Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Neskubėk. Tegul dar kiti savo nuomonę parašo. Aš rinkčiausi PLC, nes jie šiame reikale tikrai turi daugiau patirties nei ZIP Travel. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tagatis @ 2011 11 18, 09:51)
Neskubėk. Tegul dar kiti savo nuomonę parašo. Aš rinkčiausi PLC, nes jie šiame reikale tikrai turi daugiau patirties nei ZIP Travel. smile.gif



Man žinai kas nepatiko? Kad ZIP TRAVEL neleidžia pirktis lėktuvo bilietų kitur,o tik pas juos smile.gif va čia pats didžiausias jų minusas
Atsakyti
Nežinau kokia ten situacija. Niekad neteko susidurti. wink.gif Pats dabar laukiu atsakymo iš darbdavių, nusiunčiau įdarbinimo sutartį, tačiau atsakymo dar negavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinnnai @ 2011 11 17, 11:41)
susisiekimas sudinas? floridoj irgi be masinos gali prapulti.. o kaip su transportu san franciske pvz?


Taip, susisiekimas baisus, galima sakyt, jo visai nera. Nezinau kaip kitur, bet San Franciske susisiekimas geriausias koks tik gali but, mieste autobusai/tramvajai/metro vazineja visur kur tik imanoma, pro kiekviena gatvele pravaziuoja, reguliariai, visa para. Susisiekimas geras ne tik mieste, bet ir galima sakyt didziojoj daly siaurines/vidurio kalifornijos. nuo SF per kelias minutes gali nuvaziuot metro iki Oaklando, Berklio, traukiniai vazineja i pietinius miestelius. Viskas labai aisku ir paprasta. Geresnes sistemos net isivaizduot negaliu.
Atsakyti
QUOTE(ms_lovet @ 2011 11 18, 13:18)
Taip, susisiekimas baisus, galima sakyt, jo visai nera. Nezinau kaip kitur, bet San Franciske susisiekimas geriausias koks tik gali but, mieste autobusai/tramvajai/metro vazineja visur kur tik imanoma, pro kiekviena gatvele pravaziuoja, reguliariai, visa para. Susisiekimas geras ne tik mieste, bet ir galima sakyt didziojoj daly siaurines/vidurio kalifornijos. nuo SF per kelias minutes gali nuvaziuot metro iki Oaklando, Berklio, traukiniai vazineja i pietinius miestelius. Viskas labai aisku ir paprasta. Geresnes sistemos net isivaizduot negaliu.


Apytiksliai, kiek mazdaug iseina transportu vazinet? Ta prasme, ten, gal kaip ir cia, yra nuolatiniai? g.gif Na tikiuosi supratai ka turejau galvoje ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nastep: 18 lapkričio 2011 - 12:23
Nera jis pigus, bet kaip tokiam mieste tai suprantama. Nuolatinis kainuoja 60baksu, nesvarbu ar studentas ar ne. Jei kiekviena diena vazinet nereikia, tada labiau apsimoka pirkt bilietelius, kurie kainuoja 2baksus. 1 bilieteliu gali naudotis kien nori kartu, bet reikia ji isnaudot per dvi valandas. Ten buna pazymetas laikas po kurio jau negalima naudot bilietelio, kartais faini vairuotojai duoda galiojanti visa diena smile.gif
Atsakyti
Geeeras thumb_yello.gif

Beje, gal kas zino, kaip del tu laisku siuntimo darbdaviams?
pradzioj temos, kazkas rase, kad reiktu vengti prideti failus, nes amerikieciai bijo virusu.. Tai.. As kazkaip isivaizdavau, kad parasai tam "body" motyvacini, o prisegi CV (mano atveju du, nes vykstu su asmenine uodega lotuliukas.gif ) . Tai va, klausimas toks : jei vengt tu "attach files", tai tada kaip pati laiska isdestyt? Nes mano CV vien 1,5 lapo uzima, seses ~2, dar motyvacinis bent jau 0,5 lapo... Tai ten toki Sventa Rasta ir skaito? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2011 11 18, 15:53)
Geeeras  thumb_yello.gif

Beje, gal kas zino, kaip del tu laisku siuntimo darbdaviams?
pradzioj temos, kazkas rase, kad reiktu vengti prideti failus, nes amerikieciai bijo virusu.. Tai.. As kazkaip isivaizdavau, kad parasai tam "body" motyvacini, o prisegi CV (mano atveju du, nes vykstu su asmenine uodega  lotuliukas.gif ) .  Tai va, klausimas toks : jei vengt tu "attach files", tai tada kaip pati laiska isdestyt?  Nes mano CV vien 1,5 lapo uzima, seses ~2, dar motyvacinis bent jau 0,5 lapo... Tai ten toki Sventa Rasta ir skaito? blush2.gif


Prisegdavau visada CV kaip prisegtuka, jei jie bijo virusu vadinas saugoss, o jei saugosi vadinas turi priemoniu nuskanuot prisegta faila pries atsisiusdami smile.gif
Atsakyti
O kaip suprast tuos sponsorius? blush2.gif Pvz, jei as per PLC, tai jis sponsorius?
nes kitur minimas sponsorius CIEE.. Jei nori motyvaciniame parasyk kad dalyvauji W&T programoj, o tavo sponsorius yra... ? As gal ne taip suprantu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nastep: 18 lapkričio 2011 - 15:58
QUOTE(nastep @ 2011 11 18, 16:57)
O kaip suprast tuos sponsorius?  blush2.gif  Pvz, jei as per PLC, tai jis sponsorius?
nes kitur minimas sponsorius CIEE.. Jei nori motyvaciniame parasyk kad dalyvauji W&T programoj, o tavo sponsorius yra... ? As gal ne taip suprantu... unsure.gif


Jei ieskai savarankiskai tai tavo sponsorius CIEE bus, PLC tik tarpininkas, jei mokesi pinigus kad surastu darba, tada greiciausiai Intrax arba CIEO sponsorius bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 18, 18:12)
Jei ieskai savarankiskai tai tavo sponsorius CIEE bus, PLC tik tarpininkas, jei mokesi pinigus kad surastu darba, tada greiciausiai Intrax arba CIEO sponsorius bus smile.gif

ne tai pala..as pati susiradau ir buvo iceo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinnnai @ 2011 11 18, 19:16)
ne tai pala..as pati susiradau ir buvo iceo  smile.gif


Mano kalte, sumaisiau ICEO su CIEE smile.gif)
Atsakyti