Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

QUOTE(SiDo @ 2006 05 13, 14:39)
Taip o ka  ax.gif Ir prasau cia nemulkinti musu ir neklaidinti - aukle gali nusipirkti patenta uz 120 Lt ir visus metus legaliai dirbti, ir jokiu daugiau mokesciu mums uz ja moketi nereikia. As netgi jei aukle pageidautu, pati jai nupirkciau ta patenta, bet deja tokio pageidavimo nebuvo. Taip kad jei abi puses tenkina tokia padetis, vadinasi taip geriausia, ir galima tai kelti kaip pavyzdi, prasom cia nesikabineti prie situaciju 4u.gif


Atsiprasau, bet neklyskim pacios ir kitu neklaidinkim mirksiukas.gif tikrai mokesciu ne tokios kainos, jeigu norit tureti "legalia" aukle reikia zinoti, kad: iš viso mokesčių per mėnesį: 17,00 patentas + 100,00 litų VSD pagrindinei pensijai + 25,37 litų priv.sveikatos draudimas = 142,37 Lt. ax.gif
Ir siuos mokescius turi moketi pati aukle, darbdaviam jokiu mokesciu prievoliu nera, jei aukle dirba su verslo patentu. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2006 05 15, 15:06)
Atsiprasau, bet neklyskim pacios ir kitu neklaidinkim mirksiukas.gif tikrai mokesciu ne tokios kainos, jeigu norit tureti "legalia" aukle reikia zinoti, kad: iš viso mokesčių per mėnesį:  17,00    patentas + 100,00 litų VSD pagrindinei pensijai + 25,37 litų priv.sveikatos draudimas  = 142,37 Lt. ax.gif
Ir siuos mokescius turi moketi pati aukle, darbdaviam jokiu mokesciu prievoliu nera, jei aukle dirba su verslo patentu. mirksiukas.gif


sorry, bet patentas yra metams o ne menesiui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2006 05 15, 20:35)
sorry, bet patentas yra metams o ne menesiui 4u.gif


Patentas Vilniuje metams kainuoja 500 Lt
Atsakyti
manau,aš savo auklei mokėsiu apie 700-800lt.,nes man nuo atlyginimo liks nedaugiau 600-700lt.Bet aš ir su aukštuoju,ir pačiai brangstantį nuolatinį pirkti reikia,ir dar pavalgyti.Paskaičiuokim,ar tai nėra gerai auklei?
P.S.man tų pinigų tikrai negaila,tik galėtų ir man daugiau mokėti.
Atsakyti
QUOTE(vildži @ 2006 05 16, 00:36)
manau,aš savo auklei mokėsiu apie 700-800lt.,nes man nuo atlyginimo liks nedaugiau 600-700lt.Bet aš ir su aukštuoju,ir pačiai brangstantį nuolatinį pirkti reikia,ir dar pavalgyti.Paskaičiuokim,ar tai nėra gerai auklei?
P.S.man tų pinigų tikrai negaila,tik galėtų ir man daugiau mokėti.


Nemanau, kad tai yra per gerai auklei. Jos ieskosi geriausio varianto. Juk ir Tu pati gali pasieskoti geriau apmokamo darbo (tikrai galima rasti). Siuo atveju manau, svarbu, kad aukle butu TINKAMA, tuomet ir pinigu ne taip gaila.
Beje, pastaruoju metu ir statybininkai uzdirba kaip Seimo nariai.
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 05 16, 07:18)
Nemanau, kad tai yra per gerai auklei. Jos ieskosi geriausio varianto. Juk ir Tu pati gali pasieskoti geriau apmokamo darbo (tikrai galima rasti). Siuo atveju manau, svarbu, kad aukle butu TINKAMA, tuomet ir pinigu ne taip gaila.
Beje, pastaruoju metu ir statybininkai uzdirba kaip Seimo nariai.


Kaip lengva pasakyti " galima rasti geriau apmokamo darbo", o gal greičiau reikia paieškoti mažiau apmokamos auklės? Tavo nuomone, jei auklė TINKAMA, tai jai galima ir visą atlyginimą atiduoti. O ar ne geriausia savam vaikui auklė yra mama (jei už tokius pinigus). Aš manau, kad jei jau auklei atiduoti reikia daugiau nei pusę savo atlyginimo, tai čia eini dirbtitik norėdamas pabėgti nuo namų rutinos, arba reikia gauti nors kokias pajamas, kad galėtum (prasčiau nei auklė) išsilaikyti pats.
Atsakyti
QUOTE(tiramisu @ 2006 05 14, 08:13)
Mamytes vilnietes . O kiek jus gaunate ? aš kažkaip nepastebejau , kad Vilniuje taip stipriai algas pakiltu . Jei aukle skaitot min 1000 lt. tai koks atlyginimas turetu but vyr. finansininkes .  Mano drauges buhalteres vilnietes gauna nuo 800 iki 2500 lt.


Patikėk, yra ir daugiau 3000 uždirbančių mirksiukas.gif

QUOTE(tiramisu @ 2006 05 14, 08:13)
Nu gal šimteliu ir pakilo algas per paskutinius tris metus , bet mano vyrui valdiškam darbe per paskutinius 4 metus nelito daugiau nepridejo .


Aš valdiškam sektoriuj dirbu dar tik antri metai, o alga jau pakilo kelis sykius mirksiukas.gif

QUOTE(tiramisu @ 2006 05 14, 08:13)
Pardavejos prekybos centrose gauna 500 lt . Ir dar trukumus moka ir darbas nelengvas , į tualetą nevisada kada nori gali išeiti verysad.gif


Tikrai nesąmonė schmoll.gif Draugė dirbo elementaria kasininke - būdavo galimybės per mėnesį ir 1000 užsidirbt. Ir maitindavo plius nemokamai mirksiukas.gif

O aš pati auklei moku 700. Ir man tai atrodo pati normaliausia suma.
Atsakyti
QUOTE(dekr @ 2006 05 16, 08:16)
Kaip lengva pasakyti " galima rasti geriau apmokamo darbo", o gal greičiau reikia paieškoti mažiau apmokamos auklės? Tavo nuomone, jei auklė TINKAMA, tai jai galima ir visą atlyginimą atiduoti. O ar ne geriausia savam vaikui auklė yra mama (jei už tokius pinigus). Aš manau, kad jei jau auklei atiduoti reikia daugiau nei pusę savo atlyginimo, tai čia eini dirbtitik norėdamas pabėgti nuo namų rutinos, arba reikia gauti nors kokias pajamas, kad galėtum (prasčiau nei auklė) išsilaikyti pats.


Be abejo saunu, jeigu rasi pigesne aukle, kaip jau pries tai rasiau, ir labai gera uz 400 Lt, bet tokiu vienetai. GERA aukle (ne bet kuri eiline, pasikartosiu - prastai neverta tiek moketi) turi savo kaina. Pas tokias aukles eiles keli metai i prieki sudarytos (turiu konkreciu pavyzdziu. Pati eileje stoviu:)). Maciau kokie vaikai auga su tokiomis auklemis. Tik LABAI pavydeti galima. O ar mama savam vaikui yra pati geriausia AUKLE (pabreziu zodi aukle - tik ta prasme, nesupraskit neteisingai), cia dar didelis ir gincytinas klausimas. Iki 1 metu taip, o po to...? Reta mama su 1-3 metu vaiku uzsiima 12 val per diena, lauke buna po 4-5 val maziausiai ir t.t. Kiek galima matyti pavyzdziu, sedi namie pikta, susiraukusi, vaikui zaisla i rankas igruda ir bega valgyt daryti. Savu pinigu neturi, vaikui nera autoritetas. O jam reikia laimingos mamos. Be to, vaikui reikia ir su kitais zmonemis bendrauti, ne tik su mama.
Kas liecia "lengva pasakyti del atlyginimo", tai ne tik, kad lengva, bet ir labai realu, tik reikia DRASOS... Bet velgi, tai priklauso nuo zmogaus, nuo jo specialybes, sugebejimo save pateikti, miesto kuriame gyveni ir t.t. As pati is Kauno i Vilniu vazineju.
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 05 16, 09:40)
Be abejo saunu, jeigu rasi pigesne aukle, kaip jau pries tai rasiau, ir labai gera uz 400 Lt, bet tokiu vienetai. GERA aukle (ne bet kuri eiline, pasikartosiu - prastai neverta tiek moketi) turi savo kaina. Pas tokias aukles eiles keli metai i prieki sudarytos (turiu konkreciu pavyzdziu. Pati eileje stoviu:)). Maciau kokie vaikai auga su tokiomis auklemis. Tik LABAI pavydeti galima. O ar mama savam vaikui yra pati geriausia AUKLE (pabreziu zodi aukle - tik ta prasme, nesupraskit neteisingai), cia dar didelis ir gincytinas klausimas. Iki 1 metu taip, o po to...? Reta mama su 1-3 metu vaiku uzsiima 12 val per diena, lauke buna po 4-5 val maziausiai ir t.t. Kiek galima matyti pavyzdziu, sedi namie pikta, susiraukusi, vaikui zaisla i rankas igruda ir bega valgyt daryti. Savu pinigu neturi, vaikui nera autoritetas. O jam reikia laimingos mamos. Be to, vaikui reikia ir su kitais zmonemis bendrauti, ne tik su mama.
Kas liecia "lengva pasakyti del atlyginimo", tai ne tik, kad lengva, bet ir labai realu, tik reikia DRASOS... Bet velgi, tai priklauso nuo zmogaus, nuo jo specialybes, sugebejimo save pateikti, miesto kuriame gyveni ir t.t. As pati is Kauno i Vilniu vazineju.


Tiek to nesiginčysiu, gyvenu ne didmiestyje, o ir vaikai jau užaugo. Kaip tik nuo vakar auklės nebeturime. Ji pas mus apie 5 metus išdirbo (jei ne daugiau), buvo tikrai šauni ir rūpinosi mergaitėmis.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 05 11, 19:33)
jinai sias ismokas gauna, nes moka mokescius. O aukle ar moka kokius nors mokescius? Be to "beletenio" irgi ne 100 procentu atlyginimo moka, bei savo darbus sugrizus padaryti reikia


O tu manai iš tavo mokamų 500 lt dar ir mokesčius gali susimokėt?

QUOTE(SiDo @ 2006 05 15, 20:35)
sorry, bet patentas yra metams o ne menesiui 4u.gif


metams už tokią kainą jei perkamas per darbo biržą su nuolaida.

Mielosios, mane stebina rolleyes.gif Mes šiuo metu paleidžiame savo baltąją auklytę, nu nepykit, tikrai jums nerekomenduosiu joms. Nes jūs TYČIOJATĖS iš žmonių. Ar pačios bandėte išgyventi už 500 lt. Jei darbdavys jums tiek mokėtų, ar nebūtų pikta. Pažiūrėkit į save kartais, į savo keliamus reikalavimus auklėms, ir palyginkite ką joms mokate, tai yra dauguma moka tiesiog grašius. O vaiką norite, kad prižiūrėtų idealiai.
Atsakyti
QUOTE
Mielosios, mane stebina rolleyes.gif Mes šiuo metu paleidžiame savo baltąją auklytę, nu nepykit, tikrai jums nerekomenduosiu joms. Nes jūs TYČIOJATĖS iš žmonių. Ar pačios bandėte išgyventi už 500 lt. Jei darbdavys jums tiek mokėtų, ar nebūtų pikta. Pažiūrėkit į save kartais, į savo keliamus reikalavimus auklėms, ir palyginkite ką joms mokate, tai yra dauguma moka tiesiog grašius. O vaiką norite, kad prižiūrėtų idealiai.


SUTINKU 100 PROC

JEIGU KĄ GALI GI PATI VAIKĄ AUGINT AR NE MAMA GERIAUSIA AUKLE mirksiukas.gif
mES KAI DARBĄ IEŠKOME IRGI ŽIŪRIME KAD KUO DAUGIAU MOKETU,KUO DAUGIAU MOKA NORAS GERAI DIRBTI,KO MAŽIAU TURBUT NORAS VOGTI g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 16 gegužės 2006 - 10:48
QUOTE(tiramisu @ 2006 05 14, 09:13)
Mamytes vilnietes . O kiek jus gaunate ? aš kažkaip nepastebejau , kad Vilniuje taip stipriai algas pakiltu . Jei aukle skaitot min 1000 lt. tai koks atlyginimas turetu but vyr. finansininkes .  Mano drauges buhalteres vilnietes gauna nuo 800 iki 2500 lt. Nu gal šimteliu ir pakilo algas per paskutinius tris metus , bet mano vyrui valdiškam darbe per paskutinius 4 metus nelito daugiau nepridejo .
Pardavejos prekybos centrose gauna 500 lt . Ir dar trukumus moka ir darbas nelengvas , į tualetą nevisada kada nori gali išeiti verysad.gif
Kambarines viešbuti senamiestija gauna į rankas 700 lt . Bet darbo tempas ten toks , kad pirmas savaites grižus namo patinusiai kojas vandenį mirko g.gif
Mano firmos vairotojai visa diena už vairo po miesta gauna 700 lt .
Gal aš nuo gyvenimo atsilikau . Gal jau su aukštoju be 8000 lt . nieks ir dirbti neeina schmoll.gif
Prašvieskite prašau smile.gif
Kad gyvenimas brangsta ir infliacija aš irgi matau . Bet kad vidutinim sluoksnije labai algas pakilo tai tikrai nesusiduriau schmoll.gif
Papildyta:
P.S. Atsiprašau nebent aš čia įlindau į ponių Staškevičienės Marcinkevičienės Paulauskienės Zuokienės
ir kitu pasiturinčių vilniečių diskusiją . Tada  doh.gif


Dirbu normalų, atsakingą darbą kompiuteriu. Visą darbo dieną - nuo-iki taip sakant. Alga nesiekia 700 Lt. Vaiką pati auginausi iki 3 metų.
Aukles dabar gali samdyti tik tie, kurie 1500 lt uždirba ir ne mažiau, kitaip gausis, kad dirbi į minusą. Paskaičiavus išlaidas auklei, padidėjusią drabužių paklausą, išlaidas transportui ir pan. + nerimą. Mano draugė samdė "idealią" auklę - taip rekomendavo pažįstami. Ideali ji buvo 2 mėnesius. O tada prasidėjo - vaikas apsidaužęs, suirzęs ir pan. Pati augindama savąja mačiau, kaip auklės ant suoliuko į būrelį susėdusios plepa, o jų auklėjami vaikai vienas kitam į akis smėlį pila, arba dar geriau - laksto, ropoja ant lipynių. Vienas toks ropotojas kaip krito, tai ir riksmo ir kraujo buvo. O aš, kaip mama atėjusi su savo vaiku, ant tų lipynių visur sekioju paskui, žiūriu, kad nenukristų. Va jums ir auklė. O kaip jos ant šeimininkų varo.... na ausys linksta jei kur netoli atsistoji, tai prisiklausai..... Va po tokių pavasarojimų su auklėmis (su daug auklių) vaikų žaidimų aikštelėse ir supranti, kad svetimą žmogų įsileisti į namus - sudėtingas reikalas.
Atsakyti