Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

bandziau nagu lako nuemeju su acetonu, ismeginau ant senos leles, bet nepadejo, na nebent reik ilgiau palaikyt, arba reik gryno acetono...reiks ieskot gryno acetono ir bandyt, aciu uz patarima...
Atsakyti
Pabandyk ukiniu muilu su tulzimi isplauti smile.gif
Siaip turetu padeti smile.gif
Sudrekink, ismuilink, patrink ir palik kokiam pusvalandukui pabuti, kad tulzis suveiktu smile.gif
O to muilo rasi visose prekybos centruose, lietuviu gamybos jis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujkiz: 19 kovo 2005 - 14:45
Aš tai siūlyčiau nesukti galvos ir nevalyti smile.gif Kuri jau mūsų nebuvo lėlės išpeckiojusi smile.gif Kaip ir sakei, tavo mergaitei vienodai rodo. Suprantu, lėlė brangi, bet čia ir yra skirtumas - tau ji brangi, graži, reikia saugoti, mergaitei vienodai rodo biggrin.gif maniškė kelioms Barbėms plaukus su žirklėm iškandžiojo, atrodo kaip iš Osvencimo, bet nuo to Kenas jų mažiau mylėti nepradėjo biggrin.gif
Kiek apvalyk su muilu, tiek, o daugiau - nesvarbu, tikrai tavo mergaitei nesvarbu, jai ir taip gražu smile.gif
Atsakyti
Kiek tų mergučės lėlių - apipieštų, nukirptais plaukais, nulakuotais nagais, išdažytomis (dažniausiai nagų laku) lūpomis. Dabar jau ir subadytais užpakaliais nuo vaistų leidimo... Patarimas: išpieštą lėlę galima "gydyti" (t.y. užklijuoti tą vietelę pleistriuku). Taip paaiškino mano mergučė.
Atsakyti
Yra ir specialiu priemoniu nuvalyti lipduko likuciams... As kuo puikiausiai nuvaliau dauguma senu baldu. O ant ju tokia galybe "nakleiku" buvo. Dabar nei zymes nelike biggrin.gif
Atsakyti
na siaip vanish isvalo kraujo demeles,bet bijau kad neliktu pasviesejimu nuo jo ant tamsiu drabuziu.juk jis kad nuo sviesiu rubu demes naikina.na gali pabandyt.o isvalo tai tikrai.isbandziau pati.
Atsakyti
Guma kuo puikiausiai išsivao su spiritu. ax.gif
Atsakyti
Laukiu patarimų ir aš smile.gif Niekaip neatsiskalbia vyro tamsūs baltiniai schmoll.gif cry.gif
O gal čia nuo tų dezodorantų pažastims g.gif
Atsakyti
QUOTE(GUNĖ @ 2005 03 31, 16:19)
Laukiu patarimų ir aš smile.gif  Niekaip neatsiskalbia vyro tamsūs baltiniai schmoll.gif  cry.gif
O gal čia nuo tų dezodorantų pažastims g.gif

Gune, pabandyk su ukisku muilu, yra specialus su tulzim, ar siaip demem isimti.Man padejo truputi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 01 10, 13:43)
Gal kas zinote, kaip jas panaikinti?Neissiskalbia paprastai skalbiant masinoje sad.gif  bash.gif padekit!!!! sad.gif  sad.gif  sad.gif

Jei demes isisenejusios (daug nesiota, o ten neskalbta) tai nieko nebus, manau. Bet jei nesenos, tai reikia ismirkyt tas vietas balikly (jei balti rubai), tiesiai ant demiu nepilti, tik atskiesta, po to rankom tas demes skalbti, po to tik i masina. O siaip as naudoju naturalu frosch (su varlyte), jis labai geras, naturalus, alergiju nekelia, taip pat ir ismirkymam, tai gal pabandyk ta froscha? Maximose buna...Anksciau su Ace dariau, bet labai jis audini gadina...
Atsakyti
As irgi mastau kuo reiktu valyti balta oda? PAS mane pirstinaites....Panesniojau gal nepilna menesi,o jau pajuodavusios... doh.gif
KAzkaip gi turetu issivalyt ax.gif ...HELP!!! verysad.gif
Atsakyti
Labukas, esu dar nebandzius taip valyti demes,bet ismegink. Pirmas varjantas: su truputi atskiestu atctu pamirkyk tas vietas ir isplauk. Antras varjantas, jei tai yra kokios maikes kurias galima virinti: su kepimo miteliais. Suslapink tas vietas, pabarstyk milteliais, truputi patrink ir palaikyk kelias valandas ar per nakti. Po to, zinoma, iskalbti. Negarantuoju, kad issipaus, nes pati ka tik internete iskaiciau. Sekmes!

As nuvalau lipduku likucius su paprastu aliejum. Uztepu, palaikau ir tada nutrinu. Ir nereikia pinigu leisti visokiems valikliams mirksiukas.gif
Atsakyti