Įkraunama...
Įkraunama...

Visos dėmės ant rūbų, baldų

Kramtoma guma labai lengvai išimama su nagų lako nuėmėju. Suvilgai vatos gabalėli lako nuėmeju ir valai. Guma pradeda skaidytis susigranuliuoja ir trupinukais išbyra. Pati taip išvaliau gumą iš striukės ir iš megztinio thumbup.gif
Atsakyti
Oooo thumbup.gif Pasirodo galima. Reiks pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
L.O.C. išvalo gumą iš drabužių, taigi iš sėdynių irgi turėtų išimti ax.gif
Mano kolegė ankčiau dirbo valykloje, tai pasakojo, kad čia vienintelė priemonė, išimanti gumą
Atsakyti
o as esu girdejusi kad karmtoma guma galima isvalyti uzdejus balta popieriaus lapa ant tos vietos ir karstu lygintuvu palyginus,tada jis iam kibti prie popieriaus g.gif kazkada atrodo esu bandziusi ir sekmingai thumbup.gif
Atsakyti
O aš esu girdėjusi taip -

audinį palaikyt šaldytuve, kol guma sukietės, po to ją nuimti bukąja peilio puse. Ant dėmės uždėti sugeriamojo popieriaus ir iš išvirkščios pusės valyti vata, suvilgyta benzinu arba spiritu. ax.gif
Atsakyti
Nu vat įvyko mums nelaimė verysad.gif ...ant naujų baldų išterliojom kraujo...Nu kuom tik nevaliau, nei Ace delicate,nei joks kitoks valiklis nepadeda...gal žinot kuom išvalyti kraują???
Būčiau labai dėkinga,jeigu pasidalintumėt patirtim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa78: 14 liepos 2006 - 22:45
Bandysiu su nagu lako valikliu. tik vat nezinau su acetoniu ar beacetoniu. Visgi automobilio sedyne yra is sintetinio audinio, bijau kad acetonas su sintetika neureaguotu... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Aciu!!!
Jau pradejau skubias sio valiklio paieskas smile.gif
Atsakyti
Jau išsivaliau su Ace balikliu thumbup.gif nors ir šviesus baldas buvo,bet spalvą truputį nukando,bet beveik nesimato.....nu jau geriau nei kraujo dėmė...
Atsakyti
Mano jaunoji menininkė truputi pagražino savo rūbelius ir dabar mamaniai reik kažkaip tą reikalą sutvarkyt.. Taigi, turiu dvi bėdas: tušinuko žymes ant verstos odos batukų (kiek galėjau tiek su Vanish ar kažkokiu velniu (nepamenu, tingiu tikrint) ištryniau, bet liko tokie "pėdsakai".. Žinot, kaip būna kai užsidažo rūbas nuo kito.. Gal žinot, kas padeda panaikint?
Antra bėda tai markerio makaliūzė ant maikutės. Ploviau jau 3 kartus, bet nelabai nusiplauna. Sakau, gal su kuo patrint reik, bet net nenutuokiu su kuo.. Markeris, beje, toks kur ant kompaktų rašyt.. "Permanent" atseit.. Jei tai turi reikšmės.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2006 04 27, 14:10)
Yra Higėjos valiklis  tušinukų  ir kitokioms dėmėms išimti iš įvairiausių medžiagų paviršių. Jo randu tik parduotuvėse IKI arba DROGE, kainuoja virš trijų litų, baltas buteliukas raudonu kamščiu. Dukra buvo apipaišius markeriu dažytas laiptinės sienas, kaimynės kuom tik neplovė-niekas nepadėjo, tik su šiuo purškalu išsivalė. Ir dar ant šviesios spalvos rankinės kažkas buvo pabrėžęs tušinuku, tai tuo skysčiu beveik išvaliau , liko labai nežymu.


Ačiū, eisiu ieškoti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(JJG @ 2006 07 15, 09:15)
Bandysiu su nagu lako valikliu. tik vat nezinau su acetoniu ar beacetoniu. Visgi automobilio sedyne yra is sintetinio audinio, bijau kad acetonas su sintetika neureaguotu... g.gif  g.gif  g.gif

pabandyk su acetoniniu wink.gifiš pradžių mažą plotelį ir žiūrėk kas daros. nes man rodos,kad būtent acetonas ir veikią tą kramtoškę mirksiukas.gif
Atsakyti