Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija, 18 tema.

QUOTE(vaidicita @ 2011 10 29, 23:12)
bdos prasideda tada kai vaikas 1 karta gyvenime del eilinio pakosejimo gauna antibiotika. auginau sunu sveikas buvo gal 3m buvo koset pradejo antibiotikai va tada ir prasidejo. ir siaip cia ne mano o mediku nuomone ( gaila ne visu). aisku buna ligu tokiu kaip plauciu uzdegimas ar puliuojanti angina kad ne kur desies be ju bet daugumoje atveju manau juos dalina reikia nereikia. kur rast gydytoja kuri niekad antibiotiko neskiria, a? biggrin.gif


thumbup.gif 100 proc. sutinku. Aš neduodu, kai ir skiria mirksiukas.gif Tiesa, turiu paminėti, kad mano vaikų gydytoja, visada padaro kraujo tyrimus ir niekada dar neskyrė, bet kai ji atostogauja, tai pavaduojančios oi kaip bando antibiotikus "prikabinti" doh.gif Ale neklausau, nors tu ką tongue.gif Dažniausiai stengiuosi pas kitą mediką papulti, jei labai neramu. Kažkada kai rimtai abejojau duoti/neduoti, galvojau jei trys medikai patvirtins, kad tikrai duoti, tai duosiu, bet jau antras, pasakė, kad neduoti, tai ramia sąžine ir nedaviau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2011 10 29, 23:19)
thumbup.gif  100 proc. sutinku. Aš neduodu, kai ir skiria  mirksiukas.gif  Tiesa, turiu paminėti, kad mano vaikų gydytoja, visada padaro kraujo tyrimus ir niekada dar neskyrė, bet kai ji atostogauja, tai pavaduojančios oi kaip bando antibiotikus "prikabinti"  doh.gif  Ale neklausau, nors tu ką  tongue.gif  Dažniausiai stengiuosi pas kitą mediką papulti, jei labai neramu. Kažkada kai rimtai abejojau duoti/neduoti, galvojau jei trys medikai patvirtins, kad tikrai duoti, tai duosiu, bet jau antras, pasakė, kad neduoti, tai ramia sąžine ir nedaviau  tongue.gif


mes tai pas pavaduojančią papuolėm kartą, tai paklausė - grubus kvėpavimas (kiek jau patyrėm, tai ir nuo gausios slogos tokie būna, toli gražu nebūtinai į bronchus leidžias), antiiotikai + ventolinas ... kitam mano vaikui astma, tai žinau vis dėlto ką tas ventolinas daro. o čia kaip atsikosėjimą lengvinantį išrašė doh.gif

iš pradžių mes gerdavom pagal paskyrimą. paskui jau daugiau pasidomėjus, pradėjom gert tik tada, kai jau man "nervai nelaiko"... tai įdomu tai, kad išš tikro tfu tfu tfu, bet sumažėjo tų antibiotikų poreikis iki minimumo. na, dar ne taip ilgai gerai laikomės,negaliu sakyt kaip bus toliau, bet vaikų bendroj sveikatoj skirtumas akivaizdus dabar. aš vis skaitinėjuosi ir domosiuosi homeopatija, bet iš ties mano požiūris tai gal dar kitoks - jei vaikas sveikas, tai jam vaistų nereik, o profilaktika yra grūdinimasis, sveikas maistas, ir geros emocijos. jei vaikas serga, tai vaistų reikia tik tų, kurie tikrai reikalingi, net jei jie ir homeopatiniai, ir nėra tokių, kurių duodam 'dėl visa ko'.
Sunku, kai profesionalios paramos mažai kur turim gaut, buvom susiradę gydytoją, kuri ir "užvedė ant kelio", bet pas ją eit reiktų kaskart siuntimą gaut, o jau taip stipriai sirgt, kad siuntimų prašyt, tai ačiūdiev ir nebeteko pastaruoju metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 30 spalio 2011 - 07:50
Niekada nesidomejau homeopatija,o cia paskaitnejusi daug naujo suzinojau.Nusprendziau,kad vaikui niekada nebeduosiu antibiotiku,nes jos kompensuojamu vaistu knygutes jau trecdalis prirasyta,o jai dar net 3 metuku nera doh.gif Galvoju netgi gydytoja keisti,pas homeopate kitoje klinikoje pereiti.Nes musiske gydytoja jau sena ir vis tuos antibus kisa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 10 30, 09:45)
Niekada nesidomejau homeopatija,o cia paskaitnejusi daug naujo suzinojau.Nusprendziau,kad vaikui niekada nebeduosiu antibiotiku,nes jos kompensuojamu vaistu knygutes jau trecdalis prirasyta,o jai dar net 3 metuku nera  doh.gif Galvoju netgi gydytoja keisti,pas homeopate kitoje klinikoje pereiti.Nes musiske gydytoja jau sena ir vis tuos antibus kisa  doh.gif


Antibiotikus reikia duoti tada, kai kyla pavojus gyvybei Šiaip iš principo jie gali būti visai ne blogis, o geras daiktas, jei naudojami tada kai reikia, o ne bet kada, kad "apsidraustum", "dėl viso pikto" ir t.t... Baisu,kai taip daro medikai.
Atsakyti
Sveikutės.
Mane neramina toks dalykas-dukra konstitucinį geria nuo vasario mn. Vasara darėm mėn. pertrauką, nes kaip sakė H sumažėjo sergamumas. Pavasarį sirguliavom, bet išsisukėm be antibų. Nuo rugsėjo jau trečias kartas sergam doh.gif . Rugsėjį-didelė sloga, spalį- faringitas, baisingi, su naktiniais priepoliais kosuliai. Pasveikom be antibų. Gerem konstitucinį ir Hustikum. O va nuo vakar vėl sloga. Tokia tekanti, vis iki lūpos nubėgus. Padažninau konstitucinį ir dar Cinnabsin duodu.Tai va ir nebesuprantu- ar geriant konstitucinį neturėjo sumažėti sergamumas, ar čia reikia džiaugtis, kad išvengiam antibų, o kaip sirgo taip ir sirgs g.gif verysad.gif
Atsakyti
Niunyte, esant tokiai slogai Cinnabsin nelabai... Geriau tada žiūrėkit Coryzalia iš kompleksų (jame yra Allium Cepa). Čia greičiausiai bus Allium cepa ar Aconitum, jeigu skaidrus varveklis, su čiauduliu (Cepa labiau).
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2011 10 30, 13:05)
Niunyte, esant tokiai slogai Cinnabsin nelabai... Geriau tada žiūrėkit Coryzalia iš kompleksų (jame yra Allium Cepa). Čia greičiausiai bus Allium cepa ar Aconitum, jeigu skaidrus varveklis, su čiauduliu (Cepa labiau).


Ačiuks 4u.gif
O kodėl netinka Cinnabsin blush2.gif . Šiandien sloga nebetokia varveklis, tai aš pamaniau,kad visai jis mum tiko g.gif
Atsakyti
Patarkit prašau, ką duoti sveikam vaikui, kai kitas serga biggrin.gif na kad neužsikrėstų nuo sergančio ir nesusirgtų g.gif Mano dydysis susirgo, labai bijau, kad mažasis neužsikrėstų, nes tuomet būna ohoho, jei didžkis labai greit ir pasveiksta, tai mažasis kankinasi ilgai, su visokiomis ligos kombinacijomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 10 30, 17:28)
Patarkit prašau, ką duoti sveikam vaikui, kai kitas serga biggrin.gif na kad neužsikrėstų nuo sergančio ir nesusirgtų g.gif  Mano dydysis susirgo, labai bijau, kad mažasis neužsikrėstų, nes tuomet būna ohoho, jei didžkis labai greit ir pasveiksta, tai mažasis kankinasi ilgai, su visokiomis ligos kombinacijomis doh.gif


geras klausimas man gyd patare duot umckalor. ka manot?
Papildyta:
kitas klausimas ar siojetemoje yra serganciu astma vaikuciu mamu? gal homeopatijoj yra kokiu stebuklu, padedanciu isvengti hormonu ir dusulio priepuoliu?
Atsakyti
QUOTE(niunyte @ 2011 10 30, 14:36)
Ačiuks  4u.gif
O kodėl netinka Cinnabsin  blush2.gif . Šiandien sloga nebetokia varveklis, tai aš pamaniau,kad visai jis mum tiko  g.gif


Cinnabsin tirštam "gėriui", t.y. link sinusito. Varveklį gydyti reikia kitokiais...
Atsakyti
Gal patarsite ka galima butu isbandyti nuo non stop besikartojancio herpis ant lupu (puslelines) doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2011 10 30, 19:09)
geras klausimas man gyd patare duot umckalor. ka manot?
Papildyta:
kitas klausimas ar siojetemoje yra serganciu astma vaikuciu mamu? gal homeopatijoj yra kokiu stebuklu, padedanciu isvengti hormonu ir dusulio priepuoliu?

mes bandom barsuko taukus blush2.gif
Atsakyti