Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

Dirba Supermodels grozio akademijoj Vasrio 16-osios g. prie pat Pop Star Bar.
Na o as savo ruoztu noreciau kad atsilieptu esamos, buvusios Roberto klientes, planuoju pas ji eiti, nes pas Eivyda uzteko vieno karto ir esu velei gero kirpejo paieskose biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif gal kas girdejot atsiliepimu apie kirpeja Nomeda? Ji dirba Savanoriu pr virs geliu parduotuves ('Tarp geliu' berods), priesais Anukeli. Noreciau kazka idomesnio padaryt savo ilgiems plaukams. Viena drauge pas ja kerpasi, tai patenkinta, bet ji trumpaplauke. Tad noretusi daugiau nuomoniu pries patikint savo turta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2012 07 10, 08:43)
Dirba Supermodels grozio akademijoj Vasrio 16-osios g. prie pat Pop Star Bar.
Na o as savo ruoztu noreciau kad atsilieptu esamos, buvusios Roberto klientes, planuoju pas ji eiti, nes pas Eivyda uzteko vieno karto ir esu velei gero kirpejo paieskose biggrin.gif

O kas taip nepatiko pas Eivida? smile.gif
Atsakyti
Prašau parekomenduokite kirpėją gražiai šviesinančią sruogom. Dabar kirpėja atostogauja, labai reikia pasigražinti.
Atsakyti
Gal kam yra tekę pas Auksę iš Plaukų Galerijos dažytis plaukus arba kirptis?
Atsakyti
Gal kuri galetumete atsiusti Jurates is Di&Ed numeriuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnia @ 2012 07 16, 13:43)
Gal kuri galetumete atsiusti Jurates is Di&Ed  numeriuka? 4u.gif

Jurate 8610 04460
Atsakyti
Sveikos merginos. Seniai šiame forume begirdėtas Juozukas? Kur jis dingęs ar tiesiog geriems meistrams jokių žodžių? Susidomėjau, nes planuoju keisti plaukų spalvą: iš natūralios tamsiai rudos į kažką "ryžo". Tokiam atvejui prisiminiau Juozą? gal dar ką rekomenduotumėte, labiau domina Kauno vyrai smile.gif Tačiau neatmetu ir moterų.

Kadangi plaukai mano gražūs, ilgi jjuos patikėčiau tik geram meistrui. Kanagi plaukų dar savo gyvenime neteko dažyti, man tai labai svarbu tikiuos pasidalinsit savo patirtimi smile.gif Kirptis yra tekę tiek pas Juozą, tiek pas Kęstą... tačiau ką pasirinkti atsakingam dažymui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digliuotoji @ 2012 07 24, 21:51)
Sveikos merginos. Seniai šiame forume begirdėtas Juozukas? Kur jis dingęs ar tiesiog geriems meistrams jokių žodžių? 

kazkada buvo daug kalbeta
as einu jau daug metu,ir neketinu keisti.man tinka ir kirpimai,ir spalvos,nes esu linkusi jas kaitalioti
Atsakyti
QUOTE(Kriste_ @ 2012 07 18, 11:41)
Jurate  8610 04460

Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 07 25, 08:12)
kazkada buvo daug kalbeta
as einu jau daug metu,ir neketinu keisti.man tinka ir kirpimai,ir spalvos,nes esu linkusi jas kaitalioti



cia apie Juoza is Grozio karalystes? ir jei ne paslaptis, kokio ilgio jusu plaukai ir kiek mokate uz kirpima+ dazyma?
Atsakyti
QUOTE(Simply the best @ 2012 06 01, 22:29)
Gal kuri galetu parekomenduoti Kaune kirpeja mokancia ivairiu plauku pynimu.Aciu  4u.gif



QUOTE(lingri @ 2012 06 20, 20:57)
Prasau rekomenduokite kirpeja,kuri graziai pina plaukucius. Mano kirpeja atostogauja liepos men, o kam skambinu jau neturi vietos. Prasau padekite



Įvairių pynimų moka mergaitės Grožio Studijoj, Miško g. O ir kainos ten juokingai mažos mirksiukas.gif
Atsakyti