Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

Kasparas24 >> Darbo pasiūlymas skamba gana rizikingai. Čia, manau, geriausia pasilikti tokiu atveju, jei jau nieko užtikrino nerasit.
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2011 12 01, 22:31)
Kasparas24 >> Darbo pasiūlymas skamba gana rizikingai. Čia, manau, geriausia pasilikti tokiu atveju, jei jau nieko užtikrino nerasit.


Na aš irgi panašiai galvoju. O kadangi laiko dar daug, tai bus ir kažkas geresnio smile.gif
Atsakyti
man atrase: ''Send us your work travel agreement''
koki cia susitikima siust? kaip suprantu as ji tureciau gauti tik apsilankius ambasadoje?
Atsakyti
QUOTE(ruberis @ 2011 12 02, 11:45)
man atrase: ''Send us your work travel agreement''
koki cia susitikima siust? kaip suprantu as ji tureciau gauti tik apsilankius ambasadoje?


Cia gal turi omeny darbo forma? Nors parase taip lyg prasytu irodymo, jog is tiesu esu work and travel dalyvis...
Ambasadoj tu nieko negausi, tik viza. Bet ir tai i ambasada tik pavasari eisit. As, kiek esu darbo ieskojus, niekada tokio klausimo man nera pateike. O tu susirasinejai su tuo darbdaviu kazka daugiau ar cia viskas, ka jis parase? Siaip dar kontekstas padetu suprasti, ko jis is tikruju nori.
Atsakyti
viskas ka parase. pirmoji zinute cia is ju ;d
Atsakyti
manau irgi kad work n travel sutarti nori jis pamatyt biggrin.gif
Atsakyti
kaip jaunimui sekas darbo ieskotis? biggrin.gif
Atsakyti
Mielieji, kreipiuosi į tuos, kurie jau yra buvę Havajuose. Norėčiau išgirsti atsiliepimus wink.gif
O gal yra tokių kurie planuoja šią vasarą ten vykti?
Atsakyti
Sveikučiai smile.gif
Kaip manote ape tokį pasiūlymą:
6.5per valandą, plius 0.5 bonus už kiekvieną h, jei išbūnu iki galo, tai galima sakyti 7dol./h.Dirbti apie 30h per savaitę. Apgyvendinimas ir pusryčiai nemokami. Plius tikrai yra galimybė gauti antrą darbą.

Atrodytų 7dol./h nėra daug, bet kai pagalvoju, kad apgyvendina nemokamai, tai visai neblogai skamba. O ir kai pusryčius duoda, galima ir ant tp sutaupyti.

Taip pat vienas yra 8.5dol./h taip pat apie 30h per savaitę. Tik čia jau apigyvendinimas 90dol/savaitej.

Kaip manote, kurį labiau verta rinktis? smile.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Gintaryte.G. @ 2011 12 04, 13:16)
Sveikučiai smile.gif
Kaip manote ape tokį pasiūlymą:
6.5per valandą, plius 0.5 bonus už kiekvieną h, jei išbūnu iki galo, tai galima sakyti 7dol./h.Dirbti apie 30h per savaitę. Apgyvendinimas ir pusryčiai nemokami. Plius tikrai yra galimybė gauti antrą darbą.

Atrodytų 7dol./h nėra daug, bet kai pagalvoju, kad apgyvendina nemokamai, tai visai neblogai skamba. O ir kai pusryčius duoda, galima ir ant tp sutaupyti.

Taip pat vienas yra 8.5dol./h taip pat apie 30h per savaitę. Tik čia jau apigyvendinimas 90dol/savaitej.

Kaip manote, kurį labiau verta rinktis?  smile.gif

Manau pirmas pasiulymas tikrai neblogas, as tavo vietoj imciau. Nes ant apgyvendinimo tikrai nemazai iseina. O jei yra galimybe susirast antra darba, isvis liux! MANO MANYMU, puikus variantas. O kurioj cia valstijoj? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carammell: 04 gruodžio 2011 - 13:24
QUOTE(Gintaryte.G. @ 2011 12 04, 14:16)
Sveikučiai smile.gif
Kaip manote ape tokį pasiūlymą:
6.5per valandą, plius 0.5 bonus už kiekvieną h, jei išbūnu iki galo, tai galima sakyti 7dol./h.Dirbti apie 30h per savaitę. Apgyvendinimas ir pusryčiai nemokami. Plius tikrai yra galimybė gauti antrą darbą.

Atrodytų 7dol./h nėra daug, bet kai pagalvoju, kad apgyvendina nemokamai, tai visai neblogai skamba. O ir kai pusryčius duoda, galima ir ant tp sutaupyti.

Taip pat vienas yra 8.5dol./h taip pat apie 30h per savaitę. Tik čia jau apigyvendinimas 90dol/savaitej.

Kaip manote, kurį labiau verta rinktis?  smile.gif


as tai ziureciau pagal darbo vieta.. ar mieste ar miestely, kur daugiau ka veikti yra ten ir varyciau biggrin.gif
Atsakyti
New Hampshire čia, kurortinis miestelis, prie pat vandenyno. Dar dėl to laaaabai patinka man smile.gif O kadangi kurortinis, tai dėl antro darbo nepergyvenu. Ir patys darbdaviai sakė, kad turi ten savo restoranėlių, tai jei su anglų gerai ir norėsiu, antrą darbą gausiu. Aaah, nežinau ką daryt, kaip čia realu viskas pasidarė. ;D
Atsakyti