Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

Tiramisu, nesuk galvos, sakyk mokesiu uz valanda 3.5lt, kiek prabusit, tiek uzdirbsit, ir kokie dar gali but aukles paskaiciavimai? tu moki. mano aukle ne per seniausiai irgi paprase 3.5lt i valanda, sutikau, moku savaites pabaigoj uz visas padirbtas valandas(gaunas apie 40val)=140lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ICE-T @ 2006 04 29, 09:04)
Tiramisu, nesuk galvos, sakyk mokesiu uz valanda 3.5lt, kiek prabusit, tiek uzdirbsit, ir kokie dar gali but aukles paskaiciavimai? tu moki. mano aukle ne per seniausiai irgi paprase 3.5lt i valanda, sutikau, moku savaites pabaigoj uz visas padirbtas valandas(gaunas apie 40val)=140lt 4u.gif

O kaip tu tai darai ? Rašaisi kasdien ar moki kiekviena diena ?
Atsakyti
QUOTE(tiramisu @ 2006 04 29, 11:06)
O kaip tu tai darai ? Rašaisi kasdien ar moki kiekviena diena ?


kiekviena diena uzsirasyk kelinta valanda aukle ateina ir kelinta valanda tu gristi ir auklyte gali eiti namo,o po to tas valandas suskaiciuok ir paskaiciuosi kiek moket,kad ir savaites pabaigoj. aisku ta sasiuvinuka laykyk ten kad ir aukle galetu paziuret,kad paskui problemu jokiu nekiltu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiramisu @ 2006 04 29, 06:08)
Tu teisi ir man taip atrodo . Bet aš kažkaip įvedžiau madą neskaičiuoti valandų . Mamytės mokynkites iš mano klaidų !!!
Kažkaip nežianau kaip ir pradėti tą pokalbį antradienį .Auklė labai idomiai skaičioja . PVZ. ji man pasake kad gauna pas mane tik 2,5 lt už valandą . O aš jau kada ji įšėjo namo , pradėjau skaičiuoti kaip buvo prajeitą sąvaitę
PVZ.
pirmadienį nuo 12 iki 18,00 val
antr.  nuo 8,30 iki 17,00 val.
trieč. ne buvo
kietv. nuo 12 iki 18,30 val.
penkt. nuo 10 iki 17,00 val.
sumokėjau 100 lt. už šią savaitę ir paskaičiavau kad ji buvo  27 val. tai į valandą gaunasi 3,70  lt.
Ji man pasakė kad jai gaunasi 2,5 lt už valandą , nes kai ji pas mus atėjo mes sutarėme kad aš jai mokėsiu 25 lt ir ji bus nuo 8 iki 18,00 val. keturius kartus į sąvaitę, pradžioja ir buvo taip bet per paskutinius metus ilgiau tai ne vieno karto jai nereikejo likti , o trumpiau gana dažnai .Bet aš ne karto ne buvau jai sumokėjus mažiau už trumpesnę dieną .Tai dabar aš mastau , gal ji ir 3,5 lt turi omeni kad jeigu ji ir bus trumpiau aš irgi turėčiau jai mokėti ?


Tavo auklei ryskiai kazkas susuko mozgus ax.gif Turbut kitos prisnekejo kieme rolleyes.gif Idomu ar ji pati supranta ko nori tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(tiramisu @ 2006 04 29, 10:06)
O kaip tu tai darai ? Rašaisi kasdien ar moki kiekviena diena ?

ant stalo atverstas darbo kalendorius, kur rasau nuo -iki val., kasdien. moku savaites gale
Atsakyti
QUOTE(caite @ 2006 04 24, 17:38)
sveikos.man juokinga,kai mamos issivaizduoja,kad aukle nieko neveikia,tik valgo,miega ir pamigdo vaika.jug pacios  zinom ka reiskia but visa diena su vaiku.kiekvienas vaikas su savo oziais ir principais.jau praejo tie laikai 2lt.uz val.kiek zinau,tai2.50-3lt ir dar maistas,na cia pagal susitarima abieju pusiu. ax.gif



Pritariu, caite drinks_cheers.gif Mamos nori ir kad namai būtų sutvarkyti, ir išskalbta, ir išlyginta, ir valgyt visai šeimai pagaminta, ir dar vaikas ir išlavintas ir t.t. Negi pačios nežinom, kad norint visą dieną užsiimti su vaiku, jam skaityti, žaisti, mokinti, į lauką eiti, jo rūbelius skalbti, laiko buičiai lieka tik vėlai vakare sumigus lialiams. smile.gif Tai gal tiesiog reikia pasirinkti ar šeimai reikia auklės, ar namų šeimininkės. Ir dar. Tikrai nemanau, kad 70m. bobutė sugebės jūsų vaiką AUKLĖTI, o ne vien PRIŽIŪRĖTI. O tai du skirtingi dalykai. PAmaitinti ir pažiūrėti, kad kur pirštų neįkištų, sugebės kiekvienas, o parodyti visą vaikystės pasaulio gėrį tikrai ne kieviena. Ir jei viso s auklės tokios blogos, niekam tikusios ir paskaičius susidaro įspūdis, kad jos net ne žmonės, tai, mielos mamytės, kaip galit tokioms niekam tikusioms būtybėms palikti savo kleckiukus? blink.gif Tiesiog gal kartais trūksta elementaraus žmogiškumo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2006 04 29, 15:17)
Tavo auklei ryskiai kazkas susuko mozgus ax.gif Turbut kitos prisnekejo kieme rolleyes.gif Idomu ar ji pati supranta ko nori tongue.gif

Tu teisi. Turbut kažkas ją apdorojo . O ko nori aš supratau kad daugiau pinigu gauti. Tik dabar galvoju kaip tą sasivinuką-kalendoriuką užvesti ?.Aš pagal galymybes stengiausi nebūti "skručas" , visa laika stengiausi daugiau duot geriau niegu neprimokėti. Man kažkodel atrodo , kad sasiuvinukas tas atrodis kaip iššūkis .:Va maždaug ,kaina pakeliau , o aš dabar skaičiuosiu.
Labai keistai jaučiuosiu , kaip ir teisi esu o kaip ir nejauku smulkintis . Turėčiau tu pinigu daugiau tai mokėčiau jai p/l tvarką kaip anksčiau ir naujais įkainiais .Nes per du metus pripratome , vel naujo žmogaus ieškuoti nesinori . Bet mano ir vyro atliginimas jau 5 metai nesikėičia . Šiemet pinigu nei atostogom išėjo atidėti, nei kažkam dar . Ne vargstame mes bet ir gyvename no algos iki algos .Jei tik koks šiek tiek rimtesnis pirkinis tai lizingas.
Ne galiu pasakyti kad auklė nieko ne daro , bet kaip ji ateina 12 val. o 14,00 mažius eina miegoti ir miega iki 17,00 val. , ji per tą laiką žiuri tv ,skaito , tai čia nera vergiškas darbas . Vaikui mano jau 4 metai bus .
Atsakyti
tiramisu, o virtuvej (pvz. ant saldytuvo ar palanges) pasidek nedidele knygele siu metu ir rasyk, tegu ji buna uzversta. kai ateis savaites galas, susiskaiciuoji, ir pasakai auklei tiksliai kiek ji pradirbo, nebijok, neisizeis. as taip jau 4metus darau.
o p.s.-o kodel vaiko i darzeli nevedi, jei 4metukai ? idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ICE-T @ 2006 04 30, 08:33)
tiramisu, o virtuvej (pvz.  ant saldytuvo ar palanges) pasidek nedidele knygele siu metu ir rasyk, tegu ji buna uzversta. kai ateis savaites galas, susiskaiciuoji, ir pasakai auklei tiksliai kiek ji pradirbo, nebijok, neisizeis. as taip jau 4metus darau.
o p.s.-o kodel vaiko i darzeli nevedi, jei 4metukai ? idomu ax.gif

Aš vedu į darželį, bet jis ten per pietus ne miega. Daug kartu bandeme palikti , tai jis ten laksto į tualetą , tai gerti prašo o kai griežtai bando , tai taip pradeda rekti , kad ne tik jo , bet ir gretimos grupes atsibunda . Atskiro miegamojo ten nera , tai nesinori savo problemu ant kitu vaiku permesti . Nei jis ten miegos , nei kiti vaikai pajilsės . O 14 val jis tvarkingai užmiega namuose ir miega iki 17,00 , kada visi iš darželio eina namo . 4 metai mums dar bus , aš tikiuosiu kad susitarti lengviau su jo bus : g.gif
Be to jis net ir tai lankydamas darželį dažnokai sirgulioja , tai gerklė , tai sloga. Tada jis aišku namie lieka , bet jeigu sese irgi dažniausiai kartu sirguliojai , ir pas ji nera temperaturos tai aukle ateina 12 val. kad pietum jį pamaitynti ir užmigdyt
Atsakyti
Oi, mamytes, paskaiciau sita tema ir issigandau, kad tokios jau dideles kainos Vilniuje. Pasirodo ne tik butai brangsta:D... Man si tema aktuali, nes maziukui sestas menuo, o idarzeli tik nuo 1 metu ir 10 menesiu eisim. Kai jam sueis metukai zadu pradeti dirbti (bent jau noreciau), ale, ziuriu, kad jei gausiu 1000, tai kazin, ar apsimoka...
KAzin, o gal verta pagalvoti apie toki varianta, kad paimti paciai priziureti vaikeli kazkam, kad ir uz ne 4 lt/val, uz maziau aisku. Bet ir paciai buti su vaikeliu savo, ir dar kazkam pigiau priziureti, bei uzsidirbti. Hm... tik galvoju, ar kas nors taip paliktu savo atzala biggrin.gif. idomu, gal kas nors taip bande, arba palikti, arba priziureti, pasidalinkite, prasau patirtimi...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2006 05 01, 18:44)
Oi, mamytes, paskaiciau sita tema ir issigandau, kad tokios jau dideles kainos Vilniuje. Pasirodo ne tik butai brangsta:D... Man si tema aktuali, nes maziukui sestas menuo, o idarzeli tik nuo 1 metu ir 10 menesiu eisim. Kai jam sueis metukai zadu pradeti dirbti (bent jau noreciau), ale, ziuriu, kad jei gausiu 1000, tai kazin, ar apsimoka...
KAzin, o gal verta pagalvoti apie toki varianta, kad paimti paciai priziureti vaikeli kazkam, kad ir uz ne 4 lt/val, uz maziau aisku. Bet ir paciai buti su vaikeliu savo, ir dar kazkam pigiau priziureti, bei uzsidirbti. Hm... tik galvoju, ar kas nors taip paliktu savo atzala biggrin.gif. idomu, gal kas nors taip bande, arba palikti, arba priziureti, pasidalinkite, prasau patirtimi...smile.gif





vaikiukams tai gerai- išmoksta bendrauti su kitais vaikais ir lengviau bus ir darželyje, ir susilaukus antro vaikiuko rolleyes.gif Bet daugiau nei viena, nu max du vaikiukus nesiryžčiau priimti. Nes ir laiko, ir dėmesio gali neužtekti, be to ir dienos rėžimas kiekvieno vaiko kitoks. O šiaip pabandyk, gal visai patiks. Aš ryžčiausi palikti vaikiuką tokiai auklei. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Praeitą mėnesį sirgau ir 4 dienas turėjau biuletenį. Auklei pasakiau, kad tas dienas neateitų, kad jos neužkrėsti. Pasveikusi už tas nedirbtas diena pasiūliau jai atidirbti susitarus vėliau, kai po darbo kur norėsiu užbėgti kokiai valandėlei. Bet jinai tik akis pastatė, "tada tipo išskaičiuokit už tas dienas".
Permąsčiau, kad jeigu visai nemokėsiu už tas dienas, gali būti nepatenkinta. Na, galvoju, tiek to, kad labai jos nenuskriausti, sumokėsiu už tas dienas pusę sutartos sumos, nors pingais man ir nelyja. Šiandien mokėjau auklei atlyginimą, ir pasakiau, kad už tas keturias dienas moku 50 proc. sutarto atlyginimo. Sako, "gerai" blink.gif Na aš jos vietoj bent ačiū būčiau pasakiusi. Juk jinai tas dienas tai nedirbo g.gif Išeina taip, kad čia jai kaip savaime suprantamas dalykas. Beje apie tokius mokėjimus prieš tariantis dėl darbo mes išvis nekalbėjome. Bet mano supratimu, tai naglumo moteriškei netrūksta.
Dar klausimėlis. Ar jūsų auklės pilnai išbūna sutartą laiką? Mes tarėmės dirbti nuo 9 iki 18 val. už 700 Lt. Vėliau patys ryte laikinai paprašėm ateiti 9.30-9.40, nes mums taip patogiau. Na ir dirbti iki 18 val. už tą patį sutartą atlyginimą. Tačiau nuo pat pirmųjų dienų pastebėjau, kad kai tik aš grįžtu, jinai jau laukia prie durų pasiruošusi bėgti, net pakalbėti nėra kada. Žiemą tai net su kepure manęs laukdavo biggrin.gif O grįžtu aš kartais 17.20, kartais prieš 18 val, per tris mėnesius vieną vienintelį kartą esu pavėlavusi 5 min. Ir nepriklausomai nuo to, kada aš pareinu, visad bėga lekia iš karto namo. Arba buvo ne vieną kartą : ateinu 17.50-17.55 , jinai visa nepatenkinta, į batus ir lekia. Tipo, skubu, su kuo nors susitariau susitikti, į bažnyčią, ant kapų ar dar kažkokie reikalai, kurių jinai nuolat turi. Susidaro toks vaizdas, kad aš pervėlai grįžtu g.gif Tai vat ir nežinau, ar čia dauguma auklių taip elgiasi, ar čia tik maniškė?
Atsakyti