Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vyras nenori antro vaikelio..
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2
JaunasMamukas
Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..ir buvau pribloksta vyro reakcijos,zinojau kad jis dar antram leliukui nepasiruoses bet nemaniau kad siulys pasidaryti aborta.. as darba turiu jis irgi sioki toki darbeli turi..bet sako kad neissiversim kad bus sunku su dviem vaikais,kad suvargsim... nors as taip nemanau,ir vien pagalvojus apie isvalyma nupurto,juk tai tas pats kaip nuzudyti savo kudiki.. kaip ji itikinti kad viskas bus gerai?? ar jis jau vyro vardo nevertas?? verysad.gif
Opdum
pimpalą išabortuoti tokiam "vyrui"
Elodie*
Mamuk, o kam ji itikineti? Geriau pabuk viena su savim, svao mintim, ir pati sau atsakyk i situs klausimus: ar tu nori to vaikelio? ka jam jauti?
Visa kita - finansai ir t.t. - daugumoje situaciju isisprendzia savaime, laikinai gali padeti tevai, draugai, galima pasispaudus pagyventi, o paskui, ziurek, ir geresnis darbas ateina ir visa kita... Atidelioti vaikus 'kai bus galimybiu' galima iki begalybes, tik moters reprodukcinis amzius labai ribotas.
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif
Leksa
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 00:04)
Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..i
*

Visu pirma, tai nereikia pasaku sekt, kad neplanuotai. O tai apie ka galvojai? nezinai is kur vaikai atsiranda ar spraga apie apsisaugojimo priemones?
Zinau, kad dabar daugelis mane uzsipuls, bet negaliu skaityt tu kliedesiu, kai rasoma, jog pastojo "neplanuotai", "netiketai", "nelauktai". Seksas be apsaugos priemoniu = vaikas. Koks dar neplanuotai? Norejai, tai turi. O ka vyras? O kur jis desis, gi nenutemps uz rankos aborto darytis! Dar primink jam, kad aborto pasekmes gali buti nevaisingumas ir liaukis verkslenus, nes tai nepades nei tau, nei vyrui, nei vaikui.
JaunasMamukas
QUOTE(Elodie* @ 2011 09 06, 01:28)
Mamuk, o kam ji itikineti? Geriau pabuk viena su savim, svao mintim, ir pati sau atsakyk i situs klausimus: ar tu nori to vaikelio? ka jam jauti?
Visa kita - finansai ir t.t. - daugumoje situaciju isisprendzia savaime, laikinai gali padeti tevai, draugai, galima pasispaudus pagyventi, o paskui, ziurek, ir geresnis darbas ateina ir visa kita... Atidelioti vaikus 'kai bus galimybiu' galima iki begalybes, tik moters reprodukcinis amzius labai ribotas.
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau  drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif
*

Dekui.. 4u.gif zinai jauciu kad noriu to vaikelio,kad viskas bus gerai.. ir tu teisi apie ta soka jam tikriausiai reikia laiko,gal susimastys ka sneka,nes jei buciau pasidarius aborta pirma kart tai neturetumem dukrytes kuria dievinam dabar, as jam ir meginau sitaip paaiskinti.
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 05:41)
Visu pirma, tai nereikia pasaku sekt, kad neplanuotai. O tai apie ka galvojai? nezinai is kur vaikai atsiranda ar spraga apie apsisaugojimo priemones?
Zinau, kad dabar daugelis mane uzsipuls, bet negaliu skaityt tu kliedesiu, kai rasoma, jog pastojo "neplanuotai", "netiketai", "nelauktai". Seksas be apsaugos priemoniu = vaikas. Koks dar neplanuotai? Norejai, tai turi. O ka vyras? O kur jis desis, gi nenutemps uz rankos aborto darytis! Dar primink jam, kad aborto pasekmes gali buti nevaisingumas ir liaukis verkslenus, nes tai nepades nei tau, nei vyrui, nei vaikui.
*

Labas,as tau papasakosiu kokia cia istorija su tuo pastojimu gal susidarys vaizdas sioks toks. Turejau paskutines menesines rrugpjucio pirmom dienom.Viena kart po ju turejom lytinius santykius,saugojomes kaip visada ir antra kart pries savaite,manem kad gal nepakankamai apsisaugojom tai as isgeriau Postinor ir va laukiau 5 dienas menesiniu kurios turejo ateiti bet... ir dabar tu man zinok ar cia tablete ta nesuveike ar per ta praita kart pastojau.Dar kaip tycia nusipirkau ir kontraceptiniu jau buvau net priminima uzsistacius kada jas gerti ir se tau... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Can @ 2011 09 05, 22:21)
pimpalą išabortuoti tokiam "vyrui"
*

Gal neprireiks dar ziuresim. doh.gif
Leksa
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 07:59)
saugojomes kaip visada
*

ka reiskia "kaip visada"? cia kokia apsaugos priemone? Jei tipo vyras suspes "pabegt", tai tada tas nestumas jo kalte ir priekaistus tegul reiskia pats sau.
JaunasMamukas
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:05)
ka reiskia "kaip visada"? cia kokia apsaugos priemone? Jei tipo vyras suspes "pabegt", tai tada tas nestumas jo kalte ir priekaistus tegul reiskia pats sau.
*

Jis nebaigia viduj..vat kaip saugojomes. Nezadu as jo del nieko kaltinti,patys prisidirbom,paprasciausiai nesitikejau jo tokios reakcijos,nes kazkada buvo sakes jei bus lelius tai ir imsim.O dabar... unsure.gif
Leksa
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 08:15)
Jis nebaigia viduj..
*

kokia apsauga, toks rezultatas.
JaunasMamukas
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:20)
kokia apsauga, toks rezultatas.
*

Tu teisi.
Leksa
Na, tai ir viskas. Nelisk vyrui i akis, tegul apsipranta pats su mintim, kad vel bus teciu. O tu eik pvz. kojinytes kudikiui megzti. Ir nauda, ir sako, kad ramina. Dabar pas mus bjaurus oras, bet kai pragiedres, eik pasivaiksciot, pakvepuok tyru oru, pasirupink savimi. Vyras "ateis i prota" veliau, jam reikia laiko. Nekvarsink sau galvos vyro reakcija. Praeis.
JaunasMamukas
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 06:29)
Na, tai ir viskas. Nelisk vyrui i akis, tegul apsipranta pats su mintim, kad vel bus teciu. O tu eik pvz. kojinytes kudikiui megzti. Ir nauda, ir sako, kad ramina. Dabar pas mus bjaurus  oras, bet kai pragiedres, eik pasivaiksciot, pakvepuok tyru oru, pasirupink savimi. Vyras "ateis i prota" veliau, jam reikia laiko. Nekvarsink sau galvos vyro reakcija. Praeis.
*

4u.gif dekui labai tau.
flight
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 01:04)
Sveikos...
siandien suzinojau kad esu nescia,neplanuotai..ir buvau pribloksta vyro reakcijos,zinojau kad jis dar antram leliukui nepasiruoses bet nemaniau kad siulys pasidaryti aborta.. as darba turiu jis irgi sioki toki darbeli turi..bet sako kad neissiversim kad bus sunku su dviem vaikais,kad suvargsim... 
*

Na, po tokio vyro pareiškimo nusiųsčiau jį pasidaryti sterilizacijos, Lietuvoje atliekama legaliai. Visai rimtai. smile.gif Ir užtikrinta, ir kenkia mažiau nei moteriškei kontraceptikus gerti ar neduokdie, abortus darytis.
Šiaip labai gaila, kad pirmoji vyro reakcija būtent tokia, neigiama. Kad jis rūpinasi ne žmonos, mylimos (?) moters gerove ir būsimu vaikeliu, o savo komfortu (kad nesuvargti). Kita vertus, gal jis dar labai jaunas ir nesubrendęs nei pagal metus, nei vidumi - tada teks kantriai brandint.
sena pažįstama
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 08:59)
kad gal nepakankamai apsisaugojom tai as isgeriau Postinor ir va laukiau 5 dienas menesiniu kurios turejo ateiti bet...
*

O jus nestumo testa darete ar tiesiog nesulaukiate mm?
Gal nenescia, gal suveike taip Postinor tablete. g.gif

O siaip jei ziurint is moralines puses, tai Postinor tablete tai tas pats isvalymas, tik labai ankstyvas ir namu salygomis.
KTK
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 08:41)
*

Negaliu pakesti tokiu susiktu moralisciu doh.gif .
DOMINUKE
QUOTE(Leksa @ 2011 09 06, 09:05)
*

nervai ima tavo pasisakymus skaitant.Eik i baznycia ir tenk skaityk pamokslus. doh.gif
JaunasMamukas
QUOTE(flight @ 2011 09 06, 07:32)
Na, po tokio vyro pareiškimo nusiųsčiau jį pasidaryti sterilizacijos, Lietuvoje atliekama legaliai. Visai rimtai. smile.gif Ir užtikrinta, ir kenkia mažiau nei moteriškei kontraceptikus gerti ar neduokdie, abortus darytis.
Šiaip labai gaila, kad pirmoji vyro reakcija būtent tokia, neigiama. Kad jis rūpinasi ne žmonos, mylimos (?) moters gerove ir būsimu vaikeliu, o savo komfortu (kad nesuvargti). Kita vertus, gal jis dar labai jaunas ir nesubrendęs nei pagal metus, nei vidumi - tada teks kantriai brandint.
*

Del pirmo vaiko tai jis labai norejo ir mane ikalbinejo ,bet dabar matau kad dar nepasiruoses vaikam yra,o tuo labiau dviem.. teks apsisarvuot kantrybe ir laukt kol suaugs arba vargt vienai.. unsure.gif
JaunasMamukas
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 06, 09:32)
O jus nestumo testa darete ar tiesiog nesulaukiate mm?
Gal nenescia, gal suveike taip Postinor tablete. g.gif

O siaip jei ziurint is moralines puses, tai Postinor tablete tai tas pats isvalymas, tik labai ankstyvas ir namu salygomis.
*

Dariau dariau vakar net tris ir visi teigiami. Va dabar tikslu pavadinima parasysiu levonelle ,nes vakar pirma pavadinima kuri prisiminiau parasiau. nezinau ar veikimas tas pats..
Papildyta:
QUOTE(Kitokia28 @ 2011 09 06, 10:51)
Negaliu pakesti tokiu susiktu moralisciu doh.gif .
*

Pasitaiko visokiu nuomuoniu,buvau tam pasiruosusi biggrin.gif
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 13:57)
arba vargt vienai.. unsure.gif
*

tai norit pasakyt kad pasilikus vaikeli,vyras mes jus? g.gif
tai gal vertetu susimastyt su kuo gyvenat .
JaunasMamukas
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 13:02)
tai norit pasakyt kad pasilikus vaikeli,vyras mes jus?  g.gif
*

Nemanyciau kad paliks,bet jei nepasiruoses tai ar pades man ar palaikys.Na ziuresiu ka snekes siandien..
Papildyta:
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 13:02)
tai norit pasakyt kad pasilikus vaikeli,vyras mes jus?  g.gif
*

Leksa
QUOTE(flight @ 2011 09 06, 09:32)
Na, po tokio vyro pareiškimo nusiųsčiau jį pasidaryti sterilizacijos,
*

Tikriausiai vazektomijos? Legalu, bet kiek girdejau tik 30 proc.,kad po tokios operacijos bus imanoma atstatyti vyrui vaisinguma. O jei veliau jei nutars, kad nori daugiau vaiku?

QUOTE(DOMINUKE @ 2011 09 06, 12:55)
nervai ima tavo pasisakymus skaitant.Eik i baznycia ir tenk skaityk pamokslus. doh.gif
*

I baznycia nevaikstau, nes bedieve esu. todel ir forume sedziu, o, kad forumas viesas, tai ir rasau ka galvoju. O tai privalau (ir visi kiti be isimties)galvot kaip tu? Tik tu vienintele ir neklystanti?
P.S. malonu, kad pastebi mane bis.gif
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 16:16)
Nemanyciau kad paliks,bet jei nepasiruoses tai ar pades man ar palaikys.Na ziuresiu ka snekes siandien..

A kur dings nepadejes? blink.gif nesuprantu kodel moterys nusprendzia gimdyti tik vyrui sutikus bigsmile.gif nekalbu apie kitokius santykius,kalbu apie seima,kai ji yra,kai planuojama ateityje vistiek tureti keleta vaiku..

kazko neikertu,ar bambagysle suristos jos tampa su vyrais,ar kaip.. pasake diedas -abortuokis,ir eina moteryte.. pasakys gimdyk dabar-ir gimdys.. zodziu laukiam verdikto biggrin.gif
JaunasMamukas
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 14:53)
A kur dings nepadejes?  blink.gif  nesuprantu kodel moterys nusprendzia gimdyti tik vyrui sutikus  bigsmile.gif nekalbu apie kitokius santykius,kalbu apie seima,kai ji yra,kai planuojama ateityje vistiek tureti keleta vaiku..

kazko neikertu,ar bambagysle suristos jos tampa su vyrais,ar kaip.. pasake diedas -abortuokis,ir eina moteryte.. pasakys gimdyk dabar-ir gimdys.. zodziu laukiam verdikto  biggrin.gif
*

Aborto tai as nezadu darytis ,kad ir jis labai noretu.Jau sakau geriau viena lieku negu sau gyvenime tokia nasta uzsidedu kaip savo vaiko nuzudyma,naciort.Tiem vyras lengva pasakyt,bet juk mum tai didelis zingsnis.
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 18:03)
Aborto tai as nezadu darytis ,kad ir jis labai noretu.Jau sakau geriau viena lieku negu sau gyvenime tokia nasta uzsidedu kaip savo vaiko nuzudyma,naciort.Tiem vyras lengva pasakyt,bet juk mum tai didelis zingsnis.
*

mylit vienas kita? seima grazi? tai ko cia pergyveni,nepaliks... a jei paliks toks jis vyras ir tebuvo.
lengvo nestumo ir nesinervuok.
ne ant diedu pasaulis laikosi cool.gif
JaunasMamukas
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 15:09)
mylit vienas kita? seima grazi? tai ko cia pergyveni,nepaliks... a jei paliks toks jis vyras ir tebuvo.
lengvo nestumo ir nesinervuok.
ne ant diedu pasaulis laikosi  cool.gif
*

Zinai visko buvo per tuos 4 metus,nepasakyciau kad esam ideali seima,bet bandom kazka lipdyti.
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 18:20)
Zinai visko buvo per tuos 4 metus,nepasakyciau kad esam ideali seima,bet bandom kazka lipdyti.
*

pas ka nebuna tik visko ir nevisko.. svarbu yra abipusis noras lipdytis..tai svarbiausia..
JaunasMamukas
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 15:23)
pas ka nebuna tik visko ir nevisko.. svarbu yra abipusis noras lipdytis..tai svarbiausia..
*

Zinoma tai svarbiausia 4u.gif
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 18:34)
Zinoma tai svarbiausia 4u.gif
*

vat taip ir pasakyk saviskiui,o vaikas gims dabar ar po dvieju metu neesme,jei jus vistiek ateityje zadat tureti antra... tai ne priezastis dabar jo atsisakyt.. suprasciau jei neplanuojat daugiau isvis turet ir nenorit ir negalit tos minties net prisileist,o dabar planuose yra,tik va matai ne tuo metu isejo.. zmogus planuoja,o ... mirksiukas.gif
JaunasMamukas
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 06, 15:41)
vat taip ir pasakyk saviskiui,o vaikas gims dabar ar po dvieju metu neesme,jei jus vistiek ateityje zadat tureti antra... tai ne priezastis dabar jo atsisakyt.. suprasciau jei neplanuojat daugiau isvis turet ir nenorit ir negalit tos minties net prisileist,o dabar planuose yra,tik va matai ne tuo metu isejo.. zmogus planuoja,o ...  mirksiukas.gif
*

Tai vat kad didelio to skirtumo nebus,uzsiauginsim du issyk ir bus vargeliai baigti.. blush2.gif
jukraa
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 13:57)
teks apsisarvuot kantrybe ir laukt kol suaugs arba vargt vienai.. unsure.gif
*

As manau mamos visada ar su vienu ar su dviem ar su daugiau vaiku visada jos turi apsisarvot kantrybe, juk vaikus mes auginames mamos tik del saves, bent jau mano ir mane supanciu zmoniu atvejais... gal pranesdama zinia vyrui kalbejai nedrasiai ir ji tai ismuso is veziu, juk vyrai tarsi mazi vaikai, tik pasikeite ju zaislai...
Sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pelyte:)
Temos autorei lengvo nestuke.gif , laukit broliuko smile.gif
Elodie*
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 06, 06:59)
Dekui.. 4u.gif  zinai jauciu kad noriu to vaikelio,kad viskas bus gerai.. ir tu teisi apie ta soka jam tikriausiai reikia laiko,gal susimastys ka sneka,nes jei buciau pasidarius aborta pirma kart tai neturetumem dukrytes kuria dievinam dabar, as jam ir meginau sitaip paaiskinti.

Na ir saunu, jei zinai ko nori - niekas is taves to vaikelio neatims, nebent pati gamta taip nuspres smile.gif Man patinka Paradoksuales mintys - ne ant vyru pasaulis laikosi, jeigu jis paliktu del to, ka dnusprendie gimdyti, tai verta susimastyti, su kuo gyvenai. O siiap manau viskas susitvarkys, laikas viska sudelios i lentyneles. Aisku nepazistu jusu vyro ir neisivaizduoju jusu seimymines situacijos, bet turbut visai galimas daiktas, kad yra siokiu tokiu finansiniu sunkumu, norisi didesnio gyvenamojo ploto, prabandesniu atostogu, pagyvenimo sau, apie nieka negalvojant, o dabar taukst - bus kudikis. Visu aplinkybiu fone gali nuskambeti kaip nuosprendis. Kai as pastojau (irgi neplanuotai), man butent taip ir viskas pasirode. Atrode dieve dieve tokia jauna, (jau buvau 25iu berods biggrin.gif ), nejau jau viskas baigta baliams, festivaliams, nerupestingam ir gerai aprupintam gyvenimui smile.gif Viskas susitvarke, man, kaip moteriai, gamta dave 9 menesius su tuo apsiprast, vyrui galmaziau reikejo, o gal jis to tik neparode, pamates mano nerima biggrin.gif Kazkas siemoje juk turi buti stipresnis. Panasu kad sikart toks vaidmuo teko tau. Duok vyrui laiko, neleisk jam galvoti apie kudiki kaip apie gyvenimo pabaiga - taip, jis tikrai pakeis gyvenime, bet ne tiap dramatizuotai, kaip jam galbut dabar galvoje svieciasi.
Linkiu lengvo nestumo ir ramybes seimoje, prasom nesipykti ir grizti pasipasakoti kaip sekasi. Viso ko geriausio smile.gif
P.S. Ir jokiu vyru kastravimo biggrin.gif Butu pabande mane kas iskastruot biggrin.gif Kartais zmonems reikia laiko apsiprasti su netiketu gyvenimo posukiu. Nemanau kad tas vyras bailys ar netikelis, kaip dauguma cia ji bando piest. Paprasciausiai pasimete vyrukas, savotiskas pliusas - matosi, kad supranta, jog ne zmona tures islaikyti ji ir du vaikucius, o jam teks daugiau pasistengti ir savo poreikius apkarpyti smile.gif
Pamaiva25
Naturali vyro reakcija, ko jus norit is zmogaus, kuris tik tik suzinojo naujiena, kad bus atsakingas uz dar viena gyvybe mirksiukas.gif Leiskit aprimti audroms, vyrui net turinciam stabilias ir geras pajamas tai gali buti smugis, o cia kiek suprantu situacija kiek blogesne, tad naturalu, kad vyras mano jog nesugebes pilnai aprupinti jus ir savo vaikus. Pirmas patarimas, nedarykite jokio spaudimo, tegul susitaiko su sia mintimi, jam reikia laiko. Nuomone pasikeis, garantuoju, tiesiog moterys sutvertos rupintis vaikais, vyrai turi nuostata aprupinti visa savo seima mirksiukas.gif
Parodykit jam daugiau demesio ir suminkstes jo sirdis smile.gif
flight
Ak, kokie tie mūsų vyreliai lepūs trapūs, nuo visk saugok, popink, neliesk, bo suduš dar...

Pastebėjot tendenciją - autorė iš karto buvo užsipulta ir apkaltinta, kad nenaudojo tinkamos kontracepcijos, o štai vyras - ir suprastas, ir už jaustas, vargšelis, vienžo..
Papildyta:
QUOTE(jukraa @ 2011 09 06, 20:47)
gal pranesdama zinia vyrui kalbejai nedrasiai ir ji tai ismuso is veziu, juk vyrai tarsi mazi vaikai, tik pasikeite ju zaislai...
*

biggrin.gif doh.gif
JaunasMamukas
QUOTE(jukraa @ 2011 09 06, 17:47)
As manau mamos visada ar su vienu ar su dviem  ar su daugiau vaiku visada jos turi apsisarvot kantrybe, juk vaikus mes auginames mamos tik del saves, bent jau mano ir mane supanciu zmoniu atvejais... gal pranesdama zinia vyrui kalbejai nedrasiai ir ji tai ismuso is veziu, juk vyrai tarsi mazi vaikai, tik pasikeite ju zaislai...
Sekmes  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Cia paprasciausiai zinia buvo kaip is giedro dangaus ir man paciai tai zinai abu tokie pasimete buvom bet dabar lyg jau atslugsta tas sokas ir man ir jam.Apsiprato gal kazkieksu ta mintim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pelyte:) @ 2011 09 06, 18:06)
Temos autorei lengvo  nestuke.gif , laukit broliuko smile.gif
*

Tikiuos kad nepykins o visa kita iskentesiu nor nezinau va taip nugara susuko net neisivaizduoju ar cia nuo nestumo ar jau persitempiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pamaiva25 @ 2011 09 07, 06:27)
Naturali vyro reakcija, ko jus norit is zmogaus, kuris tik tik suzinojo naujiena, kad bus atsakingas uz dar viena gyvybe  mirksiukas.gif Leiskit aprimti audroms, vyrui net turinciam stabilias ir geras pajamas tai gali buti smugis, o cia kiek suprantu situacija kiek blogesne, tad naturalu, kad vyras mano jog nesugebes pilnai aprupinti jus ir savo vaikus. Pirmas patarimas, nedarykite jokio spaudimo, tegul susitaiko su sia mintimi, jam reikia laiko. Nuomone pasikeis, garantuoju, tiesiog moterys sutvertos rupintis vaikais, vyrai turi nuostata aprupinti visa savo seima  mirksiukas.gif
Parodykit jam daugiau demesio ir suminkstes jo sirdis smile.gif
*

As ir nelendu i akis perdaug,leidziu jam pamastyti nes vakar isvis toks liudnas susimastes buvo,jetus galvoju nejau jam sitas kudikis kaip didziausia tragedija. g.gif bet..paskui ir pralinksmejo jau ir juokaut pradejo, man atrodo dar pora dienu ir viskas bus gerai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Elodie* @ 2011 09 06, 23:22)
Na ir saunu, jei zinai ko nori - niekas is taves to vaikelio neatims, nebent pati gamta taip nuspres smile.gif Man patinka Paradoksuales mintys - ne ant vyru pasaulis laikosi, jeigu jis paliktu del to, ka dnusprendie gimdyti, tai verta susimastyti, su kuo gyvenai. O siiap manau viskas susitvarkys, laikas viska sudelios i lentyneles. Aisku nepazistu jusu vyro ir neisivaizduoju jusu seimymines situacijos, bet turbut visai galimas daiktas, kad yra siokiu tokiu finansiniu sunkumu, norisi didesnio gyvenamojo ploto, prabandesniu atostogu, pagyvenimo sau, apie nieka negalvojant, o dabar taukst - bus kudikis. Visu aplinkybiu fone gali nuskambeti kaip nuosprendis. Kai as pastojau (irgi neplanuotai), man butent taip ir viskas pasirode. Atrode dieve dieve tokia jauna, (jau buvau 25iu berods biggrin.gif ), nejau jau viskas baigta baliams, festivaliams, nerupestingam ir gerai aprupintam gyvenimui smile.gif Viskas susitvarke, man, kaip moteriai, gamta dave 9 menesius su tuo apsiprast, vyrui galmaziau reikejo, o gal jis to tik neparode, pamates mano nerima biggrin.gif Kazkas siemoje juk turi buti stipresnis. Panasu kad sikart toks vaidmuo teko tau. Duok vyrui laiko, neleisk jam galvoti apie kudiki kaip apie gyvenimo pabaiga - taip, jis tikrai pakeis gyvenime, bet ne tiap dramatizuotai, kaip jam galbut dabar galvoje svieciasi.
Linkiu lengvo nestumo ir ramybes seimoje, prasom nesipykti ir grizti pasipasakoti kaip sekasi. Viso ko geriausio smile.gif
P.S. Ir jokiu vyru kastravimo biggrin.gif Butu pabande mane kas iskastruot biggrin.gif Kartais zmonems reikia laiko apsiprasti su netiketu gyvenimo posukiu. Nemanau kad tas vyras bailys ar netikelis, kaip dauguma cia ji bando piest. Paprasciausiai pasimete vyrukas, savotiskas pliusas - matosi, kad supranta, jog ne zmona tures islaikyti ji ir du vaikucius, o jam teks daugiau pasistengti ir savo poreikius apkarpyti smile.gif
*

Dekui uz sitokia grazia nuomuone 4u.gif bigsmile.gif aisku tai didelis pokytis bet dar 9 menesiai, gal ir darbas geresnis atsiras,ziuresim.O suprasti tai supranta kad gaus dabar pasistengti dar labiau nes mus reiks islaikyti,nera ant tiek kvailas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(flight @ 2011 09 07, 06:43)
Ak, kokie tie mūsų vyreliai lepūs trapūs, nuo visk saugok, popink, neliesk, bo suduš dar...

Pastebėjot tendenciją - autorė iš karto buvo užsipulta ir apkaltinta, kad nenaudojo tinkamos kontracepcijos, o štai vyras - ir suprastas, ir už jaustas, vargšelis, vienžo..
Papildyta:
biggrin.gif  doh.gif
*

thumbup.gif jo as net pati pradejau jaustis beveik kalta kad nesisaugojau deramai,bet juk abu suauge zmones zinojom kur lendam ir kokios pasekmes gali buti. doh.gif
Uuoga
Na linkiu kad viskas gerai susideliotu ; )) tikiu taip ir bus ; )

Ghm .. O as tai kadangi nesu 100% isitikinus kad seima musu kaip uola,tad,as negimdyciau ( butent siuo gyvenimo tarpsniu) nes kai gime mazoji mano,as visas kaip ir viena budavau,vidine busena tokia buvo,jis ateidavo pasakydavo : gugugu,utiutiu ir prie kompo. O as viena,o norejosi kartu stebukliuku rupintis.Buna ir dabar pasako - va antro vaiko reiktu,kad mazei linksmiau butu,reikia,nes nu kaip juk du vaikai turi but,kt sako kad reik ir pan. Bet MAN nereikia,as nenoriu..kai sirdim jausiu,kad noriu tada ir bus,o ne pagal kazkokius standartus ir kitu nuomone gyventi. Ir jaustis kaip ne savo rogese. Seima,vaikas yra toks atsidavimas,ir,turi jaustis viduj kad nori to. O man gerai kaip dabar yra,dievinu savo dukryte,del Jos gyvenu,su vyru tik galbut santykiai nevisad liuks.bet as myliu save,ir gyvent noriu sau,but nepriklausoma nuo vyro,gebet save issilaikyt,o ne su kruva vaiku sedet namie,kept kotletus ir dziaugtis tokiu gyvenimo peizazu...cia tiesiog tik mano tokia nuomone ; ))
Paradoksualė
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 11:20)
...cia tiesiog tik mano tokia nuomone ; ))
*

teisinga nuomone,saves ir reik ziuret..
nu o kad toks vyras nerupestingas-tai niekas nekaltas,jus rinkotes su juo gyventi rolleyes.gif

aplamai kai salia tavo zmogus ir santykiai grazus,gaubia rupestis ir atjauta vienas kitam gyvenime-tai viskas malonu ir vargai,ir kotletai ir peizazai..
Uuoga
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 09 07, 12:39)
teisinga nuomone,saves ir reik ziuret..
nu o kad toks vyras nerupestingas-tai niekas nekaltas,jus rinkotes su juo gyventi  rolleyes.gif

aplamai kai salia tavo zmogus ir santykiai grazus,gaubia rupestis ir atjauta vienas kitam gyvenime-tai viskas malonu ir vargai,ir kotletai ir peizazai..
*

; )) as kai prie kavos puodelio susimastau kartais,kas kaip ir kodel,izvelgiu daug klaidu savo poelgiuose - pat pradzioje draugystes daug kame jam nusileisdavau,daug atsakomybiu kurias galejom pasidalint abu,prisiemiau viena smile.gif nesakau kad jis blogas,tiesiog..Na negaliu sakyt kad ir labai seimos zmogus..o pvz jai jis butu demesingesnis,ir rupestingesnis,viskas butu malonu - ir kotletai ir prijuostes smile.gif o vat dabar prisiminiau - buvom pas jo draugus,dukryte ejo miegucio,Jo draugo paprasiau vandens misinukui,jis atnese ir sako : paziurek ar
nekarstas,sakau : ne, siltas. O jis man - nu tu paragauk pati,patikrink. Ir as pagalvojau,jetus,koks jis maloniai rupestingas,net vaiko tevas ne karto taip nera pasiteiraves.labai tas istrigo man wub.gif wub.gif wub.gif
Paradoksualė
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 14:25)
. Ir as pagalvojau,jetus,koks jis maloniai rupestingas,net vaiko tevas ne karto taip nera pasiteiraves.labai tas istrigo man wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

kazkur skaiciau nepamenu straipsni apie seimos kurima ar panasiai ir istrigo mintis.. kad moteris daro didele klaida kai renkasi partneri tik sau,o pamirsta,kad jis bus kazkada ir tavo vaiku tevas.. i tai atkreipti reik didziausia demesi rase...
bet pagalvojau o kaip patikrint? kur? kai tik draugauji? na taip rupestingumas pasireiksti gali ir kitais budais,ligos metu,kai tau reikia slaugos,pagalbos.. zodziu isbandyti turi mergaites vyrus is visu galu 4u.gif

maniskis ir naktim keldavosi ir maitindavo ir viska darydavo,nes man koma buvo,krisdavau ir su sautuvu manes neprikelsi.. paslije viskas buvo ir nervai ir sveikata... ir susitvarke tuomet buves pacanas puikiai.. prie jo vaikai lipte limpa,kur nueisi jei mazas vaikas,ziurek ant maniskio keliu jau.. traukia jis nuo mazens sake vaikus ir myli juos ,grazu labai stebet wub.gif
goodly
QUOTE(Elodie* @ 2011 09 06, 04:28)
Jei vyras gali atsisakyti vaikelio, gali atsisakyti ir taves. Ziauriai skamba? Ne maziau ziauru apie kudiki, apie nauja gyvybe, sneketi kaip apie reikala, krui galima sutvarkyti. Gal vyrui tik pirmas sokas, isgastis, kad nesugebes islaikyti seimos - tai daugumai vyru smugis zemiau juostos, nuramink ji, pasakyk kad viskas bus gerai, ir jis - tikekimes - atsakys tuo paciu. duok jam laiko, ir sau be abejo. Ir jokiu budu nedaryk skubotu sprendimu. Kad ir ka nusprestum, duok laiko sua isiklausyti i tai, ko tu pati nori. Sekmes ir stiprybes tau  drinks_cheers.gif KJei bus sunku, parasyk man i AZ, pakalbesim smile.gif
*

teisingi ir gražūs žodžiai. Pritariu 100 proc. Nėra ką ir pridurti... smile.gif
Uuoga
Paradoksualė -----> teisingai pasakyta, kad tas isrinktasis,kai nu issirenkam,kazkada bus ir musu vaiku tetis,bet vat - kaip patikrint wink.gif zmones nera like visiskai kardinaliai keistis,bet buna bendrauji su zmogum ir atrodo tas pats kai ir susipazinai,bet lyg ir kazkuom kitoks .. smile.gif su laiku pasimato koks yra zmogus:) laimes kudikiai tie,kam pasiseka pataikyti teisingai wink.gif

Maniskis tai eidavo miegot i kt kambari,o as su mazaja budavau..o diena kartu numigdavom kai jis darbe budavo,o sakydavo - nu kas cia tau sunku ,sedi namie ir viskas. Kartais pagalvoju : zmogau,kaip tu nedasiproti,kad nenoriu vaiku su tavim,nes vel busiu uzversta viena viskuo smile.gif
Is pradziu liudejau, po to pagalvojau - o kam,kodel man liudet wink.gif pradejau veikt ka megstu,skaityt knygas,investuot i savo vidu,siekt mokslu,pradejau imtis to,ka veikdama tikiu savimi,savo siekiamybem smile.gif
Paradoksualė
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 16:31)
pradejau veikt ka megstu,skaityt knygas,investuot i savo vidu,siekt mokslu,pradejau imtis to,ka veikdama tikiu savimi,savo siekiamybem smile.gif
*

viskas gerai aisku,kad nepasidavei depresijai,liudesiui.. save kazkur realizuoji,bet juk vistiek su tuom zmogum reikia gyventi,norisi silumos,supratimo.. o jei vienas i viena puse savais reikalais pastoviai,kitas i kita-tai laiko klausimas kada jie galutinai issiskirtys unsure.gif .. bendrumo trukumas atsiranda.. liudna.aisku prievarta vyro gi nepriversi dalyvaut su jumis veiklose jei jam neidomu.. bet tada susimastai kiek tu laiko zmogus turi savo kelyje,kad sitaip "isnaudotum" doh.gif

maniskis daug dirba,namuose daznai nebuna,bet kai yra visada kazka kartu,visi.. aisku isejimai atskirai irgi yra,bet bendrumas turi buti,veiklos kazkokios,planai.. nes jei ne-tai vsio,ka sneket,ka veikt,ir isvis kas tas asmuo sedintis kitam kambaryje? mastau.gif lotuliukas.gif
Uuoga
Tu teisi smile.gif gyvenant ir pats zmogus turi patirti vidinį džiaugsma o ne gyvent,kartu bet atskirai. Maniškis po darbo suprantu,kad pavargęs buna,norisi atsigult ir pailset,bet bet bet smile.gif ... Ai kai pagalvoji tai ir galvot nebesinori wink.gif
Paradoksualė
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 18:27)
. Ai kai pagalvoji tai ir galvot nebesinori wink.gif
*

jau jo..
na jei meile abipuse yra,viskas imanoma,tik reik subine pakelt nuo kedes... arba vyrams labai sveiki sukretimai,sokai,kai pamato kad praranda mirksiukas.gif
JaunasMamukas
Dekui mergaites uz patarimus 4u.gif jau viskas gerai,va siandien dar karta pakalbejom,nuraminau ji kad viskas bus gerai,galejo juk atsitikti kasnors 100 kart baisiau. 4u.gif tai va bet jus cia graziai kalbat apie santykius ir visa kita. Maniskis irgi kartais tingi nuveikt kazka kartu,nesuprantu gal jam net neidomu pvz i parka visiem kartu nueit.Man tai smagu su mazaja leisti laika lauke kai grazus oras o va jam geriau namie sedeti. g.gif tai buna kad susipykstam del sito. Tai dabar laukiu kada masina nusipirksim tai sakiau vaziuos kur vesiu be jokiu kalbu biggrin.gif
Uuoga
Dėl tų sukrėtimų, sutinku,porą kartų maniskio draugai yra jam pasakę,kad,va taviske labai gera ir t.t saugok nes gali greit kas kitas nuciupt,tai jis lyg ir tada toks,kitoks,kuriam laikui agenturu pasidaro. Bet vat tokio stipraus šoko nera jam buvę dar. smile.gifaš saviskiui irgi siūlau dažnai į parką nueit ar šiaip kur, tai jam prireikia mašinos ratus blizgint,ai tai tada pasiemu maze ir einam,jai du metai,tai,einam mes į kavinyte kokią,aš ją pieno kokteiliu vaišinu biggrin.gif pasakoju kur cip cip,kur au au,grįžtam o maniškis - ot,manęs palaukt reikėjo.. wink.gif
Nu šiandien grįžo iš darbo,mažajai nupirko tokį faina žaisliuką wub.gif o ji kad lekia pas ji,pasiilgsta smile.gif

Kaži ko tas šauktukas ten prie mano žinutės biggrin.gif ?
Elodie*
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 07, 20:09)
jau viskas gerai
*

Nu vo, iskart smagiau skaityt smile.gif Taip ir toliau, sypsena i dantis ir pirmyn, sekmes jums ir lengvo nestumo 4u.gif
Paradoksualė
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 07, 22:09)
Dekui mergaites uz patarimus  4u.gif  jau viskas gerai,va siandien dar karta pakalbejom,nuraminau ji kad viskas bus gerai,galejo juk atsitikti kasnors 100 kart baisiau. 4u.gif

KItaip ir buti negali,kai tu tvirta esi del savo sprendimo ir zinai ko nori.. o vyras ne mazas vaikas irgi atsirenka kas jam brangu.. nereik niekada bijot savo pasirinkimo drinks_cheers.gif
kaip ten yra sakoma,kad abejones tai isdavikai,kurie pakisa koja ten,kur mes galim laimeti drinks_cheers.gif
JaunasMamukas
QUOTE(Uuoga @ 2011 09 07, 19:32)
Dėl tų sukrėtimų, sutinku,porą kartų maniskio draugai yra jam pasakę,kad,va taviske labai gera ir  t.t saugok nes gali greit kas kitas nuciupt,tai jis lyg ir tada toks,kitoks,kuriam laikui agenturu pasidaro. Bet vat tokio stipraus šoko nera jam buvę dar. smile.gifaš saviskiui irgi siūlau dažnai į parką nueit ar šiaip kur, tai jam prireikia mašinos ratus blizgint,ai tai tada pasiemu maze ir einam,jai du metai,tai,einam mes į kavinyte kokią,aš ją pieno kokteiliu vaišinu biggrin.gif pasakoju kur cip cip,kur au au,grįžtam o maniškis - ot,manęs palaukt reikėjo.. wink.gif
Nu šiandien grįžo iš darbo,mažajai nupirko tokį faina žaisliuką  wub.gif  o ji kad lekia pas ji,pasiilgsta smile.gif

Kaži ko tas šauktukas ten prie mano žinutės biggrin.gif ?
*

Va butent mes irgi i kavine nueinam,kokiu skanumynu nusiperkam su mazike smile.gif man tai malonumas biggrin.gif
Tefnut
QUOTE(JaunasMamukas @ 2011 09 08, 10:34)
Va butent mes irgi i kavine nueinam,kokiu skanumynu nusiperkam su mazike smile.gif man tai malonumas  biggrin.gif
*

O kiek mažajai laiko? užsuk į nestuke.gif gegužinukių temą- gal rasi bendraminčių plepučių 4u.gif
JaunasMamukas
QUOTE(Tefnut @ 2011 09 08, 12:29)
O kiek mažajai laiko? užsuk į  nestuke.gif gegužinukių temą- gal rasi bendraminčių plepučių  4u.gif
*

Mazajai gruodi bus 3 metukai smile.gif o dekui uz pasiulyma,butinai uzsuksiu smile.gif 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.