Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

Na klijai nelygu klijams. Bet jei susper gluje, tai teks ilgai vandeni mirkyti kad istirptu, gali ir neissivalyti. Parasyk truputi tiksliau kokios markes tie klijai.

Jooooo matau daug eksperimetu padarote. Geriausiai pries valant perskaityti informacini lapeli ant batu tepalo kokiu jis pagrindu padarytas. Manau i ji bus deta spirito ar zibalo. Tai geriausiai ir valys tos medziagos kuriomis atskiestas tas tepalas. REIKIA valyti iskart po istepimo. Deja i tepala dar dedamas dazas ir jo stiprumas priklauso nuo firmos ir kainos.
Nezinau kokius tepalus naudojat bet man visi istepti rubai issiskalbdavo skalbykleje. Naudokit bespalvius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektronas: 14 balandžio 2006 - 15:47
Gal kas galite patarti, kaip išvalyti iš medvilninio drabužio kramtomosios gumos dėmę. Išskalbiau dukros švarkelį nepatikrinus kišenių, o ten gumos būta sad.gif Liko bjauri dėmė ant kišenės, o išmesti gaila, dar visai naujas... Gal yra kokių būdų, kaip ją panaikinti???

Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pabandykit į šaldiklį įdėti ir palaikyti, o tada jau gramdykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip,šaldiklis tikrai padės,tik palaikyk ilgokai kad stipriai įstenktų,tuomet sulaužysi ir nesunkiai nuimsi gumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Mano mažoji apipaišė su tušinuku pacią geriausią lėlytę doh.gif
Bandžiau nuvalyti acetonu, ploviau su muilu, bet nieks nepadeda, gal kas nors žinot kaip šį reikalą sutvarkyti? Ačių.
Atsakyti
Man padėjo ūkiškas muilas, bet "dailininkės darbas" buvo tik atliktas. smile.gif
Atsakyti
tai tame reikalas, kad tos gumos tiek ten ir telikę. jau vieną kartą dėjau į šaliklį ir išėmusi gramdžiau - nu tai vos ne audiny skylę galėjau išgremžti, o gumos neišėmiau. tai dabar antrą kartą įdėjau į šaldiklį unsure.gif
Atsakyti
Man tai niekaip nepavyko verysad.gif Pusė turimų lėlių išpaišytais veidais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 04 20, 10:36)
acetonas? tai čia koks?
vakar nusiprikau nagų lako nuėmėją su acetonu ir pasidarbavau. bet paskui sudvejojau koks acetonas turėjo būti  doh.gif bet nieko.... kaip pradinis variantas, tai mane labai nustebino  thumbup.gif tik va reikės dar kelnes išplauti ir pažiūrėti ar viskas išsiėmė  biggrin.gif


man jis kazkada paciai labai padejo. buvau issitepusi savo naujas, pakankamai sviesias kelnes - kazkas protingas prie apatines stalo puses priklijavo kramtoske, nu as su keliais ir prilipau doh.gif bandziau krapstyti - nusikrapste, o medziagoje tokia isigerusi nesvari kramtoskes deme ir liko doh.gif ten jau nebutu padeje jokie saldytuvai ir jokie lyginimai schmoll.gif vienintelis acetonas iseme. man atrodo, kad net nesvarbu, koki paimtum g.gif o paskui, aisku, perploviau tas kelnes. ir dar ilga laika nesiojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2006 04 19, 20:49)
turim ta pacia beda, atejo berniukas pas mus i svecius ir apipaise flomasteriu Annabelle  swoon.gif
noriu i Jogle valykla atnesti, gal ka sugalvos  g.gif

doh.gif flomasteriai labai lengvai issivalo su kempinele tokia(senukuose ermitaze ir panasiose vietose turetu but)) Viena tos kempineles puse balta, faktura tokia kaip latekso(nesimato skyluciu)Kita puse-paprasta kempinele.Ant ipakavimo nupiestos batu zymes(kaip kai kurie batai ant linoleumo "piesia") aiskiau jau nepaaiskinsiu,nepamenu pavadinimo doh.gif bet gal ir kitu firmu yra... g.gif Buvau nusipirkus pabandymui,tai situacija ana sav ta pati,kaip jums buvo,su flomasteriu visa veida apipiese svecias bash.gif bash.gif bash.gif -su ta kempine issivale thumbup.gif
Atsakyti
Man kai kilimas su batų tepalu išsitepė, tai išmuilinau su ūkišku muilu, palaikiau truputį, išskalavau ir vėl muilinau. Na taip vargstant po kokio 10 karto išsiplovė. doh.gif O acetonas netinka, nes jis spalvą „nuėda“ biggrin.gif
Atsakyti
jei leles veidukas svieus tai galima pabandyti atsargiai su balilkiu arba demiu isemeju pasveist smile.gif
Atsakyti