Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(Tuomce @ 2011 12 16, 17:50)
i vaistine vistek reikejo, o pasiust tai nera ka nes abu su draugu ta pacia diena isoperuoti..


aisku, nera kam slaugyti tada ax.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Gal yra kas operavosi Klaipedoj, respublikinej ligoninej? Ar kai atsigulet dare pakartotinai tyrimus, ar uzteko tu paciu is poliklinikos? Pradejau galvot gal is vakaro reikejo gultis i ligonine g.gif Kai skambinaus registruotis, tai sake ryte atvaziuot, tai dabar abejot pradejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 16, 16:55)
Sveikutes.
Gal yra kas operavosi Klaipedoj, respublikinej ligoninej? Ar kai atsigulet dare pakartotinai tyrimus, ar uzteko tu paciu is poliklinikos? Pradejau galvot gal is vakaro reikejo gultis i ligonine g.gif  Kai skambinaus registruotis, tai sake ryte atvaziuot, tai dabar abejot pradejau g.gif

drauges vyras operavos,tai jei turit tyrimus ,tikrai nedarys pakartotinai,bet idomiai,ta pati klaipeda,bet miesto ligoninje guldo is vakaro,bet siaip as visai norejau,kad paguldytu, padarytu oparcija ir ramu,nes tas laukimas uzmuse,is vakaro tik kateteri idejo ir ryte operavo smile.gif
Tuomce ,o kie laiko jau po operacijos esat ?
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2011 12 16, 17:45)
drauges vyras operavos,tai jei turit tyrimus ,tikrai nedarys pakartotinai,bet idomiai,ta pati klaipeda,bet miesto ligoninje guldo is vakaro,bet siaip as visai norejau,kad paguldytu, padarytu oparcija ir ramu,nes tas laukimas uzmuse,is vakaro tik kateteri idejo ir ryte operavo  smile.gif
Tuomce ,o kie laiko jau po operacijos esat ?

Vienos bendradarbes vyras operavos ten, bet ne angina, tai jie vistiek dare tyrimus pries operacija g.gif Man sake iki 8 atvaziuot, tai manau geriau namie nakti praleisti nei ligoninej.
Ar jums reikejo dar pas operavusi gydytoja pasirodyti, kai paleido namo?
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 16, 17:54)
Vienos bendradarbes vyras operavos ten, bet ne angina, tai jie vistiek dare tyrimus pries operacija g.gif Man sake iki 8 atvaziuot, tai manau geriau namie nakti praleisti nei ligoninej.
Ar jums reikejo dar pas operavusi gydytoja pasirodyti, kai paleido namo?

nu gal kas netiko tada,,,bet jei tik ryte reikia atvaziuot,tai manau jau nedarys tyrimu tikrai,nebent kardiograma ,jei neturesit su savim.
pas operavusi daktara reikejo pasirodyt po savaites,operavo penktadieni ,apziurejo sestadieni ir tada po savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2011 12 16, 17:45)
Tuomce ,o kie laiko jau po operacijos esat ?

mane operavo 12d gal 16h drauga kokia valandzike anksciau.. abiem labai skauda kaire puse, bent jau siandien radau ant kuros puses atsigult ir kokiu kamp kad maziausiai skaudetu ryjant biggrin.gif tai taip ir sumustiaka sugebejau suvalgyt biggrin.gif idomu ka sianakt per maista sapnuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2011 12 16, 18:36)
mane operavo 12d gal 16h drauga kokia valandzike anksciau..  abiem labai skauda kaire puse, bent jau siandien radau ant kuros puses atsigult ir kokiu kamp kad maziausiai skaudetu ryjant biggrin.gif tai taip ir  sumustiaka sugebejau suvalgyt biggrin.gif idomu ka sianakt per maista sapnuosiu  lotuliukas.gif

tai dar nedaug laiko,bet per kucias tai jau manau viska valgysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2011 12 16, 18:33)
nu gal kas netiko tada,,,bet jei tik ryte reikia atvaziuot,tai manau jau nedarys tyrimu tikrai,nebent kardiograma ,jei neturesit su savim.
pas operavusi daktara reikejo pasirodyt po savaites,operavo penktadieni ,apziurejo sestadieni ir tada po savaites  mirksiukas.gif

Kardiograma turiu ir kitus kraujo tyrimus gydytoja atidave.
O pas seimos gydytoja jums reikejo eiti?
Atsakyti
QUOTE(koposs @ 2011 12 16, 18:39)
tai dar nedaug laiko,bet per kucias tai jau manau viska valgysit  smile.gif

ech kad taip ir butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 12 16, 18:45)
Kardiograma turiu ir kitus kraujo tyrimus gydytoja atidave.
O pas seimos gydytoja jums reikejo eiti?

ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane operacija buvo ekstra, tai tik kraujo bendra ir kresejima dare. Nei kardiogramos, nei seimos nereikejo
Atsakyti
man dare santariskese tai reikejo atsinesti tyrimu rezultatus ir seimos gydytojos isvadas apie bukle, o tyrimu reikejo siu:
1. bendro kraujo tyrimo
2. kraujo krešėjimo laiko
3. gliukozės kiekio kraujyje
4. kraujo grupės, Rh faktoriaus
5. bendrą šlapimo
6. ekg
7. krūtinės ląstos rentgeninio tyrimo

pries operacija tik apziurejo gerkle ir viskas, liepe laukt palatoj kol ateis eile smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 16 gruodžio 2011 - 21:24