Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(Ice*tea @ 2011 10 01, 18:58)
Aš irgi tos pačios nuomonės. Profilaktika prasilenktų su homeopatijos esme  drinks_cheers.gif


o taigi echinacea yra žolė, ežiuolė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 10 01, 20:40)
o taigi echinacea yra žolė, ežiuolė?  g.gif


taip. kaip ir daugelis kitu homeopatiniu preparatu. bet principas visai kitoks. cia veikliosios medziagos labai labai labai labai minimaliai.

eziules preparai fitoterapijoje yra visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 10 01, 19:55)

O jei simptomu nera. Ligos nera. Koks cia gali buti homeopatinis profilaktinis vartojimas? g.gif


na gal ne profilaktinis vartojimas, o organizmo stiprinimas ežiuole wink.gif


imuniteto stiprinimui kažin kokiu dažnumu reiktų vartoti g.gif
Atsakyti
osscilococinum juk informaciniame lapepyje raso..gydymui ir profilaktikai g.gif influcidas taip pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2011 10 01, 20:03)
taip. kaip ir daugelis kitu homeopatiniu preparatu. bet principas visai kitoks. cia veikliosios medziagos labai labai labai labai minimaliai.

eziules preparai fitoterapijoje yra visai kas kita.


na, taip, turbūt reiktų skirti kur vienas kur kitas, turbūt sirtingai ir audojamas. nors dar nesuvokiu kaip ežiuole vartojama homeopatijoje. na, betpa skaityt matyt reik daugiau smile.gif


QUOTE(anikita @ 2011 10 02, 08:30)
osscilococinum juk informaciniame lapepyje raso..gydymui ir profilaktikai g.gif  influcidas taip pat g.gif


kiek aš suprantu, tas oscilococinum "profilaktinio" vartojimo esmė tame, kad gripo sezonu pagauni ligą dar nepasireiškusią. vasarą gi jo nerekomenduoja vartot.
Atsakyti
Na nežinau, kiek tas profilaktiškai, kiek tas ne.... bet mums gydytojas buvo išrašęs vaistukus kurių sudėtyje yra ir Echinacea, ir Silicea ir kt. tai gėrėm juos kas antrą dieną po tris lašiukus.

QUOTE(waidaw @ 2011 10 01, 20:01)
Beja, ga kas zinot koki kita buda skarlatinai gydyt? Be Mercurijaus, ko tai mums nepadeda... verysad.gif


Kiek žinau, skarlatina gydoma antibiotikais, tik paieškok Besijuokiančios posto senesnėse temose, ji rašė, kaip skarlatino išsigydė homeopatiškai, lyg ir su Belladonna, gerai nepamenu.

Bet ar jums TIKRAI skarlatina? aš prieš porą savaičių irgi buvau jau visokių ligų prisigalvojus - ir raudoniukė ir skarlatina, bet vis tik buvo "mutavusi" tridienė karštinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 10 02, 10:08)
Na nežinau, kiek  tas profilaktiškai, kiek tas ne.... bet mums gydytojas buvo išrašęs vaistukus kurių sudėtyje yra ir Echinacea, ir Silicea ir kt. tai gėrėm juos kas antrą dieną po tris lašiukus.
Kiek žinau, skarlatina gydoma antibiotikais, tik paieškok Besijuokiančios posto senesnėse temose, ji rašė, kaip skarlatino išsigydė homeopatiškai, lyg ir su Belladonna, gerai nepamenu.

Bet ar jums TIKRAI skarlatina? aš prieš porą savaičių irgi buvau jau visokių ligų prisigalvojus - ir raudoniukė ir skarlatina, bet vis tik buvo "mutavusi" tridienė karštinė biggrin.gif

tikrai skarlatina...sad.gif buvom pas gydytoja...vaikas vis rekia,burnoje zaizdos atsiverusios..
Atsakyti
QUOTE(waidaw @ 2011 10 02, 18:43)
tikrai skarlatina...sad.gif buvom pas gydytoja...vaikas vis rekia,burnoje zaizdos atsiverusios..


Tai duokit Belladonnos g.gif dar eisiu paskaityti, ka knygose dar pataria....
Atsakyti
Va apie skarlatinos gydyma homeopatiškai (rus.k.)
nuoroda
Atsakyti
Mus M. gydė kai buvo kažkas į skarlatiną Beladona, bet mes labai anksti pradėjom, kad paskui jau tradiciniai gydytojai pradėjo patys maišytis, vieni sakė, aiškiausia skarlatina, kiti, kad kažkoks kitoks virusas. Faktas, kad sėkmingai pasveikom su beladona 6, berods po 10 žirniukų buvo skirta, nors mažajai tada buvo tik 3 m.

Dėl kiaušinio baltymo ir salmonelių: salmonelės gi tik ant lukšto, jų viduj nebūna. Reikia gerai nuplaut kiaušinį, galima su soda ir viskas. Aš savo vaikams homeopato patarta dažnai duodu gogel mogel, sako ir gerklę labai teigiamai veikia, ir medžiagų trynyje naudingų apstu. Ir patys vaikystėj tuos gogel mogel ypatingai dažnai darydavom, ir niekas jokiom salmonelėm nesam užsikrėtę.

O profilaktika, bent jau aš kaip suprantu, homeopatijoj galima, tik kitokiu dozavimu ir dažniu nei gydymas. Tiesiog lyg ir iš anksto organizmui vis primenama apie ligą, o kai jis su ja realiai susiduria, įjungia pasipriešinimo mechanizmą daug ankščiau nei be to "priminimo" (panašiai kaip skiepai). Tik ne visi žirniukai tam tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 03 spalio 2011 - 07:46
Man geda peleda doh.gif taigi maniskiui ne skarlatina,o stomatitas.
Is beds net velnio pavadinima supainiojau...zodziu mums dabar pakeite vaistukus i Arsenicuma ir Posfora, ziuresim...
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal patarsite ka duoti mergytei nuo raudonos gerklytes, siandien lyg pamaciau kad yra apnasu, bet tai bijau, kad i angina nepereitu, siaip temperaturos nera, kaip ir sveikos.
Atsakyti