Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

QUOTE(nutė @ 2012 04 06, 06:58)
Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu 

Labai panašiai ir mano seneliui buvo. Jis paprašė uogienės, bet kol iš virtuvės atnešė nebespėjo paragaut.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2012 04 06, 06:58)
Nuoširdžiau Jus užjaučiu. Tačiau taip galėjo būti. Kartais prieš mirtį žmogaus organizmas sukaupia visas likusias jėgas lemiamam veiksmui: likti šiapus arba išeiti anapus. Mano mėnesį nevalgęs senelis pietums suvagė kelis virtinius ir paprašė iš kaimyno bitininko parnešti medaus. Dukra parnešė, bet po pusvalandžio jau buvo vėlu  verysad.gif  O promočiutė, po insulto 10 metų buvusi paralyžiuota ir nekalbėjusi, tris dienas prieš mirtį atgavusi kalbą. Yra tekę ir daugiau tokių dalykų girdėti. Žinoma, nežinau, kaip Jūsų atveju, bet kad įmanoma, tai tikrai.


aš tą žinau, mano Mama ir prieš mirtį ta dieną gerė, nors prieš tai.. plius ir kalbėjo daugiau.

Bet ten truputi kita situacija, ir jei atvirai nebenoriu prisimint.

Sekmės mergaitės!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 04 06, 11:27)

Nuosirdziausia uzuojauta. Atrodo, toks stiprus buvo. Dar vaiksciojo, kalbejo...
Sviesos Jam!
Atsakyti
[quote=rudenssaule,2012 04 05, 16:44]
Sveikos,

Palaidojau aš savo ligoniuką. Styprybės Jums visoms.


uzuojauta tau
Atsakyti
Patinka , kai kiti neprižiūri ligonio ir dar sugeba apkaltinti , kad sėdžiu ant tų kitų , neprižiūrinčiųjų sprando . Kai pasiūliau šiandien nuvežti močiutę pas juos , nes jau ne pirmą kartą žada samdyti žmogų priežiūrai , tai dar nieko neatsakė . mad.gif Galėčiau tada susirasti darbą , kad nesedėdžiau ant niekieno sprando . mad.gif
Atsakyti
Patraukli ir Savarankiska, oi kaip dažnai taip būna console.gif Kantrybės ir ištvermės tau atlaikyt viską 4u.gif
Atsakyti
Jau baigia praeiti . Matyt tiesa tai , kad dievas siunčia mums išbandymus , kuriuos mes sugebam atlaikyti ir nepalūžti . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 18 balandžio 2012 - 18:02
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 18, 19:01)
Jau baigia praeiti . Matyt tiesa tai , kad dievas siunčia mums išbandymus , kuriuos mes sugebam atlaikyti ir nepalūžti . smile.gif


as tau pritariu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,

vakar mačiau pokalbių laidą apie eutanaziją ir ten labai asmeniškai Rūta Vanagaitė pasakojo 10 metų slaugiusi mamą ir mamai mirus kunigui Ričardui Doveikai tegalėjo pasakyti, kad Dievo nėra, nes klausimas buvo "už ką taip ir tiek". R. Doveika jai teatsakė, kad tai pamoka R. Vanagaitei. Ir štai dabar ji jaučia, kad tai tikrai buvo pamoka jai ir ją ji išmoko: pradėjo judinti slaugos klausimus ir paliatyvios medicinos klausimus
Laida buvo labai jautri
Atsakyti
Sveikos mielosios, styprybes visoms.. atsitiko taip, jog teko cia uzkliut. Senele po insulto guli slaugos ligoninei siuo metu, nekalba, nevalgo(maitinama per zonda), paralyzuota viena kuno dalis..mes tik pradejom tvarkyt SPP1 ir jai insultas..tiesa sakant galvojam jog jau mazai liko..nes vaizdelis tragiskas.. verysad.gif Spejom tik sutvarkyt kompensuojamas sauskelnes 30vnt per men.
Dabar kankina klausimas del seneles pensijos, ar tokiu atveju galima kaip nors gauti uz ja pensija? Gal kas susidurete? Slaugos ligoninej paemem pazyma jog ji ten paguldyta ir slaugoma, ar tos pazymos uzteks? Butu puiku gauti jos pinigeliu, nes i ligonine jai reikia daugiau sauskelniu, kremu, serveteliu ir tt..na pacios suprantat.. aciu
Atsakyti
Sveiki,
gal kas zinote ar yra SM slaugiu/moteru galinciu priziureti sena zmogu skelbimai. Vaiku aukliu skelbimu juk pilna, o stai slaugiu niekur nerandam sad.gif
Atsakyti
QUOTE(korn_korn @ 2012 05 02, 00:04)
Sveiki,
gal kas zinote ar yra SM slaugiu/moteru galinciu priziureti sena zmogu skelbimai. Vaiku aukliu skelbimu juk pilna, o stai slaugiu niekur nerandam sad.gif


Kokiam mieste ieškote? g.gif Ar būtinai skelbimas turi būti SM? Įsiveskite į paiešką (GOOGLE) "slaugė į namus" ir išmeta daug skelbimų 4u.gif Pvz:

http://www.slauganamuose.lt/

http://www.rekvizita...slauge_i_namus/

http://www.imuniteta...imiesiems-2439/

Arba galite patalpinti savo skelbimą čia:

http://www.supermama...hp?showforum=88

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti