Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

QUOTE(Raile @ 2011 10 15, 11:09)
As uz Ina visu 100% thumbup.gif  Kokybe garantuota, kaina labai protinga, profesionalumas auksto lygio thumbup.gif  4u.gif

biggrin.gif o tai ta Ina vienintele kirpeja Kaune, sorry, bet jei giriat tai ir papasakokit kur dirba, kokiam salone, kiek ima uz kirpima ir pan....
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 10 15, 15:10)
biggrin.gif o tai ta Ina vienintele kirpeja Kaune, sorry, bet jei giriat tai ir papasakokit  kur dirba, kokiam salone, kiek ima uz kirpima ir pan....

Apie Ina is Baidis salono Gedimino g-veje cia temoje buvo labai daug kalbeta thumbup.gif .. Pasinaudojau forumieciu rekomendacijomis, nenusivyliau tikrai..
O kur skaitete, kad ji vienintele kirpeja g.gif ? Tokio pasisakymo neaptikau as biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raile: 15 spalio 2011 - 16:47
QUOTE(Raile @ 2011 10 15, 17:46)
Apie Ina is Baidis salono Gedimino g-veje cia temoje buvo labai daug kalbeta  thumbup.gif  .. Pasinaudojau forumieciu rekomendacijomis, nenusivyliau tikrai..
O kur skaitete, kad ji vienintele kirpeja g.gif ? Tokio pasisakymo neaptikau as biggrin.gif

sioje temoje ne vieno zodzio apie ja, o praeitoje tik kelios zinutes, dar senesniu temu neskaiciau, uztai smagu, kad gal ir kartojasi informacija, bet ji buna normaliai parasyta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 10 16, 13:10)
sioje temoje ne vieno zodzio apie ja, o praeitoje tik kelios zinutes, dar senesniu temu neskaiciau, uztai smagu,  kad gal ir kartojasi informacija, bet ji buna normaliai parasyta  cool.gif

drinks_cheers.gif
Netikrinau informacijos pasikartojimo daznio blush2.gif . Pas Ina lankausi jau beveik dveji metai, tai tikrai senai apie cia temoje esu skaiciusi g.gif .. man ji super thumbup.gif, nenusivyliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raile: 16 spalio 2011 - 14:04
QUOTE(slitka @ 2011 10 14, 16:15)
o as nepagailesiu pagyru kirpejai Juditai is salono "stilius visiems", butent ja man rekomendaviena viena is sio forumo lankytoju ir dedu dyyyyydeli pliusa siai kirpejai, labai maloni, patare kokia spalva dazyt plaukus, nors norejau  siek tiek kitokios, bet spalva gavosi super, patare del plauku priemoniu, kirpimo (plaukai iki krutines) ir pan.
ai, o sumokejau 70 lt  tongue.gif  tongue.gif

Oj kaip faaaaaaaaaiiinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Dziaugiuos, kad patiko! As vis galvojau ar jau buvai. Net pergyvenau, rekomenduosiu, o nepatiks, bet super, kad viskas tiko!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo someday...: 16 spalio 2011 - 14:46
QUOTE(someday... @ 2011 10 16, 15:43)
Oj kaip faaaaaaaaaiiinai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Dziaugiuos, kad patiko! As vis galvojau ar jau buvai. Net pergyvenau, rekomenduosiu, o nepatiks, bet super, kad viskas tiko!

aga, likau labai patenkinta, dar karteli tau aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 10 14, 15:15)
o as nepagailesiu pagyru kirpejai Juditai is salono "stilius visiems", butent ja man rekomendaviena viena is sio forumo lankytoju ir dedu dyyyyydeli pliusa siai kirpejai, labai maloni, patare kokia spalva dazyt plaukus, nors norejau  siek tiek kitokios, bet spalva gavosi super, patare del plauku priemoniu, kirpimo (plaukai iki krutines) ir pan.
ai, o sumokejau 70 lt  tongue.gif  tongue.gif

kokiom priemonėm dirba?

QUOTE(Raile @ 2011 10 15, 10:09)
As uz Ina visu 100% thumbup.gif  Kokybe garantuota, kaina labai protinga, profesionalumas auksto lygio thumbup.gif  4u.gif

kokiom priemonėm dirba?
Atsakyti
Sveikutes, kas lankotes pas Judita, gal zinot kokios firmos dazais ji dazo? Kalbu apie sviesius dazus. Keli metai pas ja daziausi sruogelemis, tikrai faina kirpeja ir labai graziai nudazo, nes budavo tokiu situaciju, kai nebuvo galimybes eiti pas Judita, ejau pas kita kirpeja, tai ir spalva kazkokia nekokia budavo, vis i ryzuma, ir dazymas netoks... unsure.gif Dabar vel nebus galimybes kuri laika pas ja eiti, tai butu idomu suzinoti, kokios firmos dazus ji naudoja (lankiausi kelis metus, bet nedaejo paciai paklausti). doh.gif O skambint ir klaust tai gal negrazu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2011 10 18, 14:20)
Sveikutes, kas lankotes pas Judita, gal zinot kokios firmos dazais ji dazo? Kalbu apie sviesius dazus. Keli metai pas ja daziausi sruogelemis, tikrai faina kirpeja ir labai graziai nudazo, nes budavo tokiu situaciju, kai nebuvo galimybes eiti pas Judita, ejau pas kita kirpeja, tai ir spalva kazkokia nekokia budavo, vis i ryzuma, ir dazymas netoks...  unsure.gif Dabar vel nebus galimybes kuri laika pas ja eiti, tai butu idomu suzinoti, kokios firmos dazus ji naudoja (lankiausi kelis metus, bet nedaejo paciai paklausti).  doh.gif O skambint ir klaust tai gal negrazu...  blush2.gif

niu va as pas ja preita savaite buvau, tai jei neklystu ar tik ne su Kadus ji dazo g.gif
Atsakyti
Tikrai užtikrintai galiu pasakyti, kad geriausia kirpėja Kaune - Aušra (vyrų bei moterų kirpykloje, Daukanto g. 15 ? berods, bijau sumeluoti, netoli laisvės al. esančio fontano). Teko pakeisti daug kirpėjų ir salonų, kol radau šią kirpyklą ax.gif mano plaukai nualinti, su jais sunku tvarkytis, bet po apsilankymo su draugės rekomendacija tikrai likau patenkinta cool.gif kirpėja pataria kokias priemones naudoti, ir man - pritaikė kirpimą pagal mano veido formą blush2.gif atkalbino nuo plaukų šviesinimo, kurio buvau labai užsigeidusi doh.gif žodžiu,tikrai išmano savo darbą ir jį puikiai atlieka, nesistengia išplėšti kuo daugiau pinigų smile.gif nors kiek mačiau ten visos kirpėjos-profesionalės, visi diplomai,-puikuojasi ant sienos. Bet neteko lankytis pas kitas smile.gif kainos ir kokybės santykis laaabai geras, tikrai rekomenduoju:)
Kirpyklos numeri pridedu jeigu kas susidomėsit rolleyes.gif : 837201806
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DolceMe: 18 spalio 2011 - 16:54
Sveikos merginos, ieskau tokios kirpejos kuri tausotu plaukus ir plauku galiukus sugebetu nukirpti vos pastebimai, taciau kirpimu atgaivintu plaukucius 4u.gif Sudomino rekomeduojama Ina, o ji kerpa sausus plaukucius ar slapius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiteve @ 2011 10 24, 12:17)
Sveikos merginos, ieskau tokios kirpejos kuri tausotu plaukus ir plauku galiukus sugebetu nukirpti vos pastebimai, taciau kirpimu atgaivintu plaukucius  4u.gif Sudomino rekomeduojama Ina, o ji kerpa sausus plaukucius ar slapius?  g.gif


As manau galiukus kerpa tiek kiek jie "nutriuse" g.gif Man asmeniskai geriau jau nukirptu tiek kiek reikia, o ne paskiau visvien vaikscioti su issisakojusiais galais biggrin.gif
Atsakyti