Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

buvau pas kestuti
mano plaukai trumpi,uz plovima,kirpima ir progini sukavima sumokejau 80lt

dirba jis labai greitai,per pusvalandi buvau sutvarkyta.taciau,man nelabai patiko.savo nuoziura istrumpino labai.griziu pas juozuka
Atsakyti
temos neseku, tai isanksto atsiprasau 4u.gif kaip jums Jurate is DI&ED? koki atsiliepimai? smile.gif gal kartais kontaktus jos turite?
Atsakyti
QUOTE(fyfokaite @ 2012 03 06, 21:46)
temos neseku, tai isanksto atsiprasau 4u.gif  kaip jums Jurate is DI&ED? koki atsiliepimai? smile.gif  gal kartais kontaktus jos turite?


man visai nieko ji. ax.gif O kontaktus rasit DI&ED tinklapyje
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2012 03 06, 21:55)
man visai nieko ji.  ax.gif O kontaktus rasit DI&ED tinklapyje

o ji savo nr neturi? ten lyg bendras...
Atsakyti
Sveikos! Reikia patarimo del zmogaus, gerai mokancio pritaikyti spalva prie ataugusios naturalios saknu... gal kas toki tiksla turejot ir buvot tikrai patenkintos kirpejo/-os darbu? Noriu atsiauginti naturalius, tad reikia kazka daryti su "senais" dazytais plaukais...bet jie turi varinio atspalvio del rudo vandens, tad bijau, kad pas prasta kirpeja papuolus tapsiu zalsvaplauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 03 06, 11:17)
buvau pas kestuti
mano plaukai trumpi,uz plovima,kirpima ir progini sukavima sumokejau 80lt

dirba jis labai greitai,per pusvalandi buvau sutvarkyta.taciau,man nelabai patiko.savo nuoziura istrumpino labai.griziu pas juozuka

mano plaukai iki peciu.Uz dazyma ir kirpima sumokejau 160.Irgi savo nuoziura nutrumpino, nieko ,ataugisim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 10 kovo 2012 - 19:00
QUOTE(linastri @ 2012 03 10, 18:58)
mano plaukai iki peciu.Uz dazyma ir kirpima sumokejau 160.Irgi savo nuoziura nutrumpino, nieko ,ataugisim

nesuku galvos,linkusi paeksperimentuoti.ne nosis-ataugs biggrin.gif
Atsakyti
gal kas galetu pasakyti, kokios kainos pas andriu is andre dazymas trumpu plauku ir kirpimas? Labai idomus ju puslapis, nieko as ten nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2012 03 10, 21:04)
gal kas galetu pasakyti, kokios kainos pas andriu is andre dazymas trumpu plauku ir kirpimas? Labai idomus ju puslapis, nieko as ten nerandu  doh.gif


geriausia paskambinti ir paklausti.
Atsakyti
Rekomenduokit, prašau, gerą šukuosenų meistrę Kaune, kad žmogus turėtų fantazijos arba sugebėtų "priburti" iš paveiksliuko smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ieskau kirpejos Kaune, kuri sutvarkytu mano plaukus pagal mano veida. Tik idomu kokios kainos mazdaug laikosi? ir idomu kur geriausia kreiptis, kad tikrai lb netektu nusivilti...
Atsakyti
QUOTE(poniax @ 2012 03 11, 17:10)
Sveikos,
Ieskau kirpejos Kaune, kuri sutvarkytu mano plaukus pagal mano veida. Tik idomu kokios kainos mazdaug laikosi? ir idomu kur geriausia kreiptis, kad tikrai lb netektu nusivilti...


sveikos,

mano bendradarbe(jos plaukai trumpi) labai stilingai(tuo paciu graziai) kerpasi pas Roberta Sakalauska Kaune. Sake eina kas 2-3 menesiai, stebiu ja jau senokai.
Tad bandysiu sekanti kirpimasi pas ji eiti.
Kazin ar tik as viena pas kirpeja einu kas 3-4 savaites(mano plaukai trumpi ir po3 savaiciu jokio kirpimo nebesimato, negaliu formos palaikyti )
Atsakyti