Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

na vanish valyklis geras. and demes uzbarstai ir palauki kokias 15 min,pries tai itrint i audini gerai reikia.
Atsakyti
Katės myž................... kvapo išnaikinti neįmanoma, pati auginu katę jau 17 metų ir tai puikiai žinau. Koridoriaus kilimą dėl jos darbelių keičiu jau 4 kartą.
Atsakyti
O spec purkstuku gyvunu kvapui naikinti niekas nebandet?
Maciau TPh apie 12 lt kainuoja.

Atsakyti
Jo,be šansų.Išvalyt tai galima,tik kvapelio tai nepanaikinsi amžiams...tokie jau padarai tos katės - ką pažymėjo - tai jau amžiams... tongue.gif
Atsakyti
Nu va įtariu ir aš savo niekadėjų kad apmyžiojo kilimuką prie durų, nors pas mus yra du myžniukai, vaikas dažnai laksto be pamperso po namus, bet turbūt kad ten ne vaiko darbelis, nes kvapelis tai blink.gif
Bandysiu pasinaudot jūsų patarimais naikinant kvapelį, dabar išskalbiau, paskui su Vanish dar apliesiu ir išskalbsiu, o dar vėliau apipurkšiu su purškalu kuris naikina tuos kvapelius, jį pirkau maximoj, prie kačių smėliuko buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2005 07 01, 09:37)
Nu va įtariu ir aš savo niekadėjų kad apmyžiojo kilimuką prie durų, nors pas mus yra du myžniukai, vaikas dažnai laksto be pamperso po namus, bet turbūt kad ten ne vaiko darbelis, nes kvapelis tai  blink.gif
Bandysiu pasinaudot jūsų patarimais naikinant kvapelį, dabar išskalbiau, paskui su Vanish dar apliesiu ir išskalbsiu, o dar vėliau apipurkšiu su purškalu kuris naikina tuos kvapelius, jį pirkau maximoj, prie kačių smėliuko buvo  ax.gif


Žinot, bėda ta, kad pasitaikius pirmai progai katė vėl toje pačioje vietoje myžtels. Taip, kad geriausias variantas, kai kilimas nėra didelis, ir kai jau kvapo po tokiu sekančių myžtelėjimų nedings, pasikeisti kilimą. Šiaip pasikeist pigiau, nei pirkinėti visas tas priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrė @ 2005 07 01, 10:01)
Žinot, bėda ta, kad pasitaikius pirmai progai katė vėl toje pačioje vietoje myžtels. Taip, kad geriausias variantas, kai kilimas nėra didelis, ir kai jau kvapo po tokiu sekančių myžtelėjimų nedings, pasikeisti kilimą. Šiaip pasikeist pigiau, nei pirkinėti visas tas priemones  smile.gif



nu jei dar karta pasmirs tai jau tada keisiu kilimeli... dar vakar grindis isploviau su visokiai chemikalais, kad katinui smirdetu biggrin.gif
Atsakyti
Atsirado marškinių pažastyse prakaito drusko dėmės (baltos tokios) ir niekaip neišsiskalbia. Gal kas žinot kokių būdų kaip jas panaikint.
P.S. Neesu nevala, marškinius dėviu tik vieną dieną, pažastis plaunu kasdien, tepu antiperspirantais ir pan. taip, kad nereikia higienos klausimo liest. mirksiukas.gif
Atsakyti
Žaisdama pas močiutę, mergučė lelijomis išsitepė drabužius. Bandžiau plauti ūkišku muilu, paskui VANISH, tačiau dėmės liko, tik šiek tiek šviesesnės. Gal kas jau esate susidūrę su tokiomis dėmėmis ir pavyko išvalyti? Prašau patarimo. Amway produkcijos nesiūlykite...
Atsakyti
Žodžiu, mano brangusis pasėdėjo ant medinio suoliuko ir jam liko ant šortų tokie rudi smulkūs taškučiai cry.gif Gal žinot kaip juos būtų galima išvalyt? 4u.gif
Atsakyti
Riebalų dėmes gerai išima jas gerai įtynus feriu, ir po to išskalbti galima su kitais drabužiais.

Kaip išvalyti smalą iš drabužių?
Atsakyti
Dazniausiai demes naikinu "Ace delicate", man jis labiau patinka nei vanish. Tiesiog teko bandyti abu ir pasirinkau sita.
Jis nei spalvos isima ir negadina audinio.

Liaudyje zinomi nemazai demiu isemimo is audinio priemoniu. Pabandysiu parasyti keleta is man zinomu gal kuri pasinaudosite:

smile.gif Konjako deme is silkiniu ir vilnoniu audiniugalima isvalyti atskiestu ir garuose pasildytu spiritu.

smile.gif Sviezia obuoliu sulciu deme lengvai isplausite siltame piene suvilgytu tamponu ir pamuilemis.

Atsakyti