuoji,bet juk vistiek su tuom zmogum reikia gyventi,norisi silumos,supratimo.. o jei vienas i viena puse savais reikalais pastoviai,kitas i kita-tai laiko klausimas kada jie galutinai issiskirtys unsure.gif .. bendrumo trukumas atsiranda.. liudna.aisku prievarta vyro gi nepriversi dalyvaut su jumis veiklose jei jam neidomu.. bet tada susimastai kiek tu laiko zmogus turi savo kelyje,kad sitaip "isnaudotum" doh.gif

maniskis daug dirba,namuose daznai nebuna,bet kai yra visada kazka kartu,visi.. aisku isejimai atskirai irgi yra,bet bendrumas turi buti,veiklos kazkokios,planai.. nes jei ne-tai vsio,ka sneket,ka veikt,ir isvis kas tas asmuo sedintis kitam kambaryje? mastau.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tu teisi smile.gif gyvenant ir pats zmogus turi patirti vidinį džiaugsma o ne gyvent,kartu bet atskirai. Maniškis po darbo suprantu,kad pavargęs buna,norisi atsigult ir pailset,bet bet bet smile.gif ... Ai kai pagalvoji tai ir galvot nebesinori wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 18:27)
. Ai kai pagalvoji tai ir galvot nebesinori wink.gif


jau jo..
na jei meile abipuse yra,viskas imanoma,tik reik subine pakelt nuo kedes... arba vyrams labai sveiki sukretimai,sokai,kai pamato kad praranda mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui mergaites uz patarimus 4u.gif jau viskas gerai,va siandien dar karta pakalbejom,nuraminau ji kad viskas bus gerai,galejo juk atsitikti kasnors 100 kart baisiau. 4u.gif tai va bet jus cia graziai kalbat apie santykius ir visa kita. Maniskis irgi kartais tingi nuveikt kazka kartu,nesuprantu gal jam net neidomu pvz i parka visiem kartu nueit.Man tai smagu su mazaja leisti laika lauke kai grazus oras o va jam geriau namie sedeti. g.gif tai buna kad susipykstam del sito. Tai dabar laukiu kada masina nusipirksim tai sakiau vaziuos kur vesiu be jokiu kalbu biggrin.gif
Atsakyti
Dėl tų sukrėtimų, sutinku,porą kartų maniskio draugai yra jam pasakę,kad,va taviske labai gera ir t.t saugok nes gali greit kas kitas nuciupt,tai jis lyg ir tada toks,kitoks,kuriam laikui agenturu pasidaro. Bet vat tokio stipraus šoko nera jam buvę dar. smile.gifaš saviskiui irgi siūlau dažnai į parką nueit ar šiaip kur, tai jam prireikia mašinos ratus blizgint,ai tai tada pasiemu maze ir einam,jai du metai,tai,einam mes į kavinyte kokią,aš ją pieno kokteiliu vaišinu biggrin.gif pasakoju kur cip cip,kur au au,grįžtam o maniškis - ot,manęs palaukt reikėjo.. wink.gif
Nu šiandien grįžo iš darbo,mažajai nupirko tokį faina žaisliuką wub.gif o ji kad lekia pas ji,pasiilgsta smile.gif

Kaži ko tas šauktukas ten prie mano žinutės biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uuoga: 07 rugsėjo 2011 - 21:35
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 07, 20:09)
jau viskas gerai

Nu vo, iskart smagiau skaityt smile.gif Taip ir toliau, sypsena i dantis ir pirmyn, sekmes jums ir lengvo nestumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 07, 22:09)
Dekui mergaites uz patarimus  4u.gif  jau viskas gerai,va siandien dar karta pakalbejom,nuraminau ji kad viskas bus gerai,galejo juk atsitikti kasnors 100 kart baisiau. 4u.gif

KItaip ir buti negali,kai tu tvirta esi del savo sprendimo ir zinai ko nori.. o vyras ne mazas vaikas irgi atsirenka kas jam brangu.. nereik niekada bijot savo pasirinkimo drinks_cheers.gif
kaip ten yra sakoma,kad abejones tai isdavikai,kurie pakisa koja ten,kur mes galim laimeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 19:32)
Dėl tų sukrėtimų, sutinku,porą kartų maniskio draugai yra jam pasakę,kad,va taviske labai gera ir  t.t saugok nes gali greit kas kitas nuciupt,tai jis lyg ir tada toks,kitoks,kuriam laikui agenturu pasidaro. Bet vat tokio stipraus šoko nera jam buvę dar. smile.gifaš saviskiui irgi siūlau dažnai į parką nueit ar šiaip kur, tai jam prireikia mašinos ratus blizgint,ai tai tada pasiemu maze ir einam,jai du metai,tai,einam mes į kavinyte kokią,aš ją pieno kokteiliu vaišinu biggrin.gif pasakoju kur cip cip,kur au au,grįžtam o maniškis - ot,manęs palaukt reikėjo.. wink.gif
Nu šiandien grįžo iš darbo,mažajai nupirko tokį faina žaisliuką  wub.gif  o ji kad lekia pas ji,pasiilgsta smile.gif

Kaži ko tas šauktukas ten prie mano žinutės biggrin.gif ?


Va butent mes irgi i kavine nueinam,kokiu skanumynu nusiperkam su mazike smile.gif man tai malonumas biggrin.gif
Atsakyti