Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

Toliau dalinamės patirtimi homeopatijos srityje 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys kokiu dazniu galima duoti 11men vaikui esant anginai beladonos kompleksa (beladona, lechesis, mercurius, phytolaca)? daviau po zirni kas valanda..deja efekto antra para jokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 13, 22:10)
Gal kas pasakys kokiu dazniu galima duoti 11men vaikui esant anginai beladonos kompleksa (beladona, lechesis, mercurius, phytolaca)? daviau po zirni kas valanda..deja efekto antra para jokio g.gif

man rodos, kad netinka šis kompleksas, jei jokio efekto nesulaukei. g.gif
Pabandyk po du žirnius suduoti. Jei po pusdienio nebus efekto, ieškočiau kito vaisto.
Atsakyti
keista man taip pat ....dickiui per para laiko dingo tempa kai buvo angina..aisku jam darir konstitucini daviau salia..siuo atveju konstitucinio neturim, neparinktas dar g.gif o sio komplekso kuris pagamintas KMU vaistineje..matyt nepakanka.. g.gif sudaviau nakti penicilina..nes pabijojau vaikas mazas..o liga rimta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 09 13, 20:34)
Dar nustatytas mano vaikui mažas leukocitų kiekis kraujyje.... net neįsivaizduoju, ką toliau iškapstys doh.gif kartosim tyrimus.


Tokiu atveju tyrimą reik kartot po 3 mėn, kai "apsisuks" kraujo ciklas.
Atsakyti
Labas rytas,
patarkit ką daryti šioje situacijoje. Paskiepijo mažiausiąjį antro mėnesio skiepu (difterija, stabligė ir t.t.). Po skiepo temperatūros nebuvo, bet vaikas pradėjo viduriuoti. Išmatos tamsiai žalios spalvos, skystos, gleivių pavidalu, supuvusio kiaušinio kvapo. Camomila nuima tik pilvo pūtimą ir pagreitina tuštinimąsi. Prisimenu, kad homeopatė minėjo, kad prieš ir po skiepų galima duoti Hepar sulfur, imunitetui sustiprinti. Arba DR kompleksą kepenims valytis. Mąstau, kas šiuo atveju tiktų labiausiai, kad sustabdytų viduriavimą: Nux Vomix, DR1 complex ar Camphora rubini.
Ir dar dičkis pradėjo šiąnakt kosčioti. Iš pradžių kosulys buvo lyg krenkštelėjimas, bet paryčiais pradėjo karts nuo karto šlapiau pakosėti. Įtariu, kad kaltas vakarykštis oras, bet net neįsivaizduoju kaip galėjo pūstelti, nes buvo apsirengęs. Kas tiktų šiuo atveju g.gif (Siutina mane tokie orai, kai nežinia kaip ir kur pasigauni visokias nesąmones) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirkė: 14 rugsėjo 2011 - 09:28
Kirke, sesės mažiui nuo "žalėsių" homeopatė rekomendavo Pulsatilla. Sakė, pediatrijoje truputį skiriasi žirniai (tik dar neturėjau kada įsigilinti). Pažiūrėkit, ar emociniai simptomai atitinka. 4u.gif
Toks kiaušinio kvapas rodytų Chamomilla g.gif
Hepar sulfuris, po skiepo, manyčiau tikslinga. Aišku, geriausia būt pasitart su homeopatu.

Besijuokianti, kažkada svarstei dėl 6 m. skiepo. Ar priėmėt sprendimą? Man tokia pati dilema. Jaučiuos remiama prie sienos: nenoriu aš jo visiškai, bet aplinkui visi argumentuoja "už".
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 09 14, 09:08)
Besijuokianti, kažkada svarstei dėl 6 m. skiepo. Ar priėmėt sprendimą? Man tokia pati dilema. Jaučiuos remiama prie sienos: nenoriu aš jo visiškai, bet aplinkui visi argumentuoja "už".

Dilema ir man. Sunui lapkriti jau bus 7 m. Skiepa vis atidedam ir atidedam. Atrodo, butu visai neskiepytas, tuomet viskas paprasciau, dabar gi sunku apsispresti. Labiausiai nerimauju, kad vel issibalansuos imunine sistema ir ligos bus nuolatiniai palydovai. Labai lauksiu jusu sprendimu 4u.gif
Beje, gal kas vartojate zirnius - trys potencijos viename (6, 12, 30)? Mums jau pries metus homeopatas si derinuka paskyre. Bandome tvarkytis su isvesejusia nosies gleivine.
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 13, 21:51)
o kuo tas mercurius iodatus flavus ypatingas lyginant su paprastu mercurium? gerkliniams reikalams? 4u.gif


paprastai jį mums skiria kartu su belladonna prie labai raudonos gerklės

QUOTE(Kirkė @ 2011 09 13, 21:53)
Kaip vadinasi knyga?  4u.gif


Homeopatija. Savigydos vadovas, 2011m.
Wernerio Stumpfo „Homeopatija“ – išsamus savigydos vadovas visai šeimai, kuriame aptariami 500 įvairių negalavimų ir pateikiami tikslūs nurodymai, kaip vartoti ir dozuoti vaistus.

Knygoje gausu informacijos, kaip homeopatiniais vaistais gydytis peršalus, sutrikus virškinimo trakto veiklai, atsiradus psichikos problemoms, išsekimui, miego sutrikimams, moterų negalavimams, susirgus vaikui, nesunkiai susižalojus ar patyrus nedidelę traumą. Taip pat aiškiai ir konkrečiai nurodomi klausimai sau, į kuriuos privaloma atsakyti prieš imantis savigydos, pateikiama homeopatinių vaistų apžvalga, išsami negalavimų rodyklė, apibrėžtos savigydos ribos.

Werneris Stumpfas jau daugiau kaip 20 metų privačiai dirba gydytoju ir užsiima klasikine homeopatija – iš pradžių Miunchene, dabar Landshute (Žemutinė Bavarija). Taip pat visoje Vokietijoje skaito paskaitas apie klasikinę homeopatiją. Jis yra keleto knygų apie homeopatiją autorius, tarp jų „Homeopatija vaikams“, kurios jau yra parduota daugiau kaip 350 tūkst. egzempliorių.


QUOTE(Lotynė @ 2011 09 14, 08:48)
Tokiu atveju tyrimą reik kartot po 3 mėn, kai "apsisuks" kraujo ciklas.


ačiū 4u.gif


mano vaikui temperatūra nebeužkilo thumbup.gif bet.... yra baisiai piktas ir gulinėjasi - ko nebuvo net prie aukštos temperatūros doh.gif ar nebus čia nuo per daug belladonnos ir chamomillos doh.gif nors potencija 6, kaži ar perdozuosi g.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti kiek beladonos zirniuku C30 potencijos galima duoti vaikui metuku laiko per diena esant umiai ligai?
kad neperdozuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 09 14, 13:14)
norejau pasiteirauti kiek beladonos zirniuku C30 potencijos galima duoti vaikui metuku laiko per diena esant umiai ligai?
kad neperdozuoti g.gif


mums 2 metai, tai visus 30C potencijos zirniukus vartojam po 2 iki 8 kartu per diena. O jums greciausiai po 1 zirni iki 8 kartu.
Atsakyti
dekui..
dar norejau paklausti..ketinu daryti uzsakyma skaiciausi apie natrum muriaticum ir alium cepa..noreciau is praktikos patarimu, ar jie padejo persalimu atvejais? kokiom situacijom jie geiruasiai tinkami
dekui 4u.gif
Papildyta:
ir dar pulstila, ar ji pravercia subioj vaistineleje budama?
Atsakyti