Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Cia man vienintelej entuziazmas palaipsniui dingsta su kiekvienu issiustu 100 laisku? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nastep @ 2011 11 28, 19:47)
Cia man vienintelej entuziazmas palaipsniui dingsta su kiekvienu issiustu 100 laisku? lotuliukas.gif

Same here biggrin.gif kiek šimtų jau išsiuntei? biggrin.gif
Atsakyti
nastep, trtb tau vienai dingsta entuziazmas lotuliukas.gif as tai nutariau siusti ne kruvas tu emailu, o atsirinkti tokias vietas,kurioms realiai reiktu darbuotoju vasara. aij ir siaip kas siuncia daug labai tu emailu, tai atsakymu gi galite sulaukti ,kad ir po kokio menesio. gal darbdaviai dar ziuri ko ir kiek jiems reikes vasarai. taigi visai netiketai gali ateiti atsakymai ir daug veliau.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2011 11 28, 19:17)
tai kas is to ,kad ismeta tuos viesbucius ir ju internetinio puslapio nuoroda?? ten emailas buna tik info ir is jo naudos nedaug...nelabai ten jie skaito emailus ir dar del darbo per ta info emaila:D  ypac didesni viesbuciai, jie turi atskiras sekcijas del siulomu darbu, o ten kaip zinia reikia usa adreso ir t.t. aisku bandyt visada galima, niekas per galva juk neduos, o gal net ir pasisekes smile.gif

nebutinai viezbuciai, tie patys restoranai, barai, movers kompanijos ir t.t.
ir tikrai daznam puslapi buna employment skiltis su ten duotom nuorodom kreiptis del darbo.
Atsakyti
QUOTE(pagani @ 2011 11 28, 19:54)
Same here biggrin.gif kiek šimtų jau išsiuntei? biggrin.gif

Ojjj, nedaug - apie 300.. Va, 3 leveliais nuotaika nukrito lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(censoriuoslady @ 2011 11 28, 19:57)
nastep, trtb tau vienai dingsta entuziazmas lotuliukas.gif  as tai nutariau siusti ne kruvas tu emailu, o atsirinkti tokias vietas,kurioms realiai reiktu darbuotoju vasara. aij ir siaip kas siuncia daug labai tu emailu, tai atsakymu gi galite sulaukti ,kad ir po kokio menesio. gal darbdaviai dar ziuri ko ir kiek jiems reikes vasarai. taigi visai netiketai gali ateiti atsakymai ir daug veliau.


Tikekimes, tikekimes, kad atsilieps biggrin.gif
Atsakyti
as tai pasigirti atejau ! vienas vienintelis laiskas ir jau priimti mes su draugais ... smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2011 11 28, 20:43)
as tai pasigirti atejau ! vienas vienintelis laiskas ir jau priimti mes su draugais ...  smile.gif  smile.gif


hah, cia tai pasiseke smile.gif jei ne paslaptis koks darbas? ir ar per plc duombaze radai ar google naudojai?
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2011 11 28, 21:43)
as tai pasigirti atejau ! vienas vienintelis laiskas ir jau priimti mes su draugais ...  smile.gif  smile.gif

geras pasiulimas?
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2011 11 28, 21:57)
geras pasiulimas?



na man svarbiausia saugumas, atsiliepimai apie ta darbdavi is patikimu saltiniu..gal galeciau ir geriau rasti pinigu atzvilgiu, bet manau ir taip neblogai wink.gif na man pazistama rekomendavo,dave jo e-maila ... parasiau nebloga net labai sakyciau gera motyvacini, ne pagal jokius sablonus... na matyt patiko wink.gif ir beto asmeninis kreipimasis vis tiek malonu wink.gif
Papildyta:
o uz koki atlyginima jus eitumet dirbti? smile.gif
kokio butent ieskot?
Atsakyti
QUOTE(happysmile @ 2011 11 28, 22:30)
na man svarbiausia saugumas, atsiliepimai apie ta darbdavi is patikimu saltiniu..gal galeciau ir geriau rasti pinigu atzvilgiu, bet manau ir taip neblogai wink.gif  na man pazistama rekomendavo,dave jo e-maila ... parasiau nebloga net labai sakyciau gera motyvacini, ne pagal jokius sablonus... na matyt patiko wink.gif ir beto  asmeninis kreipimasis vis tiek malonu wink.gif
Papildyta:
o uz koki atlyginima jus eitumet dirbti? smile.gif
kokio butent ieskot?

as tai noreciau kad apie 10$/val. ir housingas apie 50$/sav (nors atrase vienas darbdavys kuris sake jog pas jis 60$ MENESIUI ir jei sezono pabaigoj nieko nesugadini ir palieki tvarkinga kambari grazina 50% tai gaunas 30$ menesiui blink.gif )
Atsakyti
na tai nesistebiu ,kad iskarto gavot kai per pazistamus biggrin.gif kurioje cia valstijoje? as eiciau uz11 su 40 val per sav,arba su 8.25 ir kokiu 60 val per sav(ir kad uz virsvalandzius moketu kaip priklauso), na ir eiciau padaveja. zodziu eiciau i toki darbuka,kad per menesi butu mazdaug 1400 ir daugiau arba jei labai nebloga vieta ir darbas ne per sunkiausias ,tai tiktu ir 1200 dol per menesi.
Atsakyti
na as irgi gavau pirma normalu pasiulyma , 8$ i valanda su free housingu ,bet tik vienam zmogui ,o mes dviese sad.gif
Atsakyti