Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Maisto netoleravimo testas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos
Pages: 1, 2, 3, 4
Utiuitiutė
Populiarusis centras mausto klientus

L.T. žurnalistės atliktas eksperimentas parodė, kad Jelenos Tulčinos vadovaujami natūralios medicinos centrai iš savo lankytojų didžiulius pinigus ima už nieką. Pastaruoju metu itin išpopuliarėjusio Maisto netoleravimo testo (MNT) rezultatai Vilniuje ir filiale Kaune radikaliai skyrėsi, nors buvo ištirtas to paties žmogaus kraujas.

Daugelio moterų garbinami Žvėryno natūralios medicinos centras Vilniuje ir jo filialas Kaune „Echoton“. Du vienodi maisto netoleravimo testai. Visiškai skirtingi rezultatai ir didžiuliai pinigai už tyrimus. Absurdas ar skandalas, o gal sukčiavimas – nesutampantys 94 produktų testo rezultatai, iš jų net 47 prieštarauja vienas kitam. Pagal Žvėryno natūralios medicinos centre atliktą testą leidžiama valgyti vos 40 produktų, o Kauno – beveik dvigubai daugiau.
Tačiau pradėkime iš pradžių.

Manekenių kultas
Manekenių krašte Lietuvoje ypač nelengva gyventi tokioms, kurių figūra neatitinka 90/60/90 standarto. Nesijaučiau beviltiškai stora (tinkamo dydžio drabužių rasdavau normaliose parduotuvėse, nereikėdavo ieškoti, kur pardavinėja kažką panašaus į palapines), bet mintys apie tuos 15 kilogramų, susikrovusių per pastaruosius kelerius metus, nedavė ramybės. Kaip galima išlikti ramiai – kur pasisuksi, visur propaguojamas manekenių kultas ir siūloma „pagalba” metant svorį. Tik spėk rinktis: stebuklingos dietos, milteliai, tabletės, sporto klubai, kvėpavimo pratimai ar… kilogramus „ėdančios” kelnės. Baigiantis 2006-iesiems neramios mintys ėmė kamuoti vis dažniau. Tuomet ir sugalvojau, kad 30-metį – jis po dviejų savaičių – norėčiau atšvęsti „palengvėjusi”. Na ir kas, kad laiko liko mažai...

Didelė kaina
Prieš Naujuosius metus redaktorei pasisiūliau atlikti eksperimentą – savo kailiu išbandyti kokią nors dietą. Nusprendėme pasirinkti Žvėryno natūralios medicinos centro siūlomą Maisto netoleravimo testą, kainuojantį 900 litų. Apie ten vykstančius stebuklus buvome girdėjusios abi. Ypač reklamuodama šio centro paslaugas padirbėjo buvusi realybės dokumentikos „Baras“ dalyvė Ieva Kaminskaitė, neseniai prie jos prisidėjo aktorė Hana Šumilaitė.
Sutarėme – testą atliksiu, bet ko jau ko, o savo žarnų plauti neleisiu! Kai registravausi į šį centrą, mane perspėjo tyrimo išvakarėse nevalgyti po 20 val., o ryte prausiantis nenaudoti jokio muilo, nevalyti dantų. Kitaip tariant, ant kūno neturi būti jokios chemijos.
Sausio 16 dienos rytą į rankinuką įsimečiau dantų pastą ir šepetėlį, dezodorantą, išsikviečiau taksi (nenorėjau savo kūno kvapų demonstruoti viešajame transporte) – ir į Žvėryną.

Malonus aptarnavimas
Viename prabangiausių sostinės rajonų įsikūrusiame medicinos centre lankytojų tą rytą netrūko. Skoningai įrengtame laukiamajame jauku, šilta, o svarbiausia – jokios panikos. Juk čia ne valstybinė, o privati klinika. Galima išgerti arbatos – bent jau padėta įvairių paketėlių ir indų su karštu vandeniu. Galima žiūrėti televizorių, tačiau ten rodo tik suplonėjusias moteris, kurios beria pagiriamuosius žodžius centrui. Spėjau pamatyti jau minėtą Ievą ir nepažįstamą moterį. Užpildžiau reikalingus dokumentus – sutartį su centru kiek nerūpestingai, o anketą apie sveikatą – dėmesingai. Maža ką. Visos personalo moterys labai malonios ir mandagios: „Ačiū, prašom čia, malonėkite palaukti, prašom užeiti čia.”

Mokėkite papildomai!
Kol tyrimui imama kraujo iš venos, seselė pasiūlo tuo pačiu paimti kraujo ir iš piršto: už 20 litų nustatys cholesterolio kiekį kraujyje, dar už tiek pat – ir cukraus. Atsisakau.
Tačiau malonumo žiūrėti procedūrą, kurios metu nustatoma, ką galima valgyti, o ko būtina atsisakyti, nė už ką nepraleisiu. Kaip ir pažadėjo, iš centro paskambino ir pranešė, kada bus atliekamas tyrimas.
Įbėgu į kabinetą, o tyrimas jau prasidėjęs. Ant stalo stovi mikroskopas, po kurio didinamuoju stiklu guli kraujo lašai, šalia jo kompiuterio ekrane rodomas kovinis animacinis filmas, kuriame mano limfocitai kaunasi su netinkamu maistu. Čiumpu užrašų knygutę ir fiksuoju kiekvieną gydytojos žodį. Tačiau kai gydytoja paklausia, kodėl tai darau, knygelę sukišu atgal į rankinuką – kad nesukelčiau įtarimų.

Tiria ne tik maistą
Ko gero, būtų pats laikas paaiškinti, kas yra tas mistinis Maisto netoleravimo testas. Kaip rašoma Žvėryno natūralios medicinos centro interneto svetainėje, MNT – tai esą pirmoji moksliškai pagrįsta, laiko išbandyta ir patikima maisto produktų nesuderinamumo tyrimų metodika, skirta lėtinei maisto alergijai nustatyti.
Neva tuomet, kai maistas patenka į organizmą, pirmiausia į jį reaguoja virškinamoji ir imuninė sistema. Jei maistas iki galo nesuvirškinamas, imuninė sistema priima jį kaip alergeną, ima gamintis antikūnai. Tyrimo metu paėmus kraujo mėginį stebima, kas vyksta, kai į kraują patenka maisto medžiagos. Kraujo ląstelės limfocitai, atsakingos už imunitetą, neva žūva, jei produktas netinka.
Iš viso išbandoma 150 produktų. Tiesa, ne viską galima pavadinti maistu – dar tiriamas ir formaldehido, aspirino, aspartamo, MCG (vegeta), maisto dažų, naftos teršalų, pelėsių bei balkšvagrybio poveikis organizmui.

Ką galima, ko – ne
Iš gydytojos bandau išgauti kas kelias sekundes trumpėjantį tinkamų produktų sąrašą. Kai priartėjame prie žuvų, juokais maldauju gydytojos palikti nors kelias rūšis. Kraują tirianti medikė prašo kantrybės – testo rezultatai paaiškės po poros valandų. Lemtinga valanda atėjo: gaunu produktų sąrašą, kuriuos valgydama lieknėsiu. Aiškinuosi, ką reiškia lentelės su produktų sąrašais. Šalia kiekvieno produkto nupiešti keturi langeliai. Jeigu jie visiškai tušti – produktas tinka idealiai. Jeigu pirmasis ir antrasis langeliai nuspalvinti žalia spalva – šiuos produktus taip pat galima valgyti.
Tačiau jeigu bent vienas šalia produkto esantis langelis (nesvarbu, kuris – pirmas ar ketvirtas) nuspalvintas raudona spalva, jį kuriam laikui reikės išbraukti iš savo raciono. Patys pavojingiausi tie produktai, kurių ketvirtasis langelis pažymėtas raudona spalva.
Tačiau tai dar ne viskas – gydytoja ištiesia atmintinę, kurioje paaiškinama, ko dar teks atsisakyti, jei noriu sulieknėti. Nieko naujo nesužinau, nes išvardyti dalykai – kone visų dietų pagrindas. Negalima vartoti alkoholio, pieno produktų, majonezo, įvairių padažų, saldumynų (kakavos – taip pat), miltinių patiekalų – duonos, makaronų, picos, rūkytų produktų ir produktų, keptų su tešla ir kiaušiniais, kavos. Žalioji ir juodoji arbatos, pasak tyrimo, man irgi netinka. Gydytoja leido gerti tik vaisinę ir žolelių arbatas, kurias galima pasaldinti fruktoze, taip pat – negazuotą vandenį.

Skurdus valgiaraštis

Ypač mane nuliūdino žinia, kad bus galima valgyti labai mažai rūšių vaisių – tik granatus, figas, citrinas ir bananus.
Iš uogų „leido“ valgyti slyvas, serbentus, avietes ir girtuokles (arba mėlynes). Įdomu tai, kad mano kraujas buvo alergiškas visų rūšių mėsai – matyt, nuo jos per
12 metų mano organizmas visiškai atprato (aš 12 metų nevalgau mėsos). Po tyrimo paaiškėjo, kad galiu valgyti tik trijų rūšių žuvį – karpį, lydeką ir plekšnę. Džiaugiausi, kad galiu valgyti patiekalus iš sojų pupelių. Gydytoja kaip riebalus pasiūlė naudoti sojų aliejų, kiti esą man netinka. Kiek optimistiškiau nuteikė daržovių „skyrelis“ – tokių, kurias rekomenduojama valgyti, liko gana daug. Kad negalima valgyti bulvių – suprantama. Nustebino tik tai, kad draudžiamos, regis, tokios „nekaltos“ daržovės kaip agurkai ir kopūstai.
Iš grūdinių kultūrų galėjau valgyti tik ryžius, nors rugiams taip pat „degė žalia šviesa“. Duonos negalima valgyti, nes ją kepant dedama mielių, kurios man netinka.

Konsultuos pusmetį
Netiko ir nikotinas, tačiau gydytoja, paklausta, ar būtina mesti rūkyti, atsakė filosofiškai: „Na, viso gyvenimo per dieną nepakeisi.“ Beje, teko girdėti, kad kai kurių žmonių organizmai nikotiną pagal šį tyrimą toleruoja.
Gydytoja sudarė valgiaraštį keturioms dienoms – ryte vaisius arba pusė stiklinės uogų, pietums – žuvis, leidžiamų daržovių salotos, vakarienei keptos daržovės, ryžių košė ar daržovių salotos. Rotacija: tuos pačius produktus galima valgyti tik kas 5 dienas. Po mėnesio turėsiu vėl pas ją apsilankyti. Iš viso centras mane konsultuos visą pusmetį – tai įeina į tuos pačius 900 litų.

Papildomi tyrimai
Kita stotelė – Kauno natūralios medicinos centras „Echoton“. Į Kauną lygiai po trijų dienų važiavau užsiregistravusi svetima pavarde – kad niekas nieko neįtartų, kitaip eksperimentas nueitų šuniui ant uodegos. Pačiame Kauno centre, Maironio gatvėje, įsikūręs centras atrodo gerokai mažesnis nei Vilniuje, tačiau čia taip pat jauku, o žmonės dar malonesni ir šiltesni.
Stamboka seselė, kuriai taip pat nepakenktų pasidaryti MNT, ima kraujo iš venos, o gydytoja šalia jau tyrinėja kažkieno kito kraują. Šneki moteris prasitaria apie šio natūralios medicinos centro rekordą – 170 kilogramų svėrusią ir pasitelkus MNT 100 kilogramų atsikračiusią moterį. „Jeigu laikysitės nurodymų, jums taip pat pasiseks“, – drąsina ji. Seselė pasisiūlo atlikti ir kitus tyrimus. Ištiria cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, taip pat šlapimą. Ir be jokių papildomų mokesčių!
Vėliau apsilankau pas gydytoją, kuri ne tik paklausinėja apie sveikatos būklę, bet ir visą nuo galvos iki kojų apčiupinėja.

Skirtingi rezultatai
Testo rezultatų sulaukiu po kelių valandų. Labai malonus senučiukas gydytojas domisi, kodėl testo darytis atvažiavau į Kauną, o nesikreipiau į Žvėryno medicinos centrą. Meluoju girdėjusi, kad Kaune „tiesiog viskas geriau“. Nekantrauju pamatyti „kaunietiško“ MNT rezultatus, nors širdyje kažkodėl tikiu, kad jie bus jeigu ne identiški, tai bent jau panašūs.
Tačiau gauta informacija apstulbina. Rezultatai ir džiugina – Kauno tyrimas daug „tolerantiškesnis“, todėl valgiaraštis pagal jį turtingesnis, – ir liūdina, nes nebesuprantu, kuriuo testu tikėti: ar Vilniaus, ar Kauno. Beje, Kaune irgi gaunu atmintinę. Ji nuo vilnietiškosios skiriasi vienu punktu – čia apie alkoholio nevartojimą nėra nė žodžio. Autobusu riedėdama atgal į Vilnių suskaičiuoju skirtumus: nesutampa 94 produktų testo rezultatai, iš jų net 47 visiškai priešingi. Pagal Žvėryno natūralios medicinos centre atliktą testą leidžiama valgyti vos 40 produktų, o pagal Kauno – beveik dvigubai daugiau. Tiesa, kelis produktus, kurie Vilniuje buvo leistini, Kaune man uždraudžia valgyti – pavyzdžiui, gaminius iš sojų pupelių, karpį.
Pasirodo, net vištieną ir kalakutieną galiu valgyti. Vietoj karpio atsirado dar 10 žuvų rūšių, labai padaugėjo ir vaisių – mano organizmas nebus nuodijamas, jei valgysiu mangus, kriaušes, obuolius, abrikosus, persikus, mandarinus, greipfrutus, persimonus, nektarinus bei apelsinus. Dilemą išsprendžiau taip: dvi savaites valgysiu tai, ką leido Vilniuje, o kitas dvi – tai, ką patarė Kaune.
Deborah
Ciocia Polia, tai visgi kuriuo planu vadovaujiesi, Vilniaus, kauno ar savo??
Beje 10 balų už išsamų, su komentarasi pasakojimą.
Utiuitiutė
QUOTE(Deborah @ 2007 02 04, 16:27)
Ciocia Polia, tai visgi kuriuo planu vadovaujiesi, Vilniaus, kauno ar savo??
Beje 10 balų už išsamų, su komentarasi pasakojimą.
*


Ėėėė, neeee, brangute nono.gif CP dar ne tokia durna, kad vadovautųsi kažkieno planais cool.gif
Beje, sudarau planus: kaina tik 200 litų. Vietoj Tulčinos 900. Be to, patyrusių dietologų komanda konsultuoja ne pusmetį, o cielus metus biggrin.gif
Tarasca
eina peklon.... doh.gif nėr žodžių po tokio straipsnelio (jei tai teisybė)
THAI
as dariausi ta tyrima, nes niekas man normaliai po visu istyrimu poliklinikoje ir santariskese negalejo pasakyti, kodel organizmas ziauriai skyscius uzlaiko (is ryto atsikelus organizme - ne slapimo puslej- uzsilaikydavo apie 3litrus skysciu) doh.gif + odos problemeliu turiu. Ir ka - visiskas Sh.... is didziosios raides schmoll.gif Nu toks briedas, kad zodziu truksta ...
eglincia
na sakykim,svorio numesti tikrai glaima ir paciam susidarius savo programa,bet man pvz visada buvo ir yra baisi problema-alergija,paima ir ishlenda visur tokios baisios demes,tokiu atveju gal ir apsimoketu pasidaryt?ar ne?
THAI
QUOTE(eglincia @ 2007 02 05, 14:42)
na sakykim,svorio numesti tikrai glaima ir paciam susidarius savo programa,bet man pvz visada buvo ir yra baisi problema-alergija,paima ir ishlenda visur tokios baisios demes,tokiu atveju gal ir apsimoketu pasidaryt?ar ne?
*
tada jau geriau nueiti i alergologini issitirti. Jie kitokiu principu nustatineja. Aisku, ne tokiai gausybei produktu, bet kazkaip patikimiau atrodo. O naturalios med centre pas tulcina, tai dar baisiai savo visas kitas proceduras kisa. Ir jei tau, neduokdie, dieta nepades, tai bus galima viska sukarti ant to, kad kitu proceduru nesidarei.
Taip zmones sukusta, bet tikrai del tu "tinkamu" produktu valgymo, o nuo kiekio, kuri to centro dietologas leidzia suvalgyti...
Temidė
SUper lotuliukas.gif Bet tai čia seniai buvo aišku, kad visiška nesąmonė testai šie.
eglincia
na tyriausi as alergologiniam,kazkaip ten nedaug tu maisto produktu,tai tik pagrindinius zinau...na dabar bandau laikytis grieztos dietos,jei ji man nepades,gal vertetu nueit sita daikta isbandyt,bet manau pades bigsmile.gif
Christine20
as ir dariau MNT, siaip didziuasia problema buvo zarnynas tai po jo valymo tikrai palengvedavo ir kol valgiau maista pagal programa tokia lengva jauciausi o kaip tik nusizengiu tai pilvas apsunksta. ai net nzn ar cia padeda labai ar ne, bet vel nuo pirm pradesiu grieztai(bent pasistengsiu)
vikaPika
as ryt einu kaune daryt maisto netoliaravimo terta bet ne krauju o akupunkturiniu budu...ziuresimka turesim kaina 170
bet paskaicius jusu komentarus tai kazkaip noras dingo...bet eisiu g.gif
Linaldina
KOKIE REZULTATAI g.gif
Atėjūnė
darysiuosi as ta netoleravimo testa ir kazkaip netikiu tais jusu komentarais kai kuriu,nes pasiskaitytkit ir paklausinekit tu zmoniu kuriems padejo .iveike ligas.kalbu netik apie svori...man svarbiausia ligos kad dingtu mokesiu 1100lt ir nebijau noriu laikytis visko jau dabar pradesiu maziau kai kuriu dalyku valgyti,o kai kuriu is pirsto ziuriu lauztos kalbos ...juokinga rolleyes.gif
EMILIUX
QUOTE(Irdange @ 2008 07 11, 20:21)
darysiuosi as ta netoleravimo testa ir kazkaip netikiu tais jusu komentarais kai kuriu,nes  pasiskaitytkit ir paklausinekit tu zmoniu kuriems padejo .iveike ligas.kalbu netik apie svori...man svarbiausia ligos kad dingtu mokesiu 1100lt ir nebijau noriu laikytis visko jau dabar pradesiu maziau kai kuriu dalyku valgyti,o kai kuriu is pirsto ziuriu lauztos kalbos ...juokinga  rolleyes.gif
*As tai tau linkiu stiprybes ir valios,maziau klausyk kitu,pabandysi ir zinosi 4u.gif

Man patiko,buvo naudinga,ir grisiu i vezes po gimdymo ax.gif tikiuosi nepritruksiu valios ax.gif
MrsRAT
QUOTE(tryliktoji @ 2008 07 14, 10:38)

Vis gi, gal verta registruotis pas pacia tulcina  ax.gif  tuo paciu uzduosiu jai kelis klausimus, kurie jus visas cia neramina  biggrin.gif po testo-parasysiu  4u.gif
*Gal jau yra kokių naujienų?
Griaustinė
Bent jau aš galiu pasakyti - MNT darymas tolygus pinigų metimui balon.
blink.gif
Ir dar pažįstu apie 10-15 žmonių, kurie galvoja lygiai taip pat.
Darykitės, jei pinigėliai spaudžia kišenę.
Jei neturite valios pačios mesti svorį - joks MNT nepadės, nes valios reikės labai daug tongue.gif
taskeliss
Sveikos mergaites ax.gif As cia pirma karta. Nuomoniu prisiskaiciau... baisu... Ir vis tiek nutariau pasidaryti maisto netoleravimo testa. mane kamuoja veido odos problemos. Jeigu ir i bala pinigeliai bus ismesti, tai bent jau busiu pabandziusi g.gif problema iveikti.
egi
as gal ir nelabai i tema smile.gif ,bet man ta Tulcina(tikiuosi gerai parasiau pavarde) labai jau kazkokia nemaloni asmenybe,ir pati nelieknuole biggrin.gif
lauryna
Atsisakykit balto maisto : cukraus, miltu, pieno. Po pusmecio Jus patapsite grazuole undine liekna talija, skaiscia oda, zvilganciais plaukais thumbup.gif dabar man duokit 1000 lt uz patarima lotuliukas.gif
Vilmave
pilnai sutinku drinks_cheers.gif As nesuprantu, kaip gali akivaizdziai aptukes zmogus siulyti sprendima (t.y. MNT) SULIEKNEJIMUI lotuliukas.gif Tiesiog paradoksas smile.gif

Dariausi as ta testa kazkada, niekam nepatariu, jei kam idomu, klauskit kol dar nespejote pasidaryti, gal tai pades apsisprest.

QUOTE(egi @ 2009 02 04, 10:46)
as gal ir nelabai i tema smile.gif ,bet man ta Tulcina(tikiuosi gerai parasiau pavarde) labai jau kazkokia nemaloni asmenybe,ir pati nelieknuole biggrin.gif
*


Spurgitta
Merginos, nepasimaukit ant pigių triukų. Žvaigždėm visom tam centre testus atlieka nemokamai, kad reklamą darytų.
Jeigu jūs tuo įtikėsit, jums tai tikrai nepakenks, o tikriausiai ir padės. bet lygiai taip pat jūs galit įtikėti ir tuo, kad pasveiksit gerdami vandenį. čia gi juk viskas per pasąmonę wink.gif

Nei pati centro savininkė turi idealią figūrą, nei jos šeimos nariai turi idealią odą. Nekalbėčiau taip, jei tikrai nežinočiau. Viskas tik geras smegenų plovimas.
Nebūkit naivios smile.gif Su savo problemom susitvarkyti galit ir pačios. Tik įsiklausykit į savo organizmą.
jussstute
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI schmoll.gif unsure.gif
Vilmave
QUOTE(jussstute @ 2009 02 24, 18:38)
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI  schmoll.gif  unsure.gif
*Justute, o kokiu tixlu tu norejai darytis ta testa? Jei sulieknejimo tixlu, tai tikrai neverta metyt pinigu, yra ir efektyvesniu bei pigesniu budu nusikratyt virsvorio. Jei sveikatos tixlais - tai su tokia neivairiapuse mityba tik nusibaigt ir isigyt mazakraujyste galima, be to, dar imunitetas nusilpsta. O jei odos problemos - tai neturiu patirties ...
Viktorijag
sveikutes. kaip tai noreciau ir as pasidaryti ta testa bet jau laaabai pinigu gaila smile.gif
o jei nueti i aids centra ir issitirti krauja ten g.gif kazi daro jie kokius nors panasius tyrimus smile.gif cia kuri tai rasete kad akupunktura daresi MNT ir daaaug pigiau berods 170lt tai gal tokiam testui ir negaila pinigeliu butu smile.gif
berry_girl
Galiu pasidalinti savo patirtimi. Prieš trejus metus dariausi MNT, nes norėjau atsikratyti 30 kg. Buvau nusiteikusi, kad pagal sudarytą mitybos planą pirmosiomis dienomis bus labai sunku maitintis, kamuos "lomkės". Bet jų nebuvo. Prisipažinsiu, kad gana lenvai vykdžiau visus nurodymus. Tiesa, jei tekdavo sudalyvauti kokiame vakarėlyje, "pasukčiaudavau", nes baisiai nesinorėjo aiskinti visiems, kodėl mano lėkštė tuščia.
Rezultatus pastebėjau labai greitai - per pirmą mėnesį nukrito 10 kg. Vėliau svoris krito nereguliariai. Bet per pusmetį visgi sugebėjau pasiekti savo tikslą ir iš 95 kg sveriančios storulės tapau gana liekna moterimi, sveriančia 65 kg.
Beje, besilaikydama man nustatyto mitybos plano, dar lankiausi ir sporto klube. Tad svoriui krentant oda nesuglebo, o labai gražiai susitraukė. Celiulito neliko nė lašo.
kai pradėjau normaliai (kaip iki MNT testo) maitintis, iš pradžių svoris negrįžo. Tačiau pradėjus dar ir dirbti, stresuoti, nustojus sportuoti ir t.t., "prilipo" 6 kg, kurių niekaip negaliu atsikratyti sad.gif Išbandžiau krūvas dietų, net sportas nepadeda sad.gif Tad nuo vakar ir vėl pasiėmiau senąjį mitybos planą ir bandysiu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
simute1
sveikos
as ir esu pasidariusi si testa, kol laikiausi sudaryto plano svoris krito, kai nustojau laikytis tai ir svoris sustojo vietoj.tai planuojku ir vel griebt ta lapa...seip del to testo galiu pasakyti tiek, kad svoriui mesti aisku brangokai kainuoja,bet kas turi odos problemu tai gal ir vertetu,mano pazystama tinkamai besimaitindama issigyde zvyneline, dar kita drauge problemine beriama oda.
Privatu
Taigi,pinigus ir as ismeciau kaip i bala...Gerai,kad dar zarnyno valymais nesigundziau,nors ir labai siule...Tiksla turejau numesti 7-10kg.Teisingai,jie nukrito labai staiga,bet praejo 2 nepilni metai ir as turiu toki antsvori,kokio gyvenime nebuciau sapnavusi...Svoris ne tik ataugo,bet dar priaugo +25kg doh.gif doh.gif doh.gif
Šąńźšóņźą
QUOTE(jussstute @ 2009 02 24, 19:38)
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI  schmoll.gif  unsure.gif
*


kur? Kur blogi atsiliepimai. angel_sadangel.gif:
ritulia.v
sveikos, o kiek dabar kainuoja toks testas?
Marge
Sveikos, man labai įdomu, kokios nuomonės šiai dienai apie MNT? Kokios kainos?
amukas
Skaiciau skaicaiu... kaip matau nera ir nebus tikriausiai vienos nuomones apie si testa... biggrin.gif
Man mama labai siule pasidaryti, taciau mano nuomone tai ismesti pinigai... jei maziau valgysim ir teisingai pries tai rase, kad atsisakysim kai kuriu produktu (kaip supratau beveik visiems tuos pacius produktus ir uzdraudzia valgyti) ir dar sportuosim tai tikrai sukusim... Zinau ne viena atveji, kai drauges skundziasi, kad kokiu dietu nesilaiko ka bedaro negali sukust, taciau (pvz.: buvom isvykusios ir kelionej nebuvo nei laiko pavalgyti be to daug judejom) ir ka gi visos tvarkingai (aisku skiringai) numete po kazkiek kg.
Paprasciausiai reikia gal ne tiek noret, kiek psichologiskai nusistatyti. Nezinau ar tai teisybe, bet man padeda, nebepergivenu del antsvorio, paprasciausiai aktyviau gyvenu, pradejau apsipylineti saltu vandeniu, nors valgau labai daug (net geda sakyti, pusryciams suvalgiau 3 bananus, bliuda sriubos ir arbatos su saldainiais -na reikia susiimti ir sveikai maitintis doh.gif ne tik del svorio... ) kg nebeauga! O atvirksciai per 2 savaites numeciau 2 kg. Ir pastebejau, kad vieniem svoris auga kai nervuojasi, tad reikia maziau nervuotis! Ir daugiau sypsotis! drinks_cheers.gif
Na cia tik mano nuomone.... 4u.gif
Fifux'e
QUOTE(ritulia.v @ 2009 09 13, 20:03)
sveikos, o kiek dabar kainuoja toks testas?
*


drinks_cheers.gif tikrai,o kokia kaina 4u.gif
fufa007
QUOTE(Mijos mama @ 2009 10 19, 14:45)
drinks_cheers.gif tikrai,o kokia kaina 4u.gif
*


jei tai kalbama apie tulcinos centra tai maisto toleravimas kainavo pries menesi 935lt plius organizmo valymas po 120 ir tt 4u.gif mirksiukas.gif as patenkinta mirksiukas.gif rolleyes.gif tik tiek as ejau del antsvorio g.gif tai ten turetu perspeti kad reikalinga daug pastangu ir valios jei jos netureciau sakyciau kad pinigus ismeciau i bala bet esu labai labai patenkinta mirksiukas.gif ax.gif thumbup.gif tos kurios taip sneka arba valios pritruko arba greit atsibodo doh.gif
Fifux'e
QUOTE(fufa007 @ 2009 10 22, 21:01)
jei tai kalbama apie tulcinos centra tai maisto toleravimas kainavo pries menesi 935lt plius organizmo valymas po 120 ir tt 4u.gif  mirksiukas.gif as patenkinta mirksiukas.gif  rolleyes.gif tik tiek as ejau del antsvorio g.gif tai ten turetu perspeti kad reikalinga daug pastangu ir valios jei jos netureciau sakyciau kad pinigus ismeciau i bala bet esu labai labai patenkinta mirksiukas.gif  ax.gif  thumbup.gif tos kurios taip sneka arba valios pritruko arba greit atsibodo doh.gif
*


bet ta testa daro ir poliklinikose? g.gif as ne apie ta mastau,ir kainuoja tik virs 100 g.gif
braske83
Sveikos pries menesi apsilankiau Zveryno natural.med.centre pasinaudojau visu komplektu i kuri iejo MNT+6 ZV+ Vega testas praejo menesis ir jau esu lengvesne 5kg. Po proceduru jauciausi puikiai nors labai bijojau jas daryti. Esu patenkinta ir nei kiek nesigailiu isleidusi nemaza sumele PINIGU.
Papildyta:
QUOTE(ritulia.v @ 2009 09 13, 21:03)
sveikos, o kiek dabar kainuoja toks testas?
*


990l 150 PRODUKTU PADARYTI
Papildyta:
QUOTE(fufa007 @ 2009 10 22, 22:01)
jei tai kalbama apie tulcinos centra tai maisto toleravimas kainavo pries menesi 935lt plius organizmo valymas po 120 ir tt 4u.gif  mirksiukas.gif as patenkinta mirksiukas.gif  rolleyes.gif tik tiek as ejau del antsvorio g.gif tai ten turetu perspeti kad reikalinga daug pastangu ir valios jei jos netureciau sakyciau kad pinigus ismeciau i bala bet esu labai labai patenkinta mirksiukas.gif  ax.gif  thumbup.gif tos kurios taip sneka arba valios pritruko arba greit atsibodo doh.gif
*


AS TAVE PALAIKAU MAN IS KART KAI DAR NEDARIAU TO TESTO pasake kad jei as nesilaikysiu visu nurodymu jokiu rezultatu nebus., viskas priklauso tik nuo manes.
Pamirsau dar parasyti. Kai pradejau valgyt kas buvo leista po pietu nesinori miegoti, judejimo ir energijos daugiau, sirdies ritmas geresnis, ir svarbiausiai kad nakti miegu kaip vaikas neprabusdama.Nei silpnumo nei nuovargio nejauciu nors iki sio maitinimosi buvau skieptike tiem kurie nevalgo mesos ir pieno.
Temidė
Nerealiai brangu. Bent jau man doh.gif Aš jau geriau mėnesį vien obuolius valgyčiau. Tikrai daugiau nei 5 kg numesčiau.
LYGJA
Norėčiau sakyti, nedarykite maisto netoleravimo testo.Nedarykite ir darkart nedarykite.Bet nenoriu būti kategoriška.Iš dalies naudos yra.Sustatoma dieta, griežtai jos laikantis, galima numesti svorio.Tam padeda be abejo žarnyno valymas.Nors čia dėl valymo....daug nuomonių, rizikinga gal.Bet pati nedariau MNT, tai galiu pasakyt tik tiek - labai džiaugiuosi, kad nedariau.O betrūko tik paskambinti ir užsiregistruoti.Pinigai jau buvo atidėti.Bet....nušvito protas ir nuėjau pas dietologę.Pinigai žymiai mažesni, o rezultatai manau geresni.Dietos laikytis sunku (turiu omeny sustatytą po MNT), o va sveikai ir skaniai maitintis - kur kas lengviau.Dietologės nuomonė - neverta daryt MNT, nes žmogaus organizmas keičiasi.Nekalbant apie tai, jog žmogaus kraujas gi keičiasi kas 7 metai, o ir visas organizmas keičiasi vos ne kas mėnesį, atsinaujina ląstelės ir pan.Tai gali duoti skirtingus maisto netoleravimo testo atsakymus.Išvada - reiktų jį daryt kas mėnesį...O va dietologė (jeigu gera) IŠMOKINS valgyti.Valgyti SVEIKAI.Seniai norėjau i š m o k t i s v e i k a i valgyti.Labai džiaugiuosi.
Fifux'e
QUOTE(LYGJA @ 2009 11 06, 12:21)


istirko,cia visoms mums reiktu ne dietu laikutis,ne visokius nesamoningus testus darytis,pleistrus vartoti,o tiesiog sveikai maitintis 4u.gif 4u.gif
lygja,dekui uz priminima visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
avesta
idomu kuo skiriasi Imupro ir ALCAT testai? As gal ryzciausi daryti nwtoleravimo testa ne tik del saves, kiek del vaikelio. Maitinu MP , nu ir niekaip neatseku nuo ko jam taip pilvuka raizo. kazka suvalgau ir tada .. doh.gif
Fifux'e
QUOTE(avesta @ 2009 12 28, 18:34)
idomu kuo skiriasi Imupro ir ALCAT testai?  As gal ryzciausi daryti nwtoleravimo testa  ne tik del saves, kiek del vaikelio. Maitinu MP , nu ir niekaip neatseku nuo ko jam taip pilvuka raizo. kazka suvalgau ir tada .. doh.gif
*


mes dukrai noretume atlkti,nes vis paberia ir nezinom nuo ko..tik tu testu keli ir neaisku kaip ten kas
Vanilė
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 12, 10:27)
istirko,cia visoms mums reiktu ne dietu laikutis,ne visokius nesamoningus testus darytis,pleistrus vartoti,o tiesiog sveikai maitintis 4u.gif  4u.gif
lygja,dekui uz priminima visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
avesta
kodel taip vienareiksmiskai negatyviai apie tuos testus? As tai mastau, kad jei jie butu absoliuti nesmone, tai nebuti taikomi gana placiai visame pasaulyje. Gal labiau keblumu ir neigiamu nuomoniu iskyla del patikimumo, bet gi dauguma tyrimu nera 100 proc. tikslus, net alergologijos centre padarius tyrimus pasake, kad tikimybe 50 proc. kad tyrimas tikslus. Tai kodel ten siunciama tirtis ir kodel tokios eiles?
O kas del sveiko maitinimosi, tai , zinoma, kad svarbu (ypac metant svori svarbu subalansuoti mityba). Bet jus man pasakykite kaip man tiksliai zinoti kas yra sveika mityba mazam vaikeliui, jei jam dauguma gydytoju rekomenduojamu produktu netinka (paragaves sauksteli naujo maisto mazylis kankinasi, verkia, nemiega para laiko, veliau isberia).. a? Tai ir norisi griebtis dar vieno siaudo, nes, pasak maisto netoleravimo testo specialistu, mazyliai netoleruoja to paties ko ir ju mamos.
Fifux'e
QUOTE(avesta @ 2010 02 02, 13:17)
kodel taip vienareiksmiskai negatyviai apie tuos testus? As tai mastau, kad jei jie butu absoliuti nesmone, tai nebuti taikomi gana placiai visame pasaulyje.  Gal labiau keblumu ir neigiamu nuomoniu iskyla del patikimumo, bet gi dauguma tyrimu nera 100 proc. tikslus, net alergologijos centre padarius tyrimus pasake, kad tikimybe 50 proc. kad tyrimas tikslus. Tai kodel ten siunciama tirtis ir kodel tokios eiles?
O kas del sveiko maitinimosi, tai , zinoma, kad svarbu (ypac metant svori svarbu subalansuoti mityba). Bet jus man pasakykite kaip man tiksliai zinoti kas yra sveika mityba mazam vaikeliui, jei jam dauguma gydytoju rekomenduojamu produktu netinka (paragaves sauksteli naujo maisto mazylis kankinasi, verkia, nemiega para laiko, veliau isberia).. a? Tai ir norisi griebtis dar vieno siaudo, nes, pasak maisto netoleravimo testo specialistu, mazyliai netoleruoja to paties ko ir ju mamos.
*


na as kazkiap vis girdziu daugiau neigiamos info negu tiegiamos,tai matyt savime gaunasi tokia nuomone blush2.gif bet aisku,negalima ir nesutikti su tavimi 4u.gif juk is vienos puses tai labai gerai tas testas,pasako ko tikrai tau negalima valgyti,bet is kitos puses tai niekada nesidaryciau to testo pas ta motery(ruse),nzn kas ji ten tokia,kur centra turi...nes ji netlikusi jau testa gali pasakyti,kelis produktus kurie tipo netinka....
manau reikia rimtai issitirti.... 4u.gif plius,dar labai brangu doh.gif

p.s. kuos kiriasi poliklinikoje at;liekamas testas nuo to,kur atlieka toj klinikoj? 4u.gif tik kaina?
Serinute
Sveikos,

Gal kas darėtės MNT ne dėl svorio, o dėl odos ligų (pvz. atopinis dermatitas)?
Ar pasiteisino, ar pagerėjo situacija?
Alri
QUOTE(LYGJA @ 2009 11 06, 12:21)
Norėčiau sakyti, nedarykite maisto netoleravimo testo.Nedarykite ir darkart nedarykite.Bet nenoriu būti kategoriška.Iš dalies naudos yra.Sustatoma dieta, griežtai jos laikantis, galima numesti svorio.Tam padeda be abejo žarnyno valymas.Nors čia dėl valymo....daug nuomonių, rizikinga gal.Bet pati nedariau MNT, tai galiu pasakyt tik tiek - labai džiaugiuosi, kad nedariau.O betrūko tik paskambinti ir užsiregistruoti.Pinigai jau buvo atidėti.Bet....nušvito protas ir nuėjau pas dietologę.Pinigai žymiai mažesni, o rezultatai manau geresni.Dietos laikytis sunku (turiu omeny sustatytą po MNT), o va sveikai ir skaniai maitintis - kur kas lengviau.Dietologės nuomonė - neverta daryt MNT, nes žmogaus organizmas keičiasi.Nekalbant apie tai, jog žmogaus kraujas gi keičiasi kas 7 metai, o ir visas organizmas keičiasi vos ne kas mėnesį, atsinaujina ląstelės ir pan.Tai gali duoti skirtingus maisto netoleravimo testo atsakymus.Išvada - reiktų jį daryt kas mėnesį...O va dietologė (jeigu gera) IŠMOKINS  valgyti.Valgyti SVEIKAI.Seniai norėjau i š m o k t i  s v e i k a i  valgyti.Labai džiaugiuosi.
*


drinks_cheers.gif thumbup.gif
einareja
Laba 4u.gif Papuoliau netyčia,bet pamačiusi apie MNT galiu parašyti dukterėčios istoriją ax.gif
Mergaitei nuo 4 metų kartojosi bronchitai kas mėnesį,juos sekė plaučių uždegimai maždaug kas 3 mėnesiai.Gydytojai darydavo kažkokią kaip operaciją su narkoze kai bandydavo ištraukti tuos karkalus-pūlius su vamzdeliais,bet net tie vamzdeliai užsikišdavo doh.gif Galų gale prasidėjo tyrimai alergologų-alergija virusams rado.Genetikai nieko neprikibo,gydytojai skėsčiojo rankomis.Mergaitė sirgo , o antibiotikams jau baisi alergija išsivystė.Mamai nieko daugiau neliko kaip rizikuoti ir išbandyti netradicinę mediciną.Pasidarė MNT ir laikėsi visų ten dietų ir dar darėsi kelias procedūras( kažkokioje kameroje gulėdavo ir kojas mirkino).Pradžioje pablogėjo,mergaitė sublogo dar labiau doh.gif sakiau tikra nesamonė ir vaiko kankinimas,bet...mergaitė vis nesirgo ir nesirgo,ptraėjo pusė metų ir jos odelė buvo ne geltona ar pilka o kaip pas normalų vaiką,ji priaugo svorio net.Dabar treti metai kai nevartoja vaistų ir neserga,gydytojams pasirodo kaip eksponatas tiktais.Niekas negali pasakyti kur dingo ta alergija virusams kaip , kad buvo diagnozuota.Dabar griežtos dietos nesilaiko,bet šlamšto nevalgo.Yra savaitėje viena diena kai galima pasmaližiauti nesveikų dalykų.
Tikiuosi nesupyksite , kad parašiau dukterėčios istoriją,bet man tai geriausias pavyzdys,kad tai ką mes valgome labai įtakoja mūsų sveikatą 4u.gif Tad visoms (ir sau) linkiu pasistengti valgyti sveikiau ir protingiau(.Pieno produktai kiek girdėjau beveik niekam netinka.)
Ir dar..kai sumoki tokius pinigus tai kaip ir nepadoru būtų nesilaikyti tų dietų biggrin.gif
Fifux'e
QUOTE(einareja @ 2010 03 01, 09:31)


labai faina,kad padeji=o sis testas thumbup.gif 4u.gif
ir manau tikrai,ka valgom-taip ir jauciames 4u.gif
Alri
QUOTE(einareja @ 2010 03 01, 09:31)
Laba 4u.gif  Papuoliau  netyčia,bet pamačiusi  apie MNT galiu parašyti dukterėčios istoriją ax.gif
Mergaitei  nuo 4 metų kartojosi bronchitai kas mėnesį,juos sekė plaučių uždegimai maždaug kas 3 mėnesiai.Gydytojai darydavo kažkokią kaip operaciją su narkoze kai bandydavo ištraukti tuos karkalus-pūlius su vamzdeliais,bet net tie vamzdeliai užsikišdavo  doh.gif  Galų gale prasidėjo tyrimai alergologų-alergija virusams rado.Genetikai nieko neprikibo,gydytojai skėsčiojo rankomis.Mergaitė sirgo , o antibiotikams jau baisi alergija išsivystė.Mamai nieko daugiau neliko kaip rizikuoti ir išbandyti netradicinę mediciną.Pasidarė MNT ir laikėsi visų ten dietų ir dar darėsi kelias procedūras( kažkokioje kameroje gulėdavo ir kojas mirkino).Pradžioje pablogėjo,mergaitė sublogo dar labiau doh.gif  sakiau tikra nesamonė ir vaiko kankinimas,bet...mergaitė vis nesirgo ir nesirgo,ptraėjo pusė metų ir jos odelė buvo ne geltona ar pilka o kaip pas normalų vaiką,ji priaugo svorio net.Dabar treti metai kai nevartoja vaistų ir neserga,gydytojams pasirodo kaip eksponatas tiktais.Niekas negali pasakyti kur dingo ta alergija virusams kaip , kad buvo diagnozuota.Dabar griežtos dietos nesilaiko,bet šlamšto nevalgo.Yra savaitėje viena diena kai galima pasmaližiauti nesveikų dalykų.
Tikiuosi nesupyksite , kad parašiau dukterėčios istoriją,bet man tai geriausias pavyzdys,kad tai ką mes valgome labai įtakoja mūsų sveikatą  4u.gif Tad visoms (ir sau) linkiu pasistengti valgyti sveikiau ir protingiau(.Pieno produktai kiek girdėjau beveik niekam netinka.)
Ir dar..kai sumoki tokius pinigus tai kaip ir nepadoru būtų nesilaikyti tų dietų biggrin.gif
*


Tai kaip ir patvirtinot sena teorija-koreaguoti maista. Tuomet, tikrai uztenka dietologes ir nereikia metyt pinigu veltui.
Fifux'e
QUOTE(Alri @ 2010 03 01, 18:41)
Tai kaip ir patvirtinot sena teorija-koreaguoti maista. Tuomet, tikrai uztenka dietologes ir nereikia metyt pinigu veltui.
*


drinks_cheers.gif bet tik esme ta,kartais nezinai ka maiste reikia koreguoti.... g.gif tada jau testa galima manau atsilikti
kliunka
sveikos. rasau pirma karta ir is dalies esu pikta ant tu, kurios nesidare MNT, bet labai daug ismano ir kritikuoja ji. paskaitykite info kuom tie testai skiriasi nuo alergologiniu tyrimu. aisku lengva kalbeti kai neturi problemu. mano mazylei jau du ir daugiau metus kankina zaizdos ant kuno. didelis skaicius tyrimu, badymu adatomis, kelioniu i klaipedas ir kauno klinikas. pirmuosius jos gyvenimo menesius praleidom kliniku reanimacijoje ir skyriuje. rezultatas dabar apvalus 0. visas kunelis nusetas pigmentinemis dememis, likusiomis po zaizdu, arba zaizdomis. kai netenki vilties - griebiesi siaudo. dabar mano siaudas- netradicine medicina ir MNT. ir patikekite man visai negaila to 1000 Lt. mokeciau ir daugiau (nors tai butu mano paskutiniai pinigai) , kad bent vilti duotu kad pagres. pavargau slepti ja nuo zmoniu, nes slapiuojancios zaizdos niekam nepatinka. o visu labiausiai gaila dukrytes. drabuzio nuvilkimas jai kartais buna skausmingas. todel jau pirmadieni vaziuoju daryti ta testa. pades ar nepades, bent pabandysiu, nes jau visko isbandziau. vaistu ir tepalu namie turiu tiek daug , kad turbut vaistine galeciau atidaryti. biggrin.gif ir tik labai gailiuosi kad apie testa isgirdau tik dabar, kazkodel praleisdavau ta info pro ausis. visada maniau kad jie labiau skirti lieknejimui.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.