Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

Toliau diskutuojam apie opias problemas 4u.gif Ankstesnė tema.

asandra-Aspirino negalima.Jis labiausiai skystina kraują.Šiaip skystina visi kažkiek nuskausminamieji.Diklakas mažai skystina.Santariškėse jį leidžia po op.Nu pusiau gulom.tipo galvūgalis pakeltas,taip,kad apie 45 laipsnių kampas gaunasi tarp fotelio sėdimosios dalies ir nugaros.tipo taip maždaug / tik gulščiau.
Jei kraujuoja truputį tik,tada reik burnon paprasčiausių ledukų įsidėt ir juos čiulpt ir aplink kaklą padėliot ir skarelę užrišt,kad laikytųsi.O jei smarkiai kraujuoja,tai daryt tą patį,kaip parašiau ir tada su tais visai ledukais keliaut ligoninėn ir dar važiavimui į stiklinę prisidėt.O jei jau labai labai bėga,tai aplink gerklę aprišt ledukus ir pasiimt indą kokį kraujui spjaudyt,nes kraujo nevirškinas-pradėsi vemt po to ir lėkt ligoninėn ar kviest greitąją,žiūrint kaip greičiau.
Atsakyti
Merginos, o ką daryti kai labai pykina? Atrodo pasilenksiu i priekį ir apsivemsiu.. verysad.gif
Atsakyti
O kam lenktis, nesuprantu, mums gi negalima lankstytis g.gif

Magnifigue ibuprofenas tai ne aspirinas, ane? Issiunciau vyra i vaistine nimesilo ar kazko panasaus, tik sakiau ne tabletem, parnese kazkokias tabletes, issiunciau kad pakeistu, tai jam idave nurofena... vaikiska!! Skambino i vaistine, tai vaistininke sake doze padvigubinti ir gerai bus, nu zodziu kai ne pati tai nieko ir nesigauna. Siandien surasiau ant lapelio kitokius ir vel issiunciau, ziuresiu ka parnes. Ankstesneje temoje kazkuri mergina rase kad gere ibuprofena tabletem 600mg. Manasis(vaikiskas) yra 100 mg(5ml), tai man sake gerti po 20 ml, tai iseina 400 mg, o jei as dar 2saukstelius (200mg) dadeciau tai man iseitu 600 mg, tai gaunasi tas pats, ar cia jau per daug gausis?
O kazi kada mums galima galva plauti?

Beje kiek laiko jus merginos po operacijos?
Atsakyti
Pykinimas praėjo , matyt pykino nes mažai valgiau vakar g.gif Man anginą išoperavo pirmadienį, galvą ploviau vakar, labai nedrąsiai ir bijodama blush2.gif .. dar vakar buvau nuvažiavusi pas gydytoja tai sake viskas labai gražiai gyja.. tfu tfu kad taip ir toliau..
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2011 09 16, 10:34)
Pykinimas praėjo , matyt pykino nes mažai valgiau vakar  g.gif  Man anginą išoperavo pirmadienį, galvą ploviau vakar, labai nedrąsiai ir bijodama  blush2.gif .. dar vakar buvau nuvažiavusi pas gydytoja tai sake viskas labai gražiai gyja.. tfu tfu kad taip ir toliau..


O tai galite valgyti viska?? As isvis nieko nepraryju,man operavo antradieni, ziauriai gailiuosi kad operavausi, nes nebezinau ar beissikapstysiu
Atsakyti
va ką tik keptą kiaušinį valgiau blush2.gif vakar vakare pasikepiau batono pieno ir kiaušinio mišinį. Aišku kieti krašteliai šuniukui atitenka,o šiaip tfu tfu... kol kas labai lengvai.. Rytais labai ausį skauda, tad vistiek geriu nimesilį du kartus per dieną
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2011 09 16, 10:40)
O tai galite valgyti viska?? As isvis nieko nepraryju,man operavo antradieni, ziauriai gailiuosi kad operavausi, nes nebezinau ar beissikapstysiu

man lapkritį bus metai po op.negėriau gal 4d.visai,o po to dar 2d.tik tiek,kiek gaudavosi solpadeiną ištirpinus.o nevalgiau visai,išskyrus pabandymus 2 ar 3 po šaukštelį tyrelės gal 5d..blogai buvo skaudžiai,sunkiai gijo.man prieš op,per op ir dar 4d.po op lašino antibus,bet vis tiek šudinai gijo,tai po 4d.nuėjus pasitikrint dar kursą išrašė..
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2011 09 16, 09:40)
O tai galite valgyti viska?? As isvis nieko nepraryju,man operavo antradieni, ziauriai gailiuosi kad operavausi, nes nebezinau ar beissikapstysiu


mano op buvo kovą. beveik nieko negalejau valgyti pirmas 5d. galėjau tik gerti ir tik vandenį. sunkiai valgiau dvi savaites po op. visai normaliai valgiau tik po mėn. pirma savaitė skaudžiausia, nepasimeskit, išsikapstysit. tik va gaila, kad su vaistais jums taip nesiseka. o nėra galimybės kreiptis atgal į ligoninę, kad išrašytų normalių pooperacinių receptinių?..
Atsakyti
Kaip tau faina Grantee kad taip greit sveiksti thumbup.gif , kad ir toliau taip, o mano situacija labiau panasi i Magnifiges ir kokoses. Bet tai keista kad tiek ilgai jums leido negerti, man ta pacia diena po 2 valandu sake pradeti gurksnoti, nes sake kitaip neiseisiu is cia. As jiems visokiais gestais bandziau paaiskinti(kalbet juk negalejau), kad negaliu liezuvis istines, skausmelis nezmoniskas, bet sake kai pradesiu gerti-pageres, nu bet nepagerejo.
Ar jums nesake kad negalima atsikrenksti, man sake jokiu budu to nedaryti(idomu kodel??), o man neiseina, vis kazkas stovi gerkleje ir jei truputi neatsikrenksciu visai neprakalbu, jauciuosi kaip kokiu skrepliu gerkleje tureciau, beje su plauciais kazkas panasaus, noriu atsikoseti, bet bijau kad kraujavimas nepasileistu. Siandiena tai isvis buvo, prisnudau truputeli tik staiga pajutau dideli perstejima gerkleje, pradejau koseti net su asarom ir tarsi ar atkosejau kazka ar ne , bet uzdare man visai kvepavimo takus.Issigandau nebegaliu ikvepti tai po kokiu 20 sek pagerejo , nesupratau kas cia buvo. Dabar man daznai uzeina toks staigus perstejimas.
Vyras nupirko sian solpedeina ir tabletem diclofenaka, bet ant pakelio parodyta galima tirpdyti, tik kazi ar negriaus. O kaip vartoti solpedeina , ten raso po 2 tab istirpd vandeny, o kiek vandens??
Atsakyti
Po operacijos vandenį liepė gert kai tikrai baigsis kraujavimas, aš maximum pusvalandį pasispjaudžiau kraujais ir iškart prašiau kad leistų gert vandenį, tai liepė dar bent pusvalandį palaukt. Gėriau vandenį kai tik leido,bet ir tai per diena sugebėjau tik 0,5 l . vakare sulašino lašelinę, nuskausminamuosius... vandens i diena išgeriu apie 1,5-2 l, plius arbatos dideli puodeliai. Gal dėl to taip greitai gyja. Antrą dieną po operacijos išgėriau nimesilio ir prisiverčiau išgerti vištienos bulijono ir trintos virtos vištienos, nuo tada viskas ir pagerėjo. Gal,sakau, nuvaliau tuos šašus/gleivės ir dėl to per daug neskauda.
Asandra, man ir toks jausmas kad gerklėj kažkas yra, lyg ir kliūna ryjant,bet normalu,gi šašai turi nueiti.. stenkis nekosėti ir nekrenkšti, dar žaizda atsiras.. o valgyti yra būtina... turi su maistu iššivalyti gerklė.. sekmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asandra @ 2011 09 16, 10:40)
O tai galite valgyti viska?? As isvis nieko nepraryju,man operavo antradieni, ziauriai gailiuosi kad operavausi, nes nebezinau ar beissikapstysiu

Nesijaudinkit taip smile.gif as operavausi balandzio pabaigoje, tad dvi sav. nei kasnio, kazkokie tik pabandymai, sultinuku buvo, arbata. Po to pradejau bulviu kose ir tik po menesio gryzau prie normalesnio maisto. Po operacijos iskart liepe gert, nekraujavau isvis. taciau vaistu labai daug sunaudojau 12-15 ampoliu ketonalio. Ir tai gydytojas sake, kad per greit sveikstu smile.gif
Del nurofeno, tai bandykit nevirsyti 400, nes naudojant ibuprofena 600 jo geriausia gert 1-2 tabletes, nes jis labai skrandziui negerai. Pakentekit, nes 6-7 diena buna didziausias skausmas, bent jau man. net leidziantis stiprius vaistus negalejau nei kalbet nei valgyt.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee @ 2011 09 17, 00:56)
Nesijaudinkit taip smile.gif as operavausi balandzio pabaigoje, tad dvi sav. nei kasnio, kazkokie tik pabandymai, sultinuku buvo, arbata. Po to pradejau bulviu kose ir tik po menesio gryzau prie normalesnio maisto. Po operacijos iskart liepe gert, nekraujavau isvis. taciau vaistu labai daug sunaudojau 12-15 ampoliu ketonalio. Ir tai gydytojas sake, kad per greit sveikstu smile.gif
Del nurofeno, tai bandykit nevirsyti 400, nes naudojant ibuprofena 600 jo geriausia gert 1-2 tabletes, nes jis labai skrandziui negerai. Pakentekit, nes 6-7 diena buna didziausias skausmas, bent jau man. net leidziantis stiprius vaistus negalejau nei kalbet nei valgyt.

Deja nesijaudint jau nebeiseis, kazkokia kvaila nuojauta turejau kad cia su manimi kazkas ne taip, ir pasirodo tikrai. 4-ias paras buvau be miego del nezmonisko skausmo, siandien vakare isgeriau voltareno, skausma kaip ranka nueme, neapmazino , o visai nueme!! Nu pamaniau pagaliau issimiegosiu, atsiguliau, prisnudau tik kai sokau is lovos siaubingai kosedama, visiskai ikveti oro negalejau, lygiai tas pats buvo siandien ryte, isleidau vaikus i darzeli , vaistu prisipumpavau, galvoju truputi pasnausiu, tik prisnudau ir visiskas kvepavimo uzdarymas, vos beatsigavau, nes jau buvau samone beprarandanti, nezinau kiek laiko isbuvau be oro. Tai dabar kadangi skausmo pa kolkas nera idemiai apziurejau gerkle(anksciau neimanoma buvo to padaryti del skausmo, net issiziot negalejau), ir pamaciau kad tu sasu pilna gerkle, na ji tarsi uzblokuota, uzdaryta matomai ir nosiarykle, nes dabar kai skausmo nera jauciu kad viduje kazko pilna. Ka dabar daryti neisivaizduoju, nes as operavausi pr klinikoje ir privatininkai sestad, sekmad nedirba, na klinika aisku dirbs, bet va gydytojo mane operavusio nebus, nes kiek zinau savaitgaliais jis isvyksta kazkur.
Atsakyti