Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baobab Life - ar kas bandėt?
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2
Cafe Latte
Atsirado pas mus, pasirodo, toks N-tasis pasaulio stebuklas: tinklinio marketingo būdu platinamas produktas "Baobab Life". Milteliai, kurie taiso sveikatą, praturtina organizmą reikiamomis medžiagomis, padeda ir nuo hemorojaus, ir nuo plaukų slinkimo, ir nuo ko tik panorėsite.

Ir pasitaikė taip, kad viena mano pažįstama patapo ta platintoja. Taigi teko išklausyti paskaitėlę, koks tai geras daiktas.

Iš esmės esu baisingai nusistačiusi prieš tinklinius marketingus, man jie visi asocijuojasi su smegenų plovimu. Taigi norėdama atremti tos pažįstamos argumentus tiesiog įlindau į internetą paieškoti, kame čia išdūrimas. Ir... neigiamų atsiliepimų nerandu.

Lietuviškuose puslapiuose - viskas aišku, kiek supratau, jie Lt visai neseniai dar veikia. Rusų puslapiuose - krūva neigiamų atsiliepimų apie jų pardavimo būdus ir įkyrius konsultantus, bet apie patį produktą - jokio blogo žodžio. Anglų kalba - išvis nieko nerasta, matyt, į tas rinkas jie nelabai skverbiasi.

Iš esmės tai, kad šis prancūzų produktas pardavinėjamas Rusijos rinkoje ir, kiek supratau, tik vangiai siūlomas Europoje, jau savaime verčia suklusti. Visi žinome, kad Rusijoj apgaudinėti ir išdūrinėti lengviau. Bet stebina - gi tokie aktyvūs jų blogeriai, negi niekas neišsidūrė ir neaprašė to?

Žodžiu, domina, gal jau yra bandžiusių Lietuvoje? Ar tikrai jaučiasi poveikis? Nes jei ir toliau taip nerasiu neigiamų atsiliepimų - imsiu dar ir susigundysiu nusipirkti tą stebuklingąjį buteliuką už beveik 300 Lt doh.gif
Medus4
Girdėjau superinius atsiliepimus. Reikės pabandyti. smile.gif
Ir internete gerai atsiliepia. Kaina nemaža, bet vardan sveikatos padarai viską.
Reikės dar pilnesnės info, tada bus galima išbandyti koks tai ateities produktas.
Salsa
Įr man jau teko išgirsti rekomendacijų.
Bet kol kas žiūriu skeptiškai.

Jei jis iš tikrųjų veikia taip stebuklingai - be abejo, kelių šimtų už tuos miltukus negaila - lyg tai mėnesiui jų užtenka...

Bet, va, didelis klausimas, ar jie iš tikrųjų taip gerai veikia? Tikiu, kad momentinis efektas pastebimas - kitaip vartojusieji negirtų išsijuosę. Bet kas toliau? Ar viena taisydamas kito nepagadina, kaip kad dauguma tokių "stebuklingų" preparatų?

Mūsuose kol kas neregistruotas - kodėl?
Platinamas tik per tinklinį marketingą, kuria jau savaime reputacija nekokia, nes kuria liūdnai pagarsėjusias finansines piramides..

Tikiu, kad patys baobabo vaisiai - labai naudingi sveikatai. Kaip ir kiti vaisiai. Kad ir obuolys smile.gif

Bet, va, kol pas mus jokių sertifikatų ir registracijų nepraėjęs (o išvis kur nors pasaulyje, išskyrus Rusiją, ar praėjęs?), tol nėra pagrindo net aklai tikėti, kad ten tie miltukai - tikrai būtent baobabo milteliai, o ne koks nors apelsinų ar kokio ten skonio cheminis marmalas.

Žodžiu, vardan tos pačios sveikatos kol kas abejoju, ar verta įsigyti...
lekstenas
As asmeniskai pasidomejusi sudetimi sio preparato - nutariau nenaudoti. Gal preparatas ir geras, norint suliekneti,issivalyti organizma, bet tikrai nevertas platintoju kainos, Pasidomekite analogisku Arkopharma (Baobablife gamintojas) gaminamu 4.3.2.1 Slim - gal pavyks uzsisakyti internetu - poveikis turetu but tas pats. Tik tinkine prekyba uzsiimantys - pridejo truputi baobabo, kitu vaisiu ir paskelbe kad tai grynai naturalus biomaistas. Bet sudetis juodu ant balto surasyta. Truputi juokinga, bet gal tik man,
Na siaip ar taip jei kas siulys sia preke, ji verta geriausiu atveju tik ketvirtadali ar net maziau prasomos kainos. tad gal geriau nusipirkti svieziu vaisiu, bent malonumas bus valgant. Cia grynai mano nuomone ir nusivylimas produktu.
Salsa
Lekstenai, neskaičiau BabobabLife sudėties - gal galėtum pakomentuoti, kokie ingredientai atrodo nepageidautini? Man tai aiškino, kad ten išskirtinai baobabo milteliai, daugiau apie jokias kitas sudėtines dalis nė neužsiminė. O kadangi neskubėjau pirkt, tai ir jokios dėžutės neturiu, kur būtų surašytos visos sudėtinės dalys...
Čiungačkukas
QUOTE(Salsa @ 2011 10 12, 08:42)
Lekstenai, neskaičiau BabobabLife sudėties - gal galėtum pakomentuoti, kokie ingredientai atrodo nepageidautini? Man tai aiškino, kad ten išskirtinai baobabo milteliai, daugiau apie jokias kitas sudėtines dalis nė neužsiminė. O kadangi neskubėjau pirkt, tai ir jokios dėžutės neturiu, kur būtų surašytos visos sudėtinės dalys...
*Nepatingėjau ir išverčiau sudėtį nuo pakuotės:
maltodekstrinas, baobabų vaisių minkštimas, konžako gliutamananas, vaisių oligosacharidai, pektinai (dekstrozė), inulinas, acerolos (Barbadoso vyšnia, Malpighia emarginata), ekstraktas (maltodekstrinas), askorbo rūgštis (vitaminas C), spanguolių sulčių koncentratas, citrusinių vaisių aromatas, sukralozė, kalio acesulfamas
Papildyta:
QUOTE(lekstenas @ 2011 10 11, 21:25)
As asmeniskai pasidomejusi sudetimi sio preparato - nutariau nenaudoti.  Gal preparatas ir geras, norint suliekneti,issivalyti organizma, bet tikrai nevertas platintoju kainos, Pasidomekite analogisku Arkopharma (Baobablife gamintojas) gaminamu 4.3.2.1 Slim - gal pavyks uzsisakyti internetu - poveikis turetu but tas pats. Tik tinkine prekyba uzsiimantys  - pridejo truputi baobabo, kitu vaisiu  ir paskelbe kad tai grynai naturalus biomaistas. Bet sudetis juodu ant balto surasyta. Truputi juokinga, bet gal tik man,
Na siaip ar taip jei kas siulys sia preke, ji verta geriausiu atveju tik ketvirtadali ar net maziau prasomos kainos. tad gal geriau nusipirkti svieziu vaisiu, bent malonumas bus valgant. Cia grynai mano nuomone ir nusivylimas produktu.
*Aha, man kaina irgi didoka atrodo g.gif . Bet kadangi esu pirkusi jau ne vieną kartą, tai matyt, pripratau smile.gif . Tik paskutinį kartą padariau gudriau - pirkau didelį kiekį, taigi kaina sumažėjo per pusę.
Čia dar ko gero yra ir psichologinis kainos niuansas. Kažkaip atrodo ramiau, kai moki didesnius pinigus. Nes mane čia dar gydo klinikose nuo labai rimtų ligų ir skiria vaistus (iš vaistinės), kurių kaina paskirsčius kiekvienai dienai išeina 25 centai (per dieną!). Atmetus ne mažiau kaip 50 proc. didmenininkų ir mažmenininkų antkainių, lieka kokių 12 centų už tabletę. Tai po to ir pradėdu galvoti, o kokio cheminio farmacininkų eksperimento dalis aš esu ????? Tuomet pasiskaitau pašalinį vaisto poveikį ant informacinio lapelio, ir man viskas aišku - jei daugiau ligų neturiu, tai greitai tikrai turėsiu. Tai va, kokia esu gudri smile.gif, bet vis tiek tą chemiją geriu.
Nesinorėjo tapti "Baobablifo" reklamos auka, bet man pačiai nesuprantamais būdais susigundžiau pabandyti. Kol kas dar nenusivyliau. Bet čia kiekvienam savo. Juk negalime dabar visi pulti ant visokių baobabų, ką gi be mūsų darys farmacijos pramonė biggrin.gif
lekstenas
Aciu Ciungackukui uz nepatingejima. smile.gif
Salsa, as tik norejau pasakyti, kad ten to Baobabo gal 12 % tik, o visas preparato poveikis visai del kitu ingredientu, apie juos www.baobablife.net placiau raso. Esme, kad ten jokio stebuklo nera, bet marketingas turi kazkaip pritraukti zmones, o kas zmonem svarbiausia -SVEIKATA. As nusimanau tinkliniam marketinge ir reklamoj, be to esu susijusi su medicina ir farmacija. Preparatas tikrai geras kaip minejau detoksikuot, valyt organizmui, liekneti, taip pat jo savybes sustiprina ten esanciu uogu ekstraktai. (bet efektyvus ir Tulcinos gydymo metodas, kiti detoksikuojantys ir zymiai pigesni produktai).
Siulyciau pasidomet tos pacios Arkopharma produktais, tarp kuriu yra tikrai naturalesniu, ir kainuojanciu apie 50 lt- 70lt, jei pastoviai naudosit, tikrai ir oda skaistesne bus ir alergiju neturesit.
Kazkaip keistai atrodo, kad si kompanija neleidzia Baobablife naudoti vaikams ki 6 metu, bet tinklalapyje, parasyta - jog priezastys greiciausiai juridines :DDD, o paklausus, apie preparato klinikinius tyrimus- sako, kad tokiu dar nera...:DDDD na tiek to, nenoriu numust upo, tiems,kas vartoja. Svetimu pinigeliu neskaiciuoju, vienaip ar kitaip visur permokam. O gal ir bizni padarysit - tik paklauskit, kuriai saliai mokescius moket uz pelna turesit :DDD
Salsa
Lekstenai, ačiū už išaiškinimą smile.gif

Kadangi pati su farmacija niekaip nesusijusi, o ir vaistų sudėtinės dalys man - bemaž tas pats, kas kinų raštas, tai tiesiog nesiimu vertint.Ir labai atsargiai žiūriu į produktus, kurie pas mus neregistruoti. Suprantu, kad registruojamas ir visoks šlamštas, bet vis dėlto tas legalumas man bent šioks toks kriterijus renkantis, nusveriantis į teigiamą pusę.

Šiuo atveju vis dėlto apsisprendžiau: organizmo stiprinimui ir toliau rinksiuosi savo seną gerą išbandytą Citrosept smile.gif
Čiungačkukas
Na va, va, apie tuos klinikinius tyrimus man irgi būtų įdomu sužinoti. Esu nei gydytoja, nei farmacininkė, bet vis tik mano išsilavinimas biomedicininis. Tačiau kaip čia vis tik yra su tais klinikiniais tyrimais apskritai? Nes mano supratimu, jei čia fukcinis maistas ar tiesiog bioproduktas, tai pagal visą logiką - klinikiniai tyrimai nėra reikalingi g.gif . Na mėgstu vartoti ir medų, ir čiobrelius, ir ajurvedos siūlomus prieskonius, kurie leidžia išvengti tam tikrų sveikatos bėdų, tačiau klinikinių tyrimų neprašau, nes man šiek tiek atrodo juokinga to tikėtis. Čia juk ne vaistai, tik gydomąjį poveikį turintys augaliniai produktai. Va, sutrysta mano mažiai - verdu ryžių košę ar šiaip ką absorbuojančio. Rekomenduoja pediatrai, nors garantuoju, kad net kinai nėra darę klinikinių ryžių tyrimų. Manau, kad klinikinių tyrimų reikia tik vaistiniams preparatams, kurių sudėtyje yra nurodoma tam tikra ar kelios veikliosios medžiagos. Bet aš esu augalų specialistas, bet ne žmonių smile.gif. Norėčiau medikų komentaro apie klinikinius tyrimus panašiems dalykams.

Papildyta:
Salsa, nesu bandžiusi Citrosept, bet manau, kad jis tikrai yra geras dalykas, nes visų pirma, yra natūralus smile.gif. O su ta imunine sistema yra taip. Suaugusiam žmogui, jei jis neturi rimtų ligų (imuninių ir pan.), imunitetą stipriną bet kokios tam skirtos priemonės. Tačiau su vaikų imunine sistema yra šiek tiek kitaip. Ji susiformuoja vidutiniškai penktaisiais vaiko amžiaus metais. Iki tol gali nors kuolą ant galvos tašyti, bet vaikai, susidūrę su infekcinių ligų sukėlėjais, vis tiek sirgs. Žinoma, jei mes vaikams padėsime stiprinti imuninę sistemą, su užklupusiomis ligomis jų organizmai kovos efektyviau. Esu visokių priemonių naudojusi vaikų imunitetui stiprinti, bet panacėjos, kurią vartodami į darželį einantys mūsų vaikai nesirgtų, nėra. Savo vaikams "BaobabLife" daviau nuo roto virusų (kategoriškai galiu pasakyti - geresnės priemonės kol kas Lietuvoje nėra. Vieną kartą iš ano pasaulio mano vaiką po žarnyno viruso vos atkapstė gydytojai, todėl apie šią vaikų ligą žinau daug. Taigi leidžiu sau šia tema kalbėti kategoriškai smile.gif ), o su imuniteto stiprinimu galiu pasakyti taip - "BaobabLife" iš tiesų stiprina imunitetą (ypač suaugusiems), o vaikai vis tiek serga vadinamomis peršalimo ligomis: serga lengva ligų forma, gerai jaučiasi, nebūna suirzę, išglebę, bet serga. Tai va, taip yra su tuo "BaobabLife" ir imuniteto stiprinimu smile.gif.
Salsa
Čingačkukai, dėl tų klinikinių tyrimų. Vis dėlto nesupratau, kam prilyginate BaobabLife? Maistui, prieskoniams, vaistažolėms ar vaistams?
Jeigu man paduotų valgyti tą baobabo vaisių (šviežią, džiovintą, marinuotą ar dar kokį nors) - na ir man tų tyrimų nereiktų. Bet kai jis sumalamas į miltelius ir dar įdedama visokiausių priedų, sakyčiau, pagrįstai kyla klausimas - o ko ten vis dėlto primalta? Kas visa tai patikrino ir įsitikino, kad ten tikrai baobabas, o ne sodos bikarbonatas pvz.? Namuose neturiu sąlygų to patikrinti.
Vartojant čiobrelius, kmynus, liepžiedžius ir netgi pelynus tokių klausimų nekyla. Nes žinau, ką vartoju. Miltelių atveju viskas gi kiek kitaip...

O kas tas biomaistas, kaip jie ten save vadina, man išvis kol kas atviras klausimas. Platintojai tikina, kad tai - ne vaistai ir ne maisto papildai. Bet ir ne maisto pakaitalas. Tai kas? Maistas, naudojamas kaip papildai, bet nevadinamas papildais todėl, kad nereikėtų visų tyrimų ir sertifikavimų stadijos praeit? g.gif
Kai pasakoja apie jo poveikį - nugi tikrai norėčiau susigundyti visai. Bet, va, tos abejonės neapleidžia ir gana g.gif
Čiungačkukas
Salsa, tiesą pasakius ir man kilo visi šie klausimai. Bet ko gero, jau po to, kai pradėjau vartoti biggrin.gif . Aš pirma išbandžiau, o tada pradėjau labai išsamiai analizuoti, kas iš "Baobablife" esančių komponentų taip teigiamai paveikė mano kraujo tyrimus g.gif . Po to, dar labiau pradėjau abejoti. Šiaip, be pagrindo, nes pagalvojau, kad čia ne tie stebuklingi milteliai mane "atpumpavo", o gal kažkas laaabai už mane meldėsi. Mano endokrinologė tokius kraujo tyrimų pagerėjimus dar paprasčiau - sako, "gal turėjai galvos traumą"???? biggrin.gif .
Su tomis sąvokomis bioproduktas, funkcinis maistas ir t.t. kartais galvoju, kad irgi norima sužaisti taktinius žaidimus, bet jų papildu irgi nepavadinsi, nes taip grįžtume į dešimtmečiais pasenusias technologijas. Žodžiu, šiuo klausimu turiu savo poziciją, bet abejonių kyla ir man. Bet pasiteisinu sau pati tuo, kad esu mokslo žmogus, todėl natūralu, kad visuomet viskuo abejoju smile.gif.
Tave, Salsa, irgi suprantu, su esi "paliesta" medicinos ir farmacijos mokslų, todėl natūralu, kad labiau pasikliauji tradicine medicina, nei Rytų, tradiciniais gydymo būdais, nei kažkokiais baobablaifais, kuriuose yra panaudota daug senosios Afrikos medicinos išminties. Mano sesuo baigusi KMU. Savo sveikatos bėdas sprendė visais medicinos mokslų absolvento galva "priimtinais" gydymo būdais. Nepadėjo niekas. Bandė viską, kas įmanoma. Dabar geria Baobablifą, tik niekam iš pažįstamų nesako, ypač bendradarbiams, nes jie medikai biggrin.gif . Bet aš ją suprantu. Geriau taip, negu mirti jaunam ir principingam.
Tikrai nieko neraginu vartoti Baobablifą, nes mes kiekvienas spendžiame patys. Bet kai man kyla kažkokių abejonių dėl Baobablifo (dar vis to pasitaiko biggrin.gif ), pagalvoju, kad kompanija, gaminanti ypač aukštos kokybės ekologišką kosmetiką, nedės bet kokio šlamšto į Baobablifą.
Įtariu, kad diskusijas mes dar tęsime šia tema smile.gif. Man vis labiau ir labiau patinka mirksiukas.gif
Salsa
Čingačkukai, atvirkščiai: su medicina ir farmacija nieko bendro neturiu, tik stengiuosi internete pasiieškoti info sveikatos klausimais smile.gif Ir natūraliaja medicina pasitikiu kur kas labiau, nei ta vadinama "tradicine" (na, bent jau kalbant apie nesunkias ligas). Taigi žolelės, natūralūs, nuo seno žinomi maisto papildai (kad ir žuvų taukai), sveiko gyvenimo principai - visa tai jau pritaikiau arba labai stengiuosi pritaikyti savo šeimos gyvenime. Todėl priešstata "tai ką, jums geriau chemija???" kaip argumentas vartoti Baobabą (o viena konsultantė, nors ir nepiktai, būtent taip man pasakė) manęs neveikia. Štai kodėl, kaip jau minėjau, jei gyvenčiau Afrikoje ir po ranka būtų šviežių baobabo vaisių - neabejodama pamėginčiau jų įtraukti į savo kasdienį valgiaraštį. Bet permalti miltukai, kai nesu visiškai tikra, ar ten - būtent baobabo vaisiai, o ne kita kokia cheminė veiklioji medžiaga, kuri, kaip įprasta, vieną dalyką gydydama kitą pagadina, man kelia daugiau abejnių, nei kiti natūralūs gydymo būdai - pvz. manualinė terapija, masažas, joga, akupunktūra ir pan.
Beje, būtent su akupunktūra galėčiau palyginti ir savo abejones. Kaip žinia, akupunktūra tikrai veiksminga ir efektyvu, jei ją atlieka geras meistras. O kaip sužinome, kad tas meistras geras? Mus įtikina daugybė gerų atsiliepimų iš žmonių, kuriais pasitikime, pripažinti sertifikatai, diplomai, pažymėjimai ir kt. Štai ir su tuo baobabu būtų tas pats: na norėtųsi kokio objektyvesnio dokumentėlio, kad ten tikrai baobabas ir kad jis iš tikrųjų - tik į sveikatą, o po laikino pagerėjimo vėliau neateis ilgalaikis pablogėjimas... Metai kaip Lietuvoje... Mažoka patirties, neigiamas poveikis galėjo dar ir neišryškėti...
Čiungačkukas
Salsa, maniau, kad su medicina ir farmacija esi susijusi, nes komentavai apie klinikinius tyrimus biggrin.gif . Jo, to pasitikrinimo ir patvirtinimo tikrai norisi. Kad bioprodukto sertifikatas yra - faktas, bet aš jo nemačiau biggrin.gif . Todėl labai jį norėčiau išsistudijuoti smile.gif . Manau, to reikia ne tik man, nes taip ar taip vartoju, bet tiems, kurie norėtų pradėti ar tiesiog pabandyti. Čia natūralus kiekvieno sveikai mąstančio žmogaus noras.
O su tuo "pasitikrinimu" ant kitų biggrin.gif , tai ką žinau. Norėčiau, kad man papasakotų, nuo ko kitiems padėjo Baobablifas, bet, deja, yra atvirkščiai, aš pasakoju, kokių turiu asmeninių rezultatų ir rezultatų su vaikais, su draugių vaikais ir draugių vyrais biggrin.gif . Nežinau, ar jos labai jau džiaugtųsi, jei girdėtų, kad jų ligų istorijas apie vyrų prostatos, moterų šlapimo nelaikymą, koalitus ir dar visokias ligas, susijusias su tualetų tematika, pasakočiau viešai, o dar geriau - pateikčiau kraujo tyrimus supermamose blush2.gif
Tikrai nė vienas žmogus, net ir gydytojas, neprivers mus kažką vartoti, jei mes to nenorime. Tai mūsų teisė ir laisvė - rinktis. Kitiems yra priimtina chemija, nes visų pirma ji yra pigi. Mes turime gerbti jų pasirinkimą. Tačiau kam jau kam, bet tiems, kuriems tradicinė medicina nepadeda arba nesate patenkinti savo sveikata, tikrai rekomenduoju Baobablifą, ypač jei jau išbandėte viską mirksiukas.gif Tokiems žmonėms net nesiūlau laukti kitų žmonių rezultatų. Salsa, tu dar gali laukti kitų rezultatų, jei pati kol kas esi sveika smile.gif Ir aš taip daryčiau tavo vietoje. Bet kas turi rimtų sveikatos problemų supranta, kad laikas nėra mūsų sąjungininkas. Aš ir mano pažįstama turi tą pačią ligą ir mums išrašyti tokie patys vaistai. Abi tvarkingai vartojome L-tiroksiną. Skirtumas tik tas, kad aš ir toliau galiu vartoti savo vaistus, nes geriu ir baobablifą, kuris veikia taip, kad neutralizuoja vaisto pašalinį poveikį, o mano pažįstamai vaisto vartojimą nutraukė gydytoja, nes jai jau reikia lankytis ne tik pas endokrinologą, bet ir pas kardiologą - vaisto pašalinis poveikis didesnis, nei jo duodama nauda. Ir turiu daugiau draugių draugių, pažįstamų draugių ir t.t., kurioms pasireiškia pašalinis šio vaisto poveikis. Džiaugiuosi, kad baobablifą pradėjau vartoti nelaukusi, kol tai padarys mano likimo draugės, nes gal būčiau sveikatą praradusi negrąžintinai. O kas toliau bus - pažiūrėsiu smile.gif . Svarbu, kad kol kas artimiausią savo ateitį ir sveikatą vertinu kaip dovaną, o lygiai prieš metus rūpinausi tik savo testamentu. Rimtai biggrin.gif
Tiesa, pasidomėti "Baobablife" siūlau ir visiems tiems, kuriuos mūsų medikai gydo kaip bejėgiai, pvz., kai po krūties vėžio operacijos praėjus metams ir po tiek laiko nepraėjus uždegiminiams procesams, krūtyje kaupiantis skysčiams siūloma gydytis KOPŪSTO LAPAIS doh.gif Asmeniškai žinau tą moterį - faktas tikras. Tai gal jau nebūkite abejingi patys sau ir niekam nesakydami gerkit tą baobablifą. Po metų tik patys sau pasakysite ačiū.
Ir žinoma, Salsa, ne tik akupunktūroje, bet ir bet kur kitur reikia vertinti tikrus specialistus. Mano sesei pats baisiausias dalykas būdavo, kai būsimi MEDIKAI nusirašinėdavo anatomijos egzamino metu ir gaudavo 5-6 balus. Aišku, nereikia jų mums baidytis tų buvusių lūzerių studentų, susidūrę su praktika visko išmoks. Tik nenorėčiau, kad kas nors iš mano vaikų taptų ta pirmąja ar n-tąja tokio mediko praktika. O visiems gabiems medikams, gabiems Rytų medicinos profesionalams lenkiu galvą thumbup.gif
Daliuke_
Sveiki visi.
Stoju i gretas vartojanciu si produkta. Esu Ne Paltintoja, o Vartotoja, cia parasau tam, kad nesumastytu kuri apsaukt anksciau laiko, jog kazkam kazka noriu parduot ar isiulyt tongue.gif

Nezinau nuo ko cia pradet, kad neissiplest labai, nu nemoku destyti siauriai ir aiskiai minciu, tai mano baisingas minusas, bet pabandysiu, nu ir aisku nelabai norisi viesai "skalbti" savo sveikatos problemas.... Todel atsiprasau is anksto, jei gausis ilgas tas mano postas, (jauciu nesigaus man nieko trumpai isdestyt... blush2.gif )

Zodziu pries du metus (sausio 29 d. bus lygiai du metai) buvau operuota, pasekmes (nors ir iki sios operacijos sveikata buvo..... nesiplesiu...) ogi visai pradejo streikuoti hormonai, sirdis, zarnynas (su pastaruoju kovoju jau nuo 1992 m, teko ir operuoti tais metais)organizmas pradejo nebeisissavinti kalcio, "isvaro: cali, per tris men po operacijos, pasidarius tyrimus rado ostoopenija. Del hormonu sutrikimu teko gerti ir L-Theanine, jau net nesiplesiu del kitu savo problemu sveikatos kokie organai dar pazeisti pas mane ir kokius vaistu nuo ko geriu. Zodziu pradejau "griuti" zaibiskai, daktarai.... nu ka daktarai, kiekvienas su savo vaistais, papildais ir t.t., visu piliuliu dozes pasidare erzinancios ir varginancios, (vieno karto papildu ir vaistu doze susidare iki 8 tab, kartais ir iki 10 tab) pradejo jau ir skrandukas nebeatlaikyt tokiu doziu, visgi dienos norma gaudavosi arkline, kad ir vien is papildu/vitaminu. Lopai taip sakant viena, subyra kitas... nu ir ka... daktarai tik keite vaistu, vitaminu ir papildu pavadinimus... tiek ir tegalejo padet ir patart... aciu ir uz tiek smile.gif, nes "priverte" mane pacia dometis ir rupintis savo sveikata, o ne aklai pasikliauti israsomais receptais ir vaistais, ir aisku savo pinigine .... jau net nesakysiu kiek as isleidziau visiems vaistams, vitaminams ir papildams, nes GEDA, pilna to zodzio prasme

Kadangi prie visu vidaus organu turiu bedu ir su stuburu, tai pirmaji "spyri i subine" gavau is medikes, kur lankau gydomuosius masazus bei baseina.
Aisku kaip ir moterys, plius darant masaza, nugis pasikalbi, kadangi turejau ant sedimosios toki "daikta" isaugusi ..., (nzn kas ten ir kaip tai ivardinti) tai kol nebuvo isoperuotas, tai vis toks automatiskai pasiteisinimas buvo, kad mano organizmas linkes i auglius, cistas ir t.t., nes nu ta sedimosios dalis darant masaza matydavosi, nu ir kas be ko... visi klausia kas tai?? nu tai ir "teisinausi"

Tai va Mielosios, pirmas jos pasakymas (palyginti gan grubiai, be gailescio ir manes guodimo) Kad moteriske (cia man) pirma Issivalyk organizma nuo visokiu brudu, neesk beleko, tada nereiks ir verkti, kad puola visokie augliai...

Zinokit pasidare geda, nes musuose gi jei jau pasako Organizmo valymas, nu tai daugumai (kas tuo giliau nesidomi, tame tarpe buvau ir as) kad tai Svorio metimui (nu manes as skaiciau tas visai neturi liesti, nes po visu situ bedu (nors ir taip niekada nebuvau stora, net ne apkuni) sveriu 54kg), o kad tas organizmo valymas reikalingas isvalyt nuo viso brudo visu pirma ne del svorio, o del savosios sveikatos, sito kazkaip daugelio smegenys nesuvokia... kad butent visu pirma visos bedos del uztersto organizmo, kuri tersiam ne tik mityba, bet ir vaistais, rukymu, alkoholiu ir t.t.
Mums lengviau yra prisipirkti kremu veidui (rasau aie veida, nes paciai taip yra), gerti arkliskas dozes vitaminu ir papildu, bet pasidomet ir pasigilint... deje... pradedam tuom tik tada, kada nebelieka iseities, kaip pradedi pats saves nebekesti uz toki vaistu doziu vartojima, kaip nebezinai koki krema tepti ant veido, kaip prieini riba,nes nervu sistema taip subyrejus..., kad atrodo gertum jau kad ir karves kaka padaryta... tai pradedi ieskot iseities ir dometis

Kaip ir rasiau pradzioj, nu nesigauna man trumpai blush2.gif , todel skyrsiu i kelis postus savo rasliava, kad zmogui besidominciam Baobablife produktu ir ieskanciam per google paieska, nereiktu skaityt viso mano romano...

Papildyta:
Taip atsitiko ir su manim, apie baobabo vaisiu nauda jau buvau girdejusi, manes niekas neikalbinejo, niekas nesiule platinti, as pamaciau tik produkto bonkute (kadangi dar ir "zabala", tai pasitikslinau garsiai ar cia tikrai tai ka manau esant, buten Baobao vaisai,) net neklausiau tiesa pasakius kainos blush2.gif nes man jau sakau, nebeatrodo brangu niekas, perdaug as sukisau per si laikotarpi pinigu i ta savo sveikata ir paieskas, tiesiog matyt jau pripratau prie to. Iskart pasakiau as jo Noriu, aisku is manes pradejo juoktis ax.gif , geraja prasme juoktis tongue.gif , nes matyt tokiu kaip as, nera tiek daug, kad vien pamacius baobabo vaisiu nupiesta ant buteliuko pasakytu kad as jo noriu

taigis, nusipirkau ir as biggrin.gif , zinot, jei buciau pries pirkima zinojus tiek, kiek zinau dabar apie si produkta, nugis tikrai buciau sau pasakius, kad tiesiog pagauta masinio bumo emiau ir nusipirkau (nes atsiliepimai tai tikrai vien tik patys paciausi, cia jau kaip pasidomejau ta suzinojau ax.gif ), bet kadangi atsitiko atvirksciai ir tik parsinesus namo ir ilindus i google radau ne tik daug daug info, bet ir sia tema, paskaicius jusu postus, as taip pat pradejau dvejoti biggrin.gif
kadangi esu bjauraus budo, kodel bjauraus, nes nemegstu nei kaip mane ikalbineja, nei kitus ikalbineju. Nepakenciu perdeto siulymo ir niekada niekam nesiulau per prievarta, info dalinuosi, jei ta info verta demesio, dalinuosi ir pastebejimais, gautais rezultatais ir t.t. Todel pries kazkam kazka garsiai sakydama, noriu buti tikra, kad kalbu tiesa ir neisdurineju zmoniu

Tai bandau ir jums atsakyti i tuos klausimus (nes tik jusu deka i juos gilinausi, info savaite laiko ieskojau) kodel sis Baobablife produktas daro toki Stebukla, kaip cia jau visi giria ji. Nes as sakau, ir be masiniu pagyrimu ji nusipirkau, nes kaip dabar jau tiek info turint, tai tik pasirodo viena ausim buvau girdejusi apie baobabo vaisiu nauda,ir ne tik pasirodo vaisiu, bet ir viso baobabo medzio nauda isgaunama, cia jau ne mano ismyslas, o pasauliniu laboratoriniu tyrimu, kad rasau ne is lempos, apie tyrimus, imetu iskart ir medziaga, ka jau rastumet visos jei ieskotumet

taip kad kas liecia europa tai prasom pasiskaityt, kad cia man nereiktu perpasakot, kodel nereik jokiu leidimu siam produktui smile.gif (nu parasysiu trumpai kas tingesit ziuret, juk labarotarija priklauso Europos sajungai, tai apie kokius dar papildomus leidimus mes galim kalbet

cia apie pacia laboratorija:

http://www.youtube.com/watch?v=A5YR-Ue6eEk

cia paziurekit ka sneka pats Arkopharm laboratorijos direktorius:

http://www.youtube.com/watch?v=p7PIrS1-GAw...feature=related

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/7506997.stm

kas liecia JAV:

http://www.nutraingredients-usa.com/Indust...ngredient-in-US


Dabar apie prancuzu Colors of Life kompanija, ji vienintele turi teises i sio produkto gamyba ir pardavima, nes NUSIPIRKO sio produkto formule. As esu radusi sutarti sudaryta su Maskvos, Ukrainos ir Kazakstano rinkom

Kuria rinka pasirinkti pirmiausia, cia velgi kompanijos ir jos analitiku reikalas, tas musu turetu tikrai nejaudint. Kad i ateiti ji issiples ir likusiose rinkose, as tuo net neabejoju

Kodel pirma Rusijoj (pasikapsciusi as jau zinau ir ne del rinkos kodel, bet cia sakau, jau ne musu rekalas), nes begalo didele Rinka
Koks bebutu geras produktas, visos kompanijos, visos valdzios, visu pirma ziuri naudos sau, nu bukim biedni bet teisingi, net mes patys, jei kazka darom, kad ir numezgam megztini (juk siulu mes negaminam, beje net nesidomim taip giliai kur jie pagaminti, pasitikim tiesiog etiketej kas parasyta) bet numezgus ji parduodam ir tikimes is to gauti pelna, juk ne labdaros organizacijos esam..., tai jau kas liecia tinklinio marketingo, nu nesikabinekit, gal perdem ikyrus atstovai yra tinkilio marketingo, bet juo uzsiima dabar visi, net ir musu Bite, Tele2, Omnitelis ir t.t., nes as ju kitaip kaip "Platintojai" irgi negaliu pavadinti, su savo ikyriais skambuciais (beje, iskurt tel nr atkasa, juk nepakabine esam savo telefonu numeriu ant kiekvieno stulpo)
Bet bent jau negalim burnoti ir keiksnoti platintoju,kurie atstovauja tinklini marketinga, kad susiranda tavo numeri ir skambina bet kam, bet kuriuo paros metu ir ikyriai siulo.

Ups... nukrypau nuo temos, todel griztu atgal prie Baobalife produkto ir Color of life Bio kremu (apie kuriuos as nelabai daug ten gilinausi, bet jauciu reiks ir apie juos pasigilinti biggrin.gif tiesiog is smalsumo, o gal kada ir susigundysiu isigyti, kaip sakoma Niekada nesakyk, Niekada tongue.gif )
Daliuke_
Cia kazkuri palyginot irgi Arkopharm laboratorijos sukurta 4.3.2.1 Sliim produkta su Baobablife, nu sory..., tai gal sudetis ziurekit abieju kartu sudejus, o neuzsikabinkit, kad abu organimzo valymui duoda nauda. Nes jei matot pagal sudeti, tai baobablife produkte yra ir be baobabo vaisiu kitu ingredijentu, kaip barbadoso vysnia, konzakas ir t.t., nu nesikartosiu. Tiesiog Aciu Arkapharm laboratorijos mokslininku komandai, kuri stengiasi del zmonijos ir nesedi ranku po subine susideje, o iesko vis kazko naujo ir naujo ir naujo, kad tik mums butu geriau, ir kad bent siai dienai yra tik toks vienintelis produktas, kurio formule sudaryta taip, kad vienu metu zmogus gautu nauda valydamas organizma, stiprintu nervu sistema (turbut nereik pasakot, kad visos ligos nuo nervu) , stiprindamas imuniteta, zarnyna gautu visus probiotikus ir gerasias bakterijas, tuo paciu metu organizmas pasisavintu tik kiekvienam individualiai reikalingus vitaminus, o likusius pasalintu, nu visko as cia neisvardinsiu, o ar istiesu tai Stebuklas, nugis isbandysiu ir pasakysiu po menesio smile.gif, nes kaip tik sueis menuo nuo kraujo tyrimo darymo, pas mane cholesterolis perdidelis, turejau "zaisti" su kalciu, caliu ir magniu (zaisti, nes perdazavimas irgi naudos neduoda), nervu sistema netobula..., ir didziausia beda tai mano Zarnynas, vat su ta pacia diena kaip pradejau gerti Baobablife, nutraukiau visus visus vaistus kurie skirti DŽS (geriau spazmomen) , visus papildus ir vitaminus, kaip: kali, kalci, magni, selena, mieliu tabletes (nes negaliu vartoti susintetintu B grupes vitaminu), D3 vitamina, vitamina C su ezuole, raminancisu, kad ir hemaopatinius Sedatif PC. ir jau Savaite, o man tai jau daug, geriu tik baobablife, tai pasakysiu tik savo pastebejimus, super sutvarke zarnas, dar kartais buna tu spazmavimu, bet as jau negyvenu su mintim, kad tik WC salia butu, priduoda energijos tai tikrai, apetitas pakilo man, neziurint i tai, kad isgerus suteikia sotumo jausma, bet kadangi as geriu tik viena karta ryte, tai jau apie pietus as Noriu valgyt, o anksciau reikejo sedet ir galvot, nes apie ka bepagalvodavau, mane pykino..., tai kol sumastydavau ka as cia galeciau praryti tai...., na ir lyg sekmingai tvarkosi veido oda, ziuresiu sakau, kas bus toliau ir jei man sutvarkys ir cholesteroli, nu tai sakysiu kad jis Steuklingas jau vien todel, kad nebereik gerti suajomis, pakanka isgerti visko viename
Tei va tiek tu ziniu ir info ka as radau, suzinojau ir ka patyriau per savaiteO ar jusm ji pirkti ar ne, nugis cia jau kiekvieno asmeninis reikalas, Sekmes ir Bukit Sveikos, tai Svarbiausia, nesvarbu kas ka gersit ir kuom tikesit 4u.gif
lekstenas


Butent vienintelis tokia pat sudetimi produktas viena su kitu sudejus ir yra 4.3.2.1Slim (Ingredients Maltodextrin, Konjac (Amorphophallus Konjac), glucomannan, Xanthan gum, Pectin (with sodium and potassium tartrate, sodium polyphosphate), Inulin, Acidifier- citric acid, Anti caking agent, calcium carbonate , Green apple flavouring, Sweetener, Sucralose 14 sachets per box For Adults Only Green Apple flavour Sweetner - Sucralose)
na tik baobablife neturi tos gumos kazkokios ir pridejo "baobabo" del pavadinimo biggrin.gif bei vt.C (acerolos)
kaip minejau - niekas ten nauju formuliu neisradinejo, tiesiog patobulino ka turejo ir pavadino biomaistu :DDD
na as susilaikau nuo tolesniu komentaru, tiesiog dziaugiuosi, kad jis kam padeda, tiesiog norejau pasakyti, kad tai ne naujas stebuklas ir gerai pagalvokit pries duodant vaikams smile.gif
Džinė
Sveikos smile.gif

na, man teko garbė, vakar susipažinti su šiuo nauju pasaulio stebuklu biggrin.gif

Na, kadangi aš esu Gal per daug nepatikli, išklausius paskaitą, grįžau namo ir įnikau ieškoti internete informacijos.

Čia tik keletas TIK MANO pastebėjimų dėl baobablife miltelių sudėties, ką radau:

"BAOBABLIFE" SUDĖTIS:
maltodekstrinas, baobabų (Adansonia digitata) vaisių minkštimas*, konžako (Amorphophallus konjac) gliutamananas, vaisių oligosacharidai, pektinai (dekstrozė), inulinas, acerolos (Barbadoso vyšnia, Malpighia glabra) ekstraktas (maltodekstrinas), askorbo rūgštis (vitaminas C), spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių koncentratas (maltodekstrinas), citrusinių vaisių aromatas, sukralozė, kalio acesulfamas.

* Ingredientai gauti biokultūrų būdu.
Neturi cholesterolio, becukris, be parabenų, natūralaus aromato.

Paieškojau internete, ir ką randu:

Acesulfamas K (angl. Acesulfame potassium; Acesulfame K; Ace K) - neįsisavinamas dirbtinis saldiklis, Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E950. Prekiniai pavadinimai Sunett ir Sweet One. Kalio acesulfamo naudojimo kritikai teigia, kad ši cheminė medžiaga nėra pakankamai ištirta ir gali būti kancerogeniška. Skelbiamos kelios potencialios problemos, susijusios su acesulfamo vartojimu ir pagrįstos eksperimentais su gyvūnais. Viena šių problemų yra eksperimentai, parodę kad kalio acesulfamas žiurkėse skatina insulino išskyrimą proporcingai acesulfamo dozei, kas galbūt gali pasunkinti reakcinę hipoglikemiją (gali ištikti hipoglikemijos priepuoliai).

Tai mano supratimu, griežtai negalima diabetikams, o man įrodinėjo, kad tai diabetikams yra nuostabu.

Apie Acerolą - labai gražu smile.gif

Acerola - natūralus šaltinis, užtikrinantis organizmo apsirūpinimą vitaminu C.
Stiprina imunitetą, veikia kaip antioksidantas. Rekomenduojama nuo pervargimo, po persirgtų ligų, gydantis nuo virusinių, infekcinių, širdies-kraujagyslių sistemos ir onkologinių susirgimų. Padeda vyrams ir moterims nuo reprodukcinės sistemos disfunkcijos.
Patartina vartoti:
• hipovitaminozės C gydymui ir profilaktikai;
• organizmo augimo laikotarpiu, nėštumo, laktacijos metu;
• atsiradus pervargimui, padidėjus fiziniam ir psichoemociniam krūviui;
• infekcinių virusinių susirgimų profilaktikai ir gydymui;
• reabilitaciniu laikotarpiu po ilgų ir sunkių susirgimų;
• kaip papildomą priemonę gydant moterų ir vyrų reprodukcinės sistemos disfunkciją;
• širdies ir kraujagyslių susirgimų profilaktikai;
• onkologinių susirgimų profilaktikai.

Askorbo rūgštis. Atrodytų nieko blogo, bet tai yra cheminis preaparatas. Chemiškai stabilus, esant normalioms laikymo temperatūroms ir slėgiui. Reikia vengti nesuderinamų medžiagų, laikyti toliau nuo šviesos, susilietimo su oru. Skilimo produktai: anglies monoksidas, anglies dioksidas. Askorbo rūgšties L vartoti draudžiama
Ligoniams, sergantiems inkstų akmenlige, ypač jei akmenų sudėtyje yra daug šlapimo arba oksalo rūgšties druskų, per parą vartoti daugiau negu vieną gramą askorbo rūgšties draudžiama. Šio preparato negalima vartoti tiems žmonėms, kurių jautrumas vitaminui C yra padidėjęs.
Specialių atsargumo priemonių reikia
Askorbo rūgštis sukelia nedidelį sujaudinimą, todėl prieš miegą jos reikėtų negerti. Pacientams, kurie staiga nustoja vartoti didelę askorbo rūgšties dozę (ypač jei ji vartota ilgai), gali atsirasti skorbuto simptomų.
Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Jei nėščia moteris vartoja daug askorbo rūgšties, naujagimiui dėl atoveiksmio efekto gali atsirasti skorbuto simptomų.


O man įrodinėjo, kad nėščioji gali gerti tiek, kiek tik noras yra…

Maltodekstrinas tai beskonis tirpus angliavandenių maisto papildas, skirtas energetiniams gėrimams gaminti. Specialiai sukurtas sportininkas, išeikvojantiems daug energijos. Na, gal gerai, gal nelabai... wink.gif

Va čia, labai įdomu bigsmile.gif

Citrusinių vaisių aromatas
E600-E699 – aromatą ir skonį stiprinančios medžiagos. Tai labiausiai linksniuojama ir vartotojų nemėgstama maistinių priedų grupė. Skonį stiprinančios medžiagos yra dedamos į maistą norint papildyti arba sustiprinti specifinį maisto produktų skonį. Plačiausiai yra naudojami glutamatai, kurie priklauso natūraliems maisto komponentams. Pasak mokslininkų, tai medžiaga, kuri „išklibina“ sotumo ir alkio centro veiklą, todėl žmogus nuolat nori valgyti ir tunka. Natrio glutamatas (E621), specialistų vadinamas prieskonių karaliumi, gali daryti tikrus stebuklus. Pavyzdžiui, paversti prastos rūšies peršaldytą mėsą nepaprastu skanėstu. Priedas praktiškai neturinei skonio, nei kvapo. Nustatytas E621 veikimo principas: pakliuvęs į organizmą preparatas prasiskverbia su krauju į smegenis ir sustiprina skonio pojūčius,taip pat ir signalus iš liežuvio skonio receptorių. Dėl to mūsų valgomas maistas pasidaro nepaprastai skanus. Bet... natrio glutamatas turi ir trūkumų – po vartojimo jaučiami galvos skausmas, širdies ritmo padažnėjimas, silpnumas raumenyse, mieguistumas, temperatūros pakilimas ir pan. Specialistai tvirtina, kad E621 gali sukelti alergiją ir net pažeisti žmogaus smegenis... Tačiau teisės aktais gliutamatai neuždrausti...


Sukralozė (E-955) - dirbtinis saldiklis, kuris savo poveikiu ir sudėtimi pakankamai artimas medžiagai, pasaulyje žinomai DDT trumpiniu (liaudyje vadinamas "dustu"). cool.gif Tai nuodingas chloro ir anglies junginys trichlorgalaktosukrozė.

Pabaigai: nenoriu produkto sudirbinėti, gal ir geras daiktas.
Šiaip jau pamąsčius, kuriuose dabartiniuose produktuose nėra chemijos...
Salsa
QUOTE(Džinė @ 2011 11 17, 13:45)

Šiaip jau pamąsčius, kuriuose dabartiniuose produktuose nėra chemijos...
*Va čia teisingas pastebėjimas, bet... žiauriai nemalonu, kai kažkas bando apmulkinti.

Tarkim, dešrelėse apstu visokio brudo. Tą žinome visi. Aš - taip pat smile.gif Bet jei kada labai užsimanau dešrelių - užsimanau jų dėl skonio ir, suvokdama, kas jose yra ir kuo tai kenkia mano organizmui, pasveriu už ir prieš ir darau sprendimą - tarkim, imu ir nusiperku. Viskas sąžininga.

Bet dabar įsivaizduoki,m kad kažkas pultų man įrodinėti, kad tos dešrelės - sveikatos šaltinis, ir aš jas turėčiau vartoti ne tada, kada užsimanau, o tiesiog kasdien, tam, kad išvalyčiau organizmą... Kvailoka, tiesa? Tai va, paskaičius Džinės postą man kaip tik ir susidarė įspūdis, kad BaobabLife siūlomas būtent tokia forma. Tu tik tikėk, kad ten natūralūs baobabo milteliai, ir vartok pati bei vaikams duok. O čia, žiūrėkit, nei ten išskirtinai natūralu, nei ką. Ir netgi su ta pačia chemija... Nors rekomenduoja tai kaip sveikesnę alternatyvą...

Tai, beje, labai atgraso. Išties kai vaistas ar papildas registruotas - būna surašyta irvisa rizika, kam galima, kam ne, koks tas šalutinis poveikis gali pasireikšti. Šičia gi - nusiplaunu rankas. Milteliai parduodami ne vaistinėse, taigi pasikliauti belieka tik diletantiškai apie tuos miltelius išmanančiu konsultantu. Negana to, abejonių kelia ir jų legalumas čia, taigi jei ką - nėra kaip patikrinti, ar jų teiginiai teisingi. Ar galima nėščiosioms? Ar galima vaikams? Ar galima diabetikams? O hipertonikams ar kitom lėtinėm ligom sergantiesiems? Viskas - šakėmis ant vandens. Tik konsultantų patvirtinimas: taip, galima. Konsultantų, kuriems, jei kartais apsirinka, ničniekas negresia.

Oi ne. Užvesdama tą tema kažkaip dar buvau nusiteikusi 50x50 - visgi smalsu, gal šįkart patikėt (ech, pagavo mane su tuo stebuklingu "lieknina, bet ne per staigiai, taigi sveika ir viskas gerai")? Dabar, žiūriu, bet kokia viltis patikėti žlunga. Sveikatinuosi senomis geromis priemonėmis, o "stebuklingam sulieknėjimui" skirtus pinigėlius jau išleidau Pilateso treniruočių abonementui biggrin.gif
Džinė
QUOTE(Salsa @ 2011 11 17, 14:12)
o "stebuklingam sulieknėjimui" skirtus pinigėlius jau išleidau Pilateso treniruočių abonementui biggrin.gif
*


thumbup.gif super. Išties, labai gražus pasisakymas didis.gif
giedrumelis79
sveikos as irgi buvaususigundzius siuo stebuklu,mazosios mano hemoglobinas zemas,man ji rekomendavo, kaip stebukla stiprinanti krauja,bet potokiu pasiskaitymo nedrysiu jo pirkti ir vaikui duoti g.gif blink.gif
Salsa
QUOTE(giedrumelis79 @ 2011 11 20, 10:24)
mazosios mano hemoglobinas zemas,man ji rekomendavo, kaip stebukla


Investuok į gerą sulčiaspaudę, ir bus stebuklas. Burokėlių sultys (jei reikia - pagardintos obuoliu, trupučiu citrinos sulčių ar pan.) - pats geriausias vaistas wink.gif
tani301
QUOTE(Salsa @ 2011 11 20, 11:52)
Investuok į gerą sulčiaspaudę, ir bus stebuklas. Burokėlių sultys (jei reikia - pagardintos obuoliu, trupučiu citrinos sulčių ar pan.) - pats geriausias vaistas wink.gif
*


drinks_cheers.gif būtent taip pakėliau savo dukrytei hemoglobiną nuo 80 iki 109
tani301
QUOTE(tani301 @ 2011 11 21, 12:03)
drinks_cheers.gif  būtent taip pakėliau savo dukrytei hemoglobiną nuo 80 iki 109
*


per 3 savaites mirksiukas.gif
Daliuke_
QUOTE(Džinė @ 2011 11 17, 15:45)
Sveikos smile.gif

na, man teko garbė, vakar susipažinti su šiuo nauju pasaulio stebuklu biggrin.gif

Na, kadangi aš esu Gal per daug nepatikli, išklausius paskaitą, grįžau namo ir įnikau ieškoti internete informacijos.

Čia tik keletas TIK MANO pastebėjimų dėl baobablife miltelių sudėties, ką radau:

"BAOBABLIFE" SUDĖTIS:
maltodekstrinas, baobabų (Adansonia digitata) vaisių minkštimas*, konžako (Amorphophallus konjac) gliutamananas, vaisių oligosacharidai, pektinai (dekstrozė), inulinas, acerolos (Barbadoso vyšnia, Malpighia glabra) ekstraktas (maltodekstrinas), askorbo rūgštis (vitaminas C), spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių koncentratas (maltodekstrinas), citrusinių vaisių aromatas, sukralozė, kalio acesulfamas.

  * Ingredientai gauti biokultūrų būdu.
Neturi cholesterolio, becukris, be parabenų, natūralaus aromato.

Paieškojau internete, ir ką randu:

Acesulfamas K (angl. Acesulfame potassium; Acesulfame K; Ace K) - neįsisavinamas dirbtinis saldiklis, Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E950. Prekiniai pavadinimai Sunett ir Sweet One. Kalio acesulfamo naudojimo kritikai teigia, kad ši cheminė medžiaga nėra pakankamai ištirta ir gali būti kancerogeniška. Skelbiamos kelios potencialios problemos, susijusios su acesulfamo vartojimu ir pagrįstos eksperimentais su gyvūnais. Viena šių problemų yra eksperimentai, parodę kad kalio acesulfamas žiurkėse skatina insulino išskyrimą proporcingai acesulfamo dozei, kas galbūt gali pasunkinti reakcinę hipoglikemiją (gali ištikti hipoglikemijos priepuoliai).

Tai mano supratimu, griežtai negalima diabetikams, o man įrodinėjo, kad tai diabetikams yra nuostabu.
Na... as ne ka daugiau patikli nei jus smile.gif, beje irgi visa interneta isknisau, tai... cia tik del

Sukralozė ir kalio acesulfamas.

E950* - Acesulfamas K (Acesulfame potassium)Funkcija:
Saldiklis Acesulfamas K (angl. Acesulfame potassium; Acesulfame K; Ace K) - neįsisavinamas dirbtinis saldiklis, Europos Sąjungos E numerių sąraše esantis E950. Prekiniai pavadinimai Sunett ir Sweet One

Jį 1967 m. atsitiktinai atrado vokietis chemikas Karlas Klausas (Karl Clauss), dirbęs Hoechst AG (dabartinė Nutrinova). Savo chemine sandara kalio acesulfamas yra 6-metil-1,2,3-oksatiazino-4(3H)-ono 2,2-dioksido kalio druska.

Savybės

Tai balti kristaliniai milteliai, kurių molekulinė formulė yra C4H4KNO4S, o molekulinė masė - 201,24.

Kalio acesulfamas yra 180-200 kartų saldesnis už sacharozę, tiek pat saldus kaip ir aspartamas, dukart mažiau saldus už sachariną, keturis kartus mažiau saldus už sukralozę.
Kaip ir sacharinas acesulfamas turi kartoką poskonį, ypač būdamas didelės koncentracijos. Kraft Foods užpatentavo natrio ferulato naudojimą acesulfamo poskoniui nuslėpti.[3] Acesulfamas K dažnai maišomas su kitais saldikliais (paprastai aspartamu ar sukraloze). Teigiama, kad šių mišinių skonis labiau primena sacharozės skonį ir kad abu ingredientai veikia sinergiškai ir mišinys saldesni negu atskirų komponentų saldumų suma.

Skirtingai negu aspartamas kalio acesulfamas yra stabilus karštyje net saikingoje rūgštinėje ar bazinėje aplinkoje, todėl gali būti naudojamas kepamuose gaminiuose ar ilgo laikymo produktuose. Gazuotuose gėrimuose kalio acesulfamas beveik visada naudojamas su kokiu kitu saldikliu (aspartamu ar sukraloze). Naudojamas jogurtuose, nealkoholiniuose gėrimuose, saldainiuose bei kituose konditeriniuose gaminiuose.
Kalio acesulfamą naudoja ir farmacijoje kaip nemetabolizuojamą saldiklį, kuris gerina kramtomų ir geriamų preparatų skonį.

Saugos klausimai

Dėl kalio acesulfamo, kaip ir aspartamo, sacharino, sukralozės ir kitų saldiklių, saldesnių už sacharozę, saugumo kartais kyla abejonių. Šių saldiklių tyrimai iki šiol patikimai neparodė jų nesaugumo, todėl JAV Maisto ir vaistų administracija (angl. Food and Drug Administration; FDA) leidžia naudoti šias medžiagas kaip bendros paskirties maistinius saldiklius.

Kalio acesulfamo naudojimo kritikai teigia, kad ši cheminė medžiaga nėra pakankamai ištirta ir gali būti kancerogeniška, nors kaltinimus kancerogeniškumu atmeta tiek JAV FDA, tiek atitinkamos ES institucijos.

Skelbiamos kelios potencialios problemos, susijusios su acesulfamo vartojimu ir pagrįstos eksperimentais su gyvūnais. Viena šių problemų yra eksperimentai, parodę kad kalio acesulfamas žiurkėse skatina insulino išskyrimą proporcingai acesulfamo dozei, kas galbūt gali pasunkinti reakcinę hipoglikemiją (gali ištikti hipoglikemijos priepuoliai)

Tyrimai su laboratoriniais graužikais neparodė, kad į organizmą patenkantis kalio acesulfamas didintų auglių susidarymo tikimybę.

Informacijos šaltinis: http://lt.wikipedia.org/wiki/Acesulfamas_K

http://www.maistogidas.lt/maisto-priedai/e...?p=ekodai_e_274

http://mapyourinfo.com/wiki/lt.wikipedia.o...cesulfamas%20K/ (ant kiekvieno pilkai pazymeto sakinio uzvedus pele, rodo ats)

http://a.hostoi.com/sveikata.php?id=skaity...lius,_fermentus

Tai kad ..................

apie kitus produktus irgi info pilna smile.gif Kas liecia vaikus ir niescias moteris, tai gal visgi reik ne klausyt ka sako pardavejas, o tartis su gydytojais????

cia siaip... pastebejimas smile.gif
Čiungačkukas
Sveikos, merginos,

žiūriu šioje temoje nieko naujo. Tos, kurios vartoja - giria, tos kurios bijo - smerkia. Gerai pastebėjo, kad žmogui baisu yra pasitikėti konsultantu, kurio išsilavinimas yra niekuo nesusijęs su maisto sauga, farmacija, medicina ar pan. Tačiau tos moterys, kurios dirba kompanijoje, daro tik tai, ką darote ir jūs pačios šiame foruma - ir jos, ir jūs pasakojate apie tuos dalykus, kurių nei vienų, nei kitų išsilavinimas neleidžia suvokti kai kurių fundamentalių dalykų smile.gif 4u.gif .
Atsiprašau visų "mėgėjų" už netaktą g.gif. Leidžiu sau pasisakyti tokiais klausimais, kai kažkas labai gerai susirenka informaciją, bet nesugeba jos apibendrinti arba įvertinti dėl tam tikrų žinių stokos biggrin.gif
Salsa
QUOTE(Čiungačkukas @ 2011 11 30, 11:57)
Gerai pastebėjo, kad žmogui baisu yra pasitikėti konsultantu, kurio išsilavinimas yra niekuo nesusijęs su maisto sauga, farmacija, medicina ar pan.


Ne visai tiksliai pastebėta wink.gif
pavyzdžiui, aš pati labai nepasitikiu žmonėmis, kurie man rekomenduoja tik konkrečios firmos produktus. Nes jie turi aiškų tikslą - parduoti bet kokia kaina. Taigi tokiais atvejais renkuosi itin atsargiai.
Visai kas kita, kai, tarkim, vaistininkė pasiūlo: galit imti šiuos vitaminus, dar panaši sudėtis yra tų ir anų. Man pačiai skaniausi va šitie, bet jei jums medaus (apelsinų, aviečių ir t.t.) skonis nepatinka - tada imkit va tos firmos vitaminus. Ir taip toliau.
Arba pasitikiu gydytoja,kuri pasiūlo keleto rūšių vaistus, pasako, kuo jie skiriasi.

Bet kai firmos atstovas išsijuosęs liaupsina savo firmos gaminius,į liaupses žiūriu labai pro pirštus.
Di72
Kas liečia vaistine - drįsčiau paprieštarauti cool.gif Mano draugė dirba vienoje iš vaistinių. Tai joms ten yra griežtai nurodytą kokius vaistus, papildu ir t.t siūlyti. (Firmos už tai vaistinei moka) mirksiukas.gif

QUOTE(Salsa @ 2011 11 30, 14:07)
Ne visai tiksliai pastebėta wink.gif
pavyzdžiui, aš pati labai nepasitikiu žmonėmis, kurie man rekomenduoja tik konkrečios firmos produktus. Nes jie turi aiškų tikslą - parduoti bet kokia kaina. Taigi tokiais atvejais renkuosi itin atsargiai.
Visai kas kita, kai, tarkim, vaistininkė pasiūlo: galit imti šiuos vitaminus, dar panaši sudėtis yra tų ir anų. Man pačiai skaniausi va šitie, bet jei jums medaus (apelsinų, aviečių ir t.t.) skonis nepatinka - tada imkit va tos firmos vitaminus. Ir taip toliau.
Arba pasitikiu gydytoja,kuri pasiūlo keleto rūšių vaistus, pasako, kuo jie skiriasi.

Bet kai firmos atstovas išsijuosęs liaupsina savo firmos gaminius,į liaupses žiūriu labai pro pirštus.
*

Čiungačkukas


Salsa, aš tau pavydžiu, nes tu turi labai gerą vaistininką, laikykis jo. Na bet manęs asmeniškai nėra aplankiusi tokia sėkmė smile.gif. Man siūlo tuos vaistus, kurių reklama šiuo metu rodoma televizijoje ar įvairiuose žurnalų reklamos skiltyse. Net ir mūsų pediatrė (nuostabi gydytoja), tačiau koks keistas sutapimas, bet mano vaikams išrašydavo irgi dažniausiai tik reklamuojamus vaistus. Galbūt pasakysite, kad tai farmacijos naujovė, todėl ir siūlo. Galbūt. Bet kai tą vaisto pavadinimą gydytoja užrašo ant reklaminio vaistų lapelio, tai net bukis supras, kaip gydytoja "prisiduria" prie algos g.gif . Čia ne tik mūsų pediatrė, ta pati istorija su ginekologe, odontologe, terapeute ir t.t. ir mūsų sveikatos priežiūros centre, ir ten, kur registruoti tėvai, ir ten, kur uošviai, ir ten, kur sesuo. Visi skirtinguose miestuose ir visur tas pats užburtas ratas.
O šiaip pažįstu ir bendrosios praktikos gydytojų ir farmacininkų, kurie yra labai geri pažįstami, taigi labai nesislėpdami pasipasakoja kur ir už kokių farmacinių kompanijų pinigus jie važiuoja pasiilsėti egzotiniuose kraštuose. Man čia toks tinklinis marketingas ir toks akių dūmimas, tik bėda, kad nuo sistemos nepabėgsi, tai tenka vėl ir vėl grįžti pas tuos pačius gydytojus.
Salsa
QUOTE(Di72 @ 2011 11 30, 16:49)
Kas liečia vaistine - drįsčiau paprieštarauti  cool.gif  Mano draugė dirba vienoje iš vaistinių. Tai joms ten yra griežtai nurodytą kokius vaistus, papildu ir t.t siūlyti. (Firmos už tai vaistinei moka)  mirksiukas.gif
*Dėl to ir rašau - kad pasitikiu tada, kai pasiūlo keletą, skirtingų firmų preparatų. Jei giria vieną vienintelį - vertinu kaip reklamą. Bet vis tiek vaistinėje vaistus pirkdama pasitikiu labiau, nei kad pirkčiau ką nors iš konsultantų. Ne dėl konsultantų išsilavinimo. O dėl to popieriuko, sertifikatu vadinamo: jei preparatas legalus, patvirtintas reikiamų instancijų - tai bent jau šiokia tokia prielaida, kad jis pakankamai saugus. Aišku, net ir tarp legalių preparatų pasitaiko brudo, bet čia jau visiška paranoja turėtų būti, kad vaistines apeičiau. Man ji, matyt, tik dalinė, tad iš esmės skersakiuoju į konsultantus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Čiungačkukas @ 2011 11 30, 17:06)
Salsa, aš tau pavydžiu, nes tu turi labai gerą vaistininką, laikykis jo.


Asmeninių vaistininkų neturiu. Bet va kaip tik pediatre ir pasitikiu. Taip, vaistų pavadinimus dažnai rašo ant reklaminių lapelių. Bet lapelis būna vieno vaisto, o pavadinimą užrašo dažnai kito biggrin.gif

Tiesiog jei tik yra galimybė ir to poveikio vaistas - ne vienintelis, visada pasako, iš ko galima rinktis, ir jau tada aš sprendžiu, kas geriau vaikui - sirupas ar tabletės, apelsinų skonio pastilės nuo gerklės skausmo, ar kakavinės (kaip tik šis argumentas lėmė, kad mėgstu vaikams pirkti būtent Faringoseptą smile.gif) Beje, labai džiaugiuosi, kad mūsų gydytoja visada greta vaistų sumini ir homeopatinius preparatus ir liaudiškas priemones, ką galima padaryti sergant viena ar kita liga. Va tada ir akivaizdu: na nėra reklamos jos kabinete, nėra thumbup.gif

Ne į temą čia truputį, bet labai patiko msų pediatrės "reklama" skiepui nuo rotaviruso. Paklausė, ar nenorėčiau vaiko paskiepyti nuo rotaviruso. Aš tik pakėliau antakius - sakau, o jūs manote, kad to reikia? "Ne, - atsakė, - Bet aš turiu jums pasiūlyti" biggrin.gif Tuo ir baigėsi kalba smile.gif

Daliuke_
QUOTE(Čiungačkukas @ 2011 11 30, 13:57)
Sveikos, merginos,

žiūriu šioje temoje nieko naujo. Tos, kurios vartoja - giria, tos kurios bijo - smerkia.O kaip gali negyrti. jei tai darai ne is jautimos, nu kaip tipo jauciuosi vien pasakoju, o irodymais remiesi tyrimus pasidarius smile.gif, as pakolkas juo atsidziaugt negaliu, nes paskutiniu metu tai tik vienos mintys buvo "duok die.., kad tik greiciau baigtusi mano kancios..... As tai tiesiog jau tingiu ir nematau reikalo cia kazkam kazka irodinet, Man jis tiko, patiko, matau rezultatus Naudosiu maziausiai keturis men, ilgiausiai metus, o jei pasitvirtins del osteoporozes mano mintys , bandymai ir noras, tada ir visa gyvenima ji vartosiu.
Ir nematau as nieko brangaus jame, kadangi pati esu rukale, tai tiesiog pokelis cigareciu + prie rukomu, tai jei jau negaila atsiprasant dumais paleisti ir savo sveikata esti (tik nemoralizuokit, isbandziau visus imanomus metimo budus, deje, nera Valios, tai... nei pats biesas nepades) tai jau del matomos sveikatos naudos kad i diena praleisu 8 lt, manau tikrai sau tik pliusiuka uzsidesiu, nes gal tada pritruksiu litu ant dumais paleidziamo brudo...
O kas liecia vaistininkiu, daktaru ir t,t, tai itariu Salsa labai mazai gyvenime problemu turejot su sveikata, o ir problemos buvo juokingos (ir dekui die...), nes jei butu nors kiek daugiau bedu pas jus ir tekia pavartot ne vien papildus ar vitaminus, manau cia taip drasiai neteigtumet apie patikimuma musu mediku smile.gif, bet... kiekvienam savo, kuom tiket, kuom netiket, tiesiog kaip pats zmogus tunelio gale, po beveik dvieju metu daktaru gydimo, randi sviesa, pas jusu taip nemegstamus platintojus .... tai ka daugiau cia gali gyrti ar peikti tongue.gifČiungačkukas
QUOTE(Salsa @ 2011 11 30, 18:13)
Beje, labai džiaugiuosi, kad mūsų gydytoja visada greta vaistų sumini ir homeopatinius preparatus ir liaudiškas priemones, ką galima padaryti sergant viena ar kita liga.
*O va, tarp kitko, čia Salsa paminėjo tas liaudiškas priemones. Tai tarp kito, merginos, čia bus visai ne į baobabo temą, bet pasakysiu. Kai perkate iš vaistinės vaistažoles, tai žinokite, kad jei ant jų pakuotės nėra parašyta "ekologiškos", tai tos vaistažolės augintos su pesticidais. Ypač auginant vaistažoles yra naudojami herbicidai. Čia galite net nediskutuoti su manimi - tai MANO sritis smile.gif. Taigi ... būkite budrios.

QUOTE(lekstenas @ 2011 11 16, 23:57)
Butent vienintelis tokia pat sudetimi produktas viena su kitu sudejus ir  yra 4.3.2.1Slim (Ingredients Maltodextrin, Konjac (Amorphophallus Konjac), glucomannan, Xanthan gum, Pectin (with sodium and potassium tartrate, sodium polyphosphate), Inulin, Acidifier- citric acid, Anti caking agent, calcium carbonate , Green apple flavouring, Sweetener, Sucralose 14 sachets per box For Adults Only Green Apple flavour Sweetner - Sucralose)
na tik baobablife neturi tos gumos kazkokios ir pridejo "baobabo" del pavadinimo biggrin.gif bei vt.C (acerolos)
kaip minejau - niekas ten nauju formuliu neisradinejo :DDD

*Manau, merginos mums reikėtų pažaisti žaidimą "Rask 10 skirtumų" smile.gif. Asmeniškai matau, kad ne tik 3 ingredientai skiriasi (baobabas, acerola, ksantamo guma).
O dėl "formulės", tai visas mūsų maistas yra tam tikra formulė: sviestas nuo riebalų mišinio skiriasi irgi tik "formule", rafinuotas aliejus nuo nerafinuoto - irgi tik "formule" biggrin.gif . Labai tikiuosi, kad "BaobabLife" yra ta formulė, kuri bus verta dėmesio g.gif .
Daliuke_
QUOTE(Čiungačkukas @ 2011 12 06, 00:13)
Manau, merginos mums reikėtų pažaisti žaidimą "Rask 10 skirtumų" smile.gif. Asmeniškai matau, kad ne tik 3 ingredientai skiriasi (baobabas, acerola, ksantamo guma).
O dėl "formulės", tai visas mūsų maistas yra tam tikra formulė: sviestas nuo riebalų mišinio skiriasi irgi tik "formule", rafinuotas aliejus nuo nerafinuoto - irgi tik "formule"  biggrin.gif . Labai tikiuosi, kad "BaobabLife" yra ta formulė, kuri bus verta dėmesio  g.gif .
Tai as irgi ir i Baobabo tema ir kartu nevisai..., zodziu taip, vakar buvau pas reumotologe ir rodikliai tiek kraujo, tiek kaulu isisavinimo kalcio yra Superiniai, aciu Baobablife, bet, baobablife nera vitamino D3, o jis man prie osteporozes yra Butinas, nugis zinokit pradejau mastyt ka cia padarius, kad nenumirus, ir kaip su kokiu plaktuku kas i makaule butu tvojes doh.gif , cia sakau, truputi ne i tema bus, zodziu esu gulejusi Kulautuvoj vaiku sanatorijoj (6-7 kl) du metus del plauciuose turimu dvieju skyliu kaip penkios rusiskos kapeikos, kraujais nekosejau, savijauta buvo irgi gera, rado darant nuotrauka plauciu, ir aisku kaip vaika (vaikams gal sakyciau daugiau demesio skiria del ligu nei vidutinio amziaus zmonems) iskart patalpino i ta sanatorija, nu ir, mergaites, musu gydymas buvo toks: Grieztas rezimas (valgymo, pasivaiksciojimu, jokiu perdem fiziniu pratimu, tiesiog eidavom pasivaiksciot aplink visa kulautuva) IR biggrin.gif kaip nebutu keista, ogis tris kart per diena, GRIEZTAI, turejom suvartoti (vieno karto) 20gr SVIESTO (nugis, senas pamirstas budas gauti natauraliai vitamino D, kuriame yra ir D2, ir D3, plius, jokiu pasaliniu nusedimu D3 kepenelese)) ne misinio, bet tikro sviesto, tu ji turejai suvalgyt kaip tik nori, kad ir per subine susikisti ax.gif , na ir per pietus ersketroziu sirupo didelis valgomas sausktas, PSIO... visas gydymas toms plautinems TBC skylems.

Tai griztu prie esmes, kadangi sakau, baobablife nera vitamino D, as prie jo pradejau del osteoporozes ir kad geriau isissavintu kalci, kurio sitame produkte super pakankamai, vartoti tikra sviesta, dienos norma gaunasi 60 gr. Reumotologe ,mano dabartine, superine daktare is KMUK ateinanti tam tikromis dienomis i Dainavos poliklinika, aisku pradzioj mano sumanymas jai pasirode keistas, nes kaip ir visi skeptiskai ziuri i baobabo si produkta, bet as jai motyvavau faktais savo sumanyma ir ji visgi sutiko, ir mes dabar darom eksperimenta, as pas ja turiu pasirodyt sausio 15 diena, vel turesiu pasidaryti kraujo tyrimus, norejau gi ir to ar Dexa, ar to is kulno tyrimo kur daro, maniau kad jie nekenksmingi, bet ji pasake NE, vot sito daryt nereikia, sake man uzteks ir kraujo tyrimo rodikliu. Tai ziuresim ka cia rodys tie kraujo rodikliai, bet kazkodel labai tikiu, kad as busiu deka Baobablife ir naturalaus vitamino D (kurio gausiu is sviesto) atradusi kelia i pagijima ar bent sustabdysiu ostoporozes didejima ir uzkoncervuosiu ta esama -3 laipsni.

Vis parasysiu savo rezultatus, bent siai akimirkai jauciuosi kaip vaikas gaves issvajota zaisla blush2.gif tongue.gif
Čiungačkukas
QUOTE(Džinė @ 2011 11 17, 13:45)
Sukralozė (E-955) - dirbtinis saldiklis, kuris savo poveikiu ir sudėtimi pakankamai artimas medžiagai, pasaulyje žinomai DDT trumpiniu (liaudyje vadinamas "dustu"). cool.gif  Tai nuodingas chloro ir anglies junginys trichlorgalaktosukrozė.

*Tiesa, toms, kad domisi Baobablife ingredientais galiu šiek tiek praplėsti akiratį. Atleiskite, labai gerai žinau žemės ūkyje naudojamus pesticidus (tokius, kaip jūsų cituojamą DDT "dustą"), tačiau niekaip nerandu tiesioginio ryšio su sukraloze. Cheminė sukralozės formulė panaši ne į DDT, o cukraus formulę, nes jei dar yra žmonių, nepakankamai išnaršiusių informaciją apie sukralozę, galiu pasakyti, kad sukralozė ir yra išgaunama iš cukraus. "Mokslininkai per 20 bandymo metų įrodė, kad šį pakaitalą gali vartoti ir nėščios, ir maitinančios moterys, ir vaikai. Sukralozę gali vartoti ir sergantieji diabetu, nes ji nedidina cukraus kiekio kraujyje, neskatina išskirti insuliną"
http://www_sveikatossodas_lt/index.php?lan...82&tid=1163

Na, man norėtųsi tikėti ir šia Jungtinių Valstijų Federalinės vaistų valdybos (U.S. Food and Drugs Administration) citata smile.gif, nes ši organizacija tokiomis frazėmis nesimėto:
"In determining the safety of sucralose, the FDA reviewed data from more than 110 studies in humans and animals. Many of the studies were designed to identify possible toxic effects, including carcinogenic, reproductive, and neurological effects. No such effects were found, and FDA's approval is based on the finding that sucralose is safe for human consumption."
sokoladziausias
Laba diena,

Prisikaiciau daug visokiu atsiliepimu apie Baobablife ir visi dazniausiai teigiami. Zinau kad dar yra ir Biokremai. Ka apie juos galetumete pasakyti gero? blogo? gal kas vartoja tai kazka is patirties?

Gal kazkas zino daugiau apie ta kompanija Color of life ? Apie ju tinkline sistema, ar ji istikruju taip veikia? Apie ta premijavima? ir ar seip verta jungtis prie ju "komandos" ir ko is ju galima tiketis. Tikiuosi atviru atsakymu o ne reklamines agitacijos smile.gif

Dekui
Salsa
Kiek domėjausi ir radau internete, tai Colours of Life labiausiai paplitę Rusijos ir Ukrainos rinkoje, kitur apie juos info neradau, neužkliuvo akis už jokio Vakarų Europos šaltinio, kad ten ta kompanija reikštųsi. Kaip tik šis faktas mane labiausiai privertė suabejoti kompanijos patikimumu...
aiskauda
Sveiki!
Kaip ir zadejau, parasysiu atsiliepimus apie Baobab life. O istorija tokia, kad kai supazindino su sios kompanijos produktu, labai akcentavo apie svorio sumazejima (sake labai padeda, keli asmenys yra numete nemazai svorio, na kaip cia nesusigundysi... blush2.gif ). Nors nezinojo problemos apie mano cholesterolio padidejima bet ir pataike kaip pirstu i aki - mazina cholesteroli kraujyje thumbup.gif . Na dar pasiskaiciau forumuose rusu kalba, uzkliuvo ypac akcentuojamas energijos padidejimas. o energijos po parinio darbo labai labai truksta. wacko.gif Siu triju pagrindiniu pasikeitimu tikejausi labiausiai. O dabar rezultatai:
svoris nesumazejo, cholesterolis kraujyje ne tik kad nesumazejo bet dar ir padidejo doh.gif , energijos daugiau neatsirado. Isvada - visiskas s..... ir pinigai isleisti vejui... cool.gif verysad.gif doh.gif
Tokis tad mano patyrimas.
Salsa
Tą menamą energijos antplūdį, jaučiu, labai paprasta paaiškinti: išleidi krūvą pinigų - ir tenka suktis greičiau, kad pateisintum, jog neišmetei į balą biggrin.gif

Šiaip jau stebuklingais energijos šaltiniais apskritai netikiu - na, tokiais,kurie nieko nekeičiant gyvenimo būde, staiga iš miegančios meškos padarytų straksinčią voverytę. Tiksliau, tokių yra. Bet už jų vartojimą ir laikymą baudžia, o ilgalaikis poveikis sveikatai - šiurpus doh.gif
aiskauda
QUOTE(sokoladziausias @ 2012 01 24, 17:34)
Laba diena,

Prisikaiciau daug visokiu atsiliepimu apie Baobablife ir visi dazniausiai teigiami. Zinau kad dar yra ir Biokremai. Ka apie juos galetumete pasakyti gero? blogo? gal kas vartoja tai kazka is patirties?

Gal kazkas zino daugiau apie ta kompanija Color of life ? Apie ju tinkline sistema, ar ji istikruju taip veikia? Apie ta premijavima? ir ar seip verta jungtis prie ju "komandos" ir ko is ju galima tiketis. Tikiuosi atviru atsakymu o ne reklamines agitacijos smile.gif

Dekui
*Ka galima pasakyti apie ju tinklini marketinga - ideja gal ir nebloga, tik labai jau maza produktu pasiula, produkto kaina sakyciau ispusta. cool.gif Ar verta jungtis? Turi gerai pasvarstyti kiek esi pasiruosusi ideti savo laiko, jegu pastangu, nes itikinti zmogu kad jam butent reikia sio sakciau nepigaus produkto, labai nelengva. Nezinau apie koki premijavima turi omenyje, bet jei apie ta, kuris sakyciau yra tavo uzdarbis, tai labai gerai issiaskink visa sistema, nes bent jau man ne is karto pasake apie visokias papildomas salygas, o jos pradejo lysti tik paskiau - turi buti aktyvus kiekviena menesi(!), pinigus perves tik tuo atveju, jei pervedamu pinigu suma virsys tam tikra suma (atrodo 50, tikslai nepamenu....). Kad aiskaiu butu pabandysiu paaiskint - tarkim tavo surastas zmogus isigijo paketa, ir tau kaip ir priklausytu tarkim 25 eurai. Ju tau neperves, kol nesusikaups 50 euru suma, o taip atsitiks tokiu atveju jei dar bent vienas zmogus isigis paketa. Taigi, turi tureti po savimi bent jau 2 aktyvius zmones, kurie kas menesi isigytu po paketa, kitu atveju teoriskai turesi 25 eurus, praktiskai - spyga. lotuliukas.gif Beje, tie eurai galioja irgi tam tikra laika (velgi tiksliai nepasakysiu kiek - menesi, du, tris, o po to pradingsta.)

As asmeniskai nusprendziau isstoti is ju komandos. Salygos nepriimtinos, be to, negaliu zmonesm siulyti produkto, kurio veiksmingumu as abejoju (zr pasisakyma auksciau). unsure.gif Tai yra mano nuomone, i absoliucia nepretenduoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Salsa @ 2012 01 25, 14:24)
Tą menamą energijos antplūdį, jaučiu, labai paprasta paaiškinti: išleidi krūvą pinigų - ir tenka suktis greičiau, kad pateisintum, jog neišmetei į balą biggrin.gif

Šiaip jau stebuklingais energijos šaltiniais apskritai netikiu - na, tokiais,kurie nieko nekeičiant gyvenimo būde, staiga iš miegančios meškos padarytų straksinčią voverytę. Tiksliau, tokių yra. Bet už jų vartojimą ir laikymą baudžia, o ilgalaikis poveikis sveikatai - šiurpus  doh.gif
*Butent, kad to energijos antpludzio niekaip objektyviai neismatuosi. Jis labai subjektyvus ir priklauso nuo daugelio aplinkybiu. Vienas is ju Jusu minetas pasiteisinimas kad neismetei pinigu i bala. drinks_cheers.gif

Stebuklingais preparatais ir as nelabai tikiu, bet kai pasakoja tavo viena geriausiu draugiu ir dar tikina kad tikrai tikrai, silpnumo akimirka ir pasiduodi gundymam....... Veliau gailiesi, bet tai ka dabar - toks gyvenimas... ax.gif
Daliuke_
QUOTE(Salsa @ 2012 01 24, 18:41)
Kiek domėjausi ir radau internete, tai Colours of Life labiausiai paplitę Rusijos ir Ukrainos rinkoje, kitur apie juos info neradau, neužkliuvo akis už jokio Vakarų Europos šaltinio, kad ten ta kompanija reikštųsi. Kaip tik šis faktas mane labiausiai privertė suabejoti kompanijos patikimumu...Nelabai izvelgiu nepatikimumo, kad ji pirma paplito Rusijoj, Kazakstane ir Ukrainoj.

Pakomentuokit placiau, kodel jums tai atrodo nepatikima? Nes cia ne Faktas, kaip jus issireisket, kompanijos nepatikimumo.


QUOTE(aiskauda @ 2012 01 25, 15:17)
Sveiki!
Kaip ir zadejau, parasysiu atsiliepimus apie  Baobab life. O istorija tokia, kad kai supazindino su sios kompanijos produktu, labai akcentavo apie svorio sumazejima (sake labai padeda, keli asmenys yra numete nemazai svorio, na kaip cia nesusigundysi... blush2.gif ). Nors nezinojo problemos apie mano cholesterolio padidejima bet ir pataike kaip pirstu i aki - mazina cholesteroli kraujyje thumbup.gif . Na dar pasiskaiciau forumuose rusu kalba, uzkliuvo ypac akcentuojamas  energijos padidejimas. o energijos po parinio darbo labai labai truksta.  wacko.gif  Siu triju pagrindiniu pasikeitimu tikejausi labiausiai. O dabar rezultatai:
svoris nesumazejo, cholesterolis kraujyje ne tik kad nesumazejo bet dar ir padidejo  doh.gif , energijos daugiau neatsirado. Isvada - visiskas s.....  ir pinigai isleisti vejui... cool.gif  verysad.gif  doh.gif
Tokis tad mano patyrimas.Kodel jus visos maunat viska ant "vieno kurpalio"?

Visu pirma, kad nepadejo Jums, dar nereiskia, kad nepadeda ir kitam.
Visu antra, jei jusu mitybos racionas, gyvenimo budas ir visas poziuris i save, belekoks, tai jums nei pats dievas nepades.
Cia tas pats, kaip as geriau vaistus nuo rukymo, o valios pastangu idejau nuli..., tai kokio stebuklo as turejau laukti?
Papildyta:
QUOTE(aiskauda @ 2012 01 25, 15:44)
Ka galima pasakyti apie ju tinklini marketinga - ideja gal ir nebloga, tik labai jau maza produktu pasiula, produkto kaina sakyciau ispusta. cool.gif  Ar verta jungtis? Turi gerai pasvarstyti kiek esi pasiruosusi ideti savo laiko, jegu pastangu, nes itikinti zmogu kad jam butent reikia sio sakciau nepigaus produkto, labai nelengva. Nezinau apie koki premijavima turi omenyje, bet jei apie ta, kuris sakyciau yra tavo uzdarbis, tai labai gerai issiaskink visa sistema, nes bent jau man ne is karto pasake apie visokias papildomas salygas, o jos pradejo lysti tik paskiau - turi buti aktyvus kiekviena menesi(!), pinigus perves tik tuo atveju, jei pervedamu pinigu suma virsys tam tikra suma (atrodo 50, tikslai nepamenu....). Kad aiskaiu butu pabandysiu paaiskint - tarkim tavo surastas zmogus isigijo  paketa, ir tau kaip ir priklausytu tarkim 25 eurai. Ju tau neperves, kol nesusikaups 50 euru suma, o taip atsitiks tokiu atveju jei dar bent vienas zmogus isigis paketa. Taigi, turi tureti po savimi bent jau 2 aktyvius zmones, kurie kas menesi isigytu po paketa, kitu atveju teoriskai turesi 25 eurus, praktiskai - spyga. lotuliukas.gif Beje, tie eurai galioja irgi tam tikra laika (velgi tiksliai nepasakysiu kiek - menesi, du, tris, o po to pradingsta.)


Nelabai sioje vietoje supratau jusu. Tai jsu pati teigiate, kad pradejot DIRBTI sioje kompanijoje, o sukelet didziausia kipisa, kad 25 euru nepervs..., tai cia jusu toks tikslas tiek uzsidirbti??

Vel, kiekvienas skirtingai isivaizduojam darba. Tik kazkodel nei vienas nesiplesom, kur yra nustatytos darbo normos, kol ju neivygdai, negauni sutarto atlyginimo.....

Ar tikrai jums reikejo drabo??? Ar jus bandet dievui nematant ir neidejus jokiu pastangu Pralobti?

Nu .... Stebuklu tikrai nebuna......
Salsa
QUOTE(Daliuke_ @ 2012 02 01, 10:27)
Nelabai izvelgiu nepatikimumo, kad ji pirma paplito Rusijoj, Kazakstane ir Ukrainoj.

Pakomentuokit placiau, kodel jums tai atrodo nepatikima? Nes cia ne Faktas, kaip jus issireisket, kompanijos nepatikimumo.Nepatikimumo kriterijus Nr.1: Šios šalys minimos tarp labiausiai korumpuotų. Taigi tam, kad platintum ten kokį nors produktą, dokumentus galima sutvarkyti ne pateikiu-tikrina, o elementariu sumoku-patvritina principu. Rusija principingai tikrina ir kabinėjasi prie prekių vadovaudamasi tik išskirtinai politiniais sumetimais, kaip kad mūsų pieno gamintojų atžvilgiu. O visa kita - totalus bardakas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.2: Daugumoje buvusių sovietų bloko šalių realiai neveikia vartotojų gynimo sistema, nepopuliaru nepatikimiems prekės ženklams kelti teismo procesus, bent jau fizinių asmenų iniciatyva. Taigi ten kur kas atviresnis kelias pardavinėti šlamštą nei Vakarų Europoje. Ir atvirkščiai: jei prekė sėkmingai prigijo Skandinavijos šalyse ar Vokietijoje - tai jau savotiškas kokybės ženklas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.3: Rusijos, kai ir kitų buvusio bloko šalių, vartotojai vis dar nėra labai kritiški įvairių "stebuklingai veikiančių" prekių atžvilgiu. Ypač šalies glūdumoje, kur vis dar galioja stereotipas, esą užsienietiškas daiktas - tai gėris.

Tai štai, kai prekės platinamos išskirtinai tik tokiame ekonominiame ir socialiniame fone, kažkaip norom nenorom imu abejoti tų prekių patikimumu. Nes paprastai rimtos firmos, ypač tos, kurios platina palyginti brangius produktus, visų pirma stengiasi užkariauti ekonomiškai stipresnes šalis, kur pelno tikimybė didesnė. Ir atvirkščiai - firmelės, kurių tikslas - ne ilgalaikės perspektyvos, o smūginis pelno ir dėjimo į kojas scenarijus, kur kas dažniau reiškiasi ten, kur jų po pasiplovimo ar nepasiteisinus viltims niekas nei puls, nei teis nei kitaip linksniuos. Rusija tokiems dalykams - tikras Eldoradas smile.gif
Čiungačkukas
QUOTE(Salsa @ 2012 02 01, 13:21)
Nepatikimumo kriterijus  Nr.1: Šios šalys minimos tarp labiausiai korumpuotų. Taigi tam, kad platintum ten kokį nors produktą, dokumentus galima sutvarkyti ne pateikiu-tikrina, o elementariu sumoku-patvritina principu. Rusija principingai tikrina ir kabinėjasi prie prekių vadovaudamasi tik išskirtinai politiniais sumetimais, kaip kad mūsų pieno gamintojų atžvilgiu. O visa kita - totalus bardakas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.2: Daugumoje buvusių sovietų bloko šalių realiai neveikia vartotojų gynimo sistema, nepopuliaru nepatikimiems prekės ženklams kelti teismo procesus, bent jau fizinių asmenų iniciatyva. Taigi ten kur kas atviresnis kelias pardavinėti šlamštą nei Vakarų Europoje. Ir atvirkščiai: jei prekė sėkmingai prigijo Skandinavijos šalyse ar Vokietijoje - tai jau savotiškas kokybės ženklas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.3: Rusijos, kai ir kitų buvusio bloko šalių, vartotojai vis dar nėra labai kritiški įvairių "stebuklingai veikiančių" prekių atžvilgiu. Ypač šalies glūdumoje, kur vis dar galioja stereotipas, esą užsienietiškas daiktas - tai gėris.

Tai štai, kai prekės platinamos išskirtinai tik tokiame ekonominiame ir socialiniame fone, kažkaip norom nenorom imu abejoti tų prekių patikimumu. Nes paprastai rimtos firmos, ypač tos, kurios platina palyginti brangius produktus, visų pirma stengiasi užkariauti ekonomiškai stipresnes šalis, kur pelno tikimybė didesnė. Ir atvirkščiai - firmelės, kurių tikslas - ne ilgalaikės perspektyvos, o smūginis pelno ir dėjimo į kojas scenarijus, kur kas dažniau reiškiasi ten, kur jų po pasiplovimo ar nepasiteisinus viltims niekas nei puls, nei teis nei kitaip linksniuos. Rusija tokiems dalykams - tikras Eldoradas smile.gif
*Na, man irgi parūpo prisijungti. Apie baobabą nebenoriu kalbėti. Esu matyt iš tų klipatų šeimų, kuriuose sveikatos problemų turi ne vienas žmogus:). Taigi mano šeimoje tas stebuklingas baobabas padėjo 4 žmonėms. Nors naivių ir patiklių žmonių tarp mūsų nėra.
Tikrai garantuotai baobabas nepadės nė vienam tol, kol nepabandysit. Salsa, manau, kad tau net neverta kišti pinigų į šį produktą, kol sveikatos bėdų neturi g.gif . Nes jei per tą laiką, kol šioje temoje diskutuoji (nuo kokio rugsėjo turbūt smile.gif nepabandei, tai negriauk savo kritinio mąstymo žmogaus reputacijos ir nebandyk biggrin.gif .
Šiaip norėjau pakalbėti ne dėl baobabo, o dėl nepatikimumo kriterijų. Labai mane pralinksmino Salsa. Nes tai, ką Salsa mano apie Rusiją, tą pati aš manau ir apie Lietuvą doh.gif .
Kriterijus Nr. 1. Jei esate tie žmonės, kurie praleidžia savo gyvenimą ne tik Supermamoj, bet ir realioje erdvėje, tai turbūt pastebėjote, kad Lietuvoje korupcija nėra mažesnė nei Lietuvoje. Be to, teko man daryti korupcijos duomenų apžvalgos tyrimą, tai nustebtumėte, kad ji itin didelė Italijoje ir Graikijoje. O kaip Lietuvos korupcijos suvokimo indeksas (KSI), esate girdėje, kurioje vietoje mes esame??? Man tai gėda ...
Kriterijus Nr 2. Ar esate susidūrę realiame gyvenime asmeniškai su vartotojų teisių gynimu Lietuvoje? Jei ne, tai pabandykite. Turiu šia tema daug asmeninės patirties biggrin.gif . Nustebsite, kokius kelius jums reikės nueiti, kad įrodytumėte, kad jūs ne kupranugaris. Bet įrodysite tik sau.
Kriterijus Nr 3. Lietuva, kaip ir visos kitos TSRS šalys tebegyvena stebuklų šalies lūkesčiais. Pvz., gyvenimas nuo vieno dienos horoskopo iki savaitės horoskopo, kelias nuo vieno būrimo salono iki kito, loterijų bumas (stebuklų šalies iliuzija, kad pinigai paslėpti skaičių dėžėje), ekonominės šalies prognozės (ir lūkesčiai bigsmile.gif ) per TV, gyvenimas nuo vieno rožinio gyvenimo serialo iki kito ir kitos saviapgaulės.
Na, o vienaip ar kitaip, bet mes gydomės tik tomis priemonėmis, kurių reklama nuskamba per TV. Nepaisant mūsų kritinio mąstymo biggrin.gif . Ir kitaip negali būti, nes į reklamą nekištų tokių didelių pinigų, jei tai nepasiteisintų.


Daliuke_
QUOTE(Salsa @ 2012 02 01, 15:21)
Nepatikimumo kriterijus  Nr.1: Šios šalys minimos tarp labiausiai korumpuotų. Taigi tam, kad platintum ten kokį nors produktą, dokumentus galima sutvarkyti ne pateikiu-tikrina, o elementariu sumoku-patvritina principu. Rusija principingai tikrina ir kabinėjasi prie prekių vadovaudamasi tik išskirtinai politiniais sumetimais, kaip kad mūsų pieno gamintojų atžvilgiu. O visa kita - totalus bardakas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.2: Daugumoje buvusių sovietų bloko šalių realiai neveikia vartotojų gynimo sistema, nepopuliaru nepatikimiems prekės ženklams kelti teismo procesus, bent jau fizinių asmenų iniciatyva. Taigi ten kur kas atviresnis kelias pardavinėti šlamštą nei Vakarų Europoje. Ir atvirkščiai: jei prekė sėkmingai prigijo Skandinavijos šalyse ar Vokietijoje - tai jau savotiškas kokybės ženklas.

Nepatikimumo kriterijus Nr.3: Rusijos, kai ir kitų buvusio bloko šalių, vartotojai vis dar nėra labai kritiški įvairių "stebuklingai veikiančių" prekių atžvilgiu. Ypač šalies glūdumoje, kur vis dar galioja stereotipas, esą užsienietiškas daiktas - tai gėris.

Tai štai, kai prekės platinamos išskirtinai tik tokiame ekonominiame ir socialiniame fone, kažkaip norom nenorom imu abejoti tų prekių patikimumu. Nes paprastai rimtos firmos, ypač tos, kurios platina palyginti brangius produktus, visų pirma stengiasi užkariauti ekonomiškai stipresnes šalis, kur pelno tikimybė didesnė. Ir atvirkščiai - firmelės, kurių tikslas - ne ilgalaikės perspektyvos, o smūginis pelno ir dėjimo į kojas scenarijus, kur kas dažniau reiškiasi ten, kur jų po pasiplovimo ar nepasiteisinus viltims niekas nei puls, nei teis nei kitaip linksniuos. Rusija tokiems dalykams - tikras Eldoradas smile.gifSalsa, man neidomu, kodel kompanija Colors of Life pasirinko Rusijos ar Kazakstano rinka pirmiausia (jie beje turi oficialia sutarti, nes jei nezinojai, si kompanija yra ikurta Sveicarijoj, o ne rusijoj. (jei tau visgi labai rupi, pasidomek ir Sveicaru reikalavimais). Ir man del tavo siu isvardintu punktu, vistiek ne Faktas (kaip kad tau tai yra) kad ji nepatikima ar dar kazkas tokio, tuolab sakau, man kaip buvo idomu, as ieskojau ir radau viska, o ne SM'e rasiau, kad bele rasyti...

Man daug daug svarbiau yra tai, kad produkta priziuri, gamina ir paleidzia i rinka (nesvarbu kokia) Butent Prancuzijos labarotarija. Kadangi Prancuzija priklauso ES, manau daugiau komentaru ir nebekyla. O jei visgi tau vistiek kyla dvejoniu del produkto patikimumo, tada ieskok internete info kokie reikalavimai keliami prancuzijos labaratorijai, kuri gamina Colors of Life kompanijos produktus, rasyk uzklausas, zodziu rink info, jei tikrai domina, o ne tik cia atejus rasyk savo dvejones. Tada galesi parasyt -Tai Faktas.
Salsa
QUOTE(Čiungačkukas @ 2012 02 01, 17:32)
Nes tai, ką Salsa mano apie Rusiją, tą pati aš manau ir apie Lietuvą  doh.gif .

*
Pritariu. Lietuvą čia taip pat prijungčiau. Matyt, prijungė ir kompanija. Nes iš Rusijos ateina ir į čia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Daliuke_ @ 2012 02 01, 18:32)
1. si kompanija yra ikurta Sveicarijoj, o ne rusijoj. (jei tau visgi labai rupi, pasidomek ir Sveicaru reikalavimais).


2. Man daug daug svarbiau yra tai, kad produkta priziuri, gamina ir paleidzia i rinka (nesvarbu kokia) Butent Prancuzijos labarotarija. Kadangi Prancuzija priklauso ES, manau daugiau komentaru ir nebekyla.

3. O jei visgi tau vistiek kyla dvejoniu del produkto patikimumo, tada ieskok internete info kokie reikalavimai keliami prancuzijos labaratorijai, kuri gamina Colors of Life kompanijos produktus, rasyk uzklausas, zodziu rink info, jei tikrai domina, o ne tik cia atejus rasyk savo dvejones. Tada galesi parasyt -Tai Faktas.
*1. Įkurta Šveicarijoje, bet tenykštėje rinkoje produktų neplatina (ar bent jau neradau info). Kodėl?

2. Gamina Prancūzijoje, bet ten taip pat neplatina (arba irgi neradau info). Kodėl?

3. Kadangi išties kilo abejonių dėl patikimumo, kaip tik ir ieškau info internete. Ir radau tik dvejopo pobūdžio: rusų forumus, kur aktyviai reiškiasi produktų platintojai ir visaip giria produktą (praktiškai neradau atsiliepimų, kurie būtų TIK vartotojų, neužsiimančių platinimu) vienoje barikadų pusėje ir žmonės, kurie nepatenkinti agresyvia tinklinio marketingo verbavio sistema kitoje. Kita, ką radau- tai prikurta pačios firmos ar jos atstovų puslapių.

Tai va, rusų forumai pasėjo daugiau abejonių nei įtikino. Na, o ką kalba kompanijos atstovai - ir taip žinau. O kadangi nuoširdžiai sakau, produktas iš pradžių sudomino - dėl to ir pasikapsčiau. Prisipažinsiu, vyliausi, kad kažkas tas mano abejones išsklaidys. Kol kas taip nenutiko. Bet vis dar smalsu - o gal nutiks? biggrin.gif
Langiukas
QUOTE(Daliuke_ @ 2012 02 01, 18:32)
Man daug daug svarbiau yra tai, kad produkta priziuri, gamina ir paleidzia i rinka (nesvarbu kokia) Butent Prancuzijos labarotarija.
*


O jūs to Baobabo sertifikatus matėt? Jie yra rusiški ir tvirtinti Rusijoj smile.gif

O juk ligoniui paduok tablečių kreidos pagrindu ir pasakyk, kad tai yra stebuklingi, naujai išrasti vaistai būtent jo ligai gydyti. Ir patikėkit, pagerėjimą pajaus bet kuris įtikėjęs. Saviįtaiga didis reikalas good.gif
Daliuke_
Salsa,
ka isvardinai, Kodel??, sito turbut ne manes reiktu klausti, o tiesiogiai imones ikureju smile.gif Kodel jie pasirinko viena ar kita rinka pirmiausia. Ir man tai visai tas pats, ar jie pirma pas mus butu ieje i rinka, ar rusijoj, ar kazakstane...


karobke,
As rasau tik tai, ka pati aiskinausi ir kokius klausimus uzdavinejau kompetetingiems zmonems siuo klausimu del produkto patikimumo. Siulau ir jums ta padaryt. smile.gif

Sakot savitaiga g.gif tada gerai moku save iteiginet thumbup.gif , pati sau palinkesiu, kad taip ir toliau siu gabumu neprarasciau ax.gif tongue.gif
Salsa
QUOTE(Daliuke_ @ 2012 02 01, 20:15)
Salsa,
ka isvardinai, Kodel??, sito turbut ne manes reiktu klausti, o tiesiogiai imones ikureju smile.gif Kodel jie pasirinko viena ar kita rinka pirmiausia. Ir man tai visai tas pats, ar jie pirma pas mus butu ieje i rinka, ar rusijoj, ar kazakstane...Ar Rusijoj, ar Lietuvoje - mažas skirtumas. Bet kodėl Rusijoje, o ne Vakaruose (nors firma registruota ten) - čia jau didelis skirtumas. Ir žinant verslo mechanizmus ir ypatumus Rusijoje, norom nenorom peršasi nekokios išvados...

Beje, Lietuvoje, kiek suprantu, jie apskritai kol kas nėra įsiregistravę... Gal ES normos jiems - problema? g.gif
aiskauda
Laba. Na tiesiog nustebino ir pribloske kai kuriu pasisakymai...

Kodel jus visos maunat viska ant "vieno kurpalio"?

Visu pirma, kad nepadejo Jums, dar nereiskia, kad nepadeda ir kitam.


As ir nesakiau, kad kazkam nepades. TAi jau Jusu fantazijos vaisius!


Visu antra, jei jusu mitybos racionas, gyvenimo budas ir visas poziuris i save, belekoks, tai jums nei pats dievas nepades.

Oho! Mes asmeniskai pazystami kad sprendi apie mano "belekoki" poziuri i save? GAl pradek nuo saves cool.gif

Nelabai sioje vietoje supratau jusu. Tai jsu pati teigiate, kad pradejot DIRBTI sioje kompanijoje, o sukelet didziausia kipisa, kad 25 euru nepervs..., tai cia jusu toks tikslas tiek uzsidirbti??
Na ir vel Jus turite labai lakia fantazija. doh.gif As nekeliau jokio kipiso, tik atsakiau i klausima apie salygas.

Vel, kiekvienas skirtingai isivaizduojam darba. Tik kazkodel nei vienas nesiplesom, kur yra nustatytos darbo normos, kol ju neivygdai, negauni sutarto atlyginimo.....
[COLOR=blue]

Taip. tik va kai salygos atsiranda veliau tai toli grazu nera jau grazu. Apie firmos gera reputacija jau kalbet nebeverta. jau net nepaisant to, kad ji registruota Sveicarijoje. Kas beje kalbant apie registracija Sveicarijoje - deje, bet zinau ne viena firma uzsiimancia aferomis, kuri yra registruota Sveicarijoje, Austrijoje. O vat veikla vykdo Rusijoje, Kazakstane, Lietuvoje, LAtvijoje... Kazkokis tai jau girdetas scenarijus... g.gif
Papildyta:
[quote=Čiungačkukas,2012 02 01, 18:32]
Na, man irgi parūpo prisijungti. Apie baobabą nebenoriu kalbėti. Esu matyt iš tų klipatų šeimų, kuriuose sveikatos problemų turi ne vienas žmogus:). Taigi mano šeimoje tas stebuklingas baobabas padėjo 4 žmonėms. Nors naivių ir patiklių žmonių tarp mūsų nėra.


Kaip idomu... O tai kad esat platintoja nepadejo tiem 4 Jusu zmonem? O gal naiviu ieskot forume? g.gif
Daliuke_
Labas rytas,


aiskauda, as visu pirma atsiprasau jei jus izeidziau, visai neketinau ir neturiu tokios misijos, kad kazka izeisti, ar apdergti.

O dabar pabandysiu isdestyti savo mintis. Apie baobabo (konkreciai baobabo nauda) as radau ne vakar ir ne pries menesi, kadangi su sveikata turiu daug problemu, tiksliau su mineralu ir mikro elementu isisavinimu organizme, tai pradejau ieskoti internete, kuom galeciau pakeisti vaistiniu siulomus vitaminus i naturaliai isgaunamus (kad ir paciai zolytes ten plikyti, spiritu uzpilineti ar dar kazka tokio pavadinkim liaudisko), ir radau tikrai daug info, kaip kurios trinkturos , uzpilai ir t.t., man pasirode per bjaurus, kaip kuriu buvo neimanoma rasti LT ribose, tai pamacius tik bonkute Baobablife, as iskart pasakiau, kad man reik sito produkto. Manes niekas neikalbinejo, niekas per prievarta nesiule, ir isvis niekas Nesiule, tiesiog sakau, buvo sutapimas, kad pamaciau si produkta, zinojau ko tiketis is babobabo vaisiaus, ir pati, laisva valia, nusprendziau ji isbandyti, rezultatai pakolkas tenkina. Apie kitus komponentus nieko nerasau, nes ju LT jau buvo pilna ir beje, po siai dienai, mano protas nepriima Konzako sioje sudetyje, nes as skaitau, kad man nereik ten jokio svorio numesti ar dar kazko, bet kadangi cia mano jau supratimas apie organizmo valyma pasirodo buvo nelabai teisingai suprantamas, bet tas konzakas man nemaise sioje sudetyje, nu tai as ir nesureiksminu perdem. Visos kitos sudedamosios dalys man reikalingos, todel ir nekilo klausimu apie produkta, pirkti ji ar ne. Tiesa pasakius ir kaina nedomino, nes ta diena, buciau mokejus tiek, kiek butu paprase, kad ir 100 euru, bet cia todel, kad Man nebuvo ko prarasti, dejau visas pastangas, kad tik atrasti tai, ka priimtu ir isissavintu Mano organizmas.

Dabar griskim prie pacio produkto, nezinau ka jums pasakojo apie ji, kaip ikalbinejo ar dar visaip kaip gyre. Bet turbut esat suauges zmogus ir nu netikiu, kad pasakymas kaip jis numus cholesteroli arba duos energijos, kad jivartojant nukris stebuklingai virsvoris, ar dar kazka Padarys sita produktas, butu juokingas. Tai ne VAISTAI, jis negydo ir jis ne LIDA(taip pagarsejusi, o ir keikiama rusija nuo sito produkto po siai dienai).
Mano protu ir kiek jau tas mano issilavinimas leidzia suvokti, tai sitas produktas TIK PADEDA sureguliuoti visa organizmo funkcija, bet tikrai NEGYDO, ir NEDARO stebuklu. Tiesiog ji vartojant, per laika, jis sustiprina imuniteta, pakelia tonusa, sureguliuoja zarnyno funkcija ir visa kita. BET, jo vieno pagalbos manau tikrai neuztenka, turi ir maitinima prisiziureti, ir miegoti bent jau tas 6 valandas per para ir prisilaikyti to pacio maitinimo, jei tarkim cholesterolis per didelis, ar svori nori numesti ir t.t.
Ir tai dar nerodiklis, kad organizmas ji isisavins, sakau, tikrai isbandziau daug vitaminu, papildu ir visokiu TIKRAI GERU papildu. Daugeliui visi mano vartoti produktai KITIEMS Padejo, vienaip ar kitaip. Mano organizmas tiesigo Neisisavino ju ir tiek. TAI KA AS GALIU KALTINTI??? Nieko.... tiesiog ieskojau, nenuleidau ranku ir pakolkas galiu pasakyt, kad atitaikiau tai, ka mano organizmas priima ir isisavina. tai cia ka, mane dabar reik kazkaip apkaltint ar sakyt, kad ten as isiteigiau ir t.t. Tai tieisog normalu, vienam tinka vienas, kitam kitas, ir nemanau kad cia yra kazkas kaltas (turiu omeni gamintoja) ar kad tas produktas s... paskutinis.

Vat jei jums TEIGE, kad isgerus jo ivyks STEBUKLAS, arba kad sitas produktas jus ISGYDIS, tada taip, Jus pilna teise turit pykti, nes tai visiskas MELAS. Cia ne Vaistai ir joks ne STEBUKLAS. Gerai suderinti naturaliu produktu kiekiai ir sudaryta formule, kuri kiekvienam organizmui individualiai ir duoda ta nauda, o jei tiesiog organizmui nereik visu tu vitaminu, nu tai aisku, kad jus nieko ir nepajusit, logiska juk smile.gif, bet nereik teigti kategoriskai, kad tai visiskas s....

Kas del MLM darbo, mano protu, tai tikrai sunkus ir daug energijos ir pastangu reikalaujantis darbas, beje kaip ir visi darbai, neidesi pastangu, neturesi rezultatu.
Vel, as is jusu parasymo supratau, kad jums visa sio tinklinio marketingo sistema buvo NUTYLETA, arba tiesiog smulkiai neisaiskinta. TAIP jus turit teise pykti, turit teise iseiti is kompanijos, BET...PYKIT ne ant Kompanijos Colors of Life ir taip kategoriskai neteikit, kad cia aferistu banda, nepatikima kompanija, ar dar kazkas tokio (nepriimkit pazodziui, nes tuoj vel uzsipulsit, kad jus to nesaket). Nu jie jusu kiek supratau, nei apgavo, nei dar kazkaip kitaip nenuskriaude, prekes juk gavot, uz kurias susimokejot pinigus, to vadinamo atlyginimo nzn ar gavot ar ne, nes jei ten yra susitarimas, kad reik buti kas menesi aktyviam, tai cia tik nuo jusu priklause, aktyvinotes jus, ar ne. Bat cia jau vidine sios kompanijos sistema.

Bukit teisinga/-as, pykit ant to zmogaus, kuris jus pakviete i sia kompanija,kuris prigyre produkta uzgarantuodamas rezultatus, Mano protu, Tai tik jo klaida, kad nesugebejo pries istojant jums i sia kompanija, isigyjant produkta, neisaiskino smulkiai, aiskiai ir visu niuansu, juk ne kompanija asmeniskai jus ikalbejo, nutylejo ar dar kazkaip primonino...

Zodziu, baigiant savo rasliava, noriu pasakyti tik tiek, nu nebukim mes tokie kategoriski viskam ir nedarykim isvadu tik nuo savo patirties, kad papasakojot atvirai kaip buvo jums Aciu, pamoka manau bus vertinga ir pamokanti daugeliui, kad reik viska issiaiskinti iki smulkmenu, kad neliktu neatsakytu klausimu ir nesijaustum apgautas.
Faustinata
Nu, mergaitės, netikiu jokių kompanijų platinamais papildais ar vitaminais, kaip jie ten bepasivadintų. Jau iš mano aplinkos pakankamai daug buvo jų tikinčių ir vartojančių, ne tik čia minimais, bet laukiamas efektas buvo lygus nuliui, tai tik piniginė žymiai paplonėjo. Senai aišku, kad tai gerai sugalvotas BIZNIS. Toks gyvenimas, nieko nepadarysi, visi renkamės pagal savo suvokimą.
Ot, ką pastebėjau, kad platintojai gerai paruošti ar pasiruošę- psichologiškai smile.gif
atomi
Sveikos, mielosios. Apie šį produktą atsitiktinai informacijos radau internete, kadangi jos man nepakako, norėjosi plačiau kanors sužinoti, tad susisiekiau su pradininke Lietuvoje kuri šį produktą ir garsina. Esu iš Kauno, tad vykti toli nereikėjo.
Pirmą kartą nuvykusi radau besišypsančių moterų burelį, kurios šiltai mane priėmė.
Kolkas mūsų nedaug, sakau MŪSŲ dėl to, kad prie jų panorau prisijungti ir aš, vos sužinojusi apie BaobabLife. Niekada netikėjau tokiais dalykais, manydavau jog dar vienas kažkieno biznis. Kažkodėl jomis patikėjau,jaučiau jų nuoširdumą. Tačiau to nepakako, nusipirkau pabandyti. Gėrėme dviese su draugu. Mane nuolatos vargindavo skausmingos mėnesinės. Šiandien aš džiaugiuosi, kad man nereikia gerti ketenovo, be kurio negalėdavau apseiti. Pagerėjo mano miego kokybė, jaučiuosi žvalesnė ir dar tik kelis mėnesius vartojam. Draugui sumažėjo pilvo pūtimas . Kadangi pas mane užkietėją viduriai, pirmą vartojimo savaitę, atlaisvino vidurius,vėliau viskas susitvarkė.
Taipat savo patyrimais dalinosi ir naujokė Jurgita, beje vaistininkė. Po 4mėnesių jai sumažėjo striuma 0,5cm . Todėl šiandien BaobabLife Biomaistą ji duoda ir savo mažyliui, kuriam nėra net pusės metų.
Ir žinot ką merginos? Linkiu jums būti drąsesnėms, nepabandę nesužinosite.
O šiandien aš džiaugiuosi, kad ryžausi prisijungti prie šių moterų.
Aš sutaupau vartodama šį produktą. Man nereikia jokių kitų papildų , man nereikia vaistų nuo mėnesinių skausmo. Ir dar vienas pliusas tame, jod esu liesa sveriu 48kg. Pradėjus vartoti BaobabLife truputį priaugau svorio apie 1.5 nes jis normalizuoja kūno svorį. Na, o tos kurios turį nereikalingų kilogramų, ar antsvorį , padės numesti. Mūsų Zita atsikratė 9 kilogramų. Mielosios, neužpykite, man nerūpti ar jūs tuo tikite ar ne. Svarbiausia, kad tikiu aš ir kad man veikia. ! 
Nuorodos į komercinius puslapius draudžiamos, forumo taisyklių II.8 punktas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.