Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo kėdutės

QUOTE(addicted @ 2012 03 30, 13:26)
drinks_cheers.gif Kokia issirinkot?
Mes turim balta kedute su raudona sedima vieta.Labai smarkiai susivare ta sedyne  per du metus.
Geda nuo sveciu,kai ateina.
Dabar isigyjau juoda gyvates odos tipo lakuota sedyne,gal ne taip susinesios.
Ir lengviau valysis,nes raudona,smarkiau pavalius nusivale iki baltumo  doh.gif  lotuliukas.gif


Man šita irgi thumbup.gif atrodo ir dar labai patinka, kad galima naudoti nuo gimimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vestuska @ 2013 11 01, 01:38)
Man šita irgi  thumbup.gif atrodo ir dar labai patinka, kad galima naudoti nuo gimimo  smile.gif

http://www.pege.lt/v...-l345-p398.html
Nereali, bet jau kaina doh.gif , kaip ir man labiausiai patinkančio vežimuko STOKKE... unsure.gif Kodėl viskas, kas gražu ir miela taip brangu blush2.gif
Atsakyti
Jei vaikiukas jau sėdi, imčiau LOOP iš Mamas&Papas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Rinkciausi pacia paprasciausia kedute is Ikea, lengva nuvalyti trupinukus, patepliojimus jeigu lieka po valgymo, nereikia skalbti apmusalu ir t.t. vaikui patogu sedeti, ko daugiau reikia smile.gif o ir kaina normali smile.gif ir vietos uzima labai mazai, lyginant su kitomis "prabangesnemis" kedutemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta77: 11 lapkričio 2013 - 12:12
Mano nuomone Jums turėtų tikti Babybjorn kėdutė. Jeigu tik finansai leidžia, jūsų vaikas joje puikiai jausis. Turiu 2 kėdutes: vieną Babybjorn, kitą pas senelius Mamas&Papas. Abi turi tam tikrų privalumų ir tam tikrų trūkumų.
Babybjorn jums turėtų tikti todėl, kad nuo sėdimosios dalies iki padėklo viršaus yra vos 15 cm. Kadangi kėdutėje vaikas sėdi stačiai, tai, manau, net mažiausiam tai labai patogu. Mano vaikas taip pat smulkus, tačiau ši kėdutė jam labai tinka valgymui. Prie pilvuko puikiai išformuota, tad net mažiukui vaikui valgant niekas nekrenta ant vaiko, o tiesiai ant padėkliuko (padėkliuko yra 3 pozicijos, kurios keičiamos vaikui augant). Siunčiausi šią kėdutę ir UK, tad kaina gavosi gerokai mažesnė nei pas mus.
Papildomi Babybjor privalumai: na neskaitant jau minėto puikaus išformavimo, kėdutė labai kompaktiška ir tinkama mažoms patalpoms, sulankstooma, puikiai valosi ir yra laimėjusi dizaino apdovanojimų. Iš pradžių maniau, kad ta plastmasė sėdimosios dalies zonoje yra nepatogu ir būtinai reikia paminštinimo, tačiau vaikas puikiai jaučiasi valgydamas, tad gerai ir be paminkštinimų. Pagrindinis trūkumas, jei galima jį tokiu pavadinti yra tas, jog ši kėdutė skirta tik valgymui. Joje vaikas neišbus ilgą laiką, nes ji išformuota taip, jog vaikutis sėdi stačiomis ir išsidrėbti nėra galimybės.
Mamas&Papas kėdutė didelė, labai mažam vaikui nelabai tinkama valgyti, nes jis sukniumba joje, net ir įdėjus lengvą paaukštinimą, tokiu būdu lieka daug vietos tarp vaiko ir padėkliuko, na ir žinoma maisto ant vaiko kelnių smile.gif Ši kėdutė tinka didelėms patalpoms. Pagrindinis privalumas tas, jog galima vaiką palikti joje ilgesniams laikui, ne tik valgio metu. Jam ten vietos pakanka pajudėti, palinguoti, pažasiti.
Mano turimos kėdutės:
Babybjorn http://www.mothercar...tml#q=babybjorn
user posted image

Mamas&Papas
user posted image

QUOTE(Speigė @ 2013 10 25, 13:28)
Gal galit patarti, kurioje maitinimo kedutėje  reguliuojasi padėklo aukštis? Mūsų leliukas iš smulkiųjų, turim dovanotą tokią "no name", lenkišką, tai jis joje sukrenta ir padėklas jam ties kakta atsiranda doh.gif Tikrai per didelė, o sėdynė nesireguluoja, kad pakelti aukščiau, tik pusiau gulomis. Ryt praleksim parduotuves, bet gal mamos iš savo patirties pasidalins? 2.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2013 11 09, 11:49)
Jei vaikiukas jau sėdi, imčiau LOOP iš Mamas&Papas  smile.gif

user posted image


o tokias jau lt parduoda?
Atsakyti
Labas mamytės, norėjau paklausti, ar naudojate visas funkcijas maitinimo kėdutėje (ratukai, keli padėklai, reguliuojama nugaros padėtis, reguliuojamas aukštis ir t.t.) Ar jos visos reikalingos? Man patiko Graco TeaTime maitinimo kėdutė. Ji labai paprasta: turi nuimamą padėkliuką ir kojytėm atrama pasiilgina. Ar šių funkcijų užtenka, ar žiūrėti, kur visko daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Nestuke1 @ 2013 11 26, 23:45)
Labas mamytės, norėjau paklausti, ar naudojate visas funkcijas maitinimo kėdutėje (ratukai, keli padėklai, reguliuojama nugaros padėtis, reguliuojamas aukštis ir t.t.) Ar jos visos reikalingos? Man patiko Graco TeaTime maitinimo kėdutė. Ji labai paprasta: turi nuimamą padėkliuką ir kojytėm atrama pasiilgina. Ar šių funkcijų užtenka, ar žiūrėti, kur visko daugiau?



As turejau su daug funkciju, bet nei vienos nenaudojau ax.gif ratukai buvo visada uzfiksuoti, aukstis visada vienas nureguliuotas... o ir nugaros atloso nelanksciau. pas mus maitinimo kedutes funkcija buvp tik joje pamaitinti vaika, tad dabar kitam vaikui ziuriu irgi paprastesne. tik svarbu kad stabiliai stovetu, butu kokybiskas ir vaikas joje neapsiverstu...
Atsakyti
sveiki, renkuosi tarp Peg Perego Tatamia ir Peg Perego Siesta wub.gif esminis skirtumas, kad Tatamia turi supimo funkcija, na ir žinoma dizainas, bet ar reikalinga ta supimo funkcija, mano mergytei jau 4 mėn. g.gif Gal kas matėt čiupinėjot abi šias kėdutes, kuri labiau patiko, pliusai minusai... O gal kas žinote kur Vilniuje galima būtų gyvai apžiūrėti šias abi maitinimo kėdutes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestuke1 @ 2013 11 26, 23:45)
Labas mamytės, norėjau paklausti, ar naudojate visas funkcijas maitinimo kėdutėje (ratukai, keli padėklai, reguliuojama nugaros padėtis, reguliuojamas aukštis ir t.t.) Ar jos visos reikalingos? Man patiko Graco TeaTime maitinimo kėdutė. Ji labai paprasta: turi nuimamą padėkliuką ir kojytėm atrama pasiilgina. Ar šių funkcijų užtenka, ar žiūrėti, kur visko daugiau?


Turiu paprastutę kėdutę Babybjorn. http://www.mothercar...default,pd.html
Jokių čia funkcijų nėra, apart nuimamo padėkliuko nuplovimui bei staliuko atitraukimo, vaikui augant. Patikėkit, valgymui to tikrai pakanka. Vaikas nežaidžia, o valgo kėdutėje. Kadangi kėdutė susilanksto, tai ratukų iš viso nereikia. Ją lengvai galima transportuoti.
Atsakyti
Mes sitokia nupirkom, planuoju naudot nuo gimimo 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nestuke1 @ 2013 11 26, 23:45)
Labas mamytės, norėjau paklausti, ar naudojate visas funkcijas maitinimo kėdutėje (ratukai, keli padėklai, reguliuojama nugaros padėtis, reguliuojamas aukštis ir t.t.) Ar jos visos reikalingos? Man patiko Graco TeaTime maitinimo kėdutė. Ji labai paprasta: turi nuimamą padėkliuką ir kojytėm atrama pasiilgina. Ar šių funkcijų užtenka, ar žiūrėti, kur visko daugiau?

Teko dalyvauti keliuose baliuose kur tempėmės ir kėdutę. Pasistatėme prie bendro stalo, vaikas joje ir pabuvo kurį tai laiką, tai tada pravertė ir ratukai ir reguliuojama nugaros padėtis. O namuose naudojama tik reguliuojamo aukščio funkcija, pradžioj valgė aukščiau ir su padėklu, dabar padėklai nuimti ir kėdutė pažeminta tiek kad būtų patogu prie bendro stalo
Atsakyti