Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Visos dėmės ant rūbų, baldų
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Acacia
O kaip ishimti tepalu demes? Pasiskaiciau patarimu apie ukini muila su tulzimi, ir is forumo supratau, kad daug kam padejo, bet mano striukytes neishvale cry.gif gal kas zinot kitokiu priemoniu? g.gif
ciburaska
Zinau labai gera buda svieziom sulciu, uogu dememe valyti. Dar ant sviezios demes reikia pilti virinta vandeni. Viskas labai ciki issiplauna thumbup.gif
Upsiukas
gal kas turi ideju, kaip atplaut obuoliu demes? g.gif
Puse vaiko rubu rudom demem nuseta, viskas per obuolius...
Susiena
Taigi apturėjau nelaimę: deginau žvakę, o paskui, ją užpūtus, nešiau į kitą kambarį. O tas vaškas, kuris aplink dagtį skystas buvo, prilašėjo man ant viso kilimo tokiais taškais... doh.gif Gal kas žinot, kaip man dabar tą vašką iš to kilimo išimti? Galvojau, kad sustings ir nusikrapštys... Nė velnio! schmoll.gif Jis kažkaip įsigėrė į tą kilimą ir, kai krapštai, tai lieka baltos dėmelės... cry.gif Ką daryt? blink.gif
Sniegelyte

Sveika,
tiesiog ikaitink lygintuva paimk laikrascio ir uzdejus ant vaskuotos vietos laikrasti, pridek lygintuva. Karstis atsildys vaska, o laikrastis sugers tuos riebalus. Tik daryk viska svelniai ir atsargiai, neperkaitink. Sitaip galima ir kramtomos gumos deme nuo audiniu daugmaz pasalinti, kai jau tas gumuliukas buna nuimtas.
Sekmes ! biggrin.gif
Jurgitele
Jo ikaitink lygintuva, bet as dedu tuoletini popieriu, man kazkaip geriau isima, o jei , kaip sakai, labai itekejo i kilima, tai jei yra galimybe is abieju pusiu kilimo pakaitink, , manau turetu issiimti smile.gif sekmes valant wink.gif
Frosted
QUOTE(Upsiukas @ 2005 04 27, 11:29)
*

Ir nuo obuoliu neatsiplauna? blink.gif As paprastu ukisku muilu labai gerai panaikinu daugeli demiu. Riebias demes tai Fairy naikina neblogai, bet kartais su spalva doh.gif
Mano tai, kai maza buvau, puse rubu buvo pienem sugadinti... doh.gif Labai grazios geles, mes is ju lelytes darydavom biggrin.gif
zuzula
QUOTE(Upsiukas @ 2005 04 27, 12:29)
*

Ar bandei su actu arba citrinos rugstele? Internete ieskojau, tai ten buvo patarimai vaisiu demes valyti su actu ar rugstele.Tik nezinau,kaip su isisenejusiomis dememis, gal issivalys.
larieta10
as irgi viena patarima turiu, thumbup.gif keleta kartu bandziau tai labai puikiai padejo. tai va, iš baltų ar sviesių rūbų gerai demes isnaikina pienas. aisku kavpelis nekoks is pradziu buna, po to jau su normaliais skalbimo milteliais perskalbt reik, kad riebalo neliktu. keleta kartu bandziau, tai labai gerai padejo, ypac isimti rasalo ar tusinuku demes mirksiukas.gif
Ašara
QUOTE(Acacia @ 2005 04 27, 10:24)
O kaip ishimti tepalu demes? Pasiskaiciau patarimu apie ukini muila su tulzimi, ir is forumo supratau, kad daug kam padejo, bet mano striukytes neishvale  cry.gif  gal kas zinot kitokiu priemoniu?  g.gif
*

Bandyk su benzinu. Aš visas riebalines dėmes su benzinu valau ir dar nebuvo taip, kad neišsivalytų.
Frosted
Na va, galiu pasidalinti patirtimi rolleyes.gif Nuo juodu kelniu nusidaze man bliuzke balta (na, paprasta, medvilnine), tokia melyna juosta buvo doh.gif Bandziau ir su muilu, ir su milteliais - neatsiplove, nusipirkau Ace Delicate, pagalvojau - sugadinsiu tai sugadinsiu (su paprastu Ace turejau nemalonios patirties dry.gif ). Pripyliau ant bliuzkos, palaukiau pora minuciu ir imeciau skalbti su kitais baltais daiktais ant 60'. ISSKALBE!!!! Kuo puikiausiai, nesugadino net melynu krasteliu ant rankoviu (galvojau, gal pabals, visgi baliklis). Tai dabar vos vos matosi, o buvo melynai juoda thumbup.gif
Kramtoske as dalinai pasalinau taip: imeciau i saldikli, ji susalo, pasidare tokia trupanti, tada pagramdziau ir skalbiau kaip visa kita. Bet vis tiek demele liko unsure.gif
Romeo
As irgi staltiese su vasku sugadinau. Lyginau su servetelem, bet riebalu deme vis tiek matosi. cry.gif cry.gif cry.gif
špokutis
QUOTE(agda @ 2005 05 13, 13:52)
As irgi staltiese su vasku sugadinau. Lyginau su servetelem, bet riebalu deme vis tiek matosi. cry.gif  cry.gif  cry.gif
*

tikrai labai keista, kad dėme neišnyko.Aš kiliminę dangą laaaabai "suvaškinau" bet su lygintuvu ir pop.servėtėlėm dėmių neliko.Aišku reikėjo ilgai ir nuobodžiai žaist, bet sakau, dėmių neliko.
Kasytė
Mamkos, patarkit, kaip išvalyti pienes???????Mano mergina daugelį savo rūbelių pienių dėmėmis papuošė. Nebežinau ką ir daryti.. cry.gif
Beje, tepalo dėmes labai gerai išima mašinos variklio ploviklis rolleyes.gif
VerTa
as itepiau tepalais cry.gif gal neswt i chemine valykla ?bijau i masina kist sad.gif
Frosted
QUOTE(VerTa @ 2005 05 21, 13:12)
as itepiau tepalais cry.gif gal neswt i chemine valykla ?bijau i masina kist sad.gif
*

O kokia medziaga? Benzinu nebandei valyt?
Orchideja
Sveikos,
Reikia jusu patarimo.Belakuodama nagus su nagu laku istepiau balta bliuze.O tas lakas dar ne bet koks o zalias cry.gif cry.gif Kaip man ta deme nagu lako isvalyti???Padekit laaabai prasau!
body
bandyk su valikliu, acetonu ar kuom panasiu... bent jau as taip manau.. tik baisu kad ta deme nepadidetu...
Melka
jo acetonu, jei bliuze nera sintetine
panama
acetonas,paskui paprastas skalbimas su milteliaisarba rankomis ir su milteliais,kad ta vieta pavalytum labiau ir viska matytum, gereja reikalai ar ne
liepsnele
Man tai geriausia valėsi vaškas su paprastu spausdinimo popierium ir lygintuvu. O jei lieka riebalų dėmė, tai galima su Fairy (ar kitų indų plovikliu) patrint, palikt per naktį ir išplaut. Arba jei jau Feiris nepadeda, tai tikrai padeda Ace delicate thumbup.gif .
Laisvė
Deginau spalvotą žvakę ir privarvėjo ant geros ir gražios staltiesės. Su servetėlėmis ir lygintuvu vašką išvaliau, bet liko spalvota dėmė (buvusios žvakės spalvos). Su "Vanish" jau ploviau - dėmė liko. Kuo dar bandyti?
dziulka
as vyro balta maikona su ace isploviau smile.gif nei mirkiau,nei tryniau,tiesiog idejau i skalbimo masina,ipyliau ace'o ir kuo puikiausiai issiplove. tongue.gif
liepsnele
plaunu prieš dėdama į skalbiankę tik su feiriais (ar kitais indų plovikliais) arba ūkišku muilu nuo dėmių - net neišskalauju dedama skalbt. Su Ace tik baltus rūnus. Deja, pieštukiniai dezikai dauguma sunkiai beišsiplauna.
Šiaip reiktų dažniau skalbt, mažiau leist užnešiot (nors ir maikė dar gana švari atrodo), kitaip dėmės lieka - net jei ir išplauni gerai, tai tose vietose nuo plovimo plonėja medžiaga ir nyksta spalva - tada vis labiau matosi susipurvinimas nuo prakaitavimo.
Beje, o Ace pamažu žudo skalbiankes - paskaitykit instrukciją, ar galima pilti skysto baliklio.... Daugumoj - tai ne. schmoll.gif
Stirnaitė
Vyro mama kažkada dirbo vienos gamyklos skalbykloje, tai esu girdėjusi ją sakant, kad smalą išima ...sviestas (gal ji riebaluose tirpsta), tik reikia kantrybės, na, o riebalinę dėmę pašalinti šiais laikais- viena baika (fairy tinka ir yra spec.priemonių) .
Rigedora
QUOTE(gerda @ 2004 10 21, 00:19)

Jokiais budais negalima plaut siltu vandeniu- demes liks visam laikui.
*

nesąmonė schmoll.gif aš ploviau su šepetėlius, pakišusi po šilto vandens srove, o paskui skalbyklėj-ir nieko neliko. o tamsius vyro marškinius išvis, tik nugramdžiau kiek ėjo ir skalbyklėj išsiskalbė viskas. thumbup.gif
kristuciukas
Man ta pati problema. Grazuole visa striuke istepe pienemis, kai isploviau liko tokios bjaurios rudos demes. Girdejau, kad padeda citrinos rugstis, bandziau, bet nepadejo. Tikrai, gal kas patarsite, o tai striuke nauja, o dabar nors i siukslyna. fear.gif
Sindy
SVIESTU VALOSI GERAI . O SVIESTO DEME PATRINTI DRUSKA. GALIMA
PO TO ISPLAUTI . SEKMES .

Yo-yo
Kaip pašalinti jodo dėmes iš medvilninio spalvoto audinio? Gal kas susidūrėte ?
Frosted
QUOTE(Nendria @ 2005 05 29, 12:34)
Help  help.gif pienes!!!..kaip ishvalyti demes?
*

Siaip kiek zinau, pienes neissivalo... As maza isterliodavau visus drabuzelius, tai ir likdavo demeti. unsure.gif
V&A
na vanish valyklis geras. and demes uzbarstai ir palauki kokias 15 min,pries tai itrint i audini gerai reikia.
Voverė
Katės myž................... kvapo išnaikinti neįmanoma, pati auginu katę jau 17 metų ir tai puikiai žinau. Koridoriaus kilimą dėl jos darbelių keičiu jau 4 kartą.
Onora
O spec purkstuku gyvunu kvapui naikinti niekas nebandet?
Maciau TPh apie 12 lt kainuoja.

Lurdes
Jo,be šansų.Išvalyt tai galima,tik kvapelio tai nepanaikinsi amžiams...tokie jau padarai tos katės - ką pažymėjo - tai jau amžiams... tongue.gif
Strielka
Nu va įtariu ir aš savo niekadėjų kad apmyžiojo kilimuką prie durų, nors pas mus yra du myžniukai, vaikas dažnai laksto be pamperso po namus, bet turbūt kad ten ne vaiko darbelis, nes kvapelis tai blink.gif
Bandysiu pasinaudot jūsų patarimais naikinant kvapelį, dabar išskalbiau, paskui su Vanish dar apliesiu ir išskalbsiu, o dar vėliau apipurkšiu su purškalu kuris naikina tuos kvapelius, jį pirkau maximoj, prie kačių smėliuko buvo ax.gif
Voverė
QUOTE(Strielka @ 2005 07 01, 09:37)
Nu va įtariu ir aš savo niekadėjų kad apmyžiojo kilimuką prie durų, nors pas mus yra du myžniukai, vaikas dažnai laksto be pamperso po namus, bet turbūt kad ten ne vaiko darbelis, nes kvapelis tai  blink.gif
Bandysiu pasinaudot jūsų patarimais naikinant kvapelį, dabar išskalbiau, paskui su Vanish dar apliesiu ir išskalbsiu, o dar vėliau apipurkšiu su purškalu kuris naikina tuos kvapelius, jį pirkau maximoj, prie kačių smėliuko buvo  ax.gif
*

Žinot, bėda ta, kad pasitaikius pirmai progai katė vėl toje pačioje vietoje myžtels. Taip, kad geriausias variantas, kai kilimas nėra didelis, ir kai jau kvapo po tokiu sekančių myžtelėjimų nedings, pasikeisti kilimą. Šiaip pasikeist pigiau, nei pirkinėti visas tas priemones smile.gif
Strielka
QUOTE(Giedrė @ 2005 07 01, 10:01)
Žinot, bėda ta, kad pasitaikius pirmai progai katė vėl toje pačioje vietoje myžtels. Taip, kad geriausias variantas, kai kilimas nėra didelis, ir kai jau kvapo po tokiu sekančių myžtelėjimų nedings, pasikeisti kilimą. Šiaip pasikeist pigiau, nei pirkinėti visas tas priemones  smile.gif
*

nu jei dar karta pasmirs tai jau tada keisiu kilimeli... dar vakar grindis isploviau su visokiai chemikalais, kad katinui smirdetu biggrin.gif
Nagai
Atsirado marškinių pažastyse prakaito drusko dėmės (baltos tokios) ir niekaip neišsiskalbia. Gal kas žinot kokių būdų kaip jas panaikint.
P.S. Neesu nevala, marškinius dėviu tik vieną dieną, pažastis plaunu kasdien, tepu antiperspirantais ir pan. taip, kad nereikia higienos klausimo liest. mirksiukas.gif
Laisvė
Žaisdama pas močiutę, mergučė lelijomis išsitepė drabužius. Bandžiau plauti ūkišku muilu, paskui VANISH, tačiau dėmės liko, tik šiek tiek šviesesnės. Gal kas jau esate susidūrę su tokiomis dėmėmis ir pavyko išvalyti? Prašau patarimo. Amway produkcijos nesiūlykite...
Biscotti
Žodžiu, mano brangusis pasėdėjo ant medinio suoliuko ir jam liko ant šortų tokie rudi smulkūs taškučiai cry.gif Gal žinot kaip juos būtų galima išvalyt? 4u.gif
uolma
Riebalų dėmes gerai išima jas gerai įtynus feriu, ir po to išskalbti galima su kitais drabužiais.

Kaip išvalyti smalą iš drabužių?
picolo
Dazniausiai demes naikinu "Ace delicate", man jis labiau patinka nei vanish. Tiesiog teko bandyti abu ir pasirinkau sita.
Jis nei spalvos isima ir negadina audinio.

Liaudyje zinomi nemazai demiu isemimo is audinio priemoniu. Pabandysiu parasyti keleta is man zinomu gal kuri pasinaudosite:

smile.gif Konjako deme is silkiniu ir vilnoniu audiniugalima isvalyti atskiestu ir garuose pasildytu spiritu.

smile.gif Sviezia obuoliu sulciu deme lengvai isplausite siltame piene suvilgytu tamponu ir pamuilemis.

inke
[SIZE=1]gal zinot kaip panaikinti prakaito demes is balto megztuko?
Amalia
QUOTE(inke @ 2005 07 21, 18:00)
[SIZE=1]gal zinot kaip panaikinti prakaito demes is balto megztuko?
*

"Ace" ir daug kantrybės- per kelis kartus turėtų išsiimt.Ir vis saulutėn pakabink - ji irgi balina.
Smalai išimti yra specialus valiklis.Pirmiausia ją reikia suminkštinti, tada nukrapštyti ir valyti.Bobulės uždėdavo sviesto porai valandų, paskui valydavo benzinu ar terpentinu, irgi išvalydavo.
Diegavirtė
Kol dar žiedadulkės neįtrintos į drabužį, galima jas švelniai nukratyti. Man pavyksta susiurbti dulkių siurbliu. O kaip išvalyti jau įtrintas į rūbus, nežinau. Laukim protingų patarimų.
Chada
Oi, man irgi taip atsitiko, tik aš nežaisdama, nešdama pamerkti netyčia prisiglaudžiau ir liko dėmės doh.gif Ploviau ūkišku muilu su tulžimi, bet liko dėmės tik švelnesnės, o dabar teta sakė pabandyt su citrina, užlašinti ir palikti, gal padės, dar nebandžiau blush2.gif
moniaka
Labutis, aš gali ne visai apie sisiuką biggrin.gif patarkit kuom valyti baltą kiliminę dangą kad nepagelstų? g.gif yra dėmė nuo vyšnių arbatos sad.gif
krika
kuo išvalyti prakaito dėmes rūbų pažastyse? turiu 100 proc medvilninę baltą maikutę ir po skalbimo pakraupau blink.gif visos pažastys pageltusios cry.gif o atrodo juk ne karvė - tiek neprakaituoju blush2.gif
tai va kuom naikinat tas baisias dėmes?
seima
QUOTE(krika @ 2005 08 07, 11:09)
kuo išvalyti prakaito dėmes rūbų pažastyse? turiu 100 proc medvilninę baltą maikutę ir po skalbimo pakraupau  blink.gif visos pažastys pageltusios  cry.gif o atrodo juk ne karvė - tiek neprakaituoju  blush2.gif
tai va kuom naikinat tas baisias dėmes?
*

pabandyk truputi pamirkinet bliuskyte karstam vandeni kad visa suslaptu,o tada pazastis ukiniu muilu pamuiluok ir patrink demes..turetu taip issiskalbt... 4u.gif
Susiena
Dažėme kambarį. Žinoma, pasekmės - aptaškytos grindys, drabužiai... Gal žinot kokią priemonę, kurios pagalba galima nuvalyti tuos dažus nuo grindų, išvalyti iš drabužių? Ir dar: gal žinote, kaip po dažymo "atnaujinti" teptukus, su kuriais dažėme? Nes teptukai geri, dar panaudotume kito kambario dažymui, bet jie prisigėrę tų dažų ir sukietės... g.gif Gal yra kokia priemonė, į kurią pamerkus, pavyzdžiui, tie dažai nuo teptukų "nusiimtų"? blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.