Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų karšinimas (7)

QUOTE(waja28 @ 2011 09 25, 11:29)
Maniškę vakar paguldė į lygoninę. verysad.gif Vakare valgėm ir kaip jau pas mus dažnai būna-užspringo,na šiaip taip mes ja atpurtėme,ėmė kvėpuoti,bet kvėpavimas buvo sunkus labai,tai iškvietėm greituke ,nes maža ka ,galvojam,gal kas dar liko kvepavimo takuose.Kai padare rentgena priimamajame,tai sako svetimkūnių nematyti,bet plaučiai negražūs tokie,tai guldom į skyrių.Tai va,dabar savaitgalis tai kaip ir nieko gero nesužinojome kas ten su tais plaučiais.Tik sake yra karkalų,ir kadangi ji gulintis lygonis tai neišsikosėja,užtai ir prisikaupę ten plaučiuose jų.Dar gydytoja kalbėjo apie maitinima per zonda,bet aš kažkaip esu dar nusiteikusi tam priešiškai.Manau kad dar anksti tam,reiks tik pastoviai maista trinti ir košyte maitint.Nors ji tam labai prieštarauja,nenori tų košių,dejuoja ,kad ją nuo jų pykina.O aš vis panuolaidžiauju ir duodu jai normalaus,netrinto maisto,bet tada labiau springsta,nu žodžiu bolgai ir taip ir taip. doh.gif


sitprybes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2011 09 27, 10:50)
kaip suprast-nekalba??ta prasme negali,ar nenori??o tas "jeigu galima"-cia tipo-prasymas??
labas 4u.gif


Mano mamai pažeistas kalbos centras smegenyse (insultas). O tas "jeigu galima" čia yra embolija. t.y. atkrito tik tie žodžiai. Dabar viską ką ji nori pasakyti- sako "jeigu galima", tik keitalioja intonacijas... Ir tą "jeigu galima" ji per dieną pasako kokį šimtą kartų doh.gif

Pupik 4u.gif
Papildyta:
Ai, dar prisiminiau dėl viduriavimo.
Mano uošvienė taip gydo save- jei paleidžia vidurius-valgo juodą kartųjį šokoladą, nu taip plytelę kokią iš karto. Sako, kad padeda. Po ilgo spyriojimosi, aš išbandžiau ant savo vaikų doh.gif Nu ir ką- VEIKIA. Užraukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2011 09 28, 11:48)
Mano mamai pažeistas kalbos centras smegenyse (insultas). O tas "jeigu galima" čia yra embolija. t.y. atkrito tik tie žodžiai. Dabar viską ką ji nori pasakyti- sako "jeigu galima", tik keitalioja intonacijas... Ir tą "jeigu galima" ji per dieną pasako kokį šimtą kartų doh.gif 
Ai, dar prisiminiau dėl viduriavimo.
Mano uošvienė taip gydo save- jei paleidžia vidurius-valgo juodą kartųjį šokoladą, nu taip plytelę kokią iš karto. Sako, kad padeda. Po ilgo spyriojimosi, aš išbandžiau ant savo vaikų doh.gif Nu ir ką- VEIKIA. Užraukia  doh.gif


SUPRATAU....mano tetis irgi nesneka,taip pat po insulto....tik jo zodis"iiiiiii","is","gerai" ir dar kartais issprusta"joptvaimat" doh.gif
valgom ir sokolado.....
Atsakyti
Na va,viskas...mano mamytės jau nebėra.Viskas įvyko taip greit,kad net esu dabar dar šoke ir netikiu kad jos jau nebebus niekada.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 09 29, 20:22)
Na va,viskas...mano mamytės jau nebėra.Viskas įvyko taip greit,kad net esu dabar dar šoke ir netikiu kad jos jau nebebus niekada.

Atkentėjo savo... Ramybės tau šitą sunkią dieną heart.gif .
Atsakyti
waja28, verysad.gif degu žvakutę, užuojauta... user posted image
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 09 29, 19:22)
Viskas įvyko taip greit,kad net esu dabar dar šoke ir netikiu kad jos jau nebebus niekada.

Užuojautos... 4u.gif Jausi Ją dar dažnai mažiausiai metus. Ir labai artimai... 4u.gif
Papildyta:
Tebūnie palaimintas Jos kelias...
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 09 29, 20:22)
Na va,viskas...mano mamytės jau nebėra.Viskas įvyko taip greit,kad net esu dabar dar šoke ir netikiu kad jos jau nebebus niekada.

Užuojauta. Šviesiausios Amžinybės tavo mamytei. Laikykis.
Atsakyti
Užuojauta, amžiną atilsį
Jums tvirtybės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 30 rugsėjo 2011 - 06:07
Užuojauta... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 09 29, 20:22)
Na va,viskas...mano mamytės jau nebėra...


Priimk užuojautą... Amžiną atilsį Tavo Mamytei... Tebus lengva žemelė...
Atsakyti
Waja 28....Telydi Jus paguoda ir dvasios stiprybė šią sunkią netekties valandą. Nuoširdžiai užjaučiu tave, mirus brangiai mamytei verysad.gif console.gif Tebus lengva jai zemele....amzina atilsi.....
Atsakyti