Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Work & Travel USA 2012
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Carammell
QUOTE(guodzik @ 2011 11 22, 19:36)
bet mes buvom kaime, ne didmiesty...
*

Mes irgi galima sakyti kaime, mazam kurortiniam miestelyje. Tiesiog kai ieskojomes kambario, nelabai kas buvo like.
censoriuoslady
tai kaimuose net brangiau buna negu didmiesciuose nuoma.aisku nekalbu apie apartamentus ten vos ne liukso klases biggrin.gif
Krov
Gal zinot ar imanoma gauti tarptautini vairuotojo pazymejima lietuvoje ?
nastep
QUOTE(Krov @ 2011 11 22, 23:32)
*

Zinok gal pries kokias dvi dienas maciau kazkokia iskaba, kur siule isigyti tarptautini vairuotojo pazymejima rolleyes.gif Bet bet... Cia man gal kaip studentei, bet kaina.. hehemmm.. doh.gif 450lt
Mantas887
QUOTE(Krov @ 2011 11 22, 23:32)
*

O kam tau tarptautines teises? Cia JAV jas naudoti nori ar siaip kur? Nes su lietuviskomis gali vazineti amerikoje wink.gif
tbag1992
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 23, 12:35)
O kam tau tarptautines teises? Cia JAV jas naudoti nori ar siaip kur? Nes su lietuviskomis gali vazineti amerikoje wink.gif
*

tiesiog sedi ir vaziuoji ar reikia kazkokius popierius susitvarkyt ten nuskridus? smile.gif
Mantas887
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 23, 15:17)
tiesiog sedi ir vaziuoji ar reikia kazkokius popierius susitvarkyt ten nuskridus?  smile.gif
*

Neblogai butu pas notara issiversti teises i anglu kalba smile.gif teko girdet gandu, kad teises galioja 3-4 menesius ivaziavus i amerika, bet kiek teko draugam susidurti su policija ir po 3men nebuvo problemu. Nelabai amiriekieciai supranta kas ten per daiktas kai paduodi, tai turbut tyngi gilintis
ozkiki
Nu pvz mes irgi vazinejomes su tom lietuviskom teisem ir nebuvom nei i anglu kalba issiverte... Su tais vairavimais mano kolegom buvo nemazai atsitikimu, bet net neprase tu teisiu... nu nebent cia pas mus kaime taip buvo biggrin.gif pvz, vienas vairavo bendradarbio masina, nes jis buvo apsiputes ir kazkas ivaziavo jam i subine, tai nei teisiu neprase, nei pust reikejo, nei dar kokiu problemu buvo.. smile.gif
Kitas toks nutikimas, kad musu bernai nusipirko masina ir neuzregino jos, nu aplamai nieko nepadare, tiesiog ten ,kur turi buti gale numeriai, jie uzklijavo A4 formato lapa, t.y. pirkimo-pardavimo sutarti ir taip vazinejo be jokiu draudimu, nieko ir viena karta sustabde mentai... kadangi vairuotojas teises buvo pametes, jau issigando, kad gali buti ragiukai, bet net ir tada neprase, kai pamate, kad masina nedrausta, kad neregistruota ir kitaip nelabai tvarkinga wink.gif
Kitos mergos virsijo greiti ir tada neprase.
Tai nesuprantu, jiems reikalingos tos teises ar kai pamato, kad kitatautis ir nepraso doku g.gif
Mes kaip ir rasiau gyvenom kurortiniam miestely ir mokejom 400$, gyvendami 7-iese vienam bute, tai manau, kad guodzik tikrai pigiai gyvenot wink.gif aisku, neaisku, kaip atrode jusu tas gyvenamas plotas smile.gif
spyglike
Ieskau kompaniono kelionei į JAV 2012 smile.gif
tagatis
Gruzina, kai darbdaviai negali normaliai atrašyti į laiškus. Pastoviai reikia priminti, dėl ko ir kas čia jiems rašo. biggrin.gif
tbag1992
tas pats ir man su vienu tokiu zmogeliu. atraso tik is antro kart kai primini biggrin.gif
nastep
Geda klausti, bet kiek kainuoja programa, jei spejau uzsiregistruoti tam pigiausiam variantui?? blush2.gif lotuliukas.gif
nemnemnem
QUOTE(nastep @ 2011 11 24, 20:45)
Geda klausti, bet kiek kainuoja programa, jei spejau uzsiregistruoti tam pigiausiam variantui??  blush2.gif  lotuliukas.gif
*

pigiausiam jau nespejai smile.gif o seip viskas plc puslapyje surasyta, 500$ lygtais dabar ,bet vel kils taigi nera ko delsti smile.gif
nastep
QUOTE(nemnemnem @ 2011 11 24, 21:58)
pigiausiam jau nespejai smile.gif o seip viskas plc puslapyje surasyta, 500$ lygtais dabar ,bet vel kils taigi nera ko delsti smile.gif
*

Ne ne... Spejau, sutarti pasirasiau rugseji ar kada biggrin.gif Tik nepamenu kiek moket reiks biggrin.gif Buvau as tam plc svetaineje, bet ten jau nurodyta kokia kaina dbr, tai del to ir klausiu... ax.gif blush2.gif
Uokas!
Kol kas dar tik mąstau apie galimybę dalyvauti, bet visgi noriu paklausti šio bei to:

Kada patartina pirkti lėktuvo bilietus? Ar verta skubėti ar visgi ir likus mėnesiui iki skrydžio įmanoma gauti bilietus iki 1800Lt?

Ar verta apskritai galvoti apie darbą kuriame mokama 2,5 pinigų už valandą plius arbatpinigiai? Atrodo itin rizikingai, bet gal amerikonai noriai arbatpinigiu palikinėja?
g.gif
Mantas887
QUOTE(Uokas! @ 2011 11 24, 23:00)
Kol kas dar tik mąstau apie galimybę dalyvauti, bet visgi noriu paklausti šio bei to:

Kada patartina pirkti lėktuvo bilietus? Ar verta skubėti ar visgi ir likus mėnesiui iki skrydžio įmanoma gauti bilietus iki 1800Lt?

Ar verta apskritai galvoti apie darbą kuriame mokama 2,5 pinigų už valandą plius arbatpinigiai? Atrodo itin rizikingai, bet gal amerikonai noriai arbatpinigiu palikinėja?
g.gif
*

Asmeniskai manau kad neverta tokio darbo imti.. Daugelis draugu dirbusiu amerikoj gaudavo 8$/h + arbata, maziausiai jau budavo 7.5$/h, as asmeniskai gaudavau 12.5$/h, kadangi atsakingos pareigos, bet budavo proga ir arbatos gaut retkarciais, tai i diena ~10-50$ gaudavau arbatos smile.gif priklausydavo nuo dienos... smile.gif Bet 2.5$/h tai cia tikrai nekazkas smile.gif Nebent pareigos kuriose gauni daug arbatos smile.gif
as_vaiva
noriu atgal į ameriką. čia šalta ir liūdna. kaip su stažiuočių programom? ten trim mėnesiam irgi tiek pat reikia mokėt kiek work and travel ir lyg ir neradau niekur parašyta, kad reik studentu būt ar kokių kitokių reikalavimų. ar gal nedaskaičiau kažko?

Jau radau ko nedaskaičiau. "baigusius studijas stažuotės specialybėje ir turinčius bent 1 metų darbo stažą stažuotės specialybėje;" kaip jiem reikės įrodyt, kad turiu? ar nereikės? aš sodroj tai savo darbų nei vieno neregistravus.
tbag1992
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 24, 23:14)
Asmeniskai manau kad neverta tokio darbo imti.. Daugelis draugu dirbusiu amerikoj gaudavo 8$/h + arbata, maziausiai jau budavo 7.5$/h, as asmeniskai gaudavau 12.5$/h, kadangi atsakingos pareigos, bet budavo proga ir arbatos gaut retkarciais, tai i diena ~10-50$ gaudavau arbatos smile.gif priklausydavo nuo dienos... smile.gif Bet 2.5$/h tai cia tikrai nekazkas smile.gif Nebent pareigos kuriose gauni daug arbatos smile.gif
*

kuo pats dirbai jei nepaslaptis? smile.gif
Mantas887
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 25, 00:34)
kuo pats dirbai jei nepaslaptis? smile.gif
*

Uoj rasiau jau daugybe kartu, jei ankstesnius post'us paskaitytum.. Dirbau apsaugos pareigunu viesbuti smile.gif
tbag1992
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 25, 00:43)
Uoj rasiau jau daugybe kartu, jei ankstesnius post'us paskaitytum.. Dirbau apsaugos pareigunu viesbuti smile.gif
*

atsizvelge i kuno mase ar siaip i kazkoki fizini pasiruosima? 4u.gif
nastep
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 25, 00:43)
*

O panas i apsauga priima? g.gif
censoriuoslady
QUOTE(nastep @ 2011 11 25, 00:51)
O panas i apsauga priima?  g.gif
*

priima, bet viesbuciuose tai nelabai...aisku visokiu atveju buna, bet maziau sansu merginoms isidarbinti apsaugoje viesbutyje. ten gal vietines jau kokios amerikones juodukes dirba apsaugoje biggrin.gif siaip tai ir kambarine dirbant gauni 11.50 plius kazkiek tipsu. tik priklauso dar nuo viesbucio tas valandinis ir nuo valstijos, nes jei vienur moka uz ta pati kambarines darba 11.50, tai kitur moka tik 7.25 biggrin.gif tad uz toki valandini maza kaip 7.25 kambarine dirbti neapsimoka, nes darbas nera lengvas, o uz 11dolciu per h , tai tik pirmyn toki darbuka dirbti.
Mantas887
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 25, 00:49)
atsizvelge i kuno mase ar siaip i kazkoki fizini pasiruosima?  4u.gif
*

Ne, isvis neatsizvelge, tik anglu zinias patikrino, apmoke pirmaja pagalba suteikt ir kitas pareigas.. Amerikieciai visai kitaip supranta zodi "apsauga" smile.gif Pats esu lieknas, bet dirbau taip, kad ne karta gavau is managerio pagirimo laiskus smile.gif) Esme buvo bendrauti su viesbucio sveciais, siuntinius tvarke musu departamentas, patruliavimas, ivairus patikrinimai kamabriuose ar tai del zoles ar del konflikto, seifu atrakinejimai, spinu perprogramavimai, susizeidimu, turtines zalos raportu rasymai visaip budavo smile.gif Mustyniu atveju, negali kistis, turi kviesti iskart serifus.. Patikdavo kad turedavau zinot viska kas ir kur vyksta ar ivyko viesbuti smile.gif) Visi per racija man skusdavos jei kasnors siukslina, ar ruko ne vietoj, ar dar ka nors daro, tekdavo eiti ir perspeti.. Labai idomus darbas.

QUOTE(nastep @ 2011 11 25, 00:51)
O panas i apsauga priima?  g.gif
*

Dirbo 3 moterys musu departamente ~25 metu ir kokie 7 vyrai, bet is studentu tik vienintelis dirbau tame departamente, is studenciu net interviu neeme. Visi kiti baseinuose, restorane, banketuose arba indus plove smile.gif
nastep
Dirbo 3 moterys musu departamente ~25 metu ir kokie 7 vyrai, bet is studentu tik vienintelis dirbau tame departamente, is studenciu net interviu neeme. Visi kiti baseinuose, restorane, banketuose arba indus plove smile.gif
*

[/quote]

Matai, ne is oro as cia taip uzsigalvojau.. Tas dalykas kaip ir nera svetimas man ir studijuoju ne mena, dizaina ar vadyba...Tai labai norint ir paminint kokiam CV ar mot, kad turiu gal ir ne pacios patirties, bet fizini pasirengima ar zinias, gal kas ir gautusi.. g.gif biggrin.gif
Uokas!
Na, dar karta paklausiu dėl skrydžio bilietų pirkimo laiko, man tai įdomu dėl to, kad visų pirma noriu būti visiškai tikra kad iki to laiko būsiu susitvarkius su visų dalykų egzaminais, nes visgi šiais metais manęs laukia rotacija dėl studijų krepšelio, tai skola reikštų didelę bėdą.

Taigi ar būtina skubėt perkant lėktuvo bilietus? Ar visgi galima ir kovo-gegužės mėnesiais gauti gerą pasiūlymą?

Kada jūs, tie kurie jau dalyvavo programoje, pirkotės bilietus? smile.gif

O dėl šios diskusijos apie darbą apsaugoj - juk visvien greičiausiai kad darbo sritį paskiria jau atvykus į viešbutį, taigi čia jau daugiau mažiau sėkmės reikalas...
Kažin ar tik e-paštu pabendravę su studentu iš kito pasaulio galo paskirtų tokias atsakingas pareigas.
Carammell
g.gif
*

As pirkau Kovo gale i Niujorka, mokejau 1800Lt. Bet siais metais bilietu kainos manau bus didesnes, nes viskas brangsta.
O bilietus siulyciau pirktis kai viskas tikrai aisku del darbo ir del sesijos. Jau geriau siek tek daugiau sumoketi ir pirkti veliau, nei anksciau,bet neuztikrintai.
as_vaiva
dėl darbų tai neapsiribokit savęs - amerikonai mėgsta entuziastingus europiečius. priims ir į ofisą. ir net ne pastumdėliu.
Leyla

g.gif
*

Kadangi dirbau padaveja, tai pakomentuosiu. Ir manau, kad verta Aisku, cia forume pasakojamos sekmes istorijos, kai ne tik valandinis didziulis bet ir plius arbata, o realybe tokia, kad ne visi tokius darbus susirasite (nors stengtis reikia).

Mano ant popieriaus buvo 3,5 + arbata. Tiesa, nemanau, kad Jav yra valstija kurioje butu galima moket maziau uz 7.5 (pataisykit jei klystu, bet tai esmes nekeicia). Kadangi dirbau prabangiam restorane, tai budavo, kad zmoniu ir visai nebudavo - uz tas valandas gaudavau 7,5. Mano alga kaip 3,5 skaiciuodavosi tik tada jei arbatos per savo pamaina surinkdavau daugiau nei minimuma. Taigi yra kaip ir apsidraudimas, kad negausi maziau 7,5, o 3,5 tada kai jau daug arbatos surinkdavau. Na, vakariene pvz budavo normali sezono metu 100-120$ arbatos, nors pamaina 4-5val.

Ir JAV tikrai taip -istatyma palikt arbatos. Bent man per visa vasara nebuvo, kad paliktu maziau 10proc nuo saskaitos, kad ir kokie pikti butu smile.gif. Kolegos turejo antrus darbus dar padaveju, tai ten atskaicius mokescius per savaite gaudavo iki desimt doleriu kazkaip, bet surinkdavo kasdien 70 per pamaina garantuotai ( ten buvo populiari vieta, bet kaina mazesnes patiekalu, o amerikonai aplieka arbata nuo cekio priklausomai 10-20 proc). Mano rekordas (procentaliai nuo saskaitos) 70doleriu nuo vienos poreles kurie valge uz 90, taigi 20proc-ne riba.

As tavo vietoj nesikuklinciau paklaust, kiek padavejai arbatos surenka per pamaina, kiek ta pamaina, galbut yra kokiu vestuviu ar spec.events kai moka daugiau, nes mano atveju per vestuves - 15budavo. Nors aisku su padavejo darbu rizika yra, bet mn ji atsipirko - plius anglu padeda lavint, nes yra darbu, kur tikrai maziau bendraujama anglu k.

DEL BILIETU - pirkciau as siemet geguzes gale, nes man bent jau tik geguzes paskutinem dienom paaikejo kaip ten su sesija, tiek prazilau, norejau jau bilieta lektuvo keist (buvo irgi po antro kurso, ta didziojo rotacija svarbi). Didziausi kainu skirtumai - ar skrisit is varsuvos, ar is vilniaus, ir i koki oro uosta jav skrisit - new york pigiau is esmes negu i bostona ir panasiai. Nes autobusu kainos jav tikrai zemos, nebent i kaima vaziuosit, bet tarp didziuju miestu, jei norit sutaupyt pora simtu, galima ir uz viena doleri anksti perkant...
tbag1992
paskaiciavau kad 400-500$ per savaite butu sociai....daugiau ir nelabai gausi biggrin.gif kas butina tai atsizvelgt i uzdarbi ir kiek moket uz housinga nes kai daugiau moka $ tai ir brangsta apgyvendinimas tas g.gif
Krov
QUOTE(Mantas887 @ 2011 11 23, 11:35)
*

na issinuomuot masina kai kur praso tarptautiniu teisiu..
censoriuoslady
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 25, 17:44)
paskaiciavau kad 400-500$ per savaite butu sociai....daugiau ir nelabai gausi  biggrin.gif kas butina tai atsizvelgt i uzdarbi ir kiek moket uz housinga nes kai daugiau moka $ tai ir brangsta apgyvendinimas tas  g.gif
*

na tikrai cia ne rodiklis,kad jei daugiau moka,tai brangsta apgyvendinimas. gali pats susirasti kur gyventi. o siaip realiai cia tikrai didzioji dalis studentu nuvykusiu i jav negauna 400-500dol per sav biggrin.gif biggrin.gif visaip buna .gali net ir 300 per sav neuzdirbti ax.gif tad geriau neuzsisvajoti apie 500, nes bus aisku kiek galima uzdirbti tiksliai tik nuvykus.
ruberis
klausimelis toks. Cia vis visi raso: nuoma kainuodavo 400$ per menesi. tai cia 400$ nuo zmogaus, ar tarkime jei 2iese gyveni tai po 200$ meties?
censoriuoslady
QUOTE(ruberis @ 2011 11 26, 02:14)
*

gali buti,kad gyveni trise kambaryje ir mokate kiekvienas po 400dol per menesi (tikrai buna ir taip!!), o gali buti ,kad susirasite ,kad dviese gyvenant mokesit tik po 200 per men, o gal net po 150 tik biggrin.gif
nastep
Gal kas zino kokia svetaine kur galima ieskot darbu be registraciju? Man jau verda kraujas su tais "become a member" aggressive.gif gun_bandana.gif
tbag1992
QUOTE(nastep @ 2011 11 26, 13:06)
Gal kas zino kokia svetaine kur galima ieskot darbu be registraciju? Man jau verda kraujas su tais "become a member" aggressive.gif  gun_bandana.gif
*

aš buvau radęs kur pinigus reikia mokėt : lotuliukas.gif doh.gif
nastep
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 26, 13:25)
aš buvau radęs kur pinigus reikia mokėt : lotuliukas.gif  doh.gif
*

Aha, as ir tokiu randu.. Tipo kazkas panasaus i plc svetaines, kur kviecia per juos programoje dalyvaut bash.gif
censoriuoslady
tai tada geriau ieskoti darbu ne per tokias svetaines ,kur skelbiami darbai, bet ieskant atskiru objektu, na tarkim kaviniu internetiniu puslapiu ir ziurint ar yra ten koks kontaktas duotas. nes per svetaines kur tie visokie skelbimai yra, tai nieko ten nebus.
nastep
QUOTE(censoriuoslady @ 2011 11 26, 14:04)
tai tada geriau ieskoti darbu ne per tokias svetaines ,kur skelbiami darbai, bet ieskant atskiru objektu, na tarkim kaviniu internetiniu puslapiu ir ziurint ar yra ten koks kontaktas duotas. nes per svetaines kur tie visokie skelbimai yra, tai nieko ten nebus.
*

Aciu 4u.gif
Papildyta:
Pasiskaitinejau senas temas ir pvz jei nori dirbt viesbutyje, tada eini i google ir rasai - pvz hotels in san francisko. Ir tada meta rezervacijas, o paciu emailu nenurodo .. Ka tada? blush2.gif
Coconuts
Sveiki, o as norejau dar pasidomet, zinau kad tikrai buvo kazkur mineta. Bet dabar jau neberandu. Gavau atsakyma ir klausia musu iki kada galesim dirbti. Tai rugsejo menesi skaitosi mums dar galima legaliai dirbt, ar jau nebe? g.gif nezinau, ka parasyt, ar kad iki rugsejo 15 kokios galesim dirbt, ar kad rugsejo 1 dienos tik?
dovifly
QUOTE(Coconuts @ 2011 11 26, 16:39)
Sveiki, o as norejau dar pasidomet, zinau kad tikrai buvo kazkur mineta. Bet dabar jau neberandu. Gavau atsakyma ir klausia musu iki kada galesim dirbti. Tai rugsejo menesi skaitosi mums dar galima legaliai dirbt, ar jau nebe? g.gif nezinau, ka parasyt, ar kad iki rugsejo 15 kokios galesim dirbt, ar kad rugsejo 1 dienos tik?
*

Būna nustatyta kiekvienais metais iki kada galioja darbo viza. Šiais metais galiojo iki rugsėjo 9 d. O kaip bus 2012 nežinau. Reikia pasidomėti. Arba gal dar nėra nustatyta.
tbag1992
QUOTE(dovifly @ 2011 11 26, 17:03)
Būna nustatyta kiekvienais metais iki kada galioja darbo viza. Šiais metais galiojo iki rugsėjo 9 d. O kaip bus 2012 nežinau. Reikia pasidomėti. Arba gal dar nėra nustatyta.
*

nera nustatyta, sakė plc kad gruodžio ten viduri ambasada nuspres, bet turetu but panasiai g.gif
Leyla
QUOTE(dovifly @ 2011 11 26, 17:03)
*

Tiesa, bent jau mano darbdaviui nebuvo labai svarbu iki kada ta viza galioja... prase likti visus dirbt, kad galetu sezona kazkas "uzdaryt" ir mokejo grynais tada jau. Bent mano vietovej kur buvau, tai didelis pliusas susirandant darba buvo galimybe dirbt iki spalio (na cia nuo mokslu priklauso, jei ant istatymu dzin:)

Siaip as patarciau rasyt realias datas iki kada norite dirbti, kad netektu veliau pyktis, jei noresit pora sav anksciau grizti (na, buna taip kai nori pakeliaut zmones kartu su kitais).
nastep
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado ax.gif Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif
tbag1992
QUOTE(nastep @ 2011 11 26, 18:11)
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado  ax.gif  Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif
*

geras biggrin.gif
Mantas887
QUOTE(nastep @ 2011 11 26, 18:11)
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado  ax.gif  Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif
*

Amerikieciai, bent jau su kuriais as susipazinau, visi labai draugiski. Visada pades kuo gales, svarbu nebijoti klausti, prasyti ir panasiai smile.gif Ir apskritai amerikoje viskas labai paprasta ir aisku. Ten tikrai paprastesnis gyvenimas ne vien pinigine prasme smile.gif
nastep
Mantai, ankstesneje temoje (t.y. pernai metu) skaiciau kad domejaisi akademine unija ar kaip ten ji.. Taigi, jei ne paslaptis, ka visgi darei? Emei ar issivertei be jos? blush2.gif
pagani
Ė kaip jus siunčiat laiškus: CV kaip attachment įkeliat ar mokat be attachment (bet, kad būtų ir foto) per gmail'ą? Kol kas siunčiau, jau gan nemažai, laiškų su attachment, bet atsakymų jau labai kukliai, nors tik vakar aišku pradėjau.
as_vaiva
Tekstą nukopijuoji į žinutę, o nuotrauką įkelt yra mygtelis virš žinutės lango toks su kalniukais insert image.
nemnemnem
QUOTE(pagani @ 2011 11 26, 20:08)
Ė kaip jus siunčiat laiškus: CV kaip attachment įkeliat ar mokat be attachment (bet, kad būtų ir foto) per gmail'ą? Kol kas siunčiau, jau gan nemažai, laiškų su attachment, bet atsakymų jau labai kukliai, nors tik vakar aišku pradėjau.
*

na as truputi paeksperimentavau, tai su prisegtu CV atsakymu beveik negavau, o dabar padariau grazu laiska kur viskas sudeta i ji, tai atsakymu jau gaunu smile.gif nezinau ar tai tik sutapimas, bet toliau siuntinesiu be attachmentu, nes gal rimtai jie bijo atidaryti juos ? biggrin.gif
pagani
nu va pasiknisau nustatymuose, bet radau insert image. thumbup.gif Ilga naktis laukia... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.