Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Angina, anginos operacija
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Indukė
QUOTE(moony @ 2011 11 08, 15:59)
Daviau abiem smile.gif
*

kiek g.gif
Grantee
Aš ir daviau, lygtais po 100 g.gif gal anesteziologei 50 g.gif
mama ciole
QUOTE(Indukė @ 2011 11 08, 14:57)
o kai pradėjai kraujuoti, lėkei į priimamąjį? Su lazeriu operavaisi?  g.gif
*

lekiau i priimamaji, karujavimai abu prasidejo nakti,tai pirma karta vyras nuveze, antra vaikas buvo namie ir miegojo tai greitaja issikvietem bet irgi nuveze ten pat kur operavo. uzdegino su peroksidu ir pasiliko abu kartus per nakti stebeti.

o operavausi ne su lazeriu, daviau gydytojui po visko 100lt, bet seip ir taip labai visi malonus buvo ir gerai priziurejo.
Indukė
ar realu po tokios operacijos, praėjus savaitei, dalyvauti gimtadienyje? g.gif g.gif blush2.gif
kokošė
QUOTE(Indukė @ 2011 11 11, 08:56)
ar realu po tokios operacijos, praėjus savaitei, dalyvauti gimtadienyje?  g.gif  g.gif  blush2.gif

ne.
kramtuskee
QUOTE(Indukė @ 2011 11 11, 09:56)
ar realu po tokios operacijos, praėjus savaitei, dalyvauti gimtadienyje?  g.gif  g.gif  blush2.gif
*

as dalyvavau gal po kokiu 4 dienu, torto ragavau, bet alkoholio ne.
Indukė
Dar atsiprašau už klausimą, ar būdėjo prie jūsų po operacijos koks šeimos narys, na ar yra būtinybė? g.gif g.gif Sprendžiam klausimą kaip dėl vaikiuko palikimo...tai va
kramtuskee
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 15:03)
Dar atsiprašau už klausimą, ar būdėjo prie jūsų po operacijos koks šeimos narys, na ar yra būtinybė?  g.gif  g.gif  Sprendžiam klausimą kaip dėl vaikiuko palikimo...tai va
*

Ne nebudejo, siaip nelabai suprantu to budejimo, nes kalbeti leidzia vos kelias minutes, tad atejo pora zmogeliu aplankyt ir viskas. Juk noresis paciai gerai pamiegot ir pailset po narkozes.
Tad butinybes tikrai nera.
Indukė
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 15, 16:53)
Ne nebudejo, siaip nelabai suprantu to budejimo, nes kalbeti leidzia vos kelias minutes, tad atejo pora zmogeliu aplankyt ir viskas. Juk noresis paciai gerai pamiegot ir pailset po narkozes.
Tad butinybes tikrai nera.
*

bet vaikščioti leidžia? g.gif
Magnifique
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:20)
bet vaikščioti leidžia?  g.gif
*

Pradžiai tik,kokias 2 val.po parvežimo į palatą reik gulėt,nes galva svaigsta dar po narkozės,o šiaip galima,bet labiausiai norisi gulėt.Aš tik į tualetą vos ne vos nusivilkdavau ir viskas.Toliau visą dieną lovoje prie kompo ir panašiai...
Indukė
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 15, 17:23)
Pradžiai tik,kokias 2 val.po parvežimo į palatą reik gulėt,nes galva svaigsta dar po narkozės,o šiaip galima,bet labiausiai norisi gulėt.Aš tik į tualetą vos ne vos nusivilkdavau ir viskas.Toliau visą dieną lovoje prie kompo ir panašiai...
*

aišku, ačiū mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu doh.gif
Magnifique
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:24)
aišku, ačiū  mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu  doh.gif
*

Labai svarbu nusiteikti,kad viskas bus gerai ir manyti:-Ir kas po velniais,ten gali būti negerai?
Ogi nieko.Aišku nieko nesakau,pooperacinis periodas buvo skausmingas,bet šiaip operacija nėra sunki. 4u.gif
kramtuskee
QUOTE(Indukė @ 2011 11 15, 17:24)
aišku, ačiū  mirksiukas.gif
penktadienį operacija, kaip neramu  doh.gif
*

Na mane lake para pooperacineje palatoje, siaip joje laiko apie 4val. tai ta laika vaikscioti tik iki tualeto leidzia. Po to irgi geriau lovos rezimas, jokiu lankstymusi ir pan. Man patare per pirma para butinai isgerti 1l. vandens, atseit geresne tada pooperacine savijauta. Na man tai padejo,kalbet visai normaliai galejau.
As visa ta diena pragulejau lovoje ir skaiciau zurnalus, neleido man net sedet ilgai...
Magnifique
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 15, 22:01)
Na mane lake para pooperacineje palatoje, siaip joje laiko apie 4val. tai ta laika vaikscioti tik iki tualeto leidzia. Po to irgi geriau lovos rezimas, jokiu lankstymusi ir pan. Man patare per pirma para butinai isgerti 1l. vandens, atseit geresne tada pooperacine savijauta. Na man tai padejo,kalbet visai normaliai galejau.
As visa ta diena pragulejau lovoje ir skaiciau zurnalus, neleido man net sedet ilgai...
*

Kokioje dar pooperacinėje? biggrin.gif Visas išoperuodavo,kol prabundi paguli operacinių teritorijoj,jei jau nebesidvejina ir panašiai,tai net pilnai neatsičiuchinusį parveža į paprastą palatą.Bent jau Santariškėse rolleyes.gif
kramtuskee
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 15, 22:38)
Kokioje dar pooperacinėje? biggrin.gif Visas išoperuodavo,kol prabundi paguli operacinių teritorijoj,jei jau nebesidvejina ir panašiai,tai net pilnai neatsičiuchinusį parveža į paprastą palatą.Bent jau Santariškėse rolleyes.gif
*

Na matai nevisos ligonines turi pooperacines palatas, kuriose pagal istatyma turi laikyti minimum 4val. bet siaip stebi iki paros smile.gif
Tad as gulejau pooperacineje palatoje para, o po to tik jau i normaliai palata perkele smile.gif
Magnifique
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 17, 17:15)
Na matai nevisos ligonines turi pooperacines palatas, kuriose pagal istatyma turi laikyti minimum 4val. bet siaip stebi iki paros smile.gif
Tad as gulejau pooperacineje palatoje para, o po to tik jau i normaliai palata perkele smile.gif
*

Tai sakei tu Santariškėse operavaisi lyg ir.Tai ką,vieną dieną turi,kitą dieną jau neturi tokių palatų?
kramtuskee
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 17, 22:53)
Tai sakei tu Santariškėse operavaisi lyg ir.Tai ką,vieną dieną turi,kitą dieną jau neturi tokių palatų?
*

Ne ne, as ne santareskese.
Magnifique
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 18, 20:05)
Ne ne, as ne santareskese.
*

Sorry,tada man blogai susišvietė blush2.gif
Indukė
O man operacija teko atideti, nes nakti sukilo temperatura, skauda gerkle, jauciu angina...kaip gaila, kai tiek laukta, dabar operuosiuos siauliuose be lazerio, ka darysi, greiciau luptu man ja lauk, jau tiek prasikankinau
Emoli
sveikos

man dažnai gerklėjė kažkas stovi, trukdo. Galvojau refliuksas g.gif bet kartais iš gerklės iškrenta tokie dvokiantys pipiro dydžio balti nežinau kaip pavadint gumuliukai.
kas tai ? koks pūlinys man susidaręs?

gal dar kam nors taip? blush2.gif
kramtuskee
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 23, 00:01)
sveikos

man dažnai gerklėjė kažkas stovi, trukdo. Galvojau refliuksas  g.gif  bet kartais iš gerklės iškrenta tokie dvokiantys pipiro dydžio balti nežinau kaip pavadint gumuliukai.

gal dar kam nors taip?  blush2.gif
*

Man tokie buvo pastovios puliuojancios anginos pozymiai.
Is pradziu tik atsikosent pasijausdavo, po to rytais pradejau stebet gerkle, ir sonuose matydavosi pulinukai, po kokiu metu jie nebepranykdavo, o vos susalus, susidarydavo dideli pulinukai. Taciau as nekentejau tokiu skausmu kaip kiti, kad vos prasnekedavo 40temp. ir pan. Pas mane budavo pastovus pulinukai ir pastovus gerkles perstejimas, skausmas, o temperatura tik koki karta ar du i metus.
Magnifique
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 23, 00:01)
sveikos

man dažnai gerklėjė kažkas stovi, trukdo. Galvojau refliuksas  g.gif  bet kartais iš gerklės iškrenta tokie dvokiantys pipiro dydžio balti nežinau kaip pavadint gumuliukai.

gal dar kam nors taip?  blush2.gif
*

Ten yra pūliai,tik ne skystos konsistensijos.Vadinami tonzilių kamštukai.Jie būna esant lėtiniam tonzilitui.Reiktų pas LOR nueit ir pasėlį paimt nuo tų pūlių.Tada žiūrėt ar auga kas.Gali reikti šalinti tonziles,jei bus bakterijų.
Emoli
QUOTE(Magnifique @ 2011 11 22, 23:42)
Ten yra pūliai,tik ne skystos konsistensijos.Vadinami tonzilių kamštukai.Jie būna esant lėtiniam tonzilitui.Reiktų pas LOR nueit ir pasėlį paimt nuo tų pūlių.Tada žiūrėt ar auga kas.Gali reikti šalinti tonziles,jei bus bakterijų.
*

blink.gif jie būna net tada kai gerklės neskauda?
bet tie pūliai kažkur nosiaryklėj. ir tik retkarčiais iškrenta ir juos išspjaunu unsure.gif

reiks pas lor tikrai apsilankyt
Tuomce
sveikos 4u.gif ,
man ir draugui darys operacija ta pacia diena.. tai prisiskaiciau koks pooperacinis laikotarpis, tai dabar tas likusias dvi savaites stresuosiu.. o man iskilo toks klausimas ar užmigdo operacijos metu ar ne? operuos santariskese
Emoli
QUOTE(Tuomce @ 2011 11 24, 12:02)
sveikos  4u.gif ,
man ir draugui darys operacija ta pacia diena.. tai prisiskaiciau koks pooperacinis laikotarpis, tai dabar tas likusias dvi savaites stresuosiu.. o man iskilo toks klausimas ar užmigdo operacijos metu ar ne? operuos santariskese
*

Manau kad pilną narkozę duoda. Kai vaikui adenoidus operavivo irgi pilną davė
Tuomce
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 24, 13:03)
Manau kad pilną narkozę duoda. Kai vaikui adenoidus operavivo irgi pilną davė
*

labai tikiuosi, nes draugui yra nosies pertvara tvarke tai nemigde ir dar liepe spjaudyt kaulo drozles unsure.gif tai sako nenoretu dar kart gulet ir matyt kad tave rakineja blink.gif
kramtuskee
QUOTE(Tuomce @ 2011 11 24, 14:19)
labai tikiuosi, nes draugui yra nosies pertvara tvarke tai nemigde ir dar liepe spjaudyt kaulo drozles  unsure.gif  tai sako nenoretu dar kart gulet ir matyt kad tave rakineja  blink.gif
*

Duoda pilna narkoze, o siaip bet kokios operacijos metu galit patys reikalauti, kad migdytu, as pertvara operavaus su nuskausminimu tik, bet ir tai klause kokios noriu.
Magnifique
Santariškėse galima rinktis,tik pasirinkt reikia kai užsirašinėji,kiek pamenu,o ne operacijos dieną.
vikta
QUOTE(Tuomce @ 2011 11 24, 12:02)
sveikos  4u.gif ,
*

QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 24, 14:07)
Duoda pilna narkoze, o siaip bet kokios operacijos metu galit patys reikalauti, kad migdytu, as pertvara operavaus su nuskausminimu tik, bet ir tai klause kokios noriu.
*

nebūtinai pilna. turi pats apsispręsti ar nori pilnos ar tik vietinės

dabar kaip tik ir bandau apsispreęsti. kiekvienas būdas turi savo pliusų ir minusų. bet linkstu link vietinės nejautros. darys operaciją už savaitės Santariškėse
koposs
Sveiki,

as jauciu tik su pilna narkoze,man geriau nematyt, negirdet ax.gif ,darys jau ketvirtadieni,tikiuos legvai man viskas pareis
kramtuskee
QUOTE(vikta @ 2011 11 27, 18:02)
nebūtinai pilna. turi pats apsispręsti ar nori pilnos ar tik vietinės

dabar kaip tik ir bandau apsispreęsti. kiekvienas būdas turi savo pliusų ir minusų. bet linkstu link vietinės nejautros. darys operaciją už savaitės Santariškėse
*

Na man kai dare anginos neleido su vietine, tik su pilna narkoze. Nes ten daug kraujo, jis subega i skrandi, o tada vemi toliau nei matai. Bent jau po pertvaros operacijos taip ir buvo.
Tokios, kaip koju, ranku ir pan. operacijos tai as irgi linkus i kitas anestezijos rusis. Bet cia tik su bendra anestezija.
vikta
QUOTE(kramtuskee @ 2011 11 27, 18:09)
Na man kai dare anginos neleido su vietine, tik su pilna narkoze. Nes ten daug kraujo, jis subega i skrandi, o tada vemi toliau nei matai. Bent jau po pertvaros operacijos taip ir buvo.
Tokios, kaip koju, ranku ir pan. operacijos tai as irgi linkus i kitas anestezijos rusis. Bet cia tik su bendra anestezija.
*

na, nežinau kaip bus realiai. bet kraujas taip laisvai ten nebėga wink.gif o ir sesutė su siurbtuku stovi šalia ir siurbinėja.
pas mane vyro sesuo santariškių LOR operacinės sesutė. tai papasakojo viską kaip kas būna, kokios komplikacijos ir pan.
kai kalbėjau su gydytoju, tai jis ir sakė, kad nosies pertvarkos operacijos tikrai nedarytų su vietine nejautra, čia kaip pajuokavimas buvo
kramtuskee
QUOTE(vikta @ 2011 11 27, 19:25)
na, nežinau kaip bus realiai. bet kraujas taip laisvai ten nebėga wink.gif o ir sesutė su siurbtuku stovi šalia ir siurbinėja.
pas mane vyro sesuo santariškių LOR operacinės sesutė. tai papasakojo viską kaip kas būna, kokios komplikacijos ir pan.
kai kalbėjau su gydytoju, tai jis ir sakė, kad nosies pertvarkos operacijos tikrai nedarytų su vietine nejautra, čia kaip pajuokavimas buvo
*

Na nezinau, as pati dabar dirbu su Lorais operacineje smile.gif tai tikrai niekada nesidaryciau su vietiniu nuskauminimu anginos operacijos. Siurbt siurbia, po to dar pasibaigus operacijai, anesteziologai gerai atsiurbia, o ir gerkle buna uztamponuota. O va jei nemiegosit tai labai gerai vistiek neatsiurbs.
Siaip pertvaros beveik nieks nesioperuoja su vietiniu, bet cia man taip reikejo. atsiurbinejo operacijos metu, bet vistiek tas kraujas pribego i skrandi,
vikta
Na o as tai jau be tonziliu. Ryte ispjove. Rinkausi vietine nejautra ir esu labai patenkinta. Operacija truko labai trumpai, gal tik koks 10 min. Nemaloniausia dalis buvo kol suleido vaistus. Paskui jau nieko nejutau. Nei kosejau, nei springau, nei ziaugciojau. Kraujavo, pasak gydytojo, labai mazai. Ne karto nenubego kraujo i gerkle. Kaip sake gydytojas - reikejo nufilmuot ir studentams rodyt kaip parodomaja medziaga. Labai patenkinta gydytojo A.Burbos darbu. Dabar skauda, bet pakenciamai. Kaip kad prie anginos skaudedavo. Vakare gausiu nuo skausmo Diclac. Sesute sake, kad trecia diena bus skausmingiausia
koposs
Labukas,

as jau po operacijos thumbup.gif ,padare penktadieni ,siandien tik paleido,nes stebejo ar nepradesiu kraujuot po valgymo,penkt nieko neleido valgyt tik gert vakare,skausmas pakenciamas,kaip ,kad angina sukyla,isveze operuot 11,parveze 13val,karujo bveveik nebuvo,o kai jau leido atsigert isvis isnyko ir jau 18 val jau vaiksciojau ir geriau ,kita diena visai normaliia pavalgiau,zodziu viskas super,tik,dabar bijau,kad koset nepradeciau lyg kutena ,o tada jau bus malonumas menkas
Indukė
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif
koposs
QUOTE(Indukė @ 2011 12 04, 11:04)
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo  doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura  doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif
*

man del mmm nieko nesake,irgi bijojau,kad prasides,bet aciu diev nebuvo,veza su naktiniais ir kelnaitem ir su kojinaitem smile.gif
Indukė
QUOTE(koposs @ 2011 12 04, 12:09)
man del mmm nieko nesake,irgi bijojau,kad prasides,bet aciu diev nebuvo,veza su naktiniais ir kelnaitem ir su kojinaitem  smile.gif
*

aisku, na jei bus paskutines mmm dienos, tai manau nieko tokio...
Panda36
QUOTE(Indukė @ 2011 12 04, 12:04)
mane penktadieni turi operuoti, bet kazko mmm suvelavo  doh.gif jau antra karta paskirta operacija, pirma karta sukilo angina ir temperatura  doh.gif O dabar nelabosios kad nesudurniuotu, sake turi nebuti mmm, o i operacine veza nuoga su naktiniais tik? g.gif
*

Sveika. Mane operavo prieš 5mėnesius,tada kaip tyčia užvėlavo mmm,tai atsiguliau i ligoninę,kai buvo antra mmm diena. Buvo daug diskusijų ar operuoti,vis gi nusprendė kitą rytą operuoti-nusiuntė nusipirkti kraujavimą stabdančių vaistų. Ir viskas buvo ok biggrin.gif Vežė į operacinę su naktiniais,kelnaitėmis ir kojinėmis. Sėkmės. smile.gif
vikta
aš tai jau irgi namuose. sako trečia ketvirta diena skaudžiausiusios. pas mane dabar trečia diena, bet nieko skaudaus nėra. paskauda net mažiau nei kad angina sukildavo. jaučiu kad turiu gerklę, bet stipraus skausmo nėra.
valgyti galiu viską kas švelnu. bandžiau vakar vakare bananą valgyti (sesutė leido), tai paskutinius kąsnius valgant jutau kad per stipru, peršti. namie gryžusi bandžiau išvirtą sriubą valgyti, kru vyras virė, tai igri jaučiau kad per stipru, perštėjo. tad kurį tai laiką reikės mažiau prieskonių, pipirų dėti
tikrai maniau kad bus žymiai blogiau
kramtuskee
QUOTE(vikta @ 2011 12 04, 16:18)
aš tai jau irgi namuose. sako trečia ketvirta diena skaudžiausiusios. pas mane dabar trečia diena, bet nieko skaudaus nėra. paskauda net mažiau nei kad angina sukildavo. jaučiu kad turiu gerklę, bet stipraus skausmo nėra.
valgyti galiu viską kas švelnu. bandžiau vakar vakare bananą valgyti (sesutė leido), tai paskutinius kąsnius valgant jutau kad per stipru, peršti. namie gryžusi bandžiau išvirtą sriubą valgyti, kru vyras virė, tai igri jaučiau kad per stipru, perštėjo. tad kurį tai laiką reikės mažiau prieskonių, pipirų dėti
*

Tai jums pasiseke smile.gif As jau skausmui nejautri, oj kiek esu atkentejus. Bet jau po anginos operacijos ziauru buvo smile.gif
Indukė
Ech, kad man pasisektu taip ir viskas lengvai praeitu rolleyes.gif
koposs
QUOTE(vikta @ 2011 12 04, 15:18)
*

man gan panasiai,toks jausmas ,kad angina sukilo ir tiek,aisku padeda vaistai ax.gif ,siandien trecia para,tikiuos jau blogiau nebus ,svarbu ,kad nekraujuot,ir vis uzeina toks kutenimas ,kad koset noriu ,tai labai bijau,kad neuzeitu kosulys,ar jums taip nera g.gif
Ir dar kiek jusu opracijos truko g.gif
vikta
QUOTE(koposs @ 2011 12 05, 09:20)
man gan panasiai,toks jausmas ,kad angina sukilo ir tiek,aisku padeda vaistai  ax.gif ,siandien trecia para,tikiuos jau blogiau nebus ,svarbu ,kad nekraujuot,ir vis uzeina toks kutenimas ,kad koset noriu ,tai labai bijau,kad neuzeitu kosulys,ar jums taip nera  g.gif
Ir dar kiek jusu opracijos truko  g.gif
*

vakar vakare pakuteno, bet daugiau ir nebekuteno. tai sakau gal nuo kokio maisto.
operacija truko labai trumpai, gal koks 10-15 minučių. nežiūrėjau į laikrodį kada nuėjau ir kada išvežė. bet prisimenu kad 10:40 pažiūrėjau į laikrodį palatoje. po kiek laiko atėjo gydytojas ir nuėjom į operacinę. o 11:05 jau buvau vėl pakatoj ir rašiau visiems namiškiams ir draugams kad viskas ok.

man prieš operaciją suleido diclaco ir davė kažkokią tabletę kad biški apspangčiau. bet gavosi taip, kad jau pakeliui į operacinę prieš mane užlindo be eilės". kažkoks eksta tavejis su pūliais ausyse. tai mane atgal nuvarė į palatą ir kai jau ėjau antrą kartą į operacinę, jokio apdujimo nebuvo. bet visiškai buvo dingęs nerimas, baimė.
operacijos metu tai jutau kaip drebėjo kojos, ir niekaip nėjo jų nuraminti

šiaip tai sakė, geriau kad nereikėtų daug deginti. kuo daugiau uždegina, tuo labiau skauda. aš tik kokius 4-5 kart "čirkšt" girdėjau

šiandien ketvirta diena, ir skausmo beveik nėra.
bet aš nelaukiu kol pradės normaliai saudėti, jau kaip profilaktiškai ryte, ir einant miegoti po tabletikę nuo skausmo. gal be vaistų skaudėtų daugiau
koposs
QUOTE(vikta @ 2011 12 05, 11:26)
vakar vakare pakuteno, bet daugiau ir nebekuteno. tai sakau gal nuo kokio maisto.
operacija truko labai trumpai, gal koks 10-15 minučių. nežiūrėjau į laikrodį kada nuėjau ir kada išvežė. bet prisimenu kad 10:40 pažiūrėjau į laikrodį palatoje. po kiek laiko atėjo gydytojas ir nuėjom į operacinę. o 11:05 jau buvau vėl pakatoj ir rašiau visiems namiškiams ir draugams kad viskas ok.

man prieš operaciją suleido diclaco ir davė kažkokią tabletę kad biški apspangčiau. bet gavosi taip, kad jau pakeliui į operacinę prieš mane užlindo be eilės". kažkoks eksta tavejis su pūliais ausyse. tai mane atgal nuvarė į palatą ir kai jau ėjau antrą kartą į operacinę, jokio apdujimo nebuvo. bet visiškai buvo dingęs nerimas, baimė.
operacijos metu tai jutau kaip drebėjo kojos, ir niekaip nėjo jų nuraminti

šiaip tai sakė, geriau kad nereikėtų daug deginti. kuo daugiau uždegina, tuo labiau skauda. aš tik kokius 4-5 kart "čirkšt" girdėjau

šiandien ketvirta diena, ir skausmo beveik nėra.
bet aš nelaukiu kol pradės normaliai saudėti, jau kaip profilaktiškai ryte, ir einant miegoti po tabletikę nuo skausmo. gal be vaistų skaudėtų daugiau
*

tai manei ilgiau(bet su pilna narkoze)bet daktaras irgi sake ,kad truks apie puse val,bet isveze 11.13,parveze 13.13 pabudau istrauke vamzdeli,ir pooperacinej tik 10 min pabuvau,bet daktras nieko neminejo ,reikes paklaust,matyt per didele doze gavau,kad nepabudau,nes siaip operacija pavyko, nei daug kraujavau nieko,ir jutaus pakankamai gerai,tik kokia 15min skrandi labai maude,bet praejo smile.gif ,dziuagiuos jau,kad as po visko,dabar tik geryn eis thumbup.gif
sekmes kas operuosis ir nebijokit ,viskas bus gerai,jei esat patyrusios skausma anginos tai tikrai panasus,tik gal ilgiua tesias smile.gif
Indukė
operacijos nebijau, kad tik greičiau, jau tiek teko prasikankinti su ja ir parasti doh.gif Bet man mmm dar neatsivelka, labiausiai bijau, jeigu vėl atidės operaciją doh.gif
koposs
QUOTE(Indukė @ 2011 12 05, 12:33)
operacijos nebijau, kad tik greičiau, jau tiek teko prasikankinti su ja ir parasti  doh.gif  Bet man mmm dar neatsivelka, labiausiai bijau, jeigu vėl atidės operaciją  doh.gif
*

as ir labai to bijojau,nes viena data teko atidet ,nes kardiograma nepatiko,liepe issitirt sirdi ir pas endokrinologe zodziu,bet pagaliau jau po visko, tai ramu dabar man
Indukė
QUOTE(koposs @ 2011 12 05, 13:49)
as ir labai to bijojau,nes viena data teko atidet ,nes kardiograma nepatiko,liepe issitirt sirdi ir pas endokrinologe zodziu,bet pagaliau jau po visko, tai ramu dabar man
*

man viena operacija buvo atidėta, nes išvakarėse sukilo 40 temperatūra, prasidėjo angina doh.gif
koposs
QUOTE(Indukė @ 2011 12 05, 12:50)
man viena operacija buvo atidėta, nes išvakarėse sukilo 40 temperatūra, prasidėjo angina  doh.gif
*

o saiubeli,jo tas laukima stikrai zudo,bet reikai tiketis dabar sulauks ir viskas bus gerai,o gal mmm su tablet,pailgink ,kad veliau susirgtum,kad tikrai nebutu kaip tycia ta diena
Indukė
QUOTE(koposs @ 2011 12 05, 13:57)
o saiubeli,jo tas laukima stikrai zudo,bet reikai tiketis dabar sulauks ir viskas bus gerai,o gal mmm su tablet,pailgink ,kad veliau susirgtum,kad tikrai nebutu kaip tycia ta diena
*

nežinau net ką daryti, ta prasme su kontraceptinėm? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.