Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

Nu mums šią vasarą vaikinas irgi buvo įvėlęs gumą į savo kelnes, tai laikiau ir kameroj ir skalbiau kelis kartus ir niekaip nepavyko išimti, liko pilka limpanti dėmė, tada senukuose nusipirkom skiediklio (kam tiksliau reikės galėsiu pažiūrėti koks) ir išsivalė iškarto, dėmės neliko.
Atsakyti
Vasko demes turetu isimti benzinas (ji beje ir valyklos daznai naudoja). Tik ne koks dazytas, buna flakoniukuose (bent jau pas mus), uzrasyta, kad demems isimineti tinka. Jis isima viska, kas benzine tirpsta. Apfastriguok ta vieta baltu siulu, kad zinotum ,kur ta deme, pridek apacion popieriniu ranksnuosciu, ir lasink is virsaus ta benzina lengvai pamasazuodama.Kai suslaps apacia per daug, pakeisk naujom. Ir del Dievo meiles, kad jokios atviros ugnies arti nebutu - peciaus, cigaretes, kibirksciu, nes i ora gali islekti. Paskui butina isplauti, nes kiek benzinas paplites buvo, ant ribos kaip "aureole" pasidaro.Sekmes!










Atsakyti
gal kas gali man padeti... sad.gif ant kelniu uztisko pora lasu super glue, ir tas "kleckas" tapo kietas ir matosi, ir kaip tik ant pacio priekio cry.gif gal esat bande isimti ir pavyko? bandziau trinti nagu lako valikliu schmoll.gif bet tik ta vieta apsivele baltais vatos pukeliais, ir dabar dar labiau matosi, nes kelnes tamsios doh.gif verysad.gif gal kas nors gali man padeti, nes tos kelnes yra man mieliausios, ir labai tinka i darba eiti...
aciu, jei kas zinos, ka daryti... verysad.gif
Atsakyti
Niekuo nepasiseks tų klijų išvalyt.Esu susidūrus su tuo ir galiu pasakyt,kad tai dėmė visam laikui cry.gif cry.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau kelnes apsitaškius..Paskui jas paradėjau nešiot namuose ir nuo daugybės skalbimų,ta dėmė nesumažėjo ir nepakito nė truputėlio sad.gif Nu,tikrai super dėmės gaunas smile.gif
Bet nuo to karto pasimokiau,ir dabar ką klijuodama,tai išvis užsivelku kokį bulvių maišą,kad gerų rūbų nesugadinčiau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu mane nugalėjo reiškia tie prakeiktieji super glue:ringas
tai tada ir man reikės ieškot kokio bulvių maišo, kai kitą kartą kažką klijuosiu tais bjaurybėm aggressive.gif
bet aš kelnes sugadintas nenešiosiu namie, bandysiu nešt siuvėjai, kad kirptų ir siūtų, nu kažką darytų su mano naujom, mylimom kelnėm.
ačiū Jums už palaikymą, cherry coke, Papugele, persefone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vildut @ 2005 10 09, 17:52)
gal kas zinote? ir galite pasakyti. 4u.gif

1 m2 valymas kainuoja maždaug 6 litai.Gal kitur truputį daugiau ar mažiau..Skaičiuok savo kilimo kvadratūrą ir žinosi kainą mirksiukas.gif

Na,čia kaina valyklose.Bet gal tu turėjai omeny tuos kur atvyksta valyt į namus su visokiais siurbliais?Tų kainų nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papugele: 09 spalio 2005 - 21:20
Laisve, gal ir as nesiociau, nu bet i darba kazkaip negaliu eiti kleckuotom kelnem, geda blush2.gif gal i parduotuve kokia, nu bet vistiek tarp zmoniu kazkaip nepatogu paciai pries save.
sumasciau eiti pas siuveja, nukirpti klesnes (ar kaip ten jos vadinasi) ir vel susiuti, aisku, nukirpus, kad neliktu tos demes. tiesiog gausi trumpesnes pora centimetru. nezinau, ar cia kas nors mane suprato ax.gif
Atsakyti
guma gerai nusivalo su acitonu,arba lako nuemeju.
Atsakyti
PADĖĖĖĖKIT... nežinau į kurį skyrelį čia rašyti.. cry.gif Vakar netyčia išsisakavau džinsinio švarko rankovę.. ir net neįsivaizduoju su kuo išvalyti, kad neišėstų prie to pačio ir džinso spalvos.. cry.gif cry.gif Gal kas tiksliai žino, su kuo geriausiai būtų išvalyti.. padėkit prašau.. cry.gif cry.gif
Atsakyti
Gal kas atrado kokiu nauju veiksingu budu, padedanciu panaikinti kvapa? Labai aktualu
Atsakyti
Maniskis pirtyje buvo issitepes sakais maudymo kelnaites, tai teko pirkti kitas, nors gal su kokiu zibalu ar benzinu ir issiimtu. Maniskis matai pasinaudojo ta situacija ir iskarto nusipirko kitas.
Atsakyti