Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

siandien bandem sukt tai labai sauke nieko nepadarem nezinau ka daryt ,su nugara man beda ,bet apie save jau negalvoju,neturiu kitos iseities nors ir labai saukia koliojas bet teks vezt i ligonine,tik siuntimo pas gydytoja pasiimsiu lai tyrimus padaro kad zinot tikslia diagnoze nors lasalines pastatys nes nieko nevalgo,tik arbata geria,cia dar ne viskas tevas taip pat gulintis tik aciu dievui dar i tualeta pats nueina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nvitkevi: 31 spalio 2011 - 21:21
QUOTE(nvitkevi @ 2011 10 31, 22:18)
siandien bandem sukt tai labai sauke nieko nepadarem nezinau ka daryt ,su nugara man beda ,bet apie save jau negalvoju,neturiu kitos iseities nors ir labai saukia koliojas bet teks vezt i ligonine,tik siuntimo pas gydytoja pasiimsiu lai tyrimus padaro kad zinot tikslia diagnoze nors lasalines pastatys nes nieko nevalgo,tik arbata geria,cia dar ne viskas tevas taip pat gulintis tik aciu dievui dar i tualeta pats nueina.

tvirtybes tau console.gif o tai kokia liga mamai?
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2011 10 31, 21:18)
cia dar ne viskas tevas taip pat gulintis

viena bėda ne bėda.. user posted image
Atsakyti
senatve 84 metai jai o taip tai problemos su kojom dar deagnozes nezinau ji niekada nesikreipdavo i gydytojus neturi ligos istorijos dabar suku galva kaip nuvezt i ligonine tyrimams .
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2011 11 01, 21:44)
senatve 84 metai jai o taip tai problemos su kojom dar deagnozes nezinau ji niekada nesikreipdavo i gydytojus neturi ligos istorijos dabar suku galva kaip nuvezt i ligonine tyrimams .

jeigu yra grupe,arba turit slauga,tai turi nuvezt ir parvezt greitoji.....as taip savo teti vezioju.....
Atsakyti
Jurgyyyta, nepasiduok, sparčiai gerėja tavo ligoniukas, nebandai depresuot mirksiukas.gif smile.gif
[/quote]


merginos aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nvitkevi @ 2011 11 01, 21:44)
senatve 84 metai jai o taip tai problemos su kojom dar deagnozes nezinau ji niekada nesikreipdavo i gydytojus neturi ligos istorijos dabar suku galva kaip nuvezt i ligonine tyrimams .



jei viska susitvarkius tai turi ateit gydytoja i namus ir apziuretu tavo mama , nes mano tetis kai gulejo tai atejo i namus krauja paeme , ir taip apziurejo kaip ten jo visi reikalai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgyyyta: 02 lapkričio 2011 - 13:10
buvo atejus viska mate ,jokio kraujo neeme,tik spaudima pamatavo, sake kad truputi per didelis ir viskas,kai pageres reiks padaryt ekoskopa ir t.t,tiek is jos gavau ziniu, nei vaistu nieko ,pirk pati yra be receptiniu nu vienu zodziu pasisaipymas,dabar kai pradejau gilintis turiu pazystama medike tai eisiu reikalausiu kas man priklauso ,o kysiu is manes nesulauks ,neturiu ir nemoku kist,aciu visoms kas man patariate vis lengviau daros
Papildyta:
as nebijau sunkumu tik prie jos negaliu prisiliest jai viskas skauda reik butinai vezt ziuret ypac koja viena va cia ir yra pagrindine beda,be gydytoju nezinau kas yra ,kiek galiu tiek apiplaunu istepu vaistu esu visokiu prisipirkus nuo pragulu ir pati liaudisku pasidariau kur prieinu uzgydziau ryt einu pas vedeja siuntimo kitos iseities nematau
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2011 11 02, 21:55)
negaliu prisiliest jai viskas skauda

Mano irgi sakydavo, kad visur skauda. Tikriausiai dar čia nerviniu pagrindu, kai skauda bijo, kad dar labiau neskaudėtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2011 11 02, 22:55)
buvo atejus viska mate ,jokio kraujo neeme,tik spaudima pamatavo, sake kad truputi per didelis ir viskas,kai pageres reiks padaryt ekoskopa ir t.t,tiek is jos gavau ziniu, nei vaistu nieko ,pirk pati yra be receptiniu nu vienu zodziu pasisaipymas,dabar kai pradejau gilintis turiu pazystama medike tai eisiu reikalausiu kas man priklauso ,o kysiu is manes nesulauks ,neturiu ir nemoku kist,aciu visoms kas man patariate vis lengviau daros
Papildyta:
as nebijau sunkumu tik prie jos negaliu prisiliest jai viskas skauda reik butinai vezt ziuret ypac koja viena va cia ir yra pagrindine beda,be gydytoju nezinau kas yra ,kiek galiu tiek apiplaunu istepu vaistu esu visokiu prisipirkus nuo pragulu ir pati liaudisku pasidariau kur prieinu uzgydziau ryt einu pas vedeja siuntimo kitos iseities nematau


saunuole 4u.gif o gal turi kokia pazystama gydytoja tai savo mamuke persirasytai pas ja ir gal pasibaigtu tavo vargai ax.gif blush2.gif 4u.gif nereiktu eit kryziaus kelius g.gif 4u.gif
mergaites gal kam reik vaikstynes ? jau parduodam nes mano tetis pradejo vaikscioti pats thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgyyyta @ 2011 11 03, 13:55)
mano tetis pradejo vaikscioti pats  thumbup.gif

Vau wub.gif wub.gif kaip smagu thumbup.gif kiek čia laiko praėjo?
Atsakyti
kaip malonu skaityt kai zmonem viskas linksta i gera puse linkiu visiems to
Atsakyti
QUOTE(nvitkevi @ 2011 11 02, 22:55)
buvo atejus viska mate ,jokio kraujo neeme,tik spaudima pamatavo, sake kad truputi per didelis ir viskas,kai pageres reiks padaryt ekoskopa ir t.t,tiek is jos gavau ziniu, nei vaistu nieko ,pirk pati yra be receptiniu nu vienu zodziu pasisaipymas,dabar kai pradejau gilintis turiu pazystama medike tai eisiu reikalausiu kas man priklauso ,o kysiu is manes nesulauks ,neturiu ir nemoku kist,aciu visoms kas man patariate vis lengviau daros
Papildyta:


esi saunuole thumbup.gif tik dabar nueik pas savo gydytoja ir sustvarkyk spec.poreikius...tik butinai,nes gausi papildomu pinigeliu ir vaistukai bus kaikurie kompensuojami.....

QUOTE(Jurgyyyta @ 2011 11 03, 14:55)
? jau parduodam nes mano tetis pradejo vaikscioti pats  thumbup.gif

kaip saunu girdet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti