Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Visos dėmės ant rūbų, baldų
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
tavi
Kramtoma guma geriausia isvalyti daikta ikisus i saldymo kamera, kramtoske susala ir gerai nusitrupina patrynus.
skorpiniuke
nusidaze linines kelnes blink.gif taip gaila, tik viena karta buvau uzsidejus... gal zinot kaip isvalyti?
Miss_Lumholdt
QUOTE(Brooke @ 2006 07 17, 10:12)
Ech, o pas mus tokio nėr unsure.gif
*

Ir aš šiandien Higėjos valiklio tušinukų ir kitokioms dėmėms išimti neradau IKI parduotuvėje. cray.gif

QUOTE(wuzhe @ 2006 07 18, 19:26)
Atsitiko nelaime verysad.gif  Apsizioplinus isskalbiau oranziny zelini parkery su rubais, ir db liko sugadintas baltas megztukas,bei zydri marskineliai. Ka galit patarti? Kadangi jau isskalbta, ir dziuna...
*

Su gėliniais parkeriais tikra bėda cray.gif Jau metus negaliu išskalbti brūkšnelio nuo mėgstamiausių kelnių verysad.gif
Ieva-Pieva
nusipirkau alyvuogių spalvos odinius kedukus, kaina buvo ant vieno batuko priekio užklijuota.
klijai įsigėrė ir dabar kvadratukas likęs verysad.gif verysad.gif verysad.gif
kaip išvalyt?
V&A
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 07 23, 14:35)
nusipirkau alyvuogių spalvos odinius kedukus, kaina buvo ant vieno batuko priekio užklijuota.
klijai įsigėrė ir dabar kvadratukas likęs  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
kaip išvalyt?
*

pabandyk su lako nuemejuu, tai yra acitonu.
mallena
gal geriau su degtine, acetonas gali pazeisti oda g.gif
zabukas
Gal kas patars, kaip išvalyti pušies sakų dėmę iš tamsių džinsų? ax.gif
Jazira
Mergaites, padekit,
isipyle baltas nagu lakas ant pilkos kilimines dangos. Valiau nagu lako valikliu, bet kai isdziuvo - balti pedsakai vis tiek liko; gal pabandyt dar karta?
o gal geriau acetonas ar terpentinas?
Oasis
Mamkos, jūs - fantastiškos thumbup.gif labai labai dėkui už patarimus. Vakar gal valandą gremžiau actu+šveičiamąja kempinėle dušo kabiną (ypač padėklą) nuo vandens nuosėdų (rudų blink.gif ). Rezultatas - padėklas kaip naujas wub.gif AŠ JUS MYLIU biggrin.gif 4u.gif MB neteko žado, o aš kad nosį keliu, kad keliu visa savim didžiuodamasi lotuliukas.gif ir dar - bandžiau iš vyro mėgstamiausių šortų išimti tepalo dėmę su WD-40, tai didžioji dalis išsiėmė, bet dar šiek tiek liko, bet MB pamatė ir sako :"Bus gerai" biggrin.gif Išvada: Negalima laukti, kol dėmė įsisenės, reikia iškart griebtis priemonių, gaila tik, kad anksčiau čia panaršiau, gal nebūtų buvę tokios problemos. Anyways, ačiū dar kartelį mirksiukas.gif
luna
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 07 23, 16:35)
klijai įsigėrė ir dabar kvadratukas likęs  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
kaip išvalyt?
*

as tiesiog jau nebeturiu tokiu problemu nei su kokiomis nors dememis ar su namu tvarkymu. bigsmile.gif netiketai i darba uzsuko miela mergai ir pasiule ekologisku valikliu, tipo seimininkes rinkinys, na as ir sugalvojau pabandyti. ax.gif tam rinkinyje yra vienas valiklis ir as turejau tokia problema su kaina ant bateliu, tai patikekit issivaliau ir jokiu problemu. thumbup.gif ir siaip teme rinkinyje yra visi reikalingi valikliai namams, o kaina mazesne, nei tuos visus valiklius nusipirkti parduotuveje. thumbup.gif kiek pamenu, uz 5 valiklius as 28 Lt. sumokejau. jei domina, tai as turiu tos mergaites tel.nr. Ji sake, kad sio produkto kitur dar negalima isigyti. smile.gif
Emoli
QUOTE(mucka @ 2006 07 31, 17:50)
Gal kas patars, kaip išvalyti pušies sakų dėmę iš tamsių džinsų? ax.gif
*

Patars, reiktų su AMWAY dėmių valikliu thumbup.gif
zabukas
QUOTE(Dalbara @ 2006 08 01, 22:50)
Patars, reiktų su AMWAY dėmių valikliu  thumbup.gif
*

bandžiau, bet dar yra tų sakų sad.gif šiandien dar kartą bandysiu ax.gif
luna
QUOTE(mucka @ 2006 08 02, 09:40)
bandžiau, bet dar yra tų sakų sad.gif šiandien dar kartą bandysiu  ax.gif
*

o as savo suneliui Matukui is karto isvaliau sakus is kelnyciu su Simple Green Seiminikes rinkinio valikliais.
Emoli
Gal labai įsisenėjus g.gif
zabukas
QUOTE(Dalbara @ 2006 08 02, 09:20)
Gal labai įsisenėjus  g.gif
*

nuo šeštadienio biggrin.gif
madlena
Visos tik sneka apie madas ir pan,o as noreciau pagalbos......nusipirkau naujus dzinsus ir juos per svente istepiau krauju(,buvo mustynes ir as prisilieciau prie kraujuotos masinos) blush2.gif ....ir pamaciau po keliu dienu nes grizau pavargus ir padejau o,kai atejo laikas juos deti skalbti.................... verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif siaubas kraujo demes ir nezinau kuo isvalyti,bandziau ir ukiniu muilu ir Fairiu doh.gif nieko...............patarkite kas zinote kaip galima pasalinti demes,nes gaila nauju dzinsu unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Jicky
Aš tai ūkiniu muilu tokias dėmes šalinu. Patarčiau ir tau pabandyt, įtrink gerai, primuilink ir į skalbiankę į kuo aukštesnės temperatūros režimą. Jei ne po vieno, tai po kelių skalbimų turėtų atsiplaut mirksiukas.gif
*Citra*
Pabandyk tulzies muilu paplauti Tas geris visas demes isplauna thumbup.gif
Alaia
Kraujo demes reikia visada saltu vandeniu plaut g.gif
melana
Aš tai girdėjau, kad kraujas geriausiai atsiplauna šaltu vandeniu rolleyes.gif
madlena
tai kaip pamaciau iskart saltu vandeniu ploviau,bet nieko,gal per daug uzsisenejus...........reiks bandyt tuo tulzies muilu
lanaa
pirma, tai gerai pamirkyt saltam vandeny (jokiu budu karstam vandeny schmoll.gif ), o is tikro, as demetus rubus, skalbiu n kartu skalbenkej, kol deme atsiskalbia. tiesa, tik tokiu atsaragiu rezimu, kad paskui rubas nebutu kaip is geros vietos... buvau viena balta maikute raudonu vynu sulaiscius, tai isisenejus deme tik po n-tojo skalbimo atsiplove. ale atsiplove smile.gif tiesa, skalbiau su vanishu. bet itariu, kad jis cia nelabai itakos turejo... nors ka gali zinot unsure.gif
Alaia
QUOTE(lanaa @ 2006 08 04, 16:55)
pirma, tai gerai pamirkyt saltam vandeny (jokiu budu karstam vandeny  schmoll.gif ), o is tikro, as demetus rubus, skalbiu n kartu skalbenkej, kol deme atsiskalbia. tiesa, tik tokiu atsaragiu rezimu, kad paskui rubas nebutu kaip is geros vietos... buvau viena balta maikute raudonu vynu sulaiscius, tai isisenejus deme tik po n-tojo skalbimo atsiplove. ale atsiplove smile.gif tiesa, skalbiau su vanishu. bet itariu, kad jis cia nelabai itakos turejo... nors ka gali zinot  unsure.gif
*

Kai apsilaistot raudonu vynu,iskart reikia uzpilt balto vyno ir demes nebus tongue.gif
geguzevasaris
QUOTE(~FSCG~ @ 2006 08 04, 16:52)
Kraujo demes reikia visada saltu vandeniu plaut g.gif
*

QUOTE(melana @ 2006 08 04, 16:53)
Aš tai girdėjau, kad kraujas geriausiai atsiplauna šaltu vandeniu  rolleyes.gif
*

Tas būdas labiausiai veikia , kai iškart sutepus skalbiama.
Beje, o tos reklamuojamos priemonės, kur pritepa uogų , užlygina ir "dar užduotį pasunkina" nebandei?
M.rimule
Iš mašinos apmušalų gumą galima puikiai išvalyti su tirpikliu WD-40(toks mėlynas-geltonas flakoniukas, parduodamas benzino kolonėlėse, mačiau ir "senukuose"). Vyrui jį rekomendavo žmogus, kuris užsiima mašinų salonų valymu. Guma susirutulioja, belieka tik nuvalyti su skuduriuku. Neliko jokios dėmės thumbup.gif .
hemetra
Jei jau niekas nepades, pabandyk uzpilti baliklio skirto spalvotiems audiniams smile.gif
Amalia
QUOTE(hemetra @ 2006 08 04, 16:35)
Jei jau niekas nepades, pabandyk uzpilti baliklio skirto spalvotiems audiniams  smile.gif
*

Sakai, "kai jau niekas nepadės", kai kitom priemonėm beviltiškai užfiksuosi g.gif Kiek pamenu, apie kraujo dėmes šiame skyrely jau porą kartų kalbėta (dažnokai čionai snapą kyšteliu). O kaip jau plaunat "moteriškas" dėmes, ar ta nelaimė jau taip visiškai ir nepasitaiko? Kraujas atmirkomas šaltu vandeniu, paskui pilama vandenilio peroksido turinčio valiklio - ar tai Ace, ar Amway, ar kitas biesas - jokio skirtumo, jis pradeda susilietęs su krauju putoti ir taip suskaldo kraujo spalvą. Su naujais džinsais ta problema, kad jie kitaip dažomi, negu normalūs rūbai, ir nuo bet kokio valymo, net trinant paprasčiausiu vandeniu, gali paleist spalvą, ir ta vieta liks šviesesnė. Čia tau jau nežinau, ką patarti - gal visus iš karto vandenin kišti reiktų, kad tolygiai bluktų. Esu lankiusiu "namų šeimininkių" kursus, kur ir apie dėmių išėmimą aiškinta buvo, bet konkrečiai apie džinsų valymą nieko nesakė, o mums neatėjo galvon pasiteiraut. blush2.gif
Vėta
Kraujo dėmę išmuiluoju su ūkišku muilu, palaikau keletą valandų ar per naktį ir skalbiu.
liusė
Kramtomą gumą visad valau kefyru. Reikia užpilt ir patrint. Nesakyčiau, kad labai lengvai, bet nusiima 4u.gif
sanbri
Sveiki,

gal žinote, kaip išvalyti odines šviesias (oranžines ir salotines smile.gif ) prištines? Ačiū
chriss
Labukas,
aš netyčia ištepiau savo šviesią bliuskutę tušinuko rašalu.Viskuo bandžiau plaut ir ūkiniu muilu ir Vanišu.Bet nieko gero.Gal jūs kuri galit ką nors patart 4u.gif
Mavija
Sveikos, mamos smile.gif
S.O.S
reikia jusu patarimo. nusipirkau vanish purskikli , minkstu baldu ir kilimu valymui. papurskiau ant demes (ant kedes), palaikiau 5 min., po to pavaliau,. kai jis sidziuvo liko konturai aplink deme. kaip ju atsikratyti? gal kazka ne taip darau? gal zinote gersniu budu minklstu baldu valymo? g.gif
is anksto,aciu uz nuomones.... help.gif
Amalia
QUOTE(vikulija @ 2006 08 07, 20:21)
Sveikos, mamos smile.gif
S.O.S
reikia jusu patarimo. nusipirkau vanish purskikli , minkstu baldu ir kilimu valymui. papurskiau ant demes (ant kedes), palaikiau 5 min., po to pavaliau,. kai jis sidziuvo liko konturai aplink deme. kaip ju atsikratyti? gal kazka ne taip darau? gal zinote gersniu budu minklstu baldu valymo? g.gif
is anksto,aciu uz nuomones.... help.gif
*

O kaip kitaip valyt? g.gif Rūbą valydama apačioje dedi skurlį ar popierinį rankšluostį, kad tirpiklį su išsileidusiu brudu sugert, kėdę valydama to nepadarysi, reikia viską viršuj suimti. Matai, išvalai ne tik dėmę, bet ir gobeleną, ant kurio ji buvo atsitūpusi, o kur nepalietei, liko, kaip buvo, tai ir matosi skirtumas, tas žiedas susidaro toj vietoj, iki kurios tirpiklis nuėjo ir brudą nustūmė (fizika). Todėl patariama rūbą pavalius tuojau pat ir skalbti, kad to žiedo išvengti. Bandyk tą perėjimą pašvelninti, vis kempinėle ar skudurėliu (su tuo pačiu Vanish) pavalydama (kaip dailininkas paveikslą tapydamas pustonius gamina), kedė - nedidelis plotas, galgi pasiseks. Man deja teko nuardžius visą skurlį plauti - po gobelenu esanti paklotė buvo pažymėta kažikokiu rašalu (va tau ir vokiška kokybė), kuris nuo valiklio išsileido ir persikraustė į medžiagą. doh.gif Dabar turiu vieną kėdę šviesesnę.
Chriss, pasižiūrėk ankstesnius postingus, kiek pamenu, apie tušinuko dėmes tikrai buvo.
Sanbri, esu mokyta pirštines plauti užsimovusi ant rankų švelniu skalbikliu, kokiu vilnai tinkamu, o po to muilą ne visai išskalauti, nes tada bus kietos. Pažįstama sakė plovusi šampūnu (norėjo pasipuošt, o kitko neturėjo) ir po to plaukų skalautoju skalavusi, atseit visai neblogai gavosi. Matai, oda - "gyvas padaras", tai švelnaus apsiėjimo reikalauja. Nunešusi valyklon gali atgauti gražias , o gali ir skardines, jei per greit išdžiovins.
Vėta
QUOTE(chriss @ 2006 08 06, 21:59)
Labukas,
aš netyčia ištepiau savo šviesią bliuskutę tušinuko rašalu.Viskuo bandžiau plaut ir ūkiniu muilu ir Vanišu.Bet nieko gero.Gal jūs kuri galit ką nors patart 4u.gif

*

Sūnus buvo išterliojęs džinsus su tušu (žiauriai). Tai valiau su Loc. Ilgokai vargau, bat pavyko thumbup.gif
zabukas
QUOTE(Žemaika @ 2006 08 08, 17:02)
Sūnus buvo išterliojęs džinsus su tušu (žiauriai). Tai valiau su Loc. Ilgokai vargau, bat pavyko thumbup.gif
*

aš irgi tušo dėms su LOC'u išvaliau 4u.gif

O sakus išėmiau su benzinu thumbup.gif
gagy
atsitiko man nelaime, nudaziau visus baltus skalbinius tokia svelniai morkine spalvele blink.gif vnz visos vyro maikes, mano mylymiausi sortai..vnz tikra katastrofa. Kaip isbalinti, ar jau po visko? bandziau ace, bet kad nelabai ka paveike, zinoma as ipyliau ji pgl. instrukcija 10 l-40 ml. ace, nors palaikius 3 val. ir pamacius kad nieks nevyksta ipyliau gal dar kokius 100 ml. vnz gal reik daugiau, o gal yra kitas budas? g.gif
aciu didelis uz patarimus
Amalia
QUOTE(gagy @ 2006 08 11, 15:56)
atsitiko man nelaime, nudaziau visus baltus skalbinius tokia svelniai morkine spalvele blink.gif vnz visos vyro maikes, mano mylymiausi sortai..vnz tikra katastrofa. Kaip isbalinti, ar jau po visko? bandziau ace, bet kad nelabai ka paveike, zinoma as ipyliau ji pgl. instrukcija 10 l-40 ml. ace, nors palaikius 3 val. ir pamacius kad nieks nevyksta ipyliau gal dar kokius 100 ml. vnz gal reik daugiau, o gal yra kitas budas? g.gif
aciu didelis uz patarimus
*

Tu pažiūrėk kur apačioj , ta tema atskirai buvo, jei moderatorė neprijungė prie kitos. Tai tikrai katastrofa, buvo ir man. Iš patyrimo galiu pasakyti - priklauso ir nuo nusidažiusiojo audinio. Man vieni daiktai po to išbluko nuo ačės, kitiems chlorkė padėjo , o treti ir liko tokie morkavi. Bet pas mane tai buvo indų pašluostės, koks skirtumas, galima sakyti, kad taip reikia. Suipranti, jeigu ten sintetinio pluošto būna, tai kai jis pagelsta ar paružavuoja, dantim neišgrauši. Dėl ačės - gali ir gryną naudoti, kas ten jau yra, vandenilio peroksidas, aš ant dėmės dažnai užpilu, tik jai negalima uždžiūt leist, ir metalinės sagom ar sagtim ji nelabai patinka. Nelabai supratau, kokian kiekin pylei tą 100ml? Aš paprastai dėmėtą rūbą sudrėkinu, dedu blūdan, ant dėmės užpilu grynos ačės (na, ne originalo, o pigesnio pakaitalo - visuose tas pats), palaikau, paskui pilu vandens, skalbimo priemonės, paniurkau ir dar leidžiu pamirkti, tik žiūrėt reikia, kad viskas vandeny būtų - paprasčiausiai uždengiu kokiu rankšluosčiu, o paskui kišu skalbimo mašinon.
La fraise
neskaiciau visos temos, todel atsiprasau jei kartosiuos, bet labai noriu patarimo ax.gif
mano vyras turi tokia ale dzinsine rankine, nors ten medziaga ne dzinsas, bet ji dazo. Kadangi siuo metu nesioja smelio spalvos kelnes, tai aisku nuo tos rankines nusidaze vienas kelniu sonas doh.gif sendien skalbiau su ariel automatine masina, bet kol kas ant slapio rubo matosi, jog melsvas atspalvis liko g.gif gal kas zinot su kuo galeciau ta melsva atspalvi pasalinti g.gif nes labai gaila rubu, aisku ta deme ne tokia ryski, bet vis tiek deme unsure.gif
Daivad
Nuvažiavom pas močiutę mėlynių prisivalgyti ir iš tos laimės mažius "išdažė" ir mamos, ir tėčio drabužius... Ar yra koks būdas dar juos išgelbėti?
Ribosiuke
QUOTE(Daivad @ 2006 08 15, 13:18)
Nuvažiavom pas močiutę mėlynių prisivalgyti ir iš tos laimės mažius "išdažė" ir mamos, ir tėčio drabužius... Ar yra koks būdas dar juos išgelbėti?
*

As irgi jungiuosi prie tavo bedos - gal kas nors pasakysit kaip išgelbeti rūbą nuo mėlynių? sad.gif
Jurgitak
Padėjo rusiška priemonė: Mister Dez Profesional Otbelivatel piatnobybaditel. Nors rašo, kad baliklis, bet ir iš spalvotų dėmes išima ir neblukina.
Ribosiuke
QUOTE(Jurgitak @ 2006 08 15, 18:51)
Padėjo rusiška priemonė: Mister Dez Profesional Otbelivatel piatnobybaditel. Nors rašo, kad baliklis, bet ir iš spalvotų dėmes išima ir neblukina.
*

Bet pas mane tai chaki spalvos kelnes - turbut nelabai galima naudoti nurodyti priemonę?
sad.gif
Amalia
Mano žinyne apie mėlynių dėmes parašyta - per naktį palaikyti liesame rūgščiame piene doh.gif arba pasukose (na, kas lieka, sviestą sumušus), dar šliūkštelėti citrinos sulčių, kitą dieną plauti šiltu vandeniu. Pakraipiau galvą, pasiknisau internete - visur tas pats siūloma. Matyt pieno baltymai kažkaip suveikia. Pasukų pas mus būna pirkti, fricai jas mielai geria., ar Lietuvoj yra, nežinau...O šiaip radau tik dar vieną nuorodą - su vandenilio peroksidu balint. Reiškia - ačė, lokas ir visi panašūs turėtų tikti. Tiesa, visur rašo, kad šviežios mėlynių dėmės tai išsiima, su senom gali būti problemos - mūsų protėviai gi jom audeklą dažydavo...JurgitaK, gal tas ruskas baliklis irgi su peroksidu? Tada spalvotam audiniui tiktų, va jei su chloru, tai ne.
Silvija, Tau tai nežinau, ką patart - jei dažas nepatvarus, gal irgi ace padėtų? Juk čia tas pats, kaip su nuo kitų nusidažiusiais rūbais, kur prieš tai buvau rašiusi. Aš juos vis saulėj džiovindavau - ji irgi balina, močiutės juk drobes ant pievos tiesdavo...
La fraise
QUOTE(Amalia @ 2006 08 16, 09:16)
Silvija, Tau tai nežinau, ką patart - jei dažas nepatvarus, gal irgi ace padėtų? Juk čia tas pats, kaip  su nuo kitų nusidažiusiais rūbais, kur prieš tai buvau rašiusi. Aš juos  vis saulėj džiovindavau - ji irgi balina, močiutės juk drobes ant pievos tiesdavo...
*

reikes pabandyti ace spalvotiems rubams nusipirkti, tikiuosi pades g.gif
aciu 4u.gif
Renacita
Gelbekit! Gal kas zinot, kaip is baltos maikutes, kuri brangi kaip prisiminimas, isimti rudziu demes. Isbandziau ivairiu balikliu, virinima. Gal dar ka nors galetumete pasiulyti. Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Jurgitak
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 08 16, 08:29)
Bet pas mane tai chaki spalvos kelnes - turbut nelabai galima naudoti nurodyti priemonę?
sad.gif
*

Tinka. Etiketėje parašyta, kad tinka vilnai, šilkui, viskozei, medvilnei, taip pat dažytiems ir margintiems audiniams skalbti nevirinant žemoje temperatūroje 30-50 laipsnių.
Kaip tik dukros chaki spalvos drabužius skalbiau po stovyklos. Spalva nepasikeitė mirksiukas.gif

QUOTE(Amalia @ 2006 08 16, 09:16)
JurgitaK, gal tas ruskas baliklis irgi su peroksidu? Tada spalvotam audiniui tiktų, va jei su chloru, tai ne.
*

Be chloro, su (nežinau kaip tiksliai išversti blush2.gif ) "aktivnym kislorodom".
Amalia
QUOTE(Jurgitak @ 2006 08 16, 20:13)
Be chloro, su (nežinau kaip tiksliai išversti blush2.gif ) "aktivnym kislorodom".
*

Nagi "aktyvus deguonis", atsipalaiduojantis ir taip balinantis. Manyčiau, kad vandenilio peroksidas, nes jis iš visų peroksidų tarsi pigiausias, o jam suskilus lieka vanduo. Jei ir koks kitas - koks skirtumas, lkas lieka, neveikia, o ir išplauni.
Renacita, rūdis reikia paveikti rūgštimi:
1. Bobučių priemonė - citrinos sultys+druska
2. Citrinos rūgštis ir druska
3.Oksalo rūgštis (vaistinėj gal gausi), acto esencija ir vanduo, per naktį laikyti
4.Glauberio druska (irgi iš vaistinės) su vyno rūgštimi lygiom dalim, "kuri laiką" palaikyti (rašau, kaip turiu parašyta)
5. Fluoro turintu dantų pasta (ji ir balina, atsargiai ant tamsaus audinio) užtepti, palaikyti, nukrapštyti, plauti.
6.Specialus rūdžių išėmejas k(okia nors rūgštis, ne kas kita, tik kad brangiai parduota).

LAPUTĖ
QUOTE(Renacita @ 2006 08 16, 17:51)
Gelbekit! Gal kas zinot, kaip is baltos maikutes, kuri brangi kaip prisiminimas, isimti rudziu demes. Isbandziau ivairiu balikliu, virinima. Gal dar ka nors galetumete pasiulyti. Buciau labai dekinga bigsmile.gif
*

Abejoju,ar kas "padės" g.gif ,nuo vaikiškos maikutės ilgą laiką bandžiau panaikinti rūdžių dėmes verysad.gif ,niekaip nedingo schmoll.gif . O gal kas žino,kokių "stebūklingų" būdų ax.gif .
Renacita
QUOTE(Amalia @ 2006 08 17, 11:48)
Nagi "aktyvus deguonis", atsipalaiduojantis ir taip balinantis. Manyčiau, kad vandenilio peroksidas, nes jis  iš visų peroksidų tarsi pigiausias, o jam suskilus lieka vanduo. Jei ir koks kitas - koks skirtumas, lkas lieka, neveikia, o ir išplauni.
Renacita, rūdis reikia paveikti rūgštimi:
1. Bobučių priemonė - citrinos sultys+druska
2. Citrinos rūgštis ir druska
3.Oksalo rūgštis (vaistinėj gal gausi), acto esencija ir vanduo, per naktį laikyti
4.Glauberio druska (irgi iš vaistinės) su vyno rūgštimi lygiom dalim,  "kuri laiką" palaikyti (rašau, kaip turiu parašyta)
5. Fluoro turintu dantų pasta (ji ir balina, atsargiai ant tamsaus audinio) užtepti, palaikyti, nukrapštyti, plauti.
6.Specialus rūdžių išėmejas  k(okia nors rūgštis, ne kas kita, tik kad brangiai parduota).
*

Labai aciu uz patarimus. Pabandysiu
Daivad
laba diena,
mažius pamėgo mėlynes labai. aišku gerai, sveika, bet kaip baisu, kai nebežinau kaip iš rūbų jas išvalyti...
gal galit kas ką patarti? ieškojau mūsų forumiečių patarimų, bet neradau nieko vertingesnio verysad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.