Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

QUOTE(tagatis @ 2011 11 11, 22:24)
Darbą susiradau pats sistemoje. Būtent todėl ir siūlau kuo greičiau registruotis ir ieškoti darbų. Darbą susiradau per dvi savaitės, nuo pasiūlymų starto. Tai čia buvo daugmaž lapkričio vidury, nes praeitais metais darbus siūlė nuo lapkričio 1. Kokius metodus naudojau? Tiesiog rašiau laiškus, domėjausi darbu ir gavau pasiūlymą. Nusiunčiau darbo sutartį, ją pasirašė, ir viskas. smile.gif

butent konkretaus darbo ieskojai ar beveik kiekvienam is sistemos rasei(nesvarbu nei valstyja nei pobudis)?
as irgi noreciau movers dirbt darba. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tbag1992: 11 lapkričio 2011 - 21:30
Siunčiau tik į movingą, ir visose valstijose. Šiaip kartais tenka siųsti ne po vieną laišką. Arba jie nespėja perskaityti, arba tiesiog praleidžia kitus laiškus. biggrin.gif Kadangi antrus metus važiuosiu į tą pačią vietą, problemų neturėsiu. Praeitais metais pasiūlymą iškart gavau lapkričio mėnesį, o įdarbinimo formą nusiunčiau sausį, o gal net vasarį. Buvau truputį išsigandęs, galvojau, jog nebeišvažiuosiu. biggrin.gif Pasirodo iškart reikėjo siųsti tą sutartį ir būtų pasirašę...
Atsakyti
Veiki mielieji, aš nusprendžiau keliauti su šia programa, tik truputy baisu nes žadu važiuoti viena. Gal yra norinčių kartu biggrin.gif kad ir kaip tai naiviai skamba smile.gif o iš tiesų norėčiau pasiteirauti kai pati ieškaisi darbo tai WLC duoda kažkokių kontaktų? Ar išvis net neverta svarstyti tokios galimybės kaip pačiai susirasti darbą? 4u.gif
Atsakyti
nesake dar iki kada siemet viza galios? nejaugi vel iki kokios rugsejo 9d.? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(witalisa @ 2011 11 12, 12:56)
Veiki mielieji, aš nusprendžiau keliauti su šia programa, tik truputy baisu nes žadu važiuoti viena. Gal yra norinčių kartu biggrin.gif kad ir kaip tai naiviai skamba smile.gif o iš tiesų norėčiau pasiteirauti kai pati ieškaisi darbo tai WLC duoda kažkokių kontaktų? Ar išvis net neverta svarstyti tokios galimybės kaip pačiai susirasti darbą? 4u.gif


Visis darbdaviai yra duomenų bazėje, tu jiems rašai laiškus ir tada jie sprendžia, tave priimti ar ne. smile.gif Viskas labai paprasta. Aš praeitais metais vienas pats ieškojau darbo, jį susiradau, ir keliavau vienas. O draugų jau kelionės pradžioje, t.y. oro uoste atsirado. smile.gif
Atsakyti
O visi jau kruta su darbų paieškomis smile.gif Na pradėjau ir aš kurti savo resume, bet susidūriau su klausimu.. Kadangi dviese su drauge vykstam i ameriką, tai gal kas nors turi savo ar šiaip kur nors matė gerą pavyzdį motyvacinio laiško kai rašai jį už du asmenis? Nesinori rašyti be proto ilgo, bet neįsivaizduoju kaip jį supaprastinti blush2.gif schmoll.gif Prašau patarkit kas nors ką nors schmoll.gif
Atsakyti
kaip kam sekas su darbais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 13, 18:40)
kaip kam sekas su darbais?  smile.gif

as dar nepradejau siuntinet. Bet va siandien jau ruosiuos pradet smile.gif
Atsakyti
as irgi noriu ten padirbet, bet kaaaaaaaip baisu! ohmy.gif
toliausiai, kur esu buvus, tai latvijoj, ir tai ten su niekuo nereikejo nei angliskai kalbet, nei busto ieskotis, nei juo labiau su DARBDAVIU angliskai kalbet biggrin.gif

o tai dabar cia rimtai 520 usd kainuoja programa??
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 13, 18:40)
kaip kam sekas su darbais?  smile.gif


katik baigiau visiem issiuntines is to saraso Illinois valstijos, ryt kitas valstijas smile.gif
bet kazkaip as skeptiskai ziuriu ar pavyks rasti paciam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemnemnem: 14 lapkričio 2011 - 18:23
QUOTE(nemnemnem @ 2011 11 14, 18:22)
katik baigiau visiem issiuntines is to saraso Illinois valstijos, ryt kitas valstijas smile.gif
bet kazkaip as skeptiskai ziuriu ar pavyks rasti paciam...



Tikrai gausi bent kelis pasiūlymus, nežiūrėk taip skeptiškai. smile.gif Aišku, nebūtinai dabar, kai išsiuntinėjai tik vienai valstijai. Plius, užtrunka, kol darbdaviai atrašo, ypač dabar, kai dar labai anksti.
Atsakyti
O koks maždaug būna tas pirmas interviu užsipildžius sutartį? Verta bijoti ar ne? biggrin.gif
Atsakyti