Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(Kirkė @ 2011 10 21, 14:34)
Merginos, gal žinot kokį būdą, be homeopatijos, "absesui" gydyti arba suminkštinti.  help.gif
Mama sugebėjo sau pasidaryti  doh.gif


prie manes vakar vaikinukas kazkoki Ichtiolo tepala homeopatinej vaistinej pirko. rusiska. sake super gerai nuo puliniu.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2011 10 20, 22:43)
Sveikos, merginos  4u.gif  Jungiuosi prie jūsų  4u.gif  Mano mažąjąm bronchinė astma diagnuozuota, bet aš net nesiruošiu nuodyti savo vaiko hormonais ir antibiotikais (o ir juos skirs jei mikoplazmas ras). Šiaip nei vienam savo vaikui iki šiol neesu davusi antibiotiko, apie homeopatiją nenusimanau, bet visas mano organizmas priešinasi tai tradicinei medicinai, kai viskas tik "sukišama" į vidų. Vat užrašiau savo mažių pas Popovą, ką manot? Su mamom iš "bronchinė astma" temos nesusišneku, nes jos iki išprotėjimo pasiryžusios nuodyti savo vaistais stipriausiais hormonais ir nesupranta,kaip aš galiu neklausyti mūsų autoritetingų gydytojų. O kaip aš galiu jų klausyti, jei tik po 5 min. vadinamos konsultacijos paskiria diagnozę ir standartinį gydymą, kaip ir visiems - hormonai, hormonai ir dar kartą hormonai.
Tai va, sakau gal čia daugiau rasiu bendraminčių. Nu pasakykit kas nors, kad teisingai elgiuosi neidama paprasčiausiu keliu, nes man taip reikia palaikymo  g.gif

As esu panasioje situaacijoje.... doh.gif Po BA diagnozes irgi nusprendziau isbandyt homeopatija, nes labai jau nesinorejo savo vaiko "maitint" hormonais...Gydemes pusmeti, padetis tikrai neatrode bloga, net per pati pika, tai yra vasara, kai visur ziedadulkes, kam jis alergiskas, jis jautesi gan neblogai, tik pastoviai kamavo uzsikisus nosis. Nuvaziavus i sanatorija, padare mums kelis tyrimukus, tai rezultatai buo ne kokie...plauciu turis...ir visi kiti parametrai buvo nedziuginantys....tad pradejau tradicini gydyma(kazkaip pabijojau, kad nenugydyciau vaiko). bet vis va blaskausi ar gerai pasielgiau...kazkaip vis dar tikiuosi grizt prie homeopatijos.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2011 10 19, 21:18)
sveikos mamytes
keliolika puslapiu paskaiciau -ir supratau kad jus cia ''profes'' homeopatijoje. Mano sunelis (8 men) serga Atopini dermatitu. Pavargau kovoti su berimais ir nezuliu  paprastais vaistais doh.gif  kol tepi tepaliuku - tol padeda (pvz hormoniniu), tik nustoji tepti - pradeda listi lauk visi berimai dvigubai daugiau  verysad.gif  Nusprendziau bandyti gydytis su homeopatija... Tik vat idomu jusu nuomone - ar alergija imanoma pagydyti su homeopatija? ar buna tas taip vadinamas pirminis pablogejimas pradzioje? Gal kuri mamyte atsilieps - papasakos, pasidalins patirtim...
Kita savaite vaziuosime i Rokiski pas homeopate pirmam vizitui ax.gif


O jūs nebandėt atkapstyti priežastį, nuo ko jį beria? Gal kažką naujo pradėjot valgyt, gal nutraukėt maitinimą savo pienu ar pan.?
Mano mažajai homeopatija nepadėjo gydant AD (buvo skirtas Lycopodium, Sulphur), padėjo griežta dieta (jokių kiaušinių, pieno, varškės, grikių, kviečių, žuvies, vištienos, jau nekalbant apie citrusinius, riešutus, šokoladą ir kitus gardumynus), ant kurios sėdau aš (nes tuo metu mažiukė valgė tik mano pieną). Jau po 2 sav. jos odelė tapo gražutė, be jokių požymių, kad prieš tai buvo raudona ir šiurkšti kaip švitrinis popierius, su šlapiuojančia žaizda ant rankytės.
Gal pasikartosiu, bet alergizuoja visokie maisto papildai tokie kaip Calcigran ir pan. (ne pats elementas, o papilde esantys įvairūs priedai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lydekaite: 21 spalio 2011 - 21:03
QUOTE(Artemidė @ 2011 10 21, 10:04)
4u.gif  Ne apie visas gi čia taip  4u.gif  Bet buvo labai ne kokių pasisakymų homeopatijos atžvilgiu, tai ir nedrįstu ten daugiau klausinėti, ar kam padėjo. Jau taip sudirbinėjo ten visą homeopatiją, kad pasijutau kaip balta višta bandanti kitur pagalbos ieškoti  g.gif  Bet visgi pabandysiu, o gal paskui mano patirtis ir kitoms pravers  mirksiukas.gif


as matyt praleidau pro akis, kas neaktualu smile.gif
būtinai reik. mes patys vartojom ir ventolin, irhormonus, kai buvo reikalas na, neišvengėm. paskui išokom ir be jų. ventolinas po ranka tik jei priepolis ištikrų netikėtai.


QUOTE(Artemidė @ 2011 10 21, 18:30)
Ačiū, mergaitės, už palaikymą  4u.gif
Čia labai įdomi teorija  g.gif Įdomu kodėl gydytojai netiria dėl refliukso, jeigu taip dažna? Kokie dar jo požymiai? Maniškis dažnokai, sakyčiau, apsivemia, tai gali būti refliukso priežastis?


žinok pasivemia maniškė ir nuo spazmų, nes dirgina skrandį, bronchai pas juos ir viskas ten labai šalia. bet refliuksas tikrai reali priežastis, būtinai reiktų dėl to pasitikrint. normalus LORas ir ir į gerklę pažiūrėjęs pasako, ar rėmens išgraužta.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2011 10 21, 21:09)
as matyt praleidau pro akis, kas neaktualu smile.gif
būtinai reik. mes patys vartojom ir ventolin, irhormonus, kai buvo reikalas na, neišvengėm. paskui išokom ir be jų. ventolinas po ranka tik jei priepolis ištikrų netikėtai.
žinok pasivemia maniškė ir nuo spazmų, nes dirgina skrandį, bronchai pas juos ir viskas ten labai šalia. bet refliuksas tikrai reali priežastis, būtinai reiktų dėl to pasitikrint. normalus LORas ir ir į gerklę pažiūrėjęs pasako, ar rėmens išgraužta.


Tai veltoliną su monkastu arba singulariu ir aš duodu. Bet flixotido tai kol kas nesiruošiu duoti. Tuo labiau kad monkasto pagalba kol kas labai gražiai išsisveiksta. O šiaip neatrodo kam nors alergiškas, nes ir slogos jokios nebūna ir neberia, tai valgo viską, na nebent kokiom dulkų erkėm gali būti.
Vat man irgi įdomu dėl to refliukso pasidarė, kodėl nei gydytoja nei pulmonologė nieko neužsiminė, kur kokius tyrimus riekia kažin daryti? Beje, aš jau apsisprendžiau dėl tų mikoplazmų, net jei bus teigiamas antibiotikų tikrai neduosiu, daug skaičiau paie jas ir supratau tiek - jei pastoviai susiduria su jų židiniu (o pas mus susidurs,kai brolis lanko daržą), tai tuos antibiotikus praktiškai nuolatos reiks vartoti ,nei vis iš naujo užsikrės, taip kad nėra prasmės net pradėti organizmo nuodinti, geriau jau stiprinti.

Negi niekas jokių atsiliepimų apie Popovą neturi? Ir kas per daiktas tos potencijos? Nes kažkur skaičiau kad jis "su labai aukštom potencijom dirba". Tai ką tai reikškia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 22 spalio 2011 - 11:40
QUOTE(Artemidė @ 2011 10 22, 12:39)
Tai veltoliną su monkastu arba singulariu ir aš duodu. Bet flixotido tai kol kas nesiruošiu duoti. Tuo labiau kad monkasto pagalba kol kas labai gražiai išsisveiksta.  O šiaip neatrodo kam nors alergiškas, nes ir slogos jokios nebūna ir neberia, tai valgo viską, na nebent kokiom dulkų erkėm gali būti.
Vat man irgi įdomu dėl to refliukso pasidarė, kodėl nei gydytoja nei pulmonologė nieko neužsiminė, kur kokius tyrimus riekia kažin daryti? Beje, aš jau apsisprendžiau dėl tų mikoplazmų, net jei bus teigiamas antibiotikų tikrai neduosiu, daug skaičiau paie jas ir supratau tiek - jei pastoviai susiduria su jų židiniu (o pas mus susidurs,kai brolis lanko daržą), tai tuos antibiotikus praktiškai nuolatos reiks vartoti ,nei vis iš naujo užsikrės, taip kad nėra prasmės net pradėti organizmo nuodinti, geriau jau stiprinti. 

Negi niekas jokių atsiliepimų apie Popovą neturi? Ir kas per daiktas tos potencijos? Nes kažkur skaičiau kad jis "su labai aukštom potencijom dirba". Tai ką tai reikškia?

Potencija - paprastai kalbant, medžiagos praskiedimo skaičius. Pvz potencija 30, reiškia, kad veiklioji medžiaga praskiesta 30 kartų. Bet tai ne visiškai tikslus paaiškinimas.
Atsakyti
Vaikams tyrimas dėl refliukso (kaip ir visiems kitiems) atliekamas kaip gastroskopija. Ji daug ką parodo. Vaikams daroma anestezijia, todėl ji ir neatliekama jiems, nebent kažkas labai rimto. Dar simptomatiškai yra nuspėjamas refliuksas, t.y. pagal eilę simptomų. O kodėl negydomas refliuksas, o gydomas BA...ir taip nuspėt galima ax.gif
Artemide, siūlyčiau paskaitinėti visas temas apie homeopatiją, tada bus daug kas aiškiau.
Dėl mycoplasmos iš dalies tu teisi, bet...Kosulys turi būt valdomas, kol padarius tyrimą viskas yra "pilkojoj" zonoj galima gyvent. Bet jei kosulys tampa nebevaldomas, be antibiotikų neišsisuksi. Reik išmokt kosulį suvaldyti, o tam prireiks laiko.
Dėl Popovo...daug yra patenkintų, daug ne - kaip ir apie visus gydytojus biggrin.gif Bet teko girdėt ir tokį atsiliepimą, kad realiai jo mama buvo gera gydytopa homeopatė ir visos knygos yra jos, o sūnelis tik išleido... Realiai, nepabandęs savo kailiu - nesužinosi.
Atsakyti
Artemide, mano sūnus turi BA, gėrėm pačioj pradžioj Singuliarą, purškėm Ventoliną, net kursą Flixotido yra gavęs, po 3 mėnesių, kai tik spėjo išsikosėt, ir vėl iš naujo pradėjo - pasakiau, viskas, užteks. Nuėjome pas gerą homeopatą Klaipėdoje, mūsų kosulius jis padėjo suvaldyt per 10 dienų... paskui, kiekvieno paūmėjimo metu dirbom kartu, pamažu atsisakėm Singulairo, paskui ir Ventoliną nuėmiau. Negaliu sakyti, kad jam nebėra paūmėjimų - yra, tačiau juos įmanoma suvaldyti ir homeopatijos pagalba. Tas pats ir dėl alerginio rinito - nebereikia jokios chemijos, puikiai apsieinam su homeopatiniais. Ir geriausias dalykas, kuris įvyko - pradėjo žymiai rečiau sirgti ir lengviau persirgt. Tiesa, su homeopatija mes jau 1,5 metų. Todėl čia reikia kantrybės, nuolatinio domėjimosi, kitaip sakant, tai kaip antraeilis darbas biggrin.gif
Ir dar - nežinau, iš kur jūs esat, Klaipėdoje konsultacinėje poliklinikoje dirba puiki vaikų alergologė - Dumbrauskienė, gydytoja, kuri pasisako už homeopatinį gydymą. Jei tik yra galimybė, būtinai pas ją nuvykit - įkvėps pasitikėjimo netradiciniais gydymo metodais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinukas: 22 spalio 2011 - 20:32
Kreipiuosi vel i jus. Dukryte skundziasi, kad skauda gerkle ryjant, bet rodo ne ten kur tonziles, o zemiau per viduri, plius prasidejo sloga... Temperaturos neturi, bent kol kas. Ka reiktu duoti, kadangi su homeopatija dar tik pradejom draugauti, tai dar tos informacijos ir supratimo kas ir kada turiu mazai sad.gif Plius vaistinelej musu kol kas vaistuku nedaug sad.gif Kas geriausiai tiktu is siu turimu - mercurius jodatus flavus, mercuriusheel, beladona, calcium carbonicum, lycopodium, avena sativa, lachesis, plius lasiukus turiu, i sudeti ieina - phytolacca, thuja, mercurius jod.l, silicea, kalium bichron., calcium sulf., . Butent juos dabar ir girdau kas 15 min.... Kazin ar reiktu dar ka pridet ar turetu uztekti ir ju?? Tikiuosi ryt pavyks su V.M. susisiekt...

Ka patarsit?
Atsakyti
Wingless, iš man žinomų gali būti Arum triphylum (yra Homeovox) arba Phosphor/Argentum nitricum (Phosphor homaccord iš plačiai prieinamų).
Atsakyti
QUOTE(Kristinukas @ 2011 10 22, 20:31)
Artemide, mano sūnus turi BA, gėrėm pačioj pradžioj Singuliarą, purškėm Ventoliną, net kursą Flixotido yra gavęs, po 3 mėnesių, kai tik spėjo išsikosėt, ir vėl iš naujo pradėjo - pasakiau, viskas, užteks. Nuėjome pas gerą homeopatą Klaipėdoje, mūsų kosulius jis padėjo suvaldyt per 10 dienų... paskui, kiekvieno paūmėjimo metu dirbom kartu, pamažu atsisakėm Singulairo, paskui ir Ventoliną nuėmiau. Negaliu sakyti, kad jam nebėra paūmėjimų - yra, tačiau juos įmanoma suvaldyti ir homeopatijos pagalba. Tas pats ir dėl alerginio rinito - nebereikia jokios chemijos, puikiai apsieinam su homeopatiniais. Ir geriausias dalykas, kuris įvyko - pradėjo žymiai rečiau sirgti ir lengviau persirgt. Tiesa, su homeopatija mes jau 1,5 metų. Todėl čia reikia kantrybės, nuolatinio domėjimosi, kitaip sakant, tai kaip antraeilis darbas  biggrin.gif
Ir dar - nežinau, iš kur jūs esat, Klaipėdoje konsultacinėje poliklinikoje dirba puiki vaikų alergologė - Dumbrauskienė, gydytoja, kuri pasisako už homeopatinį gydymą. Jei tik yra galimybė, būtinai pas ją nuvykit - įkvėps pasitikėjimo netradiciniais gydymo metodais.


Jūs tikriausiai pas Vidmantą Misį lankėtės? Kiek teko domėtis - geresnio Lietuvoje už jį nėra. Bet mes Vilniuje gyvenam, ilgai dvejojau ar pas Misį belstis, ar pas Popovą užsirašyti (visgi Popovas irgi turi gerą vardą), dabar irgi abejoju ar gerai pasielgiau, nes apie Popovą labai prieštaringų nuomonių yra, o apie Misį tik pačios geriausios. Deje, kokį kartą galim nuvažiuoti, bet šiaip su mažium ekstremalu būna iki pajūrio nusibelsti doh.gif
Atsakyti
Artemide, apie visus gydytojus yra prieštaringų nuomonių mirksiukas.gif Turi pati bandyt... Be to, kiek teko girdėt, Misis nebepriima toliau nei iš Kauno... Gal jūs pačiam Kaune dar pasidomėkit, vis arčiau bus.
Atsakyti