Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

QUOTE(Jurra @ 2006 04 14, 10:23)
As irgi mokykloje daug ko ismokau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nera daugiau ka komentuoti, palyginus jau daug sioje temoje  yra protingu mamyciu pasisakymu ir nevertetu kartotis mirksiukas.gif Kaip tavo manymu verta aukle 600 lt, kuri nieko nedaro (nei vaikui valgyti), jau nekalbu apie visokius pavalymus, jei vaikas priterlioja ir t.t., kuri tris valandas miega..ir issimiegojusi, paziurejusi telika, pavalgiusi iseina...O dar kiek kartu prie jos vaikas susizalojo...Ai nu nera cia ko vel plestis.... Mano nuomone reta kuri aukle verta ir tu 600 lt.


Nusibodo jau kartotis tiesa sakant...Negi niekaip negalit paziureti truputi toliau savo nosies? Suprantu, kad Jusu aukles Jus nuvyle, nes dirba prastai ir taip toliau ir panasiai! Bet negalima apibendrintai imti ir pasakyti "cha, visos aukles tokios, jos paprasciausiai nesugeba nieko kito dirbti, ir apskritai aukles darbas daugiau 500 nevertas"...

Net nebezinau, ko as cia gincijuosi, nesiruosiu aukle eiti dirbti, taigi nei aktualu labai nei ka...
Atsakyti
QUOTE(Audruze @ 2006 04 14, 12:53)
Nusibodo jau kartotis tiesa sakant...Negi niekaip negalit paziureti truputi toliau savo nosies? Suprantu, kad Jusu aukles Jus nuvyle, nes dirba prastai ir taip toliau ir panasiai! Bet negalima apibendrintai imti ir pasakyti "cha, visos aukles tokios, jos paprasciausiai nesugeba nieko kito dirbti, ir apskritai aukles darbas daugiau 500 nevertas"...

Net nebezinau, ko as cia gincijuosi, nesiruosiu aukle eiti dirbti, taigi nei aktualu labai nei ka...


Vat ir man nusibodo ta pati kartoti lotuliukas.gif Ir jei ka, tai as viska idemiai perskaiciau bigsmile.gif Taigi belieka tau idemiau pasiskaitineti mirksiukas.gif O is kitos puses, tai nesvarbu irnesakyk.gif Kiekvienas turi savo nuomone.O taip mastanciu kaip as, galiu drasiai tvirtinti, kad yra be galo daug group.gif
Atsakyti
Kiek matyt, Jura dar vaikiukų neturi, tai kaip ir nesusidūrė su auklių paieškų problemom. Bet ar ne patys tėveliai sugadina aukles?(aišku, netaikau visiems). Juk ne vienas ieškantis auklės tarsi pats nežino ko nori. Arba su aukle elgiasi ne kaip su žmogum, o kaip su NIEKU. Rašau taip todėl, kad teko pačiai ne vieną tokį pavyzdį matyti. Visi sako, kad blogos tik auklės, o kad yra ir šeimininkų niekam tikusių, nieks neprabyla.
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 14, 13:32)
Kiek matyt, Jura dar vaikiukų neturi, tai kaip ir nesusidūrė su auklių paieškų problemom. Bet ar ne patys tėveliai sugadina aukles?(aišku, netaikau visiems). Juk ne vienas ieškantis auklės tarsi pats nežino ko nori. Arba su aukle elgiasi ne kaip su žmogum, o kaip su NIEKU. Rašau taip todėl, kad teko pačiai ne vieną tokį pavyzdį matyti. Visi sako, kad blogos tik auklės, o kad yra ir šeimininkų niekam tikusių, nieks neprabyla.


dėl Jurros, kaip suprantu, labai suklydot biggrin.gif pasiskaičius ankstesnius puslapius aiškiai matosi, kad kalba mamytė apie savo asmeninę patirtį.
O auklės irgi gali išsakyt savo nuomonę apie šeimininkus, buvo tokia tema. Man, pvz, neteko matyt, kad su auklėm blogai elgtųsi, betgi nesakau, kad taip iš viso nebūna. Tai va galėtų ir parašyt, įdomu pasiskaityt būtų.
Šiap ar taip, smagių Velykų abiems pusėms biggrin.gif
Atsakyti
Galiu parasyt viena pavyzdi is keleto. Aukle dirbo mano sese. Rado darba priziureti dvynukus puses metu. viskas atrode normalu. Sutare atlygi 600 lt uz menesi plius pietus. Pirma savaite atidirbo normaliai. Antra savaite prasidejo kalbos, kad teveliams pinigeliu truksta ir atlygi sumazino iki 500 lt. Pradirbus menesi dar graziau. Atlygis 420 lt plius dar vyresnes mergaites priziureti 1,5 ir 6 metu ir darbo pabaiga pasidare nuo 17,30 iki 20,30. Aisku, apie pietus ne kalbos nebuvo. Nebent arbatos puodelis. Bet turbut aukles nekaltos, kad teveliams truksta pinigeliu.Juk aukles irgi zmones. Jei teveliai neisgali sumoketi, tai gal reiktu paieskoti kitu budu saugoti vaikeliukus. Ir tikrai ne visos aukles naglos, nieko neveikiancios tik vaiko maista suvalgancios ir miegancios. Manau, kad abiejose pusėse yra ir tokių, ir tokių. Ir sakyti, kad bet kuri auklė neverta nė tų 600 lt yra neteisinga. Įdomu, ar mes pačios ryztumėmės prisiimti atsakomybę už svetimą vaikiuką ir dar namų ūkį už 400-500 lt. Abejoju.... Aišku, čia tik mano nuomonė. Visoms gerų švenčių! 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 15, 13:22)
<...> Bet turbut aukles nekaltos, kad teveliams truksta pinigeliu.Juk aukles irgi zmones. Jei teveliai neisgali sumoketi, tai gal reiktu paieskoti kitu budu saugoti vaikeliukus. Ir tikrai ne visos aukles naglos, nieko neveikiancios tik vaiko maista suvalgancios ir miegancios. Manau, kad abiejose pusėse yra ir tokių, ir tokių. Ir sakyti, kad bet kuri auklė neverta nė tų 600 lt yra neteisinga. Įdomu, ar mes pačios ryztumėmės prisiimti atsakomybę už svetimą vaikiuką ir dar namų ūkį už 400-500 lt. Abejoju.... Aišku, čia tik mano nuomonė. Visoms gerų švenčių!  4u.gif  drinks_cheers.gif


Sauniai pasakyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 15, 12:22)
Galiu parasyt viena pavyzdi is keleto. Aukle dirbo mano sese. Rado darba priziureti dvynukus puses metu. viskas atrode normalu. Sutare atlygi 600 lt uz menesi plius pietus. Pirma savaite atidirbo normaliai. Antra savaite prasidejo kalbos, kad teveliams pinigeliu truksta ir atlygi sumazino iki 500 lt. Pradirbus menesi dar graziau. Atlygis 420 lt plius dar vyresnes mergaites priziureti 1,5 ir 6 metu ir darbo pabaiga pasidare nuo 17,30 iki 20,30. Aisku, apie pietus ne kalbos nebuvo. Nebent arbatos puodelis. Bet turbut aukles nekaltos, kad teveliams truksta pinigeliu.Juk aukles irgi zmones. Jei teveliai neisgali sumoketi, tai gal reiktu paieskoti kitu budu saugoti vaikeliukus. Ir tikrai ne visos aukles naglos, nieko neveikiancios tik vaiko maista suvalgancios ir miegancios. Manau, kad abiejose pusėse yra ir tokių, ir tokių. Ir sakyti, kad bet kuri auklė neverta nė tų 600 lt yra neteisinga. Įdomu, ar mes pačios ryztumėmės prisiimti atsakomybę už svetimą vaikiuką ir dar namų ūkį už 400-500 lt. Abejoju.... Aišku, čia tik mano nuomonė. Visoms gerų švenčių!  4u.gif  drinks_cheers.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2006 04 15, 09:22)
Sutare atlygi 600 lt uz menesi plius pietus. Pirma savaite atidirbo normaliai. Antra savaite prasidejo kalbos, kad teveliams pinigeliu truksta ir atlygi sumazino iki 500 lt.  Aisku, apie pietus ne kalbos nebuvo. Nebent arbatos puodelis.


Dar ir taip būna blink.gif , labai gaila, kad yra tokių darbdavių, nebent tai labai subtili užuomina ,kad netinka tai šeimai auklė, o tiesiogiai nepasako.O šiaip taigi motyvacijos nelieka stengtis ir viena išeitis susirasti kitą darbą.Juk ,kai patinka kaip tik skatini piniginiais priedais .O pietūs , tai įsivaizduoju irgi turi būti aptarti,kokie bus-pvz tėvai vegetarai, tai negi auklę dabar maitinsi tik žolėmis(vegetarų nenoriu įžeisti) ir atvirkščiai.
Atsakyti
QUOTE(RutyteD @ 2006 03 16, 21:24)
Suprantu, kad 500 Lt. tikrai nedaug, bet dabar kaip tik ieškau auklės visai darbo dienai (nuo 7 iki 18 val.) 1 metukų mažiui (kas turiu pripažint sunkiai sekasi) ir esu nustebusi auklių reikalavimais:
1. Atlyginimas 800 Lt.;
2. Neblogai būtų, kad apmokėtumėt autobuso nuolatinio išlaidas;
3. Nelabai norėčiau, kad viršvalandžius kompensuotumėt laisvais pusdieniais ar išeigine diena;
4. Šaip pietus turėčiau pavalgyti pas jus.

Kažkaip planavau, kad mokėsime apie 700 Lt. ir buvau tvirtai nutarusi, kad auklė pas mus nevalgys (neskaitant smulkaus užkandžio), bet mokėčiau ir 800 su sąlyga, kad po trijų mėnesių neišgirsiu verkšlenimo apie mažą atlyginimą.

Šiaip esu smarkiai nusivylusi, o kai paskaitau www.tax.lt , kur vyr.buhalteriai giriasi, kad uždirba 1500 Lt., tai pradedu visai nieko nebesuprast.

Kažkaip liūdna gaida man čia gavosi, bet gyvenimas visvien gražus mirksiukas.gif

jau aštuoni šimtai tai man atrodo turi buti ir vaikiu valgis iš auklės pinigu ir papildomas ugdymas dainelės eilėraštukai ir taip toliau .
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2006 04 15, 18:08)
Dar ir taip būna blink.gif , labai gaila, kad yra tokių darbdavių, nebent tai labai subtili užuomina ,kad netinka tai šeimai auklė, o tiesiogiai nepasako.O šiaip taigi motyvacijos nelieka stengtis ir viena išeitis susirasti kitą darbą.Juk ,kai patinka kaip tik skatini piniginiais priedais .O pietūs , tai įsivaizduoju irgi turi būti aptarti,kokie bus-pvz tėvai vegetarai, tai negi auklę dabar maitinsi tik žolėmis(vegetarų nenoriu įžeisti) ir atvirkščiai.



Taip, kai kuriuo atveju tai ir butu subtili uzuomina. Bet tada kodel dar 2 savaites teveliai skambinėjo ir prašė apsigalvoti? Gaila, bet jie taip ir nesuprato kas buvo negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
Suprantu, kad 500 Lt. tikrai nedaug, bet dabar kaip tik ieškau auklės visai darbo dienai (nuo 7 iki 18 val.) 1 metukų mažiui (kas turiu pripažint sunkiai sekasi) ir esu nustebusi auklių reikalavimais:
1. Atlyginimas 800 Lt.;
2. Neblogai būtų, kad apmokėtumėt autobuso nuolatinio išlaidas;
3. Nelabai norėčiau, kad viršvalandžius kompensuotumėt laisvais pusdieniais ar išeigine diena;
4. Šaip pietus turėčiau pavalgyti pas jus.

Kažkaip planavau, kad mokėsime apie 700 Lt.  ir buvau tvirtai nutarusi, kad auklė pas mus nevalgys (neskaitant smulkaus užkandžio) , bet mokėčiau ir 800 su sąlyga, kad po trijų mėnesių neišgirsiu verkšlenimo apie mažą atlyginimą.


o tai idomu kaip aukle turi dirbt pietu nevalgius g.gif o gal tavo vaika sus savim turi temptis i kokia visa valgykliukste g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pesimiste: 16 balandžio 2006 - 19:51
QUOTE(KreKre @ 2006 04 13, 18:55)
Tik turtingas zmogus gali sau leisti dirbti savo malonumui. Visiems kitiems tiesiog reikia uzdirbti, kad isgyventu.


Teisingai, bet kalbejau apie nesazininga uzdirbima, blogaja prasme. Lietuviu tauta visada stengesi ir kombinavo tai vienur tai kitur. Ir sioje srityje manau atsiranda aukliu-verslininkiu, kurios dirba gana nesaziningai, skaiciuodamos kiekviena centa i savo kisene, o duoda tik ten, kur matomos. Juk pripazinkim, kad ir kaip sektume aukles darba, jo viso nepamatysi, tai jau priklauso nuo zmogaus sazines.

Tad jei zmogus jaucia diskomforta dirbdamas aukles darba, tai tikrai jis nedirbs geriau gaudamas didesni atlyginima uz ta, kuriam nesunku priziureti vaika, kuriam patinka toks darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramunelle: 16 balandžio 2006 - 23:31