Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2012 10 23, 15:26)
Man labai įdomu ar yra tokių, kurie taip smarkiai po tokios operacijos nesikankino g.gif Atrodo kad pooperacinis laikotarpis toks baisus ir skausmingas sad.gif
Nežinau, ar man artimieji meluoja, kad čia labai paprasta operacija, ar čia rašo vien baisius skausmus patyrusios merginos doh.gif
Mane vis ramina kad nieko baisaus nėra, o čia paskaitau, kad yra labai baisu sad.gif


artimieji tau sako ir teisybe ir meluoja. na operacija yra nesudetinga palyginus, o del skausmo kiekvieno zm skausmo slenkstis skirtingas ir skirtingai reaguoja i ji. bet tas pooperacinis laikotarpis tikrai nera lengvas tai faktas. as kol gulejau ligonineje man leido vaistus jau beveik gerai buvo nu bet gryzau namo tai tik skysta net ne kose o skysta. va sian viriau koldunus tai seima juos valge o as istengiau tik skysti kuriame viriau valgyt, nors vaistus sugerus. juokingai graudu.
Atsakyti
merginos kurioms seniau buvo operuota sita nelemta angina. AR JUMS 8para SKAUDEJO AUSIS? man jau kelinta isties para kaip skauda, sian traukiu pas gydytojoja. kerkle kaip ir neskaudetu isskyrus liezuvio apacia ten atrodo kaip itruke. siaubas siaubas siaubas
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2012 10 24, 07:28)
merginos kurioms seniau buvo operuota sita nelemta angina. AR JUMS 8para SKAUDEJO AUSIS? man jau kelinta isties para kaip skauda, sian traukiu pas gydytojoja. kerkle kaip ir neskaudetu isskyrus liezuvio apacia ten atrodo kaip itruke. siaubas siaubas siaubas


man kartais paskaudėdavo, bet ausų skausmas yra normalu, dėl nervų išsidėstymo, iš tikrųjų greičiausiai tau jų neskauda ir joms nieko nėra, tik taip jaučiasi, bet jei neramu šiandien paprašyk, kad tas ausis gal pažiūrėtų smile.gif o liežuvį tai man apskritai labai skaudėjo, buvo net uždegimas ant jo atsiradęs, nes jį per operaciją ten fiksuoja ir suspaudžia labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pjurgitukas @ 2012 10 24, 08:28)
merginos kurioms seniau buvo operuota sita nelemta angina. AR JUMS 8para SKAUDEJO AUSIS? man jau kelinta isties para kaip skauda, sian traukiu pas gydytojoja. kerkle kaip ir neskaudetu isskyrus liezuvio apacia ten atrodo kaip itruke. siaubas siaubas siaubas


man siaubingai skaudejo ausis, buvau pas daktare, sake normalu, taip ir turi but doh.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkada ir aš rašiau kaip man žiauriai buvo... Operavo birželio mėn. paskui tikrai jaučiausi blogai mėnesį, gal net ilgiau. Bet mano išoperuotos tonzilės buvo reto didumo, tai ir žaizdos didelės gerklėj liko. Numečiau 15 kg. Skonis pasikeitęs, dar ir dabar atrodo neatsistatė iki galo. Žodžiu tikrai buvo sunku, BET... jei nebūčiau išsioperavusi tikrai jau bučiau vėl sirgus angina ir ne kartą, o dabar nieko, tokiu metu vos ne ištisai reikdavo antibų, sirgdavau ir sirgdavau. Dabar nei sloga nekimba. O ir sąnariai nebeskauda. Taigi, merginos, kam šiuo metu pooperacinis sunkus laikas, dideliausios kantrybės jums, tikrai bus viskas gerai, praeis tas skausmas mirksiukas.gif Kam operacija dar tik gresia, tai linkiu nebijoti, kiekvienam labai skirtingai, man buvo ir komplikacijų ir šiaip viskas labai sudėtingai ir sunkiai, nesitikėjau, kad taip bus, o palatos kaimynė jau tą pačią dieną valgyt galėjo... Pasiklauskit operuosiančio gydytojo, ką jis mano. Maniškė tai prieš operaciją nieko nesakė, o po jos tik sužinojau, kad man kitaip ir negalėjo būti, kai tonzilės stalo teniso kamuoliuko dydžio buvo visos pūliuojančios... doh.gif
Atsakyti
Noreciau pasiklausti tu, kurioms operacija jau buvo. Ar atsidekojote gydytojams uz operacijas? Jeigu tai labai asmeniska, tai gal tuomet galetumet parasyti man i AZ 4u.gif
Ir dar toks klausimelis: ar jums operuojantis gydytojas savaite iki operacijos nerekomendavo gerti vitamino C, kad kraujas geriau kresetu?
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 10 24, 08:32)
man kartais paskaudėdavo, bet ausų skausmas yra normalu, dėl nervų išsidėstymo, iš tikrųjų greičiausiai tau jų neskauda ir joms nieko nėra, tik taip jaučiasi, bet jei neramu šiandien paprašyk, kad tas ausis gal pažiūrėtų smile.gif o liežuvį tai man apskritai labai skaudėjo, buvo net uždegimas ant jo atsiradęs, nes jį per operaciją ten fiksuoja ir suspaudžia labai smile.gif



QUOTE(Arrivederici @ 2012 10 24, 12:59)
man siaubingai skaudejo ausis, buvau pas daktare, sake normalu, taip ir turi but doh.gif

nu as ir buvau pas gydytoja apziurejo ir sake super viskas grazu o skausma turiu iskest praeis, bet kaip sunku tai padaryti. valgau tai ausis kemsuos su pirstais lotuliukas.gif

QUOTE(Fidėja @ 2012 10 24, 16:21)
Noreciau pasiklausti tu, kurioms operacija jau buvo. Ar atsidekojote gydytojams uz operacijas? Jeigu tai labai asmeniska, tai gal tuomet galetumet parasyti man i AZ  4u.gif
Ir dar toks klausimelis: ar jums operuojantis gydytojas savaite iki operacijos nerekomendavo gerti vitamino C, kad kraujas geriau kresetu?

zinok atsilyginau labai paprastai saldainiu dezute ir savo gamybos sage, kolege kur kartu gulejom dave 50 gydytojai.

o del vit C tai liepe bet ne savaite o dar ilgiau, nuo tada kaip pasirodziau jai iki operacijos, bet as tik citrinas spaudziaus o sintetiniu nepirkau.



KADA MERGINOS PRAEIS TAS SKAUSMAS???? man sian 9para
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2012 10 23, 15:26)
Man labai įdomu ar yra tokių, kurie taip smarkiai po tokios operacijos nesikankino g.gif Atrodo kad pooperacinis laikotarpis toks baisus ir skausmingas sad.gif
Nežinau, ar man artimieji meluoja, kad čia labai paprasta operacija, ar čia rašo vien baisius skausmus patyrusios merginos doh.gif
Mane vis ramina kad nieko baisaus nėra, o čia paskaitau, kad yra labai baisu sad.gif

aš esu tokia smile.gif
jau sekančią dieną po operacijos valgiau be skausmo. vaistus nuo skausmo gėriau tik 5 dienas. po 5 dienų dienų jokių skausmų nebebuvo, tik saugojaus šiurkštaus, aštraus maisto.
prisimenu, užmiršau kad esu po operacijos, valgau savaitė po operacijos aštrią picą kurią visada užsisakydavau picerijoj ir nesuprantu, kodėl ji tokia aštri. paskui tik prisiminiau, kad dėl gerklės tas aštrumas. tai nebevalgiau jos, pasisaugojau.
operavausi praeitą gruodį, su vietine nejautra.
buvau prisiskaičiusi čia kaip po operacijos skauda, kaip negali valgyti. tai jau bijojau to pooperacinio laikotarpio.
bet man viskas buvo liuks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 25 spalio 2012 - 10:19
saunu, kad kai kurioms viskas labai greitai susitvarko 4u.gif
o ar kuriai nors dare operacija per menesines? arteja tos dienos, tai nezinau, operacija atides ar vistiek darys...
Atsakyti
QUOTE(Fidėja @ 2012 10 25, 15:17)
saunu, kad kai kurioms viskas labai greitai susitvarko  4u.gif
o ar kuriai nors dare operacija per menesines? arteja tos dienos, tai nezinau, operacija atides ar vistiek darys...

na man neatidejo jau buvo kaip ir galas, bet po peracijos tas galas tapo viduriu lotuliukas.gif o pries operacija perspejo gal gali daugiau kraujuoti, bet man gerkle nekraujavo labai daug net keista buvo kaip atveze ir po kokio gero pusvalandzio liepe gerti vandeni ir nespjaudyti seiliu.

o man va vis dar skauda virta bulve isidejau i bura kad pardejo grausti tai tik sokinejau sokinejau uzsikimsus ausis bet kentejau kazkaip aprimo ir be vaistu nors nakti tenka vis dar gerti.
Atsakyti
QUOTE(Fidėja @ 2012 10 25, 14:17)
saunu, kad kai kurioms viskas labai greitai susitvarko  4u.gif
o ar kuriai nors dare operacija per menesines? arteja tos dienos, tai nezinau, operacija atides ar vistiek darys...

man tai sake kad reikia nesirgti.
Atsakyti
labas rytas merginos. vakar vakare mb suleido paskutine stopke ketonal ir siandien pusrycius jau valgiau su ne dideliu skausmuku bet be nimesilio thumbup.gif jetau kaip gerai. met obuoliu pyraga ikepiau is tos laimes ir dar kugelio eisiu padaryt blush2.gif

bet va kita beda uzpuole valgau o man viskas kartu net sukoladas. ar cia normalu???? g.gif po kiek laiko tokia nesamone praeis???? gal cia nuo nimesilio????
Atsakyti