Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

Nugi pasakykit man žaliai ką reiškia konstitucinis vaistas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2011 10 25, 19:41)
Nugi  pasakykit man žaliai ką reiškia konstitucinis vaistas?  ax.gif

http://www_sveikatos...n...77&tid=1290 čia pasiskaitykite 4u.gif
Atsakyti
Nuvežiau dukrą pas gydytoją. Plaučiai švarūs, gerklė neraudona, tik skaidri sloga ir kosulys. Gal kas iš patyrusių homeopatijoje galėtų paaiškinti, ką reiškia trachėjinis kosulys g.gif ir kas prie jo tiktų. Gydytoja šį kosulį pavadino sloginiu kosuliu. Patarė gerti STODAL sirupą. Vat ir dabar visą dieną beveik nekosėjo, slogos diena beveik nebūna. Vakare vėl girdisi kaip astmininko dūsavimas ir sloga pradeda tekėti. Galvoju gal Phosporus tiktų sutraukti slogą ir atlaisvinti nosį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 10 25, 22:40)
Nuvežiau dukrą pas gydytoją. Plaučiai švarūs, gerklė neraudona, tik skaidri sloga ir kosulys. Gal kas iš patyrusių homeopatijoje galėtų paaiškinti, ką reiškia trachėjinis kosulys  g.gif ir kas prie jo tiktų. Gydytoja šį kosulį pavadino sloginiu kosuliu. Patarė gerti STODAL sirupą. Vat ir dabar visą dieną beveik nekosėjo, slogos diena beveik nebūna. Vakare vėl girdisi kaip astmininko dūsavimas ir sloga pradeda tekėti. Galvoju gal Phosporus tiktų sutraukti slogą ir atlaisvinti nosį.  g.gif


o mergaitei dantukai nedygsta g.gif mano vaikams pastoviai būdavo panašiai, kai dygdavo dantys. iki pietų sloga iš kokios vienos nosies patysta, po pietų jau nieko, vieną naktį mažiukas nepamiega, nes nosis pilna atrodo, kitą naktį jau kaip niekur nieko. su temperatūra ir tas pats. vienam vaikui tai ir kosulys toks laringitinis būna, sukosti kelis kart per diena, toliau nieko, kelis kart ir obstrukcija, sunkus kvėpavimas ir būna, pasak homeopatės - dėl dantų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2011 10 25, 21:02)


Aciū dabar aiškiau apie ką vis kalba eina 4u.gif Bet turbūt reikia ne vieno apsilankymo pas homeopatą, kad tai nustatytų ar ne?
Atsakyti
QUOTE(*RRR-Miau* @ 2011 10 25, 23:21)
o mergaitei dantukai nedygsta  g.gif mano vaikams pastoviai būdavo panašiai, kai dygdavo dantys. iki pietų sloga iš kokios vienos nosies patysta, po pietų jau nieko, vieną naktį mažiukas nepamiega, nes nosis pilna atrodo, kitą naktį jau kaip niekur nieko. su temperatūra ir tas pats. vienam vaikui tai ir kosulys toks laringitinis būna, sukosti kelis kart per diena, toliau nieko, kelis kart ir obstrukcija, sunkus kvėpavimas ir būna, pasak homeopatės - dėl dantų  unsure.gif

ne, ne dantys. Rankas sušalo.
Atsakyti
Gal kas galetu pasidalinti savo patirtimi kiek duoti vaikui kates nago? turim nusipirke tabletes 500 mg. raso jog dozavimas po 2-4 tab. kiek galima duoti 3 m. vaikui. Buciau dekinga jei kas pasidalintumete ziniomis.
Atsakyti
Anksčiau kažkurioj temelėj buvo rašyta pie lauro lapų aliejų tirštai slogai gydyti. Gal žinote, kiek laiko jį galima pagamintą laikyti šaldytuve? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lydekaite @ 2011 10 26, 22:20)
Anksčiau kažkurioj temelėj buvo rašyta pie lauro lapų aliejų tirštai slogai gydyti. Gal žinote, kiek laiko jį galima pagamintą laikyti šaldytuve?  ax.gif

aš buvau pasigaminusi. Laikiau tamsioje vietoje, vėsiai, bet ne šaldytuve. Ir pakankamai ilgai, gal porą mėnesių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 10 26, 22:52)
aš buvau pasigaminusi. Laikiau tamsioje vietoje, vėsiai, bet ne šaldytuve. Ir pakankamai ilgai, gal porą mėnesių  g.gif

o kokia sloga jis gydo?
Atsakyti
kuo skiriasi antigripinas 1 nuo trecio?
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 10 27, 12:34)
kuo skiriasi antigripinas 1 nuo  trecio?

Antigripinum Complex Nr. 1: Aconitum D3, Atropa bella-donna D3, Bryonia D3
Antigripinum Complex Nr.3: Allium cepa C3, Apis mellifica C6, Atropa bella-donna C6, EupatoriumC3, Kalium bichromicum C6, Strychnos nux vomica C3,
Phytolacca C6, Pulsatilla pratensis C6.
Atsakyti