Įkraunama...
Įkraunama...

Etikos mokytojai, burkimės

kaip ir aišku kaip ir ne. vistik neaišku ar tas sakinys diplome "pagrindinės mokyklos etikos mokytoja" keičia kažką..., jei diplomo priede praktiškai visi dalykai yra kuriuos dėstome 11 - 12 kl
Atsakyti
Na ,merginos,ar kas paaiškėjo dėl darbo ir diplomo reikalu?
Atsakyti
Kol kas man aišku, kad dėl diplomo įraše esančio žodžio "pagrindinės" dėstyt negalėčiau. Tas pats yra ir ne vienoje mokykloje su kitomis dvigubomis specialybėmis. Mane prigąsdino, kad ministerija klibins visas mokyklas smile.gif O pasižiūrėjau, kad mano diplomo priede tie patys dalykai beveik, kurių turėčiau mokytis magistre, jei mokyčiaus. Ai, žodžiu.... Detaliau žinosiu po lapkričio 16, kai išvažiuos akreditacijos komisija iš mokyklos. Matysiu, ką jie man pasakys.
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 10 27, 21:18)
Kol kas man aišku, kad dėl diplomo įraše esančio žodžio "pagrindinės" dėstyt negalėčiau. Tas pats yra ir ne vienoje mokykloje su kitomis dvigubomis specialybėmis. Mane prigąsdino, kad ministerija klibins visas mokyklas smile.gif O pasižiūrėjau, kad mano diplomo priede tie patys dalykai beveik, kurių turėčiau mokytis magistre, jei mokyčiaus. Ai, žodžiu.... Detaliau žinosiu po lapkričio 16, kai išvažiuos akreditacijos komisija iš mokyklos. Matysiu, ką jie man pasakys.


Išsinagrinėjau savo diplomą ir ten nėra jokios užuominos apie darbą pagrindinėje mokykloje. schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglieta @ 2011 10 27, 20:36)
Išsinagrinėjau savo diplomą ir ten nėra jokios užuominos apie darbą pagrindinėje mokykloje. schmoll.gif  g.gif

Mano diplome irgi nėra jokių panašių įrašų. Parašyta tik, kad suteikta mokytojo kvalifikacija
Atsakyti
Kaip kolegoms sekasi darbadieniai be pamokų?
Aš vieną dieną skyriau sveikatai pasitikrinti,šiandien buvau seminare,o rytoj eisiu sutvarkyt dokumentaciją,kurios nespėjau dar iki šiol.
Dar turiu parsinešusi namo kino filmo aptarimus patikrint.Jaučiu jie liks sekmadieniui.Taip greit bėga ši savaitė,o įsivaizdavau,kad sau palengva darbuosiuosi.
Atsakyti
QUOTE(ilonila @ 2011 11 03, 16:15)
Kaip kolegoms sekasi darbadieniai be pamokų?
Aš vieną dieną skyriau sveikatai pasitikrinti,šiandien buvau seminare,o rytoj eisiu sutvarkyt dokumentaciją,kurios nespėjau dar iki šiol.
Dar turiu parsinešusi namo kino filmo aptarimus patikrint.Jaučiu jie liks sekmadieniui.Taip greit bėga ši savaitė,o įsivaizdavau,kad sau palengva darbuosiuosi.

Šiandien buvome vienoje mokykloje Klaipėdoje. Važiavome pasidalinti patirtimi vykdant Olweus patyčių prevencijos programą. Rytoj išvažiuojame į Vilnių, į Litexpo. Trečiadienį tvarkiau akreditacijos dokumentus, lankomumą, pažymių knygeles ir tyrinėjau kolegės atsiųstą diplomo priedo nuorašą. Susitikrinau, dalykai atitinka, kreditai vienas prie vieno, tik pas mane už tuos pačius kreditus valandų mažiau. Tai paprašiau buvusios grupiokės, dirbančios ŠU dėstytoja, kad išsiaiškintų, kuo čia taip mūsų grupę nuskriaudė smile.gif Kodėl vos per porą metų pasikeitė valandų skaičius už kreditą. Nors kai kurių dalykų sutampa ir kreditų, ir valandų skaičius. Kažkokia painiava.... Tiek privelta. Rytoj jau gal žinosiu, kas kaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KEPTA BULVE: 03 lapkričio 2011 - 18:26
" ...tyrinėjau kolegės atsiųstą diplomo priedo nuorašą. Susitikrinau, dalykai atitinka, kreditai vienas prie vieno, tik pas mane už tuos pačius kreditus valandų mažiau..."
Suprantu tavo nerimą ir palaikau tave.Tikėkimės,kad nereiks kartot dukart tų pačių mokslų.
Smagios ir turiningos kelionės. bigsmile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie jūsų būrio. Net nudžiugau pamačiusi tokią temą atidarytą thumbup.gif . Taip norėjosi pasikonsultuoti su kuo nors dėl etikos pamokų. Mokykloje dirbu antrus metus, mokau etikos 5-8 klasėms. Medžiagos turiu prikaupusi nemažai galiu pasidalinti su jumis ax.gif
Atsakyti
Agne,smagu,kad jungiesi prie musų.
Mes turime paštą,kur dalinamės metodine medžiaga:etikosmokytojams@gmail.com.
Siųsk tuo adresu,o slaptažodį į a.z. parašysim.
Atsakyti
Sveikos bendramintės! Nustebau pamačiusi forume susibūrusias koleges. Buvo netikėta. Aš taip pat esu etikos mokytoja, dėstau 5-12 kl. Etiką baigiau KU. Norėčiau, kad priimtumėt į savo būrį. 4u.gif Aš taip pat turiu kuo su jumis pasidalinti.
Atsakyti
Gal kas nors iš jūsų žinote kokias nors išlyginamąsias etikos studijas? kur būtų galima studijuoti pagal individualią programą, nekartojant tų pačių dalykų, kuriuos esu studijavusi? Ar išvis tokia galimybė yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KEPTA BULVE: 04 lapkričio 2011 - 21:46