Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Sveiki, o as norejau dar pasidomet, zinau kad tikrai buvo kazkur mineta. Bet dabar jau neberandu. Gavau atsakyma ir klausia musu iki kada galesim dirbti. Tai rugsejo menesi skaitosi mums dar galima legaliai dirbt, ar jau nebe? g.gif nezinau, ka parasyt, ar kad iki rugsejo 15 kokios galesim dirbt, ar kad rugsejo 1 dienos tik?
Atsakyti
QUOTE(Coconuts @ 2011 11 26, 16:39)
Sveiki, o as norejau dar pasidomet, zinau kad tikrai buvo kazkur mineta. Bet dabar jau neberandu. Gavau atsakyma ir klausia musu iki kada galesim dirbti. Tai rugsejo menesi skaitosi mums dar galima legaliai dirbt, ar jau nebe? g.gif nezinau, ka parasyt, ar kad iki rugsejo 15 kokios galesim dirbt, ar kad rugsejo 1 dienos tik?


Būna nustatyta kiekvienais metais iki kada galioja darbo viza. Šiais metais galiojo iki rugsėjo 9 d. O kaip bus 2012 nežinau. Reikia pasidomėti. Arba gal dar nėra nustatyta.
Atsakyti
QUOTE(dovifly @ 2011 11 26, 17:03)
Būna nustatyta kiekvienais metais iki kada galioja darbo viza. Šiais metais galiojo iki rugsėjo 9 d. O kaip bus 2012 nežinau. Reikia pasidomėti. Arba gal dar nėra nustatyta.

nera nustatyta, sakė plc kad gruodžio ten viduri ambasada nuspres, bet turetu but panasiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovifly @ 2011 11 26, 17:03)
Būna nustatyta kiekvienais metais iki kada galioja darbo viza. Šiais metais galiojo iki rugsėjo 9 d. O kaip bus 2012 nežinau. Reikia pasidomėti. Arba gal dar nėra nustatyta.


Tiesa, bent jau mano darbdaviui nebuvo labai svarbu iki kada ta viza galioja... prase likti visus dirbt, kad galetu sezona kazkas "uzdaryt" ir mokejo grynais tada jau. Bent mano vietovej kur buvau, tai didelis pliusas susirandant darba buvo galimybe dirbt iki spalio (na cia nuo mokslu priklauso, jei ant istatymu dzin:)

Siaip as patarciau rasyt realias datas iki kada norite dirbti, kad netektu veliau pyktis, jei noresit pora sav anksciau grizti (na, buna taip kai nori pakeliaut zmones kartu su kitais).
Atsakyti
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado ax.gif Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2011 11 26, 18:11)
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado  ax.gif  Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif

geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2011 11 26, 18:11)
Siandien buvo pirmoji mano darbo paieskos diena... Laisku issiunciau tikrai nedaug, bet atsakyma gavau ne viena.. Kai gavau viena is ju, tiesa pasakius, akys ant kaktos atsirado  ax.gif  Ne del to, kad pasiulymas lb geras butu, bet todel, kad pasaulyje dar yra tokiu zmoniu... Zmogus atraso nors darbuotoju visai neiesko, atsiuncia kontaktus zmoniu, kurie gali man padeti ir t.t. Man cia kazkoks stebuklas, o tai reiskia tik viena - LT uzsisedejau pernelyg ilgai... biggrin.gif


Amerikieciai, bent jau su kuriais as susipazinau, visi labai draugiski. Visada pades kuo gales, svarbu nebijoti klausti, prasyti ir panasiai smile.gif Ir apskritai amerikoje viskas labai paprasta ir aisku. Ten tikrai paprastesnis gyvenimas ne vien pinigine prasme smile.gif
Atsakyti
Mantai, ankstesneje temoje (t.y. pernai metu) skaiciau kad domejaisi akademine unija ar kaip ten ji.. Taigi, jei ne paslaptis, ka visgi darei? Emei ar issivertei be jos? blush2.gif
Atsakyti
Ė kaip jus siunčiat laiškus: CV kaip attachment įkeliat ar mokat be attachment (bet, kad būtų ir foto) per gmail'ą? Kol kas siunčiau, jau gan nemažai, laiškų su attachment, bet atsakymų jau labai kukliai, nors tik vakar aišku pradėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagani: 26 lapkričio 2011 - 20:09
Tekstą nukopijuoji į žinutę, o nuotrauką įkelt yra mygtelis virš žinutės lango toks su kalniukais insert image.
Atsakyti
QUOTE(pagani @ 2011 11 26, 20:08)
Ė kaip jus siunčiat laiškus: CV kaip attachment įkeliat ar mokat be attachment (bet, kad būtų ir foto) per gmail'ą? Kol kas siunčiau, jau gan nemažai, laiškų su attachment, bet atsakymų jau labai kukliai, nors tik vakar aišku pradėjau.



na as truputi paeksperimentavau, tai su prisegtu CV atsakymu beveik negavau, o dabar padariau grazu laiska kur viskas sudeta i ji, tai atsakymu jau gaunu smile.gif nezinau ar tai tik sutapimas, bet toliau siuntinesiu be attachmentu, nes gal rimtai jie bijo atidaryti juos ? biggrin.gif
Atsakyti
nu va pasiknisau nustatymuose, bet radau insert image. thumbup.gif Ilga naktis laukia... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagani: 26 lapkričio 2011 - 21:16