Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

As taip kuo puikiausiai isvalau - ant guma isteptos vietos uzdedu WC popieriaus ir su karstu lygintuvu ta vieta palyginu. Guma lieka ant popieriaus, o ant rubu ar baldu nebelieka ne zymes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 17 sausio 2005 - 11:28
Sesyte ar tikrai guma taip isvalai, o ne vaska? As taip vaska valau.
Bet pabandysiu, jau blogaiu negali buti ir taip.
Atsakyti
Taip, Lotose, tikrai kramtomaja guma. Mano tetis megejas isisesti i kramtomaja guma, tai paskutini karta kai viesejo pas mus, as jam kostiumines kelnes tokiu budu isvaliau. Pabandyk, man issivalo. Nuo vaikystes mama pamoke, tai kitaip ir nevalau.
Atsakyti
Man paciai kelis kartus teko isesti i guma su striuke ir ilgu megztiniu. Labai lengvai isvaliau su paprasciausiu rusisku nagu lako nuemeju thumbup.gif net is megstinio siuliuku isrankiojau thumbup.gif
Atsakyti
Lako nuemejas? Turi mintyje acetoninis?
Valiau lygintuvu, na guma nueme puikiai, bet liko demeles, nes sviesus gobelenas sofos.
Reikes dar su kuo nors patrinti.
Atsakyti
buvau ir aš įsėdusi į gumą-paprasčiasiai su šepečiu po tekančiu vandeniu nuploviau. Vyras buvo rankovę sudirbęs velvetinių marškinių-nugramdžiau didumą, o likusi automate išsiskalbė puikiausiai... dar esu girdėjusi, kad įkišk į šaldiklį ar su ledu pašaldyk-ir sušalusi gerai nusilupa... blush2.gif
Atsakyti
Kisk sofa i saldikli biggrin.gif

Siaip tai rimtai ish rubu gerai pasaldzius nusiima guma.
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2005 01 18, 10:56)
Lako nuemejas? Turi mintyje acetoninis?
Valiau lygintuvu, na guma nueme puikiai, bet liko demeles, nes sviesus gobelenas sofos.
Reikes dar su kuo nors patrinti.


Butent paprastas acetonu dvokiantis lako nuemejas. Suvilgiau ausu krapstuka ir svelniai valiau. Galiu pridurt kad gumos deme jau buvo gerokai itrinta ir isisenejus, nes as ja ne is karto pastebejau, o pastebejusi vis nesugalvojau kaip isvalyt. Su lako nuemeju pavyko puikiai thumbup.gif
Atsakyti
na jau isbandytas budas:acetonas(lako nuimeajs).tikrai gerai nuvalo
Atsakyti
taigi...riebalų dėmės...o ypač pasenusios.žinau, kažkur žurnaluose ar šeiminkėj rašė-bet...

taip pat obuolių dėmės, sakoma, neissiplauna, i rvisi mano vaiko rūbai(beveik)rusvi-nes leidau pačiam valgyt. kaip patariat reanimuot rūbus?

g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
VAt del obuoliu demiu ati ir man butu labai idomu suzinoti wink.gif nes maniske irgi su obuoliuku paidarbavo doh.gif
Atsakyti
Riebalu demes gali pabandyti su indu plovikliu pavalyti. Sviezias demes gerai valo, o del senu nezinau g.gif
Atsakyti