Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(waidaw @ 2011 10 07, 12:59)
Cia ne homeopatiniai,bet spazmams yra toks rusiskas vaistas Berodualis,vaistinese nesusipirksit,tik turguj. Mes naudojam. O vyras nuo dusimu asmos puikiai prisitaike Drocera homocord - cia homeopatinis. Nereikejo jokiu ventolinu...

Man isrovus danti nuo skausmo padejo cia merginu patarta Arnica 200. Pirma reikdavo kas 5-10 min, veliau kas pusvalandi. ir t.t. Kai buvo pradzioje uzdegimas, nepadejo,tik su ketanovu skasmas nurimdavo. Bet kai uzdegimas praejo,skausmas liko,puikiai Arnica padejo. Bandykit.


na paprastu vaistu nenoriu duot, neras mums dar pripazine astmos, kartas tik obstrukcinis bronchotas buvo, si karta ir vel, nors nezinau ar buvo ar ne, nes va kosulio ir nebera, o ir spazmiukas jei ir yra, tai beveik nebepastebimas. ziuresim nakti kaip bus. itaroiu smarkiai tuos dantis, kruminukai beveik paskutiniai, paskui turetu but ilga petrauka su tais dantim. tai gal jie ir isauke tuos spazmiukus g.gif pasilikau kol kas prie paprastos droseros, jei ryt dar bus, tikriausiai pakeisiu i homacorda.

Arnicos nebenupirkau, bet ziuriu traumeelyje jos yra, tik gal dazniau liept pagert - liepiau 3kart dienoj po tablete, bet ar ne per mazai g.gif

QUOTE(Mane @ 2011 10 07, 14:08)
Vyresnėlis palankė savaitę darželį, ir prasidėjo baisi sloga, kosulys, temperatūra. O kas blogiausia, apsikrėtė ir 5mėn. mažasis, 38 temperos, neramus naktį. Ir jau nuo pirmadienio, buvo pagerėję ir vėl pablogėjo, pasidarėm CRB 40 (norma 8), o LOR sakė ausytės paraudę, kaip ir uždegimas (nedidelė slogytė, kosuliuko nėra) žodžiu - antibiotikai. O kaip žiauriai aš jų nenoriu  schmoll.gif , vyresnėliui jau net kelis kartus jų išvengėm.
Sakau gal yra kokių homeopatinių žirniukų - antibiotikų, ar kokių kitų natūralių antibiotikų. Gal kas ką galit patart, parašykit pavadinimus, aš pasitarčiau su vaistininke. Šiandien būtinai turim pradėt jau...
                                                          ačiukas


kuriam vaikui ausytes, duociau Pulsatilla + Beladona, jei yra sloga, tai tikriausiai ji i ausis ir suejo. na cia as duociau taip, mums visad tie derinukai suveikia, tiek man, tiek vaikams. yra uzdegimas, del to ir temperatura laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 10 07, 15:14)
Na aš patarėja irgi nekokia, ne žiniomis, o patirtimi galiu pasidalinti  4u.gif  smile.gif
jei skausmas primena migreninį, gal calcium phosphoricum padėtų?
...

Ačiū tau 4u.gif
Išgėriau calcium phosphoricum 30 - nuėmė tą migreninį skausmą. Nors galva vis dar maudžia, bet jau gerokai geriau jaučiuosi.
Tik va parėjus jaučiu kad kažkas ne taip - temperatūra sukilo iki 37,4 ir gerklė perštėti pradėjo. Dabar geriu Ferrum phosphoricum - lyg nuima tą temperatūrą palaipsniui. Tai turbūt tinka? Šiandien išskaičiau savo užrašuose, kad kaip kažkuri minėjote, kad Rhus tox. virulentiškumą sumažina viruso. Tai nuo gerklės ką perštinčiai, lyg užkimti norinčiai gerklei?
Turbūt naktį bežiūrėdama į įvykusią avariją pratraukė vėjas, nes buvau ką tik iš lovos iššokusi (vis tiek būni sukaitęs), o atsistojau prie praverto lango ir dar kojas pašalau basom kojom bestovėdama.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 10 07, 12:06)


Argus, stresas ir vėjas + bando kabinti gerklę - skaityk, kas susiję su panašiom emocijom. Gali būti Aconitum. Gal Gelsemium. Ignatia.


QUOTE(Stikliukas @ 2011 10 07, 13:27)


Geriausias variantas būtų homeopatas. Labai dažnai dabar mažiams būna: pūtimas, paskui pradėjus primaitinti "alergija" - neveikia pakankamai virškinimo sistema. Tikriausiai kasa, tulžis neišskiria pakankamai fermentų. Pirmai pagalbai pamėginkit pasiskaityt apie dažniausiai tinkamus: chamomilla, magnesium phosphoricum, kitus merginų išvardintus.
Atsakyti
Merginos, kas dėl obstrukciju, astmos ir panašių dalykėlių - bandykit varijuoti, kartais tinka Drosera Hommacord (mes turim specialiai mums pagamintą potenciją), kartais mes imam Stanum 6, saviškiui duodu kokius 4 kartus ir vieną kartą per dieną atskirai Cuprum.

Skirmantuks81, panašu į miežio pradžią? Mums homeopatas visada pradžią patarė su Aconitum bandyt, paskui jau kai susiformuoja, Silicea duoti apie 7-10 dienų.

Dėl galvos skausmų aš irgi kenčiu - jau nebežinojau ko griebtis - po paskutinį kartą M pasiūlyto Argentum Nitricum 30, galvą nustojo skaudėt po kokių 15 minučių, lyg niekur nieko... Bet tai vėlgi buvo parinkta specialiai man.
Atsakyti
Ui, pražiūrėjau apie miežį: keli kart pavyko beprasidedantį įveikt su Staphysagria ir Silicea. 4u.gif

Sonatute, Arnicos papirkit stipresnės 4u.gif , nes Traumeel stiprumas šiuo atveju - drambliui bombonkė. Jos nereik bijot ir dažnai imt 4u.gif Skausmą tikrai padės nuimti. Jeigu nieko pūlingo neprasidėję (o taip, manau ir yra) - tinimą ir uždegimą irgi mažina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 07 spalio 2011 - 20:54
QUOTE(Kristinukas @ 2011 10 07, 21:38)
Merginos, kas dėl obstrukciju, astmos ir panašių dalykėlių - bandykit varijuoti, kartais tinka Drosera Hommacord (mes turim specialiai mums pagamintą potenciją), kartais mes imam Stanum 6, saviškiui duodu kokius 4 kartus ir vieną kartą per dieną atskirai Cuprum.

Skirmantuks81, panašu į miežio pradžią? Mums homeopatas visada pradžią patarė su Aconitum bandyt, paskui jau kai susiformuoja, Silicea duoti apie 7-10 dienų.

Dėl galvos skausmų aš irgi kenčiu - jau nebežinojau ko griebtis - po paskutinį kartą M pasiūlyto Argentum Nitricum 30, galvą nustojo skaudėt po kokių 15 minučių, lyg niekur nieko... Bet tai vėlgi buvo parinkta specialiai man.


Ačiū visoms patarusioms 4u.gif
nu va, viską užsiseivinau rolleyes.gif mažiukas kaip ir nieko vakare, šiek tiek greitesnis kvėpavimas nei įprastai, kosulio nebėra visai. aš ėmiau Droseros 30 5 žirniukus i stiklinę vandens ir po truputi girdžiau per dieną, gal sakau mažai buvo g.gif bet gal ir gerai, po truputi po truputi ir tvarkosi organizmas. na ryt diena parodys, manau jei vaistas veikia, turėtų nieko nebebūt.
bet ir dar įdomu paliko, visos va rašot, kad suskystino kosulį ir t.t., mums nieko panašaus schmoll.gif dingo jis, drėgno net negirdėjau. tai kaip čia įdomiai, bijau, kad neiįlystų koks velnias dar doh.gif

QUOTE(Obuoliausia @ 2011 10 07, 21:53)
Ui, pražiūrėjau apie miežį: keli kart pavyko beprasidedantį įveikt su Staphysagria ir Silicea.  4u.gif

Sonatute, Arnicos papirkit stipresnės  4u.gif , nes Traumeel stiprumas šiuo atveju - drambliui bombonkė. Jos nereik bijot ir dažnai imt  4u.gif Skausmą tikrai padės nuimti. Jeigu nieko pūlingo neprasidėję (o taip, manau ir yra) - tinimą ir uždegimą irgi mažina.


Ačiū 4u.gif
na reiks siūst papirkt, bet gaila Klaipėdoj homeopatinė šeštadieniai nedirba, pirmadienio reik laukt verysad.gif pūlingo tai nėra, nes užvakar tik operavo, dabar tik skauda ir reik jog greičiau gytų. vaikščiot negali smile.gif
o kokio stiprumo pirkt 30 ar stipresnės g.gif reiktų ir pačiai viena kartą įsigyt jos, nes visgi trys bernai auga - peštuku, žiopliukų netrūksta doh.gif kur eina, bumt ir ai biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip kiek domėjausi, tai visur rašo: sausą kosulį reikia slopinti, drėgną - skatinančius atsikosėti ir plečiančiuosius vartoti. Sakykim, kas liečia vaistažoles, tai yra atskiros grupės, kurias galima gerti kai sausas kosulys ir kai drėgnas kosulys.
Atsakyti
Sveikutes, po 3 dienų bandymo lankyti darzeli-vel ligoniukas sunus verysad.gif nuo antradienio bandem kovoti su kosuliu vien tik su homeopatiniais vaistukais(drosera, ipecuanha ir t,t,) ir su homeopato konsultacija-ir sikart nesekmingai.vakar del siaubingo vaiko kosulio+spazmu buvom priversti kreiptis pas tradicini pediatra.reziume-stiprus bronchitas,pereinantis i plauciu uzdegima verysad.gif aisku antibus naudojam,neberizikavau.gaila lb,nesuprantu kodel jau antrakart mums nepavyksta be antibiotiku issisukti.praeita sezona sekmingai kosulius issigydem be antibiotiku.Negali buti,kad organizmas pripranta prie hoemopatiniu vaistuku?ar kaip kitaip paaiskint,kad mums jie nebepadeda g.gif
Atsakyti
Zirzekle, esu pastebėjus (kitos merginos, kiek pamenu, taip pat) - po kurio laiko (metų, pusmečio) kažkas nežymiai pasikeičia vaiko negalavimo eigoje ir reikia visai kito vaisto. Tą kabliuką atrasti - kartais gan sudėtinga. Nenuleiskit rankų 4u.gif , tikrai yra variantas, tik jį reikia "atkasti".
Jeigu staigiai nusileido link bronchų/plaučių - Phosphor homaccord dažnai padeda.
Atsakyti
O gal kas gali pasakyti, kas nuo per aukšto rūgštingumo? Žinau, kad kažkada senai senai buvo minėjusi kažkuri. Ačiū labai
Atsakyti
Argus, žinau bendrą kompleksą - Gastricumeel (iš Heel) arba Na phosphoricum.
Atsakyti
Ačiū tau Obuoliausia. Medų geriu šiltam vandenyje ištirpintą, bet su obuoliais, vynuogėm ir kitais vaisiais užsikėliau, nebelabai ir padeda.
Atsakyti