Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

Trumpas tas braškių sezonas... Nagi mamos ką iš jų ruošiat, nes aš tik moku uždėti cukraus, įpilti pieno ir dar kartais įsidedu Corn flakes.
O mano mergelė tai nė nevalgo, rūgščios jai tos pirktinės braškės. sad.gif
Tai ką gaminat įdomiau, parašykit, kol dar braškės nesibaigė....
Atsakyti
Man nieko nera skaniau nei braskes su plakta grietinele ar su vaniliniais ledais... tongue.gif
Atsakyti
Mirkau i bananini jogurta ir burnon, kaip fondiu.
Atsakyti
Rabarbarų-braškių pyragas

Tešla:
300 g miltų
175 g margarino kepiniams
1 šaukštelis cukraus pudros
3-4 šaukštai vandens (45-60 ml)

Miltus su margarinu ir cukraus pudra trinti tarp pirštų, kol pasidarys trupiniai, tada pilti vandenį ir suminkyti tešlą. 2/3 tešlos iškočioti ir iškloti kepimo formą (20-23 cm skersmens) ir suformuoti kraštus (apie 4 cm aukščio). Iš likusios tešlos daryti groteles ant pyrago.

Įdaras:
450 g rabarbarų (nuluptų)
450 g braskių
175 g cukraus pudros
45 g miltų
15 g sviesto
1 šaukštas pieno

Rabarbarus supjaustyti 1 cm kubeliais, braškes perpjauti perpus, juos sumaišyti su miltais ir cukraus pudra. Įdarą suberti i paruoštą tešlą, ant viršaus uždėti sviesto gabalėlius, ant įdaro dėti tešlos juosteles, jas patepti pienu. Kepti įkaitintoje 220 C orkaitėje 45-50 min. Jei pyragas labai ruduos, po 30 min kepimo pridenkite viršų folija. Iškepusiam pyragui leiskite pastovėti apie 1 valandą prieš valgant.

(Temoje naminiai pyragai, 2 pls su foto)
Atsakyti
O as tai sutrinu mikseriu, cukriuko ir su batonu ar kokiu skaniu pyragu mmmmmmm thumbup.gif
Atsakyti
As tai darau saldoka pieno zele ir pridedu kuo daugiau braskiu,supilu i forma su skyle per viduri,kai sustingsta isverciu i lekste.Patikekit mano semyna ja sudoroja akimirksniu laugh.gif
Atsakyti
Na man tai nera nieko skaniau uz sutrintas arba supjaustytas mazyciais gabaliukais braskes su cukrumi ir grietine....ir....svieziu batonu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 06 23, 13:21)
Na man tai nera nieko skaniau uz sutrintas arba supjaustytas mazyciais gabaliukais braskes su cukrumi ir grietine....ir....svieziu batonu. wub.gif

ir man nera nieko skaniau uz sutrintas arba supjaustytas braskes su cukrumi ir grietine.....tik....be batono laugh.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pienas + braskes + cukrus - suplaku su blenderiu ir skanaus. Tik pilu maziau pieno, gaunasi kaip tirstas jogurtas, kapojam visi trys, net ausys linksta laugh.gif
Atsakyti
labai skanu trintos braskes su cukrumi smile.gif
Atsakyti
braskes sokolade thumbup.gif
Atsakyti
O man skaniausia braskes siaip valgyti! thumbup.gif Kam is ju dar ka nors daryti? Ir siaip visus vaisius ir uogas valgau grynus, tik kartais jogurtu uzpilu, kai jau "prekine" isvaizda praranda. biggrin.gif
Atsakyti